Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Pécs és környéke


  • Please log in to reply
14283 válasz a témához

#121 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 8:01

Köszi az ötleteket, ezeket a helyeket én is ismerem, lovagoltam is sokat arra felé, ha esetleg más is eszetekbe jut szóljatok, köszi :) Common Law

#122 rochelle

rochelle

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 413 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 8:48

Ha Bükkösd felé jársz, szerintem a Zoliék is befogadják a lovaitokat, ha épp nincsenek náluk vendég lovak. (Ridegtartás, nincs istálló, csak beálló!) Emberi szállás viszont nincs náluk, nyáron tele vannak :( Ha érdekel írj magánt, megadom a telefonszámukat.

#123 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 13:08

Szia Rochelle!HA aktuális lesz akkor kereslek, elõre is köszi!

#124 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 16:57

Halló Pécs és környéke!Gyerek Lovas Találkozó lesz jún30-júl03-ig Orfün leirás a túra találkozó topicban.Kérlek benneteket reklámozzátok az ismeretségi körötökben.Bemutatkozik a fent említett Szabó Zoltán lovardája is.Csak a tábor vonatkozik gyerekekre a programok mindenki számára látogathatók!

#125 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 13:27

Sziasztok pécsiek!Igen igen Orfûn lovastalálkozó!!!!!Azért én is beteszek egy kis reklámot (Pécs-Somogy 2005. júli 9. szombat) :kocc: TAlálkozzunk!

#126 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 13:33

Nos nem minden program szól a látogatóknak,van néhány ami csak a táboros gyerekeké (pl.csütörtök egész nap).De szinte mind nyitott és érdekesnek kinálkozik!

#127 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 16:33

Orfûi lovastalálkozó megvolt képek vannak a gyereklovas.hu oldalon.De most akkor halljuk mi lesz a program 9-én és a pontos helyszint kezdést stb.

#128 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 10:13

Sziasztok!Júli 9. szombat, Pécs-Somogy, régebben falurét. Hatoson lesz kint tábla elméletileg, úgyhogy oda lerhet találni, Zengõ Lovas Egyesület szervezi.Lesz ügyességi verseny háton, illetve kis (60,80 cm) díjugrató, akinek van lova, bátorsága, tehetsége, stb...Jönnek fogatosok, póni fogat, speniter. Kaja is lesz, azt hiszem babgulyás, vagy valami hasonló.Saját lóval megy a móka, nevezni 2000 forintért lehet és azért jár kaja is.Egyébként ismerkedõs, lovas együttlevõs esemény, mert szeretnénk, hogy nagyobb legyen errefelé a lovas élet, mint pl tõlünk északabbra vagy nyugatabbra vagy akár keletebbre is.Szeretettel várunk mindenkit!!! :D :yeah:

#129 hubertus

hubertus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.809 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 11:35

Sziasztok!Tudom, hogy nem ez a megfelelõ topic, de talán így hamarabb sikerrel járok.Egy egykori csikómat keresem, aki ma már 9 éves, és tudomásom szerint Dr. Varga Katalin pécsi lakos tulajdona. A paci egy herélt, szürke arab telivér, anyja Eswara, apja Pasat.Bükkösdön pedig egy másik pacót keresek, szintén arab telivér, szintén szürke és 9 éves. Anyja Enisze, apja Pasat. Jelenleg az AGRO Bükkösd Kft. tulajdona.Ha valaki tud róluk valamit, esetleg képet is tudna küldeni, válaszát nagyon várom magánban!Köszönöm és bocsi a tolakodásért!

Edited by hubertus, 2005 július 6. - 11:39.


#130 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 8. - 6:46

Vasasról még annyit hogy kezdés 9 óra

#131 vgigi

vgigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.746 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 11. - 11:45

Mohácson, vagy közelében keresek jó lovardát egy unokatesómnak. Fontos, hogy tömegközlekedéssel jól megközelíthetõ legyen. Köszi.

#132 Orsi

Orsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 859 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 11. - 16:41

Milyen volt a júli 9? a lovasnapok?Meséljetek, mert nem tudtam elmenni:)Mikor lesz legközelebb?

#133 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 11. - 17:47

Jó buli volt a szombati lovasnapok!55 lovas állt rajthoz,angol western és szabad stílusban. Nagy érdekessége volt a találkozónak négyes póni fogat.Jó házigazda volt a Zengõ Lovasklub, finom babgujás és hideg unicum.Ez volt az elsõ rendezvény igérték hogy jövõre ujra lesz.Köszönet Common Law-nak a meghívásért.Lesz egy kis idõm teszek fel képeket.Orsi te ki vagy? még nem hallottalak a pécsi topicban.

#134 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 11. - 18:51

Sikerült egy két képet feltennem Zengõ lovastalálkozóról!zengõ

#135 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 13. - 12:31

Szia Kazi!Köszi a képeket, jó volt látni õket a fórumon, ebbõl a 20 képbõl is látszik, hogy itt is történik valami., ha eddig nem is ez volt a jellemzõ. Szerintem jól sikerült a találkozó, leszûrtük a hibákat, úgyhogy legközelebb már más hibákat tudunk elkövetni.Úgy terveztük erre az évre, hogy lesz még programunk, augusztus 20-án Hosszúhetényben mindig van valami, úgyhogy oda megyünk, meg szüreti felvonulás is szokott lenni szeptember végén, október elején.De a programokról idõben adok majd értesítést.Köszi a képeket mégegyszer :guny:

#136 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 14. - 15:31

Augusztus 4.5.6.7 Szentlõrinc Gazdanapok!Lovasexpo-ként is van hirdetve tud valaki programot?Tavaly volt western bemutató is.

#137 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 14. - 15:37

Voltam tavaly szentlõrincen, meg az elõtt is, szerintem jó szokott lenni.Volt díjugratás is, ride and drive, fogatok. Remélem most is lesz mit nézni, hamár nem indul az ember.

#138 Orsi

Orsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 859 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 14. - 15:46

Szia Kazi!Én szoktam Pécsen járni és elég régóta lovagolok 11 éve rendszeresen:)A munkám miatt járok sokat arra, meg átutazóban vagyok ott mikor az edzõmhöz megyek:)Szoktam Orfûre is menni, mert arra ismerek csak lovasklubokat, Pécsen sajnos nem.Néha alszom ott egy pár napot.Ti Pécsen lovagoltok? Én úgy tudom, hogy ott nincs lovarda, de lehet nagyon rosszul tudom:)Általában havonta egyszer járok arra, szívesen meglátogatnám a lovardátokat, ha van:)Orsi

#139 iBIza

iBIza

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 15. - 12:49

Beírom ide, hátha...Három ember köllene, oszt csak ketten vagyunk. Pedig nagyon klassz lenne... Hogy mi is? Hát a "lovas trecking". A Tekeresi Lovas Panzió vezetõje tavaly kitalálta, hogy milyen jó lenne a lovaglást összekötni kalandos, félnomád körülményekkel. Így történt, hogy egy hosszított hétvégét töltöttünk Orfû környékén, sátorban aludtunk az erdõben vagy tanyán, lovainkkal a közelünkben. Az ellátásról és a holmink helyszínre juttatásáról Gonda Tibor családja és a panzió személyzete gondoskodott. Nekünk csak annyi volt a dolgunk, hogy napközben jókat barangoljunk lóval, este meg készítsük el táborhelyünket.Annyira jól sikerült a tavalyi, hogy rábeszéltem Tibort, legyen idén is lovas-trecking. Nem ellenkezett túlságosan, csak annyi volt a kikötés, hogy legalább három résztvevõ kell. Egyik jó barátnõm nem ér rá, így maradtunk ketten, töretlen lelkesedéssel.Arra gondoltam, hátha valaki szívesen részt venne egy ilyen mulatságban. Az idõpont július 29-31. Júli 28-án érkeznénk a panzióhoz, ott még teljesen civilizált körülmények között (szobában) laknánk, aztán péntektõl irány a szabad természet. Vasárnap délelõtt érkeznénk vissza a panzióhoz, ahol ebéddel végzõdik a program. A teljes ellátás biztosított, mondhatni "terülj-terülj asztalkám" bõséggel.Fontos infó lehet még, hogy a lovak angol stílusban lovagoltak és ehhez passzol a felszerelésük is.Tudom, elég közeli az idõpont, de hátha valaki épp ebben az idõben szeretne lovas túrázni, csak nem tudta eddig, hol és kivel. Szóval lehet jelentkezni, akár magánüzenetben vagy emilben. (Ha valaki direktben keresné meg a Tekeresi Lovas Panziót, lehet nyugodtan Bathó Izabellára hivatkozni.)

#140 DED

DED

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 624 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 15. - 12:59

Sziasztok! Volt tavaly weszko bemutató MM ,Chilly, s még egy cowboy fiú(sajnos a fedõnevét nem tudom ) tartotta szerintem nagy érdeklõdéssel és sikerrel. Volt Trail, reining és idomítás bemutatás pár percben.Tudomásom szerint az idénre is kaptak meghívót.

#141 Orsi

Orsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 859 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 16. - 13:09

Kedves Ibiza!Ez nagyon jól hangzik:) el is mennék ha nem kéne számvitelbõl vizsgáznom:(Nagyon sajnálom:(Augusztus vége felé nem terveztek ilyet? mert szívesen elmennék:)remek lenneOrsi

#142 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 21. - 21:28

sziasztok!Nemtom érdekel e valakit de 30.án Akasztón westwern verseny lesz,nagyon jó programok,koncertek este,és rodeo is lesz.Mi Pécsrõl pl. eddig 3 autóval megyünk.Gyertek minnél többen tutti nagyon jó lesz,eddig mindíg színvonalas volt ott a verseny.

#143 DED

DED

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 624 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 22. - 6:45

Pécsiek, Gyertek Akasztóra! A western élet fellegvára, illetve szülõhelyea két közeli helység, Akasztó és Csengõd Híres vezéreik már bizonyítottan igazi cowboyok Kastély és Petõ. A hangulat az elmúlt 3 évre visszatekintve csodálatos, és én reggel kilenc körül mindig "chillys" babot eszem , olykor a leánykámmal Chillyvel. Belépés farmerben és csizmában. tehát OTT A HELYÜNK!!!!

#144 Orsi

Orsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 859 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 22. - 10:56

Ez elég jól hangzik, akkor pont arra felé leszek:)Tudnátok valamilyen részletes programot küldeni?

#145 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 24. - 15:10

Annyit tudok hogy 8.30-kor kezdõdik a felnõtt trail.Gondolom utána gyerek reining,felnõtt reining, biztosan lesz hordókerülés,meg szlalom is,rodeó.Este Charlie koncert meg még valami de azt elfelejtettem. :P

#146 Ülõ Fürdõ

Ülõ Fürdõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 7:52

Sziasztok!Az komoly, hogy Károlyunk fog dalolni szombat este? Nem rossz pont az i-re :D

#147 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 13:04

Aki nem jön Akasztóra az papírkávboj.Punktum.

#148 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 13:15

Aki nem jön Akasztóra az papírkávboj.Punktum.

Hozzászólás megtekintése

Akkor én az vagyok! :gm:

#149 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 13:34

Anikó teljesen igazad van! :kocc:

#150 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 13:35

Csak tréfáltam,de nem tod mibõl maracc ki!

#151 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 13:59

Annyit tudok hogy 8.30-kor kezdõdik a felnõtt trail.Gondolom utána gyerek reining,felnõtt reining, biztosan lesz hordókerülés,meg szlalom is,rodeó.Este Charlie koncert meg még valami de azt elfelejtettem. :P

Hozzászólás megtekintése

Ha nem felejteném el, van otthon egy szórólap, beütöm ide. Asszem Tatáron kaptam fel. Kérdés, mennyire pontos még az informác.

#152 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 14:03

Az jó lenne ha ide leírnád.

#153 Ülõ Fürdõ

Ülõ Fürdõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 15:01

Mi is ott leszünk. :)

Edited by Ülõ Fürdõ, 2005 július 31. - 7:13.


#154 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:03

Papír mi?

#155 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:10

Nos, a nálam levõ szórólap szerint:Akasztó, július 30.8-8.30-9.00 különbözõ távizék rajtja10.00 megnyitó10.15 gyermek trail11.00 trail12.00 Pleasure13.30 reining14.00 Szlalom15.00 Hordókerülõ15.00 Lasszózás17.00 Zeam Penning18.30 Negyed mérföldes18.45. Csizma verseny19.00 eredményhirdetés19.30 Zöldkerszt koncert20.30 Ihos József21.30 Lézer showpárhuzamosan 18.00-tól dél-amerikai indián zenekar

#156 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:26

Nagyon köszi hogy végülis leírtad a programot,így legalább mindenki biztos lehet benne hogy ott a helye. :kir:

#157 Ülõ Fürdõ

Ülõ Fürdõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:28

Tehát Csárli nem is lesz? :hupp:

#158 Leon01

Leon01

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:31

Én az újságban télleg mintha ezt láttam volna,vagy csak a szokásosan voltam figyelmetlen?Bocsi mindenn is ki....én is örültem. :nem:

#159 Ülõ Fürdõ

Ülõ Fürdõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:33

Nem baj Leon! :D Kató Néni foreva!!! :yeah:

#160 Ülõ Fürdõ

Ülõ Fürdõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 20:36

:D Ja, és Katónéni tartja a lézersót is? :DIfjú padavan... :dev:

Edited by Ülõ Fürdõ, 2005 július 25. - 20:37.