Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

A hónap fotója


  • Please log in to reply
9369 válasz a témához

#41 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 31. - 20:58

Két kis rosszcsontKét kis rosszcsont játszikMint a villámEgyütt a célig

#42

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 6:33

Az elsõ és az utolsó! :) A középsõ 2 is tünemény, de a két szélét tudom fotóilag is szép szemmel nézni, jól sikerültek! :)

#43 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 12:32

Köszi! :) Még feltöltöttem két képet róluk:KözelítenekSegítség, betámadtak! :)

#44 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 20:35

És itt egy csípkedõs. Sajnos, nem sikerült jobb.http://www.kep.tar.h...9050/12942748#2

#45 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 21:06

"huuppppsz"Persze nem én csináltam de be akartam tenni.

#46

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 21:22

Méz: innen a második, nagyon cukk :)tö: ez durva!

#47 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 4. - 21:24

Ellentét és azonosság

#48 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 10:34

Zsu, építek még falat. Azért áruld el, készültél erre, vagy jött az alkalom?

#49 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 10:50

Készültem: a kezemben volt a gép. :DNem vittem a lovakat mûterembe, mert nem állítgattam be õket, hogy hé Princess (szürke) nézzé' mán erre! :D :P

Edited by Zsubaba, 2005 június 5. - 10:52.


#50 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 11:28

A fakó nem véletlenül az én elõzõ lovam Tequila? :huh: Szegény elég szarul néz most ki! :(

#51 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 11:31

a fakó mén tequila? õ nem nagytarcsán van?bár szerintem a háttérben levõ lóról nem lehet megállapítani, hogy szarul nézne-e ki.

#52 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 11:41

Ez a kép Gombán készült, a fakó ló pedig egy kanca, Barbi névre hallgat. Tequilát nem tudom, hogy hol van most, Nagytarcsán sincs.Szerintem nem néz ki szarul, csak kicsit szaros :D :D :D

#53 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 11:44

Szerintem sovány. De akkor szori. Tisztára olyan a feje. Tequilát úgy 2 hónapja eladtam.

Edited by tücsök, 2005 június 5. - 11:46.


#54 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 14:03

Olyan, hasonlít, igazad van.De szerintem nem sovány, csak ilyen alkatú. :(

#55 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 21:33

Igazad van, a nyakáról ítéltem. Egészben más. De még az orrfoltja is ugyanott van.

#56 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 8:18

Mikor szokott változni a hét fotója???

#57 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 12:21

Bendegúz pihen egy kicsit (telefonnal készült, de elég jók a színei, nem?)

#58 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 16:53

Vega!Szerintem írtó klassz és jó a kép minõsége is ahoz képest h telefonnal készült.Csak kár h nem látszik jobban a paci..De amúgy nekem tetszik! :)

#59 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 14:15

nem kéne lovas fotókról értekezni??? :)

#60 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 16:33

Nesze nektek lovas képek, ha nem unjátok még :) : Mazsi és Boka, Mazsi és a leendõ gazdija, Nagyember nagylóval, Mazsi a leendõ gazdijával2, Szieszta, Vakarózás, Hopp.

#61 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 20:03

Zserbo, a "szieszta" nagyon tetszik :kocc: :)Pár lovas kép tõlem, véleményezzétek kérlek :rolleyes:LendületbenFordulatApacsÉletem elsõ PS-ezett munkái :D

#62 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 21:11

Jajj, tötõ, nem olvastam végig, csak néztem a Lendületben-t, hogy miért van ilyen furcsa "keret" az alakok körül. Aztán megláttam a ló patáját is, na az már csúnyácska. A fordulat jó, csak a lábai eltûntek, Apacs meg jó volt ps nélkül. :) Abban nagyon feltûnõ a homályosítás, mert az ugyanolyan távol levõ részek meg élesek. Szerintem nagyon magáro vonja a figyelmet azáltal, hogy furcsa.

#63 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 22:50

Pár hete lõttem egy tekercset Sóskúton meg Mindszenten, tegnap hívtam elõ, linkelek párat, elemezhetnénk... El is kezdem. :) PerspektívaEzt akkor tudatosan úgy csináltam, hogy a perspektívahatást kihasználjam, nem sikerült teljesen, lejjebb kellett volna vinnem talán a kamerát. A kerítés, és a ló vonala is kb. a karám sarkában határozza meg az enyészpontot, az kéne, hogy pl. aranymetszésben legyen, de nincs teljesen.LovakNa, ide nem tudtam címet kitalálni, és nem is tudok olyan sztorit rá, mint az elõzõre. Tetszik is, de valamit hiányolok róla. Eldöntött kérdésEzt minél többet nézem, annál jobban bejön. CsikóCsak egy csikó, mert ugye a gyerekeknek mindig sikere van... :) Viszont ez a kép nem mutat semmit. Valahogy nem jó a kompozíció. Kanca + Csikó Plusz zavaró ló a háttérben... Meg kellett volna várnom egy alkalmasabb pillanatot kettejükhöz. Összegezve meg igazság szerint egy narancssárga szûrõt kellett volna feltennem, az mondjuk nincs, csak piros, de azt se találom. Akkor a levelek, fû, meg az égbolt sötétebb lenne. A felhõk meg jobban látszanának.

#64

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 6:01

tötõ: ha csak játék a PS-sel, akkor jó. Ha mélységélesség-imitációnak szántad õket, akkor nem annyira. Gondolom úgy alkottad, hogy kijelölted, és emiatt olyan éles az elválás a háttér és nem-háttér között. Nagyon látszik. Én, ha ilyen módon akarom a háttéret átdolgozni, rászánom az idõt+melót, és megcsnálom kézzel, úgy némileg életszerûbbnek hat... Mint pl itt, bár itt meg nem csináltam elég erõsre a homályt, még mehetett volna rá, de azért látszik így is, fõleg az eredetihez képest. Ez is sima digivel készült anno, nuku mélységélesség, Kassai kissé beolvadt a háttérbe :)Azért gondolom (remélem), hogy nem mélységélességet akartál varázsolni, mert az utolsón (ami enélkül nekem is jobban tetszik) tök logikátlan ilyen szempontból a dolog - ha a lovat akartad csak kiemelni a többi részletbõl, úgy logikus! :) Meg a mélység nem csak a nem-ló részekre él, de ezt te is tudod, ezért gondolom, hogy csak játszottál ;):ang:

#65

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 8:20

mano! A mostani hét fotóján az ég az nem az eredeti, ugye? :rolleyes:

#66 Szélvész

Szélvész

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 9:55

Találtam egy nagyon szép képet!http://img.tar.hu/ny.../11375974.jpg#3Nézzétek meg! :yeah:

#67 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 12:37

Nekem Tötõ képeirõl a hologram jutott eszembe :rolleyes: .[Offhoz kapcsolódó törölve. - Zs]

Edited by Zsuzska, 2005 június 11. - 10:39.


#68 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 13:04

mano! A mostani hét fotóján az ég az nem az eredeti, ugye? :rolleyes:

Hozzászólás megtekintése

Nem szeretnék a készítõ helyett válaszolni, de szerintem eredeti az ég. Vácrátóton készült, igaz mano? Ott bizony így nézett ki - így ha esetleg mégis "mûég" lenne, akkor nagyon jól sikerült! :)

#69

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 13:06

Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert a fák lombja és az ég találkozása olyan furcsa, mintha nem illeszkedne tökéletesen (persze a fa nem is illeszkedik az éggel, de érted :gm: ). :) De ez nem "vád", csak kérdem ;)

#70 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 13:38

Ezt a képet egy barátom fényképezte. Sajnos rossz az elrendezés, ettõl függetlenül ez a fotó a szívem csücske.

#71

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 14:14

smoft!!!! Kurva jó a kép, nekem eszméletlenül tetszik!!!! Ha nem bánod, utólagos engedelmeddel kicsit vágtam rajta és beállítottam a fényeket, színeket, kicsit megvilágítottam... Nekem nagyon tetszik :D Mármint a kép, nem az, amit én belebütyköltem ;)Itt van!

#72

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 14:14

Megengeded a barátnõd és saját nevedben, hogy közkinccsé tegyem? :ang: (fotóházon, csak véleményezésre)

#73 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 14:26

Dé! Bocsi, hogy ilyen gyorsan... :DA vágás tetszik, de nálam kicsit szemcsés lett a kép (lehet, hogy a felbontás miatt). Tedd közkinccsé, mindössze csak annyi a kifogás, hogy a "barátnõm" fiú ;). Remélem nem szedi le a fejem érte - ha igen, úgy jártam :D.

#74

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 14:31

Hupsz, szakkor félreolvastam ;) Elnézést tõle :ang: A szemcsésséget abszolút nem értem, nálam nem az :rolleyes:Ha fejet akar lecsavarni, küldd hozzám :)

#75 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 14:38

Mindössze annyi, hogy ezek a képek nem az én felbontásomhoz vannak méretezve, és minél sötétebb egy fotó, annál durvábban jön elõ nálam (általában). Melyik változatot teszed fel? Csak azért, mert szerintem ha a Tiédet, akkor a hátul lévõ, fekete kaftános lányt ne sötétítsd el ennyire. Egyébként vágás miatt a Te változatot sokkal jobb.Szerintem elnézi a félreolvasást ;).

#76

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 14:42

Az enyémet tettem fel, ja, a hátsó csaj kicsit besötétedett, majd még talán megcsinálom finomabban is egyszer a világítást, de most bepörögtem rá :DAnnyira emberi, annyira aranyos... Komolyan, én sose bírok ilyen közvetlen pillanatokat elkapni, pedig hogy szeretnék... :)

#77 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 15:37

Dé, hadd tisztázzuk. A hátsó csajra való pörgés oka, hogy besötétedett??? :)

#78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 15:38

Ehhhe, ehhhe, ehhhe, naggggyon vicces :P :P :pA képre pörögtem rá, te! (tudom, hogy tudod)

#79 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 19:46

Dé, hová tetted fel a képet? A barátom szeretné megnézni.

#80

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 10. - 20:32

smoft: itt a kép! Persze bejött, amire számítottam, hogy bele fog valaki kötni; miért van olyan sok hely felül... :guny: Banyek, nekem pont az tetszik ebben a képben, hogy ilyen az elrendezése, hogy a téma szinte elbújik, miközben tök érdemes megkeresni, mert tényleg klassz :ang:Ezek nyílt napon készültek amúgy? Én is ki szeretnék már jutni egyszer :)[Offhoz kapcsolódó törölve. - Zs]

Edited by Zsuzska, 2005 június 11. - 10:43.