Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csontkovacs


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
6 válasz a témához

#1 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 9:48

Bocsi a kicsit off temaert, de tud valaki egy jo csontkovacsot? Volt 1 nagy esesem nehany hete, & ossze kene rakni a nyakamat.

#2 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 11:26

Szia Imre!Én tudok egy nagyon jó csontkovácsot!Farkas Zoltánnak hívják, Budapesten az Andrássy út 1-ben dolgozik, a telefonszáma: 06-30-231-4461 vagy 267-9379.Line Art stúdiónak hívják a helyet, ahová fel kell csöngetni. Persze be kell jelentkezni. Kb. 5 ezer forintba fog kerülni, mert mielôtt hozzád nyúlna, általában megmasszíroznak, az egy óra... szuper Posted Image Engem már nem egy esés után rakott helyre, nagyon szuper csontkovács, energiát is tud adni, csak jót tudok róla mondani! Posted Image Persze tudok olcsóbbat is, ô a XI. kerületben dolgozik, de annyira nem ajánlom, mert nekem nem jött be. Ôt Szi Mártonnak hívják, egy idôsebb ember, nagyon sokan járnak hozzá. A Farkas Zoli is nála tanult, de túlszárnyalta a mesterét :)Szi Mártonhoz nem kell bejelentkezni, el kell menni hozzá, és várni kell szépen a sorodra. Megcsinálja amit gondol, utána annyit fizetsz, amennyit akarsz, ô nem mond árat. Amennyit neked megér.Telefon: 424-5363Rendelési ideje: Kedd, csütörtök: 15-19 óráig, szerda: 9-13 óráig.Címe: 1116 Bp., Kardhegy u. 2. fszt. (ez egy müvelôdési ház) 41-es busszal kell menni a Kosztolányiról a Torma utcáig. [ 14 Agusztus 2002, 11:32: Az üzenetet átszerkesztette: Aniko ]

#3 Guest_Csongor_*

Guest_Csongor_*
  • Guests

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 11:34

Heló! Nekem is van egy címem, ugyan még nem voltam nála de készülök, most kaptam a címet.Szóval:Szíj Márton, Kelenvölgyi Közösségi HázXI.-ker Kardhegy u 2.Kedd és Csütörtök d.u. 15-19 ig rendel valamint szerdán d.e. 9-13 ig.41-es és 141-es buszok mennek oda.Telefonszámot nem tudok.

#4 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 12:12

Kedves Csongor! Ugyanarról az emberrôl beszélünk!Szi Márton a neve.

#5 Guest_Csongor_*

Guest_Csongor_*
  • Guests

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 16:16

Hát persze kedves Aniko. Igazad van. Talán egyszerre írtuk a hozzászólásokat vagy én nem voltam elég figyelmes. Mindenesetre kösz a helyesbítést és bocs a duplázásért.

#6 Guest_LacX_*

Guest_LacX_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 17. - 8:23

Én tudok egy nagyon jó csontkovácsot!Farkas Zoltánnak hívják, Budapesten az Andrássy út 1-ben dolgozik,

Sziasztok!Sajnos ez nem jó adat.Farkas Zoltán úr az alábbi címen található:A Deák térnél a Király utcából nyíló Asbóth u. 19. I/2 (12-es kapucsengõ)Bejelentkezés:06-1-267-9379Többen is mentek már hozzá olyanok akik a jelen hozzászólás miatt és aMárton Urat keresve mégis melette döntöttek.Többek közt én is. És nem bántam meg. Õ kérdezte, hogy a google alapján találtam-e, mivel a címet mikoregyeztettük, énis a rosz címet mondtam. És megkért rá, írjak be afórumra, hogy nem az a cím a helyes. Sziasztok:Losó László :ang:

#7 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 10. - 12:13

Nocsak, milyen õsrégi darabra bukkantam. Méghozzá a Googleból visszafelé. :) Nem is tudtam, hogy Szí Mártonnak volt tanítványa régebben is. Egyrõl tudtam, egy orvosdoktorról, akivel kapcsolatban egyszer állítólag bevallotta (nem nekem, egy páciensének), hogy egy pár dolgot nem mutatott meg neki. :D :gm: Erre úgy terelõdött egy beszélgetés, hogy én is voltam az illetõnél (tán Szí úr hónapokig nem rendelt? beteg volt? amerikába ment? akkor volt a természetgyógyásznak érettségi csasztuska ideje? ki tudja már), és egy "szokásos Szí úr féle" fogást nem alkalmazott rajtam, s nem is jöttem helyre.