Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Itt a szezon azaz jönnek a szúnyogok, kullancsok..


  • Please log in to reply
791 válasz a témához

#321 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 11:47

Szerintem gyakorlatilag az amit tavaly Agrobe is ajánlott, a szerszámra csepegtetni pár cseppet a tömény olajból, pont ilyen hatásos.... :dev:

#322 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 12:06

A 6.485 már együtt van egy plusz utántöltõvel. De akkor is! Dede! Agrobe kutyuléka:
0,5 l víz
2 teáskanál teafaolaj
10 csepp eukaliptuszolaj
30 csepp citronellaolaj
20 csepp mentaolaj

A teafaolajon kívül van más illóolajotok is? (Pl. fentiek közül?)



Mint minden jobb helyen: természetesen van. ;)

eukaliptuszolaj 10 g 100,- Ft
citronellaolaj 10 g 180,- Ft
mentaolaj 10 g 260,- Ft

Ezek gyógyszergyári minõségû és tisztaságú olajok

#323 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 12:23

10 g ??? Hogyhogy grammban van megadva?

És lehet tõletek rendelni valahogyan?

#324 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 12:38

De lehet ám! Gyors és pontos, mint az express vonat. :D Dedebe! Ez a Pet & Garden-es 120 ml. Tehát 10 ml. ebbõl 247,- Ft. (A ti terméketekbõl 12o ml. 9.600,- Ft. lenne.) Tényleg jó lenne tudni, hány % ebben a "lónyugttóban" a teafaolaj... Ennek én utánajárok!

Edited by Ágimam, 2007 május 25. - 12:40.


#325 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 13:01

Telefonáltam, visszahívtak, hát.... Kapaszkodjatok! A készítmény hatóanyagtartalma 10 %-os! És akkor még nem lehet tudni - mondja az úr, aki visszahívott - hogy maga a teafaolaj (tehát amibõl 10 %-ot löttyöltek bele a 120 ml-es készítménybe) mennyire "tömény", tiszta, mert ezt a gyártó "titokként" kezeli. Asszem, Dede, megy a rendelés! :yeah:

Edited by Ágimam, 2007 május 25. - 13:02.


#326 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 13:08

Szééééép. :yeah: :mad:

#327 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 13:12

10 g ??? Hogyhogy grammban van megadva?

És lehet tõletek rendelni valahogyan?


A magisztrális (amit a patikákban recept alapján kevernek össze) készítményekhez használatos gyógyszerkönyvi alapanyagok mennyiségét grammban szokták megadni, mert a recipén is grammban adják meg az összetevõk mennyiségét.

Nagyon egyszerûen:
1. Itt megírod, hogy mit szeretnél rendelni.
2. Magánüzenetet küldesz.
3. Emilt küldesz.
4. Az összes elérhetõségünket itt találod a 35. üzenetben:

Lóbarátok fórumai > Lovas fórumok > Lovak és egészség > Ha segítség kell...Címek-telefonszámok, állatkórházak, patikák, doktorok listái

Itt is válogathatsz a lehetõségek közül.

#328 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 13:28

Telefonáltam, visszahívtak, hát.... Kapaszkodjatok! A készítmény hatóanyagtartalma 10 %-os! És akkor még nem lehet tudni - mondja az úr, aki visszahívott - hogy maga a teafaolaj (tehát amibõl 10 %-ot löttyöltek bele a 120 ml-es készítménybe) mennyire "tömény", tiszta, mert ezt a gyártó "titokként" kezeli.

Asszem, Dede, megy a rendelés! :yeah:


Ezekben az ápolási termékekben -ami nem gyógyszergyári minõségû- sosem lehet tudni, hogy mi van benne. Ezt a gyógyszereknél minden esetben pontosan a legrészletesebben le kell írni. Ez nem csak a hatóanyagokra, hanem az összes többire (vivõanyag, stb.) is vonatkozik. Aki titokként kezeli az összetevõket, az már gyanús! Én is megnéztem, hogy mi lehet benne, de a neten sem találtam semmit az összetevõkrõl.
Ha a Hunter’s Fly Off Band 10% teafaolajat tartalmaz, és ez 100%-os tisztaságú?, akkor a hatóanyagra vetített ára: 1 ml teafaolaj 538,- Ft.
Erre mondják pestiesen: ügyes! :guny:
Bár lehet, hogy a teafaolajon kívül van még benne más is és ez kerül sokba? :confused: :P

#329 Guest_boomsly_*

Guest_boomsly_*
  • Guests

Közzétéve 2007 május 25. - 15:02

Jaj de felháborító!!!!! :rolleyes: :gm: Ennyiért adnak el valamit.......... Nálunk van 10 ml- es teafaolaj, levendula, opium és még lehetne sorolni. Mind 100%-os. Az nettóára 167 Ft. :dev:

#330 Guest_messi_*

Guest_messi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 május 25. - 15:09

Várjatok, az most jut eszembe, hogy a teafaolaj - ha jól emlékszem Agrobe írására, ha nem javítsatok! - csak a már meglévõ csípések fájdalmát enyhíti. Vagyis önmaga nem ûzi el a rovarokat. Szerintem akkor már az Agrobe-keverék vagy csak a citronella vagy borsmenta olaj felszerelésre való cseppentése nagyobb eredmény.

#331 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 25. - 21:32

Várjatok, az most jut eszembe, hogy a teafaolaj - ha jól emlékszem Agrobe írására, ha nem javítsatok! - csak a már meglévõ csípések fájdalmát enyhíti. Vagyis önmaga nem ûzi el a rovarokat.


én is igy értelmeztem :yeah:

#332 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 3. - 8:11

Tegnap lovagoltunk nejemmel. Valóságos rémálom volt bemenni árnyékos hûs helyre, bakker én még ennyi bagócsot(bögölyt) az életben nem láttam. Bementünk az erdõbe, 50m után a lovak megpördültek, és vágtában menekültek. Az ecetes víz nem ér fabatkát sem! :(

#333 Guest_Gyöngyi_*

Guest_Gyöngyi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 6. - 19:28

Megvettem az Agrobe féle lötyi alkotóelemeit a DM-ben. Ott lettem figyelmes egy geránium nevû illóolajra, a dobozon azt írják "élõsködõk elleni bedörzsölõk alkotóeleme". Tudtok valamit errõl az olajról? 10 ml-es kiszerelésben lehet kapni az illóolajokat, a hat féle olajért (vettem + rozmaringot, és gerániumot is) fizettem 3.600,- forintot. Én a lötyibe kevertem még rozmaringolajat is. Szegény lovam páros lábbal rúgja magát, annyira lepik a hasát a böglyök. Most tesztelem a szert rajta. Annyit vettem észre, hogy ugyan odaszáll a bögöly, de nem landol rajta. Így is idegesítik szegényt a repülõ rondaságok, :mad:de az már haladás, hogy nem csípik meg. Ja, és húsvéti pacsuli szaga lett a lóállatnak :D

#334 Falovacska

Falovacska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 112 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 6. - 19:48

Nekem a Neostomosan nevû gyógyszertári oldat vált be kullancs és egyéb vérszívó ellen. Kenhettek a lovakra akármit, illóanyaguk lévén hamar elillannak és a hatásukat is ebbõl kifolyólag elvesztik. Higítani kell az oldatot és kb. a kívánt hatás érdekében hetente ismételni. Ennyi. :)

#335 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 7. - 8:55

Megfigyelesem szerint semmilyen lötyi es kencefice sem segit, az egyetlen hatasos menedek egy sötet beallo. A mi lovaink szabadon mozoghatnak karam es istallo között, reggel mindig bevonulnak az istalloba, amit tudatosan nagyon sötetre alakitottunk at, ablak lefedve stb, vizük bent van, csak szenazni rohannak ki a szabadba, aztan egeszen estig maradnak. A böglyök itt nem zaklatjak öket es mellesleg a tüzö nap sem. Kellemesen szundikalnak, lazitanak estig, kb 20 orakor elhuznak a böglyök, akkor megyünk terepre ill. a legelöre, kb 22 - 23-ig. Aztan egesz ejjel a karamban allnak a pacik a szenabala körül. Lovakat nyaron a tüzö napon, a böglyök folyamatos csipesenek kitenni szerintem allatkinzas, lelketlenseg. Nem egy bertartasbol jöttünk mar el, mert a gazda teljes közönnyel szemlelte a helyzetet es keresünkre sem tett semmit. Talan ki kellett volna kötni egy oszlophoz a sajat karamjaban egy-ket napra a napra.. Nyaron csak hajnalban es szürkület utan jo kivinni a lovakat. Az esedekes turakra valo tekintettel ujabban mindenfele lebernyegekkel kiserletezünk, egesz elfogadhato eredmennyel. Ha valaki megosztana velünk ilyen iranyu tapasztalatait : köszönet. P13. Meg valamit: a közönseges legyek persze bemennek a sötet bealloba is. Ez nem akkora baj, mint a bögölytamadas, de kellemetlen. A legyek ellen hatasos a nagyfelületü feher, legymintas (legyek vannak rafestve) legypapir, azt hiszem valami Babolna-termek. P13.

#336 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 7. - 9:08

Megvettem az Agrobe féle lötyi alkotóelemeit a DM-ben. Ott lettem figyelmes egy geránium nevû illóolajra, a dobozon azt írják "élõsködõk elleni bedörzsölõk alkotóeleme". Tudtok valamit errõl az olajról?

10 ml-es kiszerelésben lehet kapni az illóolajokat, a hat féle olajért (vettem + rozmaringot, és gerániumot is) fizettem 3.600,- forintot.

Én a lötyibe kevertem még rozmaringolajat is. Szegény lovam páros lábbal rúgja magát, annyira lepik a hasát a böglyök. Most tesztelem a szert rajta. Annyit vettem észre, hogy ugyan odaszáll a bögöly, de nem landol rajta. Így is idegesítik szegényt a repülõ rondaságok, :mad:de az már haladás, hogy nem csípik meg.
Ja, és húsvéti pacsuli szaga lett a lóállatnak :D



Ezt olcsóbban is megúszhattad volna, ha egy kicsit feljebb olvasol.

Az Equus Kft.-nél ezek az árak:

eukaliptuszolaj 10 g 100,- Ft
citronellaolaj 10 g 180,- Ft
mentaolaj 10 g 260,- Ft

Ezek gyógyszergyári alapanyagok és gyógyszerkönyvi minõségûek.

#337 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 7. - 9:25

A legyek ellen hatasos a nagyfelületü feher, legymintas (legyek vannak rafestve) legypapir, azt hiszem valami Babolna-termek. P13. [/quote] Az istállóban a ragasztós légypapírnál szerintem valamivel hatásosabbak a kenhetõ, feromont és légymérget tartalmazó szerek. Pl. Alfa Mustox, Mustox, Neo Mustox, Protect-B, Quick Bayt. Vannak környezetbarátabb megoldások is, mint a csalianyagot tartalmazó Red-Top légycsapda, amit az istálló környezetében lehet alkalmazni. Ha érdekel valakit a használati utasítás és az ár, akkor felteszem ezeket a lógyógyszerek topikra.

#338 iBIza

iBIza

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.273 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 7. - 9:42

Tegnap hallotam egy tippet (lehet, hogy másnak már ismerõs): Szúnyogok ellen almaecet - kicsit spriccelni a ló szõrére - utálják a szagát. A legyek, böglyök ellen meg a citromlébe áztatott szegfûszeg. A két oldatot egybevegyítve hatásos rovar-távoltartó szert kapunk. (Nekem mondjuk korábban egész jól bevált a rozmaringolajos lósampon, de az csak a ló elsõ megizzadásáig hatásos.)

#339 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 7. - 9:56

Debebe, szeretnék rendelni, de tele a postaládád!

#340 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 7. - 10:05

Debebe, szeretnék rendelni, de tele a postaládád!



Bocsi!
Ez a nagyság átka! :) :guny:
Ürítek!
De addig írhatsz magánban is: equus@tata.hu

#341 Pegi

Pegi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 10. - 9:28

debebe! a psotaköltség nem tudod mennyi lenne kb 3illóolaj rendelése esetén? mert azt tudom, hagy nagyon ráhúzott ám a magyar posta...

#342 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 10. - 13:52

debebe! a psotaköltség nem tudod mennyi lenne kb 3illóolaj rendelése esetén? mert azt tudom, hagy nagyon ráhúzott ám a magyar posta...


A szállítási költség megegyezik a postázás költségével, tehát a postai díjszabásban szereplõ költséget számoljuk fel, mindig a lehetõ legolcsóbb megoldást választva. Az egyéb plusz díjas szolgáltatásokat (ajánlott, tértivevény, elsõbbségi, stb.) a vevõnek külön kell kérnie, különben a csomag elveszéséért semmi felelõsséget nem tudunk vállalni. A sérülékeny termékeket gondosan csomagolva, buborékos borítékban, ill. csomagban küldjük.

Ez esetben 280,- Ft.

Üdv:
BB

#343 Pegi

Pegi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 10. - 21:12

debebe! köszönöm a választ! ez esetben ha 280Ft a postaköltség szerintem illóolja rendelés lesz a vége.... :)

#344 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 8:12

debebe! köszönöm a választ! ez esetben ha 280Ft a postaköltség szerintem illóolja rendelés lesz a vége.... :)


Állok elébe! :)

#345 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 8:49

hello, nekem is kellene mind a négy összetevõbõl 50-50 ml. (teafa, borsosomenta, citronella, eukaliptusz) szeretném, ha "lefordítanád" ezt grammra, illetve elég a végösszeg is postaköltséggel egyetemben. köszönöm, ha megvan a végösszeg, akkor küldök,írok elérhetõséget. (én sem tudtam magánt küldeni :) )

#346 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 9:49

hello, nekem is kellene mind a négy összetevõbõl 50-50 ml.
(teafa, borsosomenta, citronella, eukaliptusz)
szeretném, ha "lefordítanád" ezt grammra, illetve elég a végösszeg is postaköltséggel egyetemben.
köszönöm, ha megvan a végösszeg, akkor küldök,írok elérhetõséget.
(én sem tudtam magánt küldeni :) )



Szia agrobe!

Pedig ürítettem a postaládámat.
Nekem talán sikerülni fog a profilodban feltüntetett emil címek valamelyikére.
Az én elérhetõségeim:
equus@tata.hu
debebe@freemail.hu

A közérdekû rész:

Az illóolajoknál a gyógyszerészek g-ot vagy cseppet szoktak megadni mértékegységként. Ezek az olajok gyógyszertárból származnak, kivéve a teafa olajat (Melaleucae alternifoliae aetheroleum) , amit a Tebamol gyárt kereskedelmi forgalmazásra és hogy közérthetõ legyen, õk 10 ml kiszerelésben árulják.
A többi olaj (Eucalypti aetheroleum, Menthae piperitae aetheroleum, Aetheroleum citri) g-ban van megadva.
Az olajok fajsúlya: (20 °C):. 0919–0936. Tehát 1 g 0,92- 0,94 ml-nek felel meg.

A többit magánban.
BB

#347 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 10:25

Azt a többit nekem is magánozhatnád, körülbelül agrobe rendelési tételén filóztam, a határ csak a végeredmény. :D ;)

#348 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 11:12

akkor közérdekûek az árak...

#349 Guest_messi_*

Guest_messi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 11. - 11:35

Sziasztok!

Hétvégén találkoztam egy jónak tûnõ szerrel. Sajnos nem olcsó, így akinek több lóról kell gondoskodnia naponta, annak ez elég sok pénz lehet anyagilag. De mûködik.

A neve: Leonet Power Phaser rovarriasztó spray (500 ml). Nem találtam itt a fórumban (a keresõ szerint nincs), hogy lett volna említve, azért is írom le. Gondoltam szólok, hogy akinek nagyon problémás szegény állatkája és sok minden nem vált be, annál ez talán mûködhet.

A készítmény ára bolttól függ (ma többet is felhívtam, ill. a PH-t neten találtam), az alábbiak szerint:
- a forgalmazónál (Keszthely): kisker ár: 2.850,- Ft + postaktg
- a Painthorse-ban: 2.950,- Ft
- a Margit u. Derby-ben: 3.200,- Ft
- a KLP-ben: 3.950,- Ft (horror!)

Sajnos nem túl hosszú hatású szer, emlékeim szerint 6-8 órát ír az útmutató.

(Megj.: nem reklámnak szánom ezt a hsz-t, semmi közöm a készítményhez, a használaton kívül!)

#350 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 11:49

akkor közérdekûek az árak...


Az olajok árai:
Mentha 10 g: 5x 260,- 1.300,-
Citrom 10 g: 5x 180,- 900,-
Eukaliptusz 10 g: 5x 100,- 500,-
Teafa 10 ml: 5x 750,- 3.750,-
Szumm: 6.450,-
Postaktsg. (egyszerû küldemény): 525,-
Mindösszesen: 6.975,-

A citronella olaj nem szerepel a Magyar Gyógyszerkönyvben, csak a citromolaj. Én azt gondoltam, hogy citromolaj van a híres agrobe keverékben. :)
A citronella olajnak utánanézek a nagykereskedéseinkben.
BB

#351 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 11:55

citronella: Cymbopogon nardus ha így könnyebb :) Ha citronella is van akkor nekem kellene, ha nincs mondjuk akkor is :D de citrom nélkül. címet írtam, megkaptad?

Edited by agrobe, 2007 június 11. - 11:52.


#352 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 11:56

citronella:

Cymbopogon nardus

ha így könnyebb :)


OK MEGVAN!

A citronella illóolajat a pázsitfûfélék családjába (Poaceae) tartozó ceyloni nardusfû (Cymbopogon nardus) friss, szikkasztott vagy szárított leveles hajtásaiból, alkalmanként a gyökeres növénybõl vízgõz-desztillációval nyerik ki, legalább 0,5%-os hozammal. A nárdusfûbõl nyert olaj színe barnássárga, illatában egyes örökzöldekre (pl. egyes fenyõk, boróka) jellemzõ illóolaj komponensek (pl. borneol és kámfor) érzõdnek ki. Az olajban található fõbb alkotórészek a geraniol, a citronellol és a citronellál, melyek összmennyisége az olajok 60-80%-át teszi ki. A citronellaolaj antimikróbiális, gyulladáscsökkentõ, rovarriasztó (repellens), emésztõrendszeri tonizáló és görcsoldó fõbb hatásokkal rendelkeznek. A citronellaolajat rovarriasztó hatású készítmények (spray-k, stiftek, gyertyák) illatanyagaként, reumás és izületi fájdalmak kezelésére külsõleg használható készítmények hatóanyagaként, valamint görcsökkel járó bélfertõzések kezelésére használják, ez utóbbi esetben belsõleg alkalmazható készítmények összetevõjeként. A citronellaolaj a bõrt nem irritálja és bõrérzékenyítõ hatása sincs.

#353 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 12:16

Az olajok árai:
Mentha 10 g: 5x 260,- 1.300,-
Citrom 10 g: 5x 180,- 900,-
Eukaliptusz 10 g: 5x 100,- 500,-
Teafa 10 ml: 5x 750,- 3.750,-
Szumm: 6.450,-
Postaktsg. (egyszerû küldemény): 525,-
Mindösszesen: 6.975,-


Nna. Ez így jöhetne is nekem, annyi változattal, hogy a citrom helyett citronellát kérnék, ha sikerülne beszerezni, ill. elõtte még az árát ennek is. (A szlaszámod megvan, utalnám is azonnal, amint tisztázódott a "citronella-kérdés". :)

Edited by Ágimam, 2007 június 11. - 12:17.


#354 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 12:49

Nna. Ez így jöhetne is nekem, annyi változattal, hogy a citrom helyett citronellát kérnék, ha sikerülne beszerezni, ill. elõtte még az árát ennek is. (A szlaszámod megvan, utalnám is azonnal, amint tisztázódott a "citronella-kérdés". :)


Jelentem, a citronella kérdés tisztázódott!
Aromax citronella olaj 10 ml ára 500,- Ft.
Azt kérném mindenkitõl, hogy magánban ( equus@tata.hu ) írja meg, ha kér valamelyikbõl.
Köszi:
BB

#355 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 13:30

Sziasztok!

Hétvégén találkoztam egy jónak tûnõ szerrel. Sajnos nem olcsó, így akinek több lóról kell gondoskodnia naponta, annak ez elég sok pénz lehet anyagilag. De mûködik.

A neve: Leonet Power Phaser rovarriasztó spray (500 ml). Nem találtam itt a fórumban (a keresõ szerint nincs), hogy lett volna említve, azért is írom le. Gondoltam szólok, hogy akinek nagyon problémás szegény állatkája és sok minden nem vált be, annál ez talán mûködhet.

A készítmény ára bolttól függ (ma többet is felhívtam, ill. a PH-t neten találtam), az alábbiak szerint:
- a forgalmazónál (Keszthely): kisker ár: 2.850,- Ft + postaktg
- a Painthorse-ban: 2.950,- Ft
- a Margit u. Derby-ben: 3.200,- Ft
- a KLP-ben: 3.950,- Ft (horror!)

Sajnos nem túl hosszú hatású szer, emlékeim szerint 6-8 órát ír az útmutató.

(Megj.: nem reklámnak szánom ezt a hsz-t, semmi közöm a készítményhez, a használaton kívül!)


Nekem az a 6-8 óra bõven elég...pláne ha azt nézem, a többi kb. 3 órát bír ki. :dev:

#356 Guest_messi_*

Guest_messi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 11. - 17:31

Nekem az a 6-8 óra bõven elég...pláne ha azt nézem, a többi kb. 3 órát bír ki. :dev:

Noja, az van ráírva... Aztán hogy mennyi az annyi...? :rolleyes: Hétvégén tesztelem újra, veszek egy flaskával.

#357 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 17:56

Óha... Nekem még citromot küldött debebe, ez így nem lesz jó gondolom annyira :(

#358 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 17:59

Agrobe keveréke, ami 05 l, ha jól számolom, mindennel együtt -és a legrosszabb esetet is figyelembe véve, pl. ezüst fújócába teszi- kerül vagy 500 Ft-ba. Ha ez két percig hatásos, akkor nem éri meg. De ha csak egy óráig, akkor már igen. Legfeljebb óránként kell fújni. Ezt az "eszmefuttatást" csak azért írtam le, hogy megkérdezzem agrobe-tól: mennyi ideig hat a tapasztalataid szerint ez a keverék?

#359 debebe

debebe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 637 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 18:17

Óha... Nekem még citromot küldött debebe, ez így nem lesz jó gondolom annyira :(

Szia Kispaci!
Elnézést, de csak most derült ki, hogy nem citrom, hanem citronella olajról van szó.
Próbáld ki ezzel agrobe keverékét -bár a fõ hatóanyagot, teafaolajat nem kértél- és írd meg, hogy mi a tapasztalatod.
Így születnek az új felfedezések!
Most már tudok neked citronellaolajat is küldeni, ha szeretnéd.
BB

#360 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 11. - 18:23

Ezt fogom tenni! Aztán ha nem jó majd rendelek.