Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovas videók csereberéje


  • Please log in to reply
87 válasz a témához

#1 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 7. - 22:28

Bár már sikeresen szétoffoltuk a bemutatkozás témát, azért nyitok egy újat ennek. Posted Image

#2 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 7. - 23:03

Ha már van egy ilyen téma...Van valakinek videoja magyar lovasíjászokról? (Kassai Lajos, Kelemen Zsolt, akárki)Egy lengyel fazonnak kéne cserébe egy kazettáért ami a Bialovieza erdõrõl szól.

#3 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 7. - 23:12

Az én listám:The arabians - dok. film sorozat (ang.)1. Judgement 25p2. Endurance 25p3. Combe farm arabians kb. 10-15 p megmenthetõ belõle, a többi sajnos megsérült :( Dok film. (Szemtanú sorozat?, a ló kultúrtörténete, gyönyörû képek, magyar) 24pHorses and Heroes - A lovaspóló története, pakisztáni lovaspóló (angol) 24pSuttogók (Buck Brannaman és Kelly Marks) kb. 30p (magyar)Zebrák (angol) nagyon szép ritka felvételek, lassítások 22pLó és ember 5/6 Hatalom és jólétLó és ember 6/6 A legyõzhetetlenEquestrian magazine, Volvo World Cup 1996 Season's round up (összefoglaló) 30pMitsubishi Motors Trophy 1996 - military verseny, terep (magyar kommentár) 40pA fentieken kívûl van még rengeteg rövidke kis színes (az ország legkisebb lova és hasonló pár perces felvételek innen-onnan), ezekbõl és a többibõl is készítek egy összeállítást, hogy egy helyen legyenek, mert több kazin vannak szétszórva. Korlátozott példányszámban én is tudok átvenni, vagy az elkészült összeállítást kölcsön tudom majd adni. Ha sikerül bedigizni cd-re is fel tudom majd írni õket.

#4 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 7. - 23:34

Barefoot, a kis színesek között van egy 2p 40mp-es Kassairól, továbbá egy 11 perces egy magyar lovasíjász családról. Kelemen Zsoltról van házi készítésû nagyon amatõr felvétel, az kb. 10-15 perces lehet.

#5 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 9:18

Én is átmásolom ide a listámat, hátha valakit még érdekel a dolog. Eddig Mandula és Bozzy jelezte, hogy szeretne egy vegyes teljes kazis összeállítást. Szívesen átveszek bárkinek, csak idõben nem tudom, hogy mikor lesz kész.-A musztángidomár-Mario Luraschi- Mágikus erejû lovak-Spanyol lovasiskola elõadása-Magyar ménesek - bemutatja Bábolnát, Dióspusztát, meg asszem Kerteskõt-A lovak és Geoffrey Morton - egy angol farmer életét mutatja be, shire lovakat tart-Az izlandi ló-Lovakrul - riportfilm a magyar lóversenyzésrõl-A lovakat szeretik, ugye? - a rádiházi ménest mutatja be-Elégia - ez elég sokkoló, afféle mûvészfilm a háború utáni lóhelyzetrõl, mutatnak benne lóvágást is :-((-A ló szájából-A lóidomítás iskolája -Az ír ló balladája -A Sable-sziget vadlovai -Ló és ember 1-6. rész -Lovak - a National Geographic filmje-Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat -A lány és a Grand -A lótenyésztõ munkája- A suttogó (Robert Redford féle)

#6 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 10:30

Szia PracliNem tudom hogy meg lehet-e oldani a következõk átmásolását:-Spanyol lovasiskola -Magyar ménesek - A ló szájából - Ló és ember 16.rész - Ló és lovas a tökéletes kapcs - és a Shiere-setTudom elég sok, ha ne megy légyszi szólj, hogy mennyi fér rá egy kazira Posted Image

#7 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 11:12

Szia Lusitiano!Amiket írtál, az szerintem olyan 2-3 kazira fér rá, fõleg a Ló és ember 6 része miatt. Nem gond, átveszem õket, de jó lenne így neked, hogy több kazira fér csak rá? És ha készen vannak, jársz Pest felé, hogy átadjam?

#8 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 19:35

Hux! Vevõ vagyok rá. Kazettán, cd-n, kõtáblába vésve vagy akárhogy.

#9 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 20:39

Szia Barefoot!Ma a Théma címû mûsorban a lovas íjászatról lesz szó, mtv 1-n 22:25 perckor. Ha még érdekel.üdv Köki

#10 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 0:09

A mai lovas íjászatos rövidfilmet is felvettem.Barefoot, viszem a kõtáblákat.Pracli, a ló és ember sorozat részei engem is érdekelnének (az akét rész, ami nekem megvan félsebességgel lett felvéve, a minõsége ezért rosszabb az átlagnál). A gyûjteményedbõl érdekelne még:-Mario Luraschi- Mágikus erejû lovak-A lovak és Geoffrey Morton...Az alábbi két filmrõl tudnál egy kicsit többet mondani? A címük ígéretes.-A ló szájából-A lóidomítás iskolája-Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat

#11 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 9:05

Huxley!Akkor átveszem neked a Ló és embert (ez kb 2 kazi) meg Mario-t és Geoffrey-t. A másik kettõre megmondom õszintén nem emléxem annyira, de most hétvégén úgyis át kell õket vennem, úgyhogy majd hétfõn beszámolok róluk Posted Image

#12 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 10:38

Szia PracliNem gond, hogy ilyen sok kazin lesz. Pesten elég sokszor megfordulunk, úgyhogy ez sem akadálya a dolgoknak. Légyszi ird meg, hogy mikor lesz készen és beütemezzük az elhozatalát Posted Image Elõre is ezer köszönet Posted Image ( hogy mivel tartozok légyszi tüntesd fel Posted Image

#13 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 10:45

idézet:


Eredeti szerzõ: lusitiano:Légyszi ird meg, hogy mikor lesz készen és beütemezzük az elhozatalát Posted Image Elõre is ezer köszönet Posted Image ( hogy mivel tartozok légyszi tüntesd fel Posted Image

Jó megírom ha tudok már konkrétat, remélem még ebben a hónapban meg tudom csinálni mindet! Nincs mit, szívesen teszem Posted Image Jövõ héten veszem meg a kazikat, (addig megpróbálom összegyûjteni mennyi kell nektek), utána majd megírom hogy mennyibe kerültek.[ 09 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: pracli ]



#14 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 12. - 7:54

Pracli várom a kazit - küldtem egy magán üzenetet - remélem megkapod.

#15 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 12. - 10:17

Sziasztok!Pracli! Számítottál ekkora sikerre? Posted Image Egyébként én is zaklatni szeretnélek ebben az ügyben.Fõleg belovagló és idomító kazetták érdekelnének, és mivel nem vagyok igazán otthon a honi videókazetta piacon, a címekbõl nem jöttem rá, hogy a tieid mit tartalmaznak.Amelyik valószínûleg érdekelne: Ló és ember (1.-6.)Ló és lovas -tökéletes kapcsolatA ló szájából -a lóidomítás iskolája.Ha megnézted újra, mesélnél róluk valamit?Potenciális vevõ vagyok rájuk! Ezen kívül örök hálám is a tied.Kösz, Klári

#16 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 12. - 12:25

Szia Pracli Posted Image Köszi, és légyszi irj, hogy mikor mehetünk értük Posted Image Posted Image

#17 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 16. - 11:56

Nem felejtettem el a kaziátvételeket, csak még nem volt idõm intézkedni![ 16 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: pracli ]



#18 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 16. - 11:58

idézet:


Eredeti szerzõ: Huxley:Az alábbi két filmrõl tudnál egy kicsit többet mondani? A címük ígéretes.-A ló szájából-A lóidomítás iskolája-Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat

Na végre eljutottam odáig, hogy megkukkantsam ezeket. Szóval:A ló szájából - egy angol és egy amerikai suttogó munkáját mutatja be, milyen módszerekkel tudnak problémás lovakkal zöldágra vergõdni, szerintem elég jó film (National Geographic)Ló és lovas - Különbözõ népek lóhoz való viszonyát mutatja be, pl. Mongólia, India, camargue-i marhapásztor, argentin gauchók (Spektrum film)Ezen a héten még nem sikerült a kazettavásár, de jövõhéten remélhetõleg összejön. Majd jelentkezem ez ügyben!

#19 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 16. - 19:50

Pracli! A ló és lovas érdekel, akár egy második kazin is. Köszi.

#20 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 16. - 20:13

Pracli, A ló és lovas is érdekelne akkor. Ha a két suttogó Buck Brannaman és Kelly Marks, akkor az a film nekem is megvan. Ha felfér még a többi után, azt is ráveheted, mert az enyémnek hiányzik az elje. Ha nem az a film, ami nekem is megvan, akkor is érdekelne. Nem kell nagyon sietned vele, ráér. Köszi. Posted Image

#21 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 22. - 15:21

Nnna, itt volnék, megpróbálkozom azzal, hogy összefoglaljam a videókra jelentkezõk népes táborának kéréseit!Légyszi igazoljátok vissza, hogy valóban, igen, tényleg, naná, hogy akarjátok ezeket, nehogy aztán pofára essek és feleslegesen vegyek kazettát!Tehát:Bozzy: 1 db kazettára vegyes összeállítás, legyen benne mindenképpen spanyol lovasiskola és a Ló és lovasMandula: 1 db kazira vegyes összeállításDeny: -Musztángidomár-Mario Lurashi-Spanyol lovasiskola-A lovak és Geoffrey Morton-A ló szájából-Ló és ember 1-6 rész-Ló és lovas Ez 3 db kazettára fér rá!!Lusitiano:-Spanyol lovasiskola-Magyar ménesek-A ló szájából-Ló és ember 1-6 rész-Ló és lovas-A lovak és Geoffrey MortonEz is 3 db kazira fér csak!!Huxley:-Ló és ember 1-6 rész-Mario Lurashi-A lovak és Geoffrey Morton-Ló és lovas-A ló szájából (igen Hux, ez az ami neked is megvan. Azért kell?)Ez is 3 db kazettát jelent!!Klári:Nálad nem igazán tudom, hogy végülis mit szeretnél átvetetni. Légyszi írd meg!Remélem nem hagytam ki senkit. A ló és ember 6 részénél vegyétek figyelembe, hogy ez 6x60 percet jelent. (azaz másfél kazi) A többi film kb 50 perc darabonként.Akkor mindenképpen jelezzétek, hogy szándékotok még mindig fennáll, és vehetem a kazettákat! (fõleg akinél 3-ra fér csak rá)Most egyenlõre ennyi a kapacitásom, többet nem tudok átvenni. A decemberi lovas találkozón akkor majd oda is tudnám adni mindenkinek a videókat. Így jó lesz?üdv néktek,prac[ 22 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: pracli ]



#22 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 22. - 15:55

Szia Pracli!Szóval, ami konkrétan érdekel:-A ló szájából-Ló és ember (1-6.)A találkozóra én is tervezem az elmenetelt, akkor ott lebonyolíthatnánk az "üzletet" Posted Image 1000 kösz!!!

#23 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 22. - 19:20

Pracli, igen, megerõsítem, hogy jöhet minden, ami a listán van. Köszi.Jó hír: sikerült megmentenem mindhárom arab lovakról szóló filmemet! Egyelõre nem digitálisan, csak simán átmentettem egy másik kazira. Sheriffnek már készül belõle a másolat, ha mást is érdekel, szóljon.

#24 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 22. - 20:00

Pracli ok. Hux érdekelnek az arabok, légyszi másolj nekem is.[ 22 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: bozzy ]



#25 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 22. - 20:14

PracliÉn ugyan még új vagyok, és személyesen senki nem ismer itt a Fórumon. Viszont mindenképpen meg akarok jelenni a Western-kocsmabeli találkozón, és akkor az ismeretlenség már nem lesz akadály. Szóval rátérnék a lényegre, hogy én is kérhetnék tõled másolást?! :( Engem nagyon érdekelne a A ló szájábólLó és lovasSpanyol lovasiskolaMagyar ménesekTermészetesen nem probléma, ha most nem, vagy a találkozó után lehetne csak róla szó. Posted Image Köki

#26 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 22. - 22:44

Lesz arab lovas videom vagy CD-m! :D :D :D :D

#27 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 23. - 9:24

Lusitiano, Deny, Mandula még ti vagytok hátra! Többieknek köszi a visszajelzést, átvétel beütemezve! Köki, megpróbállak még téged is belevenni a találkozóig!

#28 ultimo

ultimo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 114 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 23. - 10:10

Hello Pracli!Reméjem nem szólok késõn. Nekem az alábbiakra lenne szükségem ha idõd engedi:- A musztángidomár- Magyar ménesek- Lovakrul- A lovakat szeretik ugye- A lótenyésztõ munkájaköszönet ultimoui.Ha valami westernel bõvült a gyûjteményed az is kellene!

#29 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 23. - 10:17

Szia Pracli: természetesen veheted a kazikat. Ez a 3db. kb. mennyibe fog kerülni? Ja és még valami az, hogy ennyi embernek fogod felvenni az mennyire fogja befojásolni a kazi minõséségét? A felvételek jó minõségûek?

#30 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 23. - 11:02

Ultimo, oké, átveszem õket. Jössz a nagy találkozóra a western kocsmába, hogy átadhassam?Lusitiano, nem tom még hogy mennyi lesz, elég olcsó helyen veszem a kazikat, de ez attól függ, van-e akció. Remélem találok 600 Ft körül (240 perces), de nem ígérek semmit. A minõség változó, nekem mindegyik eredeti felvétel tévébõl, de pl a National Geographicos filmek némelyike nem a legjobb, pl nagyon halk, vagy néha ugrál a kép. Bár szerintem nem vészes, nézhetõ lesz így is.

#31 ultimo

ultimo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 114 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 23. - 11:13

Hahó Pracli!Sajnos western kocsma nem játszik :mad: mert egész decemberben ügyeletes vagyok. Kell a pénz, az appaloosa virslit elég drágán mérik.Ha közben mégis eljutok BP felé majd szólok és nyélbe ütjük az "üzletet".Addig is köszönöm és jó mulatást a naagy lovas találkozón. ultimo

#32 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 23. - 11:25

Nagyon rendes vagy Pracli. KöszönömKöki Posted Image

#33 deny

deny

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 62 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 24. - 0:29

Szia Pracli!Én emilkében elküldtem a listát, de akkor ide is leírom, mert ezek szerint elkerült. Megpróbálok menni én is a Western korcsmába, de ha addigra nem lesz meg, vagy mégsem tudok menni, jó lesz késõbb is.Elõre is köszi, akkor a lista:- A musztángidomár- Mario Luraschi: Mágikus erejû lovak- Spanyol lovasiskola elõadása- A lovak és Geoffrey Morton- A ló szájából- Ló és ember 1-6 rész- Ló és lovas- a tökéletes kapcsolat- Az izlandi lóBármilyen sorrendben, ahogy a legjobban ráfér a kazikra.Deny

#34 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 27. - 11:32

Pracli! Kérlek, ha megvagy a másolással küldj egy mail-t, azt mindig megnézem, de mostanság egyre több idõmet visz el a munkám, azért nincs idõ átböngészni a topikokat.Köszi bozzyKöki mikor jársz lovagolni Kökivel?

#35 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 27. - 20:06

Szia BozzySzombatonként én vagyok a szerencsés (mások szerint kevésbé szerencsés) delikvens. Tudod hogy Kökit a kezdõk alá adják, és én már egyszer túljutottam rajta( nem örültem neki), de most 3 hónap kihagyás után újra õt kapom, és nem bánom. Én szeretem õt, pedig már röpültem róla.Te is ismered õt?Köki Posted Image

#36 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 27. - 23:17

Kökit csak látásból ismerem, van ott egy Flórián nevû behemót herélt, vele vannak (kellemes) élményeim.

#37 lusitiano

lusitiano

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 9:41

Szia Pracli!Mivel most szereztem tudomást arról, hogy a menhely elötti találkozó szétszilálva, így most már nem tudom, hogy hol veszem át tõled a kazikat. A Western kocsmába nem valószínû, hogy el tudom menni, mert akkor este ki fogja megetetni a lovakat? A menhely elötti tali tökéletes lett volna nekem. Ott dumcsiztunk volna valahol egyet, aztán akinek van kedve megy a kocsmába, akinek nincs megy etetni a ,,lovakat,, haza. Úgyhogy valami más helyet, és idõpontot beszéljünk meg.

#38 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 10:11

Szia BozzyIgen ismerem Flórikát is, de nem szeretnék rákerülni, mert nemhiszem hogy elbírnék vele. Sokaknak kedvence Flóri is.

#39 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 12:56

Pracli koma,nekem is kellene egy pár a listádról, ha nem gond:-Spanyol lovasiskola elõadása-Magyar ménesek -A lovak és Geoffrey Morton -Az izlandi ló-A lovakat szeretik, ugye? -A ló szájából-Az ír ló balladája -A Sable-sziget vadlovai -Ló és ember 1-6. rész -Lovak - a National Geographic filmje-Ló és lovas-a tökéletes kapcsolat Remélem nem késtem még nagyon el,köszi,m1s

#40 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 29. - 12:59

Lusitiano még megbeszéljük, max majd valahogy találkozunk, amikor Pesten jársz. Jelentem tegnap este megvettem a kazettákat, és nagynehezen hazavergõdtem velük (15 db kazettával + még pár szatyorral nem is olyan könnyû ellavírozni a városban Posted Image )Darabja 599 Ft volt (szerencsére sikerült kifognom egy akciót).Lovasfilmek átvétele nagyüzemben megkezdõdött!!! Kérek mindenkit, hogy a találkozóra hozzátok a pénzt (tudjátok karácsony lesz, meg ilyenek :D ), én meg viszem a videókat!