Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Nagy átverések


  • Please log in to reply
4459 válasz a témához

#4401 astocki

astocki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 269 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 24. - 7:22

Hallottatok már a kisbéri telivérről?  :gm:

http://www.jofogas.h...er_17198862.htm



#4402 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 24. - 12:31

igen, csak telivérezett kisbérinek mondtuk és nem így nézett ki :happy:

 

a hirdető analfabetizmusát leginkább mintázó szó a hirdetésben a HAT, amit úgy írt le, hogy 6t. :excl:



#4403 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2014 október 17. - 12:52

Mi ez a nagy csend senki se vett mostanában cigánytól lovat? :kir:


  • Lótuszvirág kedvelte

#4404 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 19. - 20:37

"Kóbi" a cigány lókupec ,mikor nálam dolgozott,rápróbált a Csinosra :rolleyes:Aszonygya hogy:-Testvír,tudok én egy neked való lovat,bótoljuk meg ! Te csak jól járnál vele :dev:

-Mondom neki te ,én nem akarlak becsapni téged ez a ló nem neked való mer ez szeret dógozni,emellett te megszakadnál! :kir:Meg aztán az árát is nagyon fent tartom :rockon:

-Mér mennyit gondolsz érte?

-Ez komám 1millió forintér megy ki a kapun ,vagy marad! :wink: Látszott rajta hogy kicsit meglepődött,de gyorsan kacsolt.

Hát én is pont ennyire gondoltam ,cseréljünk szőrért szőrt! :dry:

Ez komám túl jó ajánlt.talán aludjunk rá egy húsz évet :biggrin: 

 



#4405 Pipsy

Pipsy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 301 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 20. - 12:12

Ezt meg kell osztanom veletek, mert sírtam a röhögéstől reggel :D

Reggel hallom a hírt, miszerint érkezik hozzánk egy iskolaló-jelölt Haflingi. Már érkezniük kellett volna - nagy volt a kíváncsiság.

Ekkor látom, hogy begördült valami 30 éves Citroen kacsa, vagy olyasmi, mondom oké, ez nem az. Akkor látom, valami kéklik az autó mögött és dübögés jön belőle. Bassz, egy ponyvás utánfutó volt, olyan 2x1 m, kb 1,2-es belmagassággal. Hát mondom, ezt nem hagyom ki, megnézem, hogy feszegettek ebbe bele egy lovat, amikor még egy kecskének is (becsszó) kicsi lenne. Odaérek... benézek az utánfutóba... és ott állt... egy kis, fekete, kócos Sheti. A többieknek is kissé megnyúlt az arca, dehát abban maradtunk, hogy mindig is szerettem volna egy póni-iskolalovat, így marad. :rockon:

A fickó utólag bevallotta, hogy nem tudta, hogy ez nem Haflingi... :wot:

De azért az.

Kész.



#4406 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 21. - 19:07

remélem a neve azért az lett ,már csak hogy passzoljon is valami rajta  :kir:



#4407 Pipsy

Pipsy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 301 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 24. - 10:49

Igen, tudatosan haflingizzuk, nehogy sérüljön az önértékelése. Időközben kiderült, hogy a kis görény rúg és harap is - szombat reggel a lovász már a bokszában brékelt. És nem önszántából. Nem hiába volt gyanús jel rajta a fejébe belenőtt kötőfék...

Azóta a Lucifer nevet viseli. Belovaglása szombaton elkezdőtt, igaz néhány fejezet átugrásával... :gm:


  • egyember és fafaragó kedveli

#4408 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2014 november 27. - 19:26

"Kóbi" ismét újjabb ajánlattal jött elő :dev:

-Testvír,gondolkoztam én ezen a cserén....adnék még rá egy fejős kecskét! Csak hogy lásd kivel van dolgod !

- :kir: :kir: :kir: Na az hiányzik még nekem éppen meg egy hasas szamár! Inkább azon gondolkozzál hogy az 1millát miből teremted elő ,mert anélkül nem áll a bót! :dev:

-De  nehéz ember vagy !

-Tudom ,majdnem 90 kg. fogynom kéne ! :biggrin:



#4409 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 december 25. - 13:40

http://olx.hu/hirdet...html#3a155851c5

 

Fiatal lovat vegyél, azt még nem rontották el! :angry:



#4410 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2015 február 24. - 15:09

"Vad gyerekektől féltem."

 

 

 

izzz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

(Mégiscsak jó lenne valamire az a fránya írásjel...  :angry: )



#4411 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 3. - 17:40

EZ??????? :hu:

http://www.lovasok.h...ndstr=&fromfo=1



#4412 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 3. - 21:08

 

Ezt az Akhalt megharapta egy mutáns Fjord, és épp átalakulóban van szuperlóvá. 


  • Kistáltos kedvelte

#4413 Monda

Monda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 231 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 4. - 8:29

Nem valami arányos ló :S

#4414 egyember

egyember

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 4. - 10:08

Nekem tetszik, szép száraz lábakon áll.



#4415 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2015 április 4. - 19:48

Szerintem egyaltalan nem veszesek az aranyai. Nekem ugy tunik, hogy a kislo felmenoje utott jobban vissza.

#4416 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2015 június 18. - 17:59

http://www.lovasok.h...vdescs&fromfo=0

 

 

De szép pej... :D



#4417 Bereki

Bereki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.114 hozzászólás

Közzétéve 2015 június 18. - 20:38

 

"Faló 4527 apaságú,"  :dev: 


  • fafaragó kedvelte

#4418 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 június 24. - 19:56

Ma egy baráti lovastalálkozón voltunk ahol egy ismerős furiózó kancája éppen sárlott.A gazdának meg elkellett mennie egy kis időre mert dolga volt.Erre megszólal Kóbi a cigánykupec -mi lenne ha haza szaladnák a csődör szamaramért és befedeztetnék neki mire visszajön,szerintetek örülne neki? :dev: -Biztos ,főleg ha még kérnéd tőle a fedeztetés árát is ,csak aztán bírd ki majd kacagás nélkül amit majd kapsz érte :biggrin:


  • N.C. kedvelte

#4419 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 1. - 18:53

http://www.lovasok.h...ndstr=&fromfo=0

 

Lakyleonir :D :D :D



#4420 astocki

astocki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 269 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 2. - 18:47

Lehet hogy csak nekem furcsa, de a "Lakyleonir" leszármazottnak és még néhány eladó társának azért elég érdekesen van "körmölve" a hátsó patája.



#4421 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 2. - 19:25

Hogy ne fusson túl gyorsan...


  • fafaragó kedvelte

#4422 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 3. - 10:51

Már nincs kép róluk....



#4423 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 8. - 20:12

hát nem egy mustang...

http://www.jofogas.h...rd_36970549.htm


  • Kistáltos és fafaragó kedveli

#4424 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.307 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 8. - 20:50

... és hát a fogalmazás meg a helyesírás ugy-e:

"elado egy ford csödör nagyon nyugot gyerekek köszt is ajánlom csere is erdekel bar mijen ajánlatot meg halhatok 130 cm "

 


  • Bereki és fafaragó kedveli

#4425 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 9. - 10:13

Legyen meg itt is:

 

http://www.lovasok.h...dex.php?i=98978

 

Alig néhány hete írtunk arról, hogy trükkös kupecek megvásárolnak lovakat, majd néhány nap múlva felkeresik az eladót és kártérítést követelnek. Azt gondoltad, hogy ez lehetetlen? Hogy ennek csak a naiv és nem elég körültekintő lóeladók dőlnek be? Tévedtél.

 Lovasok.hu egyik olvasója minden óvatossága és körültekintése ellenére áldozatul esett ennek a trükknek. De hadd mesélje el ezt ő maga:

Tényleg ne dőlj be.

Velünk sajnos megtörtént mindaz, amiről a cikkben olvastam. Remélem, mások okulnak a történetemből.

Egyszerű hobbilótartóként nem vagyunk jártasak a "lóbiznisz"-ben. Sajnos a cikk, amiben erről az átverésről írtok, hozzám már későn jutott el, de másokhoz talán még időben fog. Napokon múlt a dolog.

A lovunk nem is volt annyira eladó, de mivel csődörről volt szó, elgondolkodtunk a dolgon. Nem hirdettük, nem reklámoztuk. Egy ismerős, - ne bízzatok senkiben! - érdeklődött, hogy esetleg nem adnánk-e el, valakinek pont ilyen kellene. 

Eljött az illető többedmagával, drága autóval, puccos lószállítóval. Úgy kellett hazarohannunk munkából, mert annyira sürgős volt nekik. (Így még azt se mondhatják, hogy benyugtatóztuk a lovat.)

Leszólták a lovat, ajánlottak egy nevetséges összeget,
mi pedig vezettük is vissza, ennyiért nem akartuk odaadni. 

Két nap múlva jöttek ismét, de már kíséret nélkül egy normális ajánlattal, foglalóval. Meg is beszéltük, hogy mikor viszik a lovat. A névjegykártyán négyesfogat, ilyenbe kell a ló. Letöltöttem a lovasok.hu-ról az adásvételi szerződést. 

Amikor megérkeztek a lóért, ismételten elmondtunk róla mindent. Hogy mik a szokásai, hogy elég kemény ló, hogy lovaglásra nem vált be, és hogy fogatba kezdtük kiképezni. Majdnem kinevettek, hiszen ők értenek hozzá, nincs szükségük használati utasításra, és legfeljebb kiheréltetik. 

Kitöltöttük az adásvételi szerződést, felvezettem a lovat a futóra, és mikor elmentek úgy éreztem a szívem egy darabja is elment vele. Álltam az út szélén és zokogtam. De mivelnem az enyém volt a ló, semmit sem tehettem.

Azzal vigasztaltam magam, hogy utánanéztem a vevőnek a neten. A címhez, amit nekünk megadtak, több eladó lovat is találtam, gyönyörű környezet, jól tartott lovak, úgy látszott tényleg szakemberhez került, jó helyre

Aztán pár hét múlva jött a telefon, hogy visszahozzák a lovat, mert

kezelhetetlen, gyilkos fenevad.

Meg is jelentek lovastul, lószállítóstul és látványos cirkuszt csaptak. Elmondták, hogykiheréltették, mert olyan vad volt, és hogy nem hiszik el, hogy nálunk nem ilyen volt ésbírósággal fenyegettek. Majd jött az a fenyegetés, amivel egy jó érzésű lovas nem tud mit kezdeni:

most azonnal viszik vágóra, ha nem kapják meg az árkülönbözetet.

Dulakodás és rendőrségi eljárás lett a látogatás vége. Legnagyobb csalódásunkra

a rendőrök közölték: jobban járunk, ha fizetünk,

ennek annyi pénze van, úgyse nyerhetünk. Még az adásvételi szerződésünk sem ért semmit. 

Okuljatok a történetemből.

Mindent írjatok be kiegészítésként a szerződésbe,

még azt is, hogy mennyi időt fordított a vevő a megtekintésre. Minden legyen bennerészletesen, ne sajnáljátok erre az időt, bármennyire siet is a vevő. A ló összes tulajdonsága, mire hallgat, mit nem szeret, ha állatorvos látta mikor és miért.

És legfőképpen: nagyon nézzétek meg, kinek adtok el lovat.”



#4426 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 23. - 13:18

Amikor a cigányt is átverik :dev:  :kir:

Vagy hogy dolgoztatott meg egy csikó két sunyí embert...A koma vett egy fiatal csikót a testvírítől,természetesen occsó pézért,Az eladó pedig égre -földre ,anyja életére is megesküdött,hogy be van kocsizva , és milliomos kocsis ,hibátlan ,de próbáljak ki..A csikó az üres kocsit szépen inditotta így élmentek az erdőbe kerülni vele egyett.De ha mán ott vannak ,és főleg az erdész meg nics ott :ph34r: Így megpakolták a kocsit fával ,hogy lássák hogy húzza a terhet...jól megpakoltak hogy mindkettőnek jusson.. :biggrin: Na túl sokáig nem örülhettek a potya fának mert a Csikó kb 50 méter után ügy gondolta hogy ő nem akar bűnrészessé válni :biggrin: kénytelenek voltak vissza lepakolni az egészet,de a csikó még mindig makacskodott így kb  még 50métert  tolták a kocsit utána mire újra meginditotta :dev:  :kir:   


  • Eva, N.C. és Panka21 kedveli

#4427 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 23. - 19:57

Na és a tanúság :sose menj fát lopni új lóval :dev:  :kir: Azért az erdész képére kiváncsi lettem volna másnap mikor az eltűntnek hitt kocsi fát nem messze megtalálta az út mellett és a nyomokból kikövetkeztette hogy mi történt.Szerintem szereztek neki egy pár vidám órát :kir:  A "becsületes" kis arab félvér csikón már másnap túladtak .Remélem jó helyre került. :rockon:


  • N.C. kedvelte

#4428 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2015 november 24. - 17:36

Megvédeném a "fordos " embert. Bár engem is iszonyúan zavar a helyesírás teljes hiánya, de elfogadhatjuk, hogy az általános iskolai tanárok nem épp ezt a népcsoportot veszik szárnyaik alá az órán...

Belecsöppentünk mi is érdekes lóvásárlásba, majd 10 éve, a legnyugisabb lovam vettük barnabőrű kupectól. Mentünk  volna a lóért, de isaszegi ismerőseink megjegezték, nehogy egyedül menjünk (értsd: 3 csaj), majd ő jön, biztosításként elhívja isaszegi barnabőrű ismerősét . Mondanom se kell, az eladók megpróbáltak okoskodni, piszkoskodni, s ha nem szólal meg kísérőnk a saját nyelvén, nem jövünk el ép bőrrel.  :gm:  Nem tudom, mit mondott, de az eladó dúlt-fúlt, de nem próbált minket tovább átverni. 

Lehet, hogy a " fordos " ember volt, aki segített nekünk. Önzetlenül. :)

A lova meg szép, jól van tartva, ahogy látom a kép alapján.


  • fafaragó és Panka21 kedveli

#4429 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 10. - 10:15

"Eladó lovat keresünk az alábbi feltételekkel:

- A legfontosabb, hogy terepen és pályán egyaránt végtelenül nyugodt, szelíd lovak jöhetnek szóba.
- Természetesen egészséges, 4-10 év közötti kanca vagy herélt
- Képzettség: minimum a lovast a hátán megtűri három alapjármódban, irányítható terepen és pályán.

A hölgy, akinek keressük egy életre szeretné megtalálni a négylábú társát, tehát nagyon jó és gondoskodó gazdihoz kerül a lovacska.
Útlevél szükséges, mivel nem tudjuk fogadni érvényes vérvizsgálat nélkül.
Ár: max 200 000 Ft"

 
 
Egyszerűbb lenne, ha azt írná: ingyen lovat keresek, önköltségi ár megfizetésével. Nem tudom, mit mondjak: ennyire nem kell becsülni más munkáját? Papírok, oltások, felnevelés, belovaglás, stb...

 



#4430 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 13. - 18:51

Ahogy elkezdtem olvasni, először azt hittem téged is elvesztetünk!  :smile2:



#4431 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2016 március 28. - 16:13

Mikor a vasutasok unatkoznak ,és nincs főnök az egész állomáson... :) Húsvét héfő ,munka alig,tanakodtunk mit csináljunk...főzzünk kakaspörköltet :rockon: Nosza gyerünk haza ki bográcsért,ki kakasért,ki:savanyuságért,meg kenyérért,és egy óra múlva már rotyog is a kakaspörkölt.Egy másik csapat meg a halászlé mellett döntött.Mivel csak egy helység van így a két szakács egymás mellett főzött.Majd mikor mind a kettő elkészült ,fogták a kakas fejét és átrakták a halászlés bográcsba ,a süllő farkát pedig bekeverték a kakaspörköltbe és nem szóltak senkinek :kir: Azt az arcot videózni kellett volna amit vágtak a  kollégák mikor belekerült a tányérba az oda nem illő alkatrész :dev:


  • Tily és Monda kedveli

#4432 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2017 május 8. - 21:27

"4 éves magasan telivérezett tisztavérű herélt csikó eladó. 160cm bottal, alap szinten belovagolt. Gyors, fordulékony, érzékeny, pörgős ló, nem kezdőnek való. Anyja anglo-arab, apja telivérezett furi."

 

 

Mi benne a tiszta vér? Hogy nem szamár? :D


  • fafaragó kedvelte

#4433 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2017 május 25. - 6:02

Megindult a lóvásárlás ,hívogatnak a kupecok mert híre ment a csikónak .Úgy járnak hozzám ,mint a jó kútra :kir: Nem győzök olyan magas árat mondani ,hogy ne kelljen oda adnom. :dev:

Azt mondja az egyik:- nagyon fenttartod az árát testvír ! Mondom neki ,tudom de a csikó is fent tartja a fejét :kir: Szóval ha kell vidd ennyiért.A másik meg azt kérdezi :-mi a legalja a csikónak?Mondom neki szerintem a talpa ,mert onnan felfelé már a csikó van :kir:

Kóbi is megtalált a cigány haver,Testvír ,mid van eladó?-Mondom neki van itt egy neked való kanca ,pont illenétek egymáshoz,ez is legalább annyira szeret dolgozni ,mint te  :dev: Még színre is passzoltok !Tán azt a szélvészt akarod rám sózni te?Kell a ráknak én még élni akarok egy keveset :) Pedig abból még engednék is .  :kir: Akkor add el ,de jó messzire ,mert a környéken mán ismerik a nagyságát :) Akkor jó legalább nem kell külön bemutatnom . :dev:


  • Eva és grumimaci kedveli

#4434 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 18. - 9:34

Csininek eldőlt a sorsa,eladtam .Az történt hogy a héten vinnem kellett volna iskolás gyerekeket szerenádozni,és hiába bróbáltam minden féle kifogást találni hogy ne kelljen mennem,mert amúgy tényleg nem értem rá,meg kocsim sincs...De a szervező nagyon jó barátom ,és felajánlotta hogy kocsit is szerez csak ne hagyjam cserben ,mert már így is lemondta 2 fogat és ha nem megyek akkor nem tudják megtartani...Na erre mit mondjon az ember?...Visszakértem egy napra a kocsimat délbe nem álltam meg enni hogy haladjak a maszek munkával...még szóltam a Fláviónak hogy jöjjön ő is fogattal akkor hamarabb is végzek meg kevesebb gyerek is jut egy kocsira..Szóval 5 órara kellett mennünk a napközihez .4 órakor eldobtam a szerszámot irány haza mosdás ,készülés ,befogás,fél 5-kor indulnák....Ha Csinos is úgy akarná...nem úgy akarta :gm: Mondom a Flávinak eriggy legelább te ne késs el és majd csatlakozom hozzátok.. :angry: Negyed hatkor döntött úgy a drágám ,hogy most már eleget szívatott ,meg nyilván különben se gondolom meg magamat és inkább legyünk túl rajta ,minél előbb   Azt nem mondanám hogy a békességemen már nem esett némi csorba ,de még bírtam cérnával...A napközitől 8 gyerekkel ! szépen inditott 3 fogat a többi 30 gyerek szét osztva rajtuk ,már azt hittem sinen vagyok...Kicsit feszelgett de hála a feszítő zablának gyorsan jobb belátásra tért.Első tanárnénitől indulnánk tovább ....semmmiiii :wot: Úgy kellett a kocsit megtolni...persze utána már nagyon ment volna ha bírt volna,de az a fránya feszítő zabla megint nem hagyta :) csak lépésbe.következő állomás gyerekek le én mondom a másik két kocsisnak ,fordulok egyett hogy megnyugodjon ,meg én is..Közbe 10 szer megállítom indítom ...hibátlan.Na mondom most már nem lesz gond...8gyerek fel inditom ..semmi... Érzem hogy a maradék türelmem is megfeleződik...de még mindig a békés megoldást keresem..toljátok meg mindezt a falú közepén legalább 10 nézővel ,egyik okosabb mint a másik meg tegnap  még lehet józan is volt..." Mi van tán úgy kell betolni" -Ja ,mondom lemerült az aksi! Mondom a csinosnak ,te biztos nálam akarsz te vacsorázni? Ne hogy mire haza érünk eladjalak ! De nem használt a szép szó mert a harmadik állomás után is úgy gondolta hogy csak belém veri még a csúfot még egyszer....De elszámolta magát mert közbe a türelmem mutatója átment minuszba :angry: Csini neeee ! semmi...Gyerekek szálljatok le mert be kell a gyújtást állítanom rajta megvártam míg szépen elhelyezkedik mindenki a másik kocsikon,és elindulnak .Még egy utolsó esélyt adtam neki 3mp gondolkozási időt ,de nem élt vele. :) Aztán remélem hogy senki nem vett fel videóra mert nehéz lenne meggyőzni az állatvédőket ,hogy nem én kezdtem a cirkuszt.a lényeg hogy sikerült beállítanom a gyújtását meg a hallása is megjavult ,csak az üvegszálas ostoromat sajnálom kicsit ,hogy másikat kell vennem. :dev: De mivel a büszkeségembe is csúnyán belegyalogolt így kénytelen voltam revansot venni vissza a falúközpontba....A nézők már kaján vigyorral várják mikor megállíton,hogy hogy fog majd elindulni ,mert nincs aki megtolja..egy odajön hogy segít megvezetni..megköszönöm szépen ,de mondom hogy mán nem kell töltött annyit az aksi ,hogy egyből indul...megszóllítom csak úgy rúgja az aszfaltot úgy indul...na ,ha hagynám! :) Hőőőő te ! Meggondoltam magam...még várunk vagy 3mp-et !Na most ...Újra pöcre indul ..most már hagytam vagy 10 métert is menni ,de megint csak meggondoltam magam :dev: inkább álljunk :) két mondat erejéig ...Egy öreg öreg odajön ,_látom sikerült szót értettni vele,de azt ajánlom neked hogy add el inkább mert ha nem hajtod minden nap akkor minden héten egyszer legalább úgy verd el mint most,és akkor nem lesz vele bajod...Mivel nem vagyok egy szadista hajlam igy telefon után nyultam és hívtam Kóbit a lókupec cigány barátomat,hogy ha gondolja most jöjjön mert megfogunk tudni egyezni  Érzi a hangomon ,hogy komoly a dolog ,egy órán belül jött is még nem volt kifogva ....Azt mondja próbáljuk mér meg hogy indul... :) Mondom neki ,te 200 az ára tizből ahányszor nem indult annyi 10ezrest elengedek,de ha indít akkor nem alkudozol..Persze indított még 11-re is ,de az üzlet az üzlet  ,háromszor ment ki a kapun hogy hátha meggondolom magam ,de mindig vissza is jött :kir: Már csak 5 ezer forint volt köztünk de abból egyikőnk se akart engedni... :dev: Azt mondja akkor miért bolonditasz át hát lopom én a benzint?!  Mondom neki ,még az is meglehet...  de nem azt mondtam hogy annyiért adom amit te gondolsz ,hanem megfogunk egyezni...De veled nem lehet...de hogy nem csak próbálkozzál tovább ..Kapsz még két nagy kakast rá az mán majdnem 5000ft :wink: rendben van testvír elkelt ,csapj bele! :biggrin: Hogy aztán most kiverte át jobban a másikat azt nem tudom.de egy biztos engem többet ez a ló nem fog bosszantani. :smile2:



#4435 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 18. - 15:10

"... mert ha nem hajtod minden nap akkor..."


  • izland kedvelte

#4436 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 19. - 15:15

Na  ezért maradjon józan az ember ,vagy részegen ne csere-beréljen... :) Barátom akinek egy tisztavérű lipicai kancája volt egy jól sikerült lovasrendezvény után késő este egy szintén tisztavérű Nóniuszzal állított haza amit kellő  menyiségű alkohol elfogyasztása után cserélt. :unsure: Mondom neki te jó csere volt ez?Nem volt olyan rossz az a kancád...Mire ő:nem de nem maradt vemhes.Ezt meg tavasszal befedeztetem és lesz csikóm.Mondom neki ,hát neked esetleg lesz de ennek biztos nem...Már miért ne lenne? :) Mert ez vagy köldök sérves ,vagy paripa ló ,de valami dudor van a hasa alján az biztos :kir: Na ne b.....d meg !leugrik a lóról alá néz és káromkodik .... :dev: Hát komám lehet hogy a kancád nem fogott csikót de hogy ez se fog az biztos...de azért csak vidd el a csődörhöz hátha..... :biggrin: Te el ne mond mán senkinek....Áhhhh,hát ismersz nem ?Bennem megáll a szó

mint kéménybe a füst.. :wink:

 

 


  • Kistáltos kedvelte

#4437 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 19. - 21:58

Mostakko tényleg eladtad, vagy csak vicc? :O



#4438 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 21. - 6:32

El ,csak a csikó van . :smile2:



#4439 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 21. - 12:57

Mennyi idos most a csiko?

#4440 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 21. - 13:53

El ,csak a csikó van . :smile2:

:(