Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lóherba


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
245 válasz a témához

#241 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 július 31. - 17:59

Mivel ez információs terápia, így gyakorlatilag teljesen mindegy hány cseppet adsz :) Én lónak 10-20 cseppet szoktam adni.



Én is. (Ettõl függetlenül érdekes,hogy az információ uu. 1 cseppben is benne van,mint 20-ban. Elméletileg felesleges adagolásról beszélni és mégis van adagolás. Kicsit paradox helyzet. :) :) )

#242 frutty

frutty

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 1. - 12:17

értem. :) köszi a segítséget. :)

#243 Xenia

Xenia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2012 augusztus 30. - 9:16

A segítségeteket szeretném kérni, mivel eléggé tanácstalan vagyok ez ügyben. A lovamnak nagyon csúnyán néz ki a szeme és a környéke a rengeteg apró pici légy (és a böglyök) miatt állandóan be van könnyezve, fel van duzzadva. Mit tudnék rátenni vagy mivel tudnám bekenni hogy távol tartsam tõle ezeket a dögöket?

#244 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 3. - 11:07

Maszkot vagy légysallangot :)

#245 Xenia

Xenia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 4. - 14:33

Maszkot vagy légysallangot :)


Köszönöm szépen :ang: ;)

#246 mazso

mazso

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 19 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 14. - 23:47

Lovaknak gyógynövény-keverékek vásárlása
könnyen, gyorsan (extra rugalmasan, pl. egyedi recept készítéssel):

www.dzsar.hu


Sziasztok,

Marton Zsófi vagyok, a Lóherba, gyógynövények lovaknak c. könyv szerzõje.

Aki szeretne gyógynövényeket adni a lovának, és nem tud dönteni, annak szívesen segítek! A www.loherba.net oldalon, a fórumban ingyenes tanácsadás folyik.

Lassan 1 éve (a korábban Lóherba gyógynövény-keverékeket) FITOCAVALLO (www.fitocavallo.hu) néven forgalmazzuk, családi vállalkozásban.

Rengeteg receptem van, speciálisak is (pl. nyirokérgyulladásra, uveitisre, stb.), de azokat állatorvosokkal együttmûködve adjuk ki.

Újabban kínai tradicionális gyógyászattal, pontosabban annak a gyógynövényes részével is foglalkozom. Akikkel e téren együtt dolgozunk: Dr. Molnár József, Dr. Németh Vendel József, Bertalan Zsolt. Az õ diagnózisaikra készítek kínai recepteket (nyugati gyógynövényekbõl), és csodálatos hatásokat tudunk elérni! Ezekrõl a Fitocavallo Facebook oldalán számolok (majd) be, de csak, ha ráérek. :cool:

A gyógyíthatatlan, X-aktás ló-esetekkel ne adjátok fel, csak azért, mert valaki azt mondta... Igenis, vannak még csodák. Tudományos alapon. Természetesen, senkit nem hitegetek azzal, hogy minden lovat meg lehet menteni, de annál sokkal többet, mint amire ma a dokik rábólintanak...

További szép napokat,
Zsófi

Edited by mazso, 2012 november 14. - 23:50.