Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

"Pacimorzsák" avagy a "napok hordaléka" kommentár nélkül


  • Please log in to reply
1396 válasz a témához

#41 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 22:37

idézet:
Eredeti szerzõ: PozitívFeri: egyébként a megmentõs hõsös az egyik kedvencem :rolleyes: [/QUOTE]És sosem magányosak.Szerintem. ;)

#42 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 22:57

És a mindenbe belepofázós köcsögözõs is, meg mások hibáit nem tolerálós, de szarbatiprós is tutijó ám. Szerintem.

#43 Ginny

Ginny

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 57 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 23:55

idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy:a szopós idõ alatt már régen reszelni kell a csikók lábát.[/QUOTE] [ Január 27, 2005, 22:57: Az üzenetet átszerkesztette: Ginny ]

#44 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 0:28

Ginny! :D
idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy: Posted Image [/QUOTE]

#45 olaj

olaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 421 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 9:14

idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier: És a mindenbe belepofázós köcsögözõs is, meg mások hibáit nem tolerálós, de szarbatiprós is tutijó ám. Szerintem. [/QUOTE]A ruháimat már megszaggattam, a fejre szórandó hamu és az önsanyargató korbács beszerzése némi idõbe kerül, kérem szíves türelmeteket! Köszönöm!Kedves Cav!Nem tudom Fészkesfehérváron per pillanat mi a divatos szóhasználat, mifelénk a "köcsög" megszólítás durva sértés. Egy embertõl fogadom el, akit viszont én "****kámnak" szoktam szólítani (kéretik mellõzni a szexuális irányultságomra vonatkozó megjegyzéseket!), de ez egy kicsit régebbi és mélyebb ismeretség, mint a Xirén és köztem között bimbózó kapcsolat...

#46 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 9:21

Most belepofázok jól: szerintem ezt intézzétek a havas betonon. Amúgy Xirént ismerve ez egyáltalán nem sértõ szándékkal jött.Belepofázás off

#47 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 9:34

saloon ->

#48 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 12:49

[url="http://"http://www.paci.hu/cgi-bin/lovas/paciforum/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=001098;p=10#000397"]Gazella:[/url] a lovastusában:
idézet:
Hurrá!Hurrá! Hurrá! Bár féltem, hogy a dupla hozzászólásom nélkül vissza jutunk a 9.-re, de nem lett igazam, hogy talán még az idén meglesz a 10, mert azóta csak .... nap telt el, már én sem tudom, hogy mennyi! Na Milyen érzés a 10. oldalon? [/QUOTE]

#49 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 14:29

idézet:
Eredeti szerzõ: lovasember: Pendemonium!Úgy viselketsz mint egy gyerek! [/QUOTE]

#50 cappaa

cappaa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 14:39

idézet:
Eredeti szerzõ: The Oldenburgi:Rege a hunfalviba mész?! Oda megy az eggyik osztálytársam, Lackó Zita. Kicsit hülye a gyerek, de elmegy. [/QUOTE]A lényeg, hogy megy Posted Image

#51 andus

andus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 14:39

Eredeti szerzõ: ***PETRA***
idézet:
szeretek ott lenni mert oda nõtt a szívem egy része! [/QUOTE]

#52 cappaa

cappaa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 14:49

idézet:
idézet:Eredeti szerzõ: Szellemlovas: Van egy kis földem. Gondoltam termelek benne valamit.A burgonyával sok a gond, a paprikát nem szeretem kapálni, a kukorica meg macerás, úgyhogy elvetettem az ötletet. , Kíváncsi vagyok, mikor kel ki. [/QUOTE]

#53 Mili-tary

Mili-tary

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 85 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 14:58

idézet:
eredeti szerzõ:HasufelÉn azt szeretném megtudni,hogy mit jelent az ,hogy vegyesezik a ló?[/QUOTE]
idézet:
eredeti szerzõ:PozitívFeriÉn is láttam ilyent.De ott elõl vágtázott,és hátul ügetett.Baromi nehéz volt átlovagolni,hogy elõl ügessen és hátul vágtázzon,mert úgy sokkal kényelmesebb és kormányozhatóbb![/QUOTE]

#54 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 16:15

idézet:
Eredeti szerzõ: Hasufel Holnap megyek hozzá,majd jól megdobálom Posted Image Posted Image [/QUOTE]:D

#55 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 17:07

idézet:
Eredeti szerzõ: Rosinante: Tehát ha látsz egy hókás lovat, amit 3 kesely láb követ, akkor gerdenlandert látsz.[/QUOTE]:D :D :D :D

#56 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 18:19

Értem, szóval akkor Bahidza hiába arab, biztos Csikasz tudja rosszul, mert igazából akkor õ egy gerdenlander (ami igazából geLdenlander) :D :D Kommentár offMorbdiság on: Viszont az milyen durva már: mész a hókás lovaddal az erdõben, hátranézel, és azt látod, hogy követ titeket három keselyes láb :D morbidság off [ Január 28, 2005, 17:20: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#57 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 18:33

Végre valaki megértette a Lovasembertõl származó fajtaleírás legmélyebb értelmét... Posted Image Köszi, Apple! ;) :D Éslégyszilégyszi fáradj át a geelrdrdklgh!?!?!erlander topicba, ott már megkezdõdött a szavazás...

#58 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 19:05

idézet:
Eredeti szerzõ: Lillababy: helLÓLÓ!! én most lovagolok be 1 ügetõt!! Posted Image Fanni a neve. és 1 nagyon ügyes xeretetre méltó pacika!! szereti naon ha foglalkoznak vele(mint minden ló) és ....naon CUKI!! :D hát...ennyi! itt inek van ügetõ ova???? Posted Image [/QUOTE]szerelmes vagyok Posted Image

#59 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:02

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Én tegnap megvakartam Dedit, és rátok gondoltam Posted Image [/QUOTE]Milyen asszociáció kapcsán? :D

#60 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 23:46

Eredeti szerzõ: ***Petra****
idézet:
A 10 cm-es hóban ott ügettünk olyan volt mint a tolyóstyúk! Szegény nem nagyon volt még ilyen talajon ezért csúszkált jobbra-balra! Gondolom fedelesben volt, vagy benn hagyták télen! [/QUOTE]

#61 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 0:09

idézet:
Eredeti szerzõ: Szellemlovas MODERÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTOOOOOOOOOOOOOOOR!!! [/QUOTE]S imája meghallgattatott... :D

#62 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 20:56

idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta:
idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy: Hogy lehet elvenni húsz lovat? [/QUOTE]apránként. Posted Image
[/QUOTE]

#63 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 19:33

idézet:
Eredeti szerzõ: ikácska: ...ezt nekem elhihetem... [/QUOTE]

#64 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 21:30

idézet:
Eredeti szerzõ: Zserbo: A tömött bkv-n csimpizõ égimeszelõ csávók bûzlõ hónalját szagolni nyáron 40 fokban, kb annyira utálom, mint a mínuszokat és a szelet. Asszem túl nagy igényeim vannak az idõjárással kapcsolatban :rolleyes: . [/QUOTE]Posted Image Posted Image Posted Image Zserbó! Nagyra nõj! ;)

#65 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 21:44

170 után hova :confused: ? Inkább menjenek össze a langaléták Posted Image !

#66 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 12:09

Azt már nem!!! Õ sem fog:Eredeti szerzõ: GabiPeti"Én már megszoktam a magasat, mert legalább két méter magasról szemlélem a dolgokat. "Bár ennyire magas nem vagyok, de én sem fogok, neked viszont még van pár éved, hogy "meglangalétásodj" :D

#67 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 1. - 16:04

idézet:
Eredeti szerzõ: Szami: Isten Õrizz HH!Felétek túl gyorsan jönnek-mennek a jószágok. Inkább maradnék itthon. [/QUOTE]Mindenkinek a maga keresztje inkább.. ;)

#68 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 9:51

Eredeti szerzõ: Porfelhõ: Hû, de jó ez a topic, a mindenit! Hol volt eddig, hogy nem láttam? Könnyesre nevettem magam. :cool: Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#69 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 11:23

idézet:
Eredeti szerzõ: Sobri: Van két 20 hónapos csikó õket csak a kíváncsiság hajtotta de kiköpték,na és van egy beles deres. 7 éves az átkozott. Még a kezemet is beszívta volna. [/QUOTE]

#70 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 11:27

idézet:
Eredeti szerzõ: Klini: [...] az õ hátukon tudunk belovagolni a Weskoparadizóba! [/QUOTE]

#71 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 12:02

Eredeti szerzõ: Porfelhõ
idézet:
Senkivel sem lehet élni, de velem nem. [/QUOTE]

#72 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 12:08

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko:
idézet:
Eredeti szerzõ: lovasember: Pendemonium!Úgy viselketsz mint egy gyerek! [/QUOTE]
[/QUOTE]Anikó! Ezt hol találtad, és mire írta a lovasbácsi? Persze igaza van.

#73 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 12:15

idézet:
Eredeti szerzõ: Altair: lehet, hogy valami túl modern változat lenne, pl ha a kanca!csikójuk (hazuttoljuk már meg a szokásos forgatókönyvet, hogy születikmásmilyen lenne, mint õk (valami 9. õsre ütne vissza), de azt osztom, hogy valami 'véletlen' során elkerülne a családtól, és talán a városba vinnék, vagy eladnák a cirkusznak vagy valami ilyesmi, és nagyon messze kerülne a családjától, és évek múlva kerülne csak vissza, amikor a szülõk már öregek, de közben beleszeretne valami szép fehér kancába vagy csõdörbe.... vagy nem tudom [/QUOTE]

#74 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 16:12

Egy igazi kuriózum a Lovas Nemzet februári számából (64.old):"Vigyázat! Az Õrségben kitört a borjúõrület! Húsvéttól naponta borjúTERMELÉS természetes környezetben."Bioborjak lesznek, gondolom:) [ Február 02, 2005, 15:13: Az üzenetet átszerkesztette: Natos ]

#75 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 18:17

idézet:
Eredeti szerzõ: Kozifru: Zserbo,a Janka azt jelentése:(héber-görög-latin-magyar)eredetû név, jelentése :Isten kegyelme, Isten kegyelmes [/QUOTE]

#76 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 22:46

Ez nem vicces, de nagyon ott van:
idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier: RC: Kicsit lapos, hogy állandóan te vagy az okos, meg a nagy arc, meg a mindenkinek beszólós és megmondós a fórumon. A lovakhoz jól értesz, az biztos, de az itteni fórumos stílusod rendszeresen nyitogatja a bicskát a zsebemben, persze ezzel nem csak én vagyok így, csak más nem szól, meg egy csomóan beállnak a sorba. Rohadtul nem tetszik, hogy ez a stílus kezd elharapódzni itt is. Ne aggódj, nem a tüncimünci ungyibungyi cicapaci stílust szeretném! Csak kulturált viselkedést, amire perpillanat én se vagyok képes, de ez most mindegy. Amúgy nem állandóan bunkózok, hanem csak adott alkalmakkor, és nem a fél fórumos bandát, hanem csak adott személyeket. Ha nem tudnám, hogy élõben normális vagy, akkor az itteni írásaid alapján simán lebunkóználak. És ez nem azért van, mert nem tisztelném az idõsebbet, csupán csak az írásokból leszûrve. Én azt látom, hogy ha ez a stílus így folytatódik, idõvel nem lesz senki itt a fórumon, aki egyáltalán merne írni valamit. Mert most ott vagyunk, hogy nem szívesen ír a nagy többség. Aztán tényleg marad a gügyögés. [/QUOTE]

#77 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 23:32

idézet:
Eredeti szerzõ: Natos: És halála után pedig legenda lesz.... [/QUOTE](élõ legenda az már :rolleyes: ) :D

#78 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 23:35

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko Ez nem vicces, de nagyon ott van: [/QUOTE]Hol?A szegény kisgyeremek panaszai közt aki felriadt álmából? :D

#79 liviakonrád

liviakonrád

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 931 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 1:07

idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy: szegény kisgyeremek [/QUOTE]És gyere-mek.(-mek)

#80 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 2:39

idézet:
Eredeti szerzõ: Aggie: (...) Tatteros és angolos ellentétek [/QUOTE] [ Február 03, 2005, 01:40: Az üzenetet átszerkesztette: Devil_girl ]