Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Dél-pesti régió


  • Please log in to reply
12497 válasz a témához

#81 Equus

Equus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 17. - 19:17

Kedves Dél Pesti lovasok!Szeretnék érdeklõdni Tõletek,hogy kinek van jó bértartási lehetõsége,vagy infója,hogy hol van ilyen hely?Elég sok helyet ismerek,vagyis inkább tudok,de a színfalak mögötti élet érdekelne,mert paccomat szeretném biztonságos,tiszta,jó takarmányú,karámozási lehetõséggel megáldott helyen tartani,ahol a lovászok észreveszik,ha baj van és még szólnak is a gazdinak,ha épp nincs a közelben...jelenleg nem ilyen helyen van a szivem csücske sajnos.Budapest(M5 bevezetõjétõl,a TESCO, Auchan környékétõl) tömegközlekedéssel max. 1 órán belül megközelíthetõ területek érdekelnének!Köszönöm Mindenkinek,aki öteletekkel halmoz el!

#82 Povi

Povi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 10. - 10:42

Kedves Dél Pesti lovasok!Szeretnék érdeklõdni Tõletek,hogy kinek van jó bértartási lehetõsége,vagy infója,hogy hol van ilyen hely?Elég sok helyet ismerek,vagyis inkább tudok,de a színfalak mögötti élet érdekelne,mert paccomat szeretném biztonságos,tiszta,jó takarmányú,karámozási lehetõséggel megáldott helyen tartani,ahol a lovászok észreveszik,ha baj van és még szólnak is a gazdinak,ha épp nincs a közelben...jelenleg nem ilyen helyen van a szivem csücske sajnos.Budapest(M5 bevezetõjétõl,a TESCO, Auchan környékétõl) tömegközlekedéssel max. 1 órán belül megközelíthetõ területek érdekelnének!Köszönöm Mindenkinek,aki öteletekkel halmoz el!

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólás megtekintése

Szia, szóval én Alsópakony és Flesõpakony között vagyok bértartó. Ha még aktuális kérdésed, akkor tudlak tájékoztatni /alapvetõen elégedett vagyok és jókat lehet terepezni is, bár még csak 2 hónapja cuccoltam én isát ide/.Hú, most látom, hogy tömegközlekedési eszközzel megközelíthetõ.........., az én tartási helyem nem ilyen.

#83 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 10. - 11:45

MEGHÍVÓSok szeretettel és meleg teával, süteménnyel várunk minden lóbarátot a 2005. december 10-én, szombaton 9 órától tartandó jótékonysági bolhapiacra!Helyszín: Aranypatkó lovasbolt Budapest Üllõi út 433.Szinte mindenkinek van otthon megunt, felesleges, de még használható lovasfelszerelése, szobanövénye, könyve, egyéb használati tárgya, vagy házilag készített lekvárja, süteménye, vagy bármi olyanja, amit jótékonysági célra felajánlana. A felajánlott holmik árából befolyt összeg egy olyan összefogás tõkéjét gyarapítaná, amely segítségre szoruló lovak gyógykezelésében, elhelyezésében, szállításában stb. segédkezne.Sok kicsi sokra megy!!!Tehát várunk mindenkit, aki eladni, venni, segíteni szeretne, illetve mindazokat, akik szívesen találkoznának, beszélgetnének lovasokkal egy finom, meleg tea mellett…Információ:Lukácsi Vera 06 70 385 02 72

#84 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 14. - 19:58

:ang: Igazán mi Pestiek össze jöhetnénk egy jó terepre ! nem?

#85 dumdum

dumdum

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.267 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 14. - 20:06

*****

Edited by dumdum, 2006 szeptember 16. - 13:16.


#86 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 14. - 20:25

:ang: Igazán mi Pestiek össze jöhetnénk egy jó terepre ! nem?

Hozzászólás megtekintése

Pesten, vagy Budán, északon, vagy délen?

Hozzászólás megtekintése

Középen? :gm:Mondjuk a nulla km kõnél :P :D

#87 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 14. - 20:40

Jó ötlet! De é csak felvetéskáént írtam! :D

#88 Povi

Povi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 15. - 11:33

.......részemrõl édes Délen........../M5/

#89 Kislovas

Kislovas

    Csikó

  • Fórumtag
  • 255 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 17. - 21:12

Kedves Dél Pesti lovasok!Szeretnék érdeklõdni Tõletek,hogy kinek van jó bértartási lehetõsége,vagy infója,hogy hol van ilyen hely?Elég sok helyet ismerek,vagyis inkább tudok,de a színfalak mögötti élet érdekelne,mert paccomat szeretném biztonságos,tiszta,jó takarmányú,karámozási lehetõséggel megáldott helyen tartani,ahol a lovászok észreveszik,ha baj van és még szólnak is a gazdinak,ha épp nincs a közelben...jelenleg nem ilyen helyen van a szivem csücske sajnos.Budapest(M5 bevezetõjétõl,a TESCO, Auchan környékétõl) tömegközlekedéssel max. 1 órán belül megközelíthetõ területek érdekelnének!Köszönöm Mindenkinek,aki öteletekkel halmoz el!

Hozzászólás megtekintése

Hello!Tudok neked egy jó helyet ajánlani, ha még kéred... Pilisen a Csilló Lovardában igen jl tartják a pacikat, karámban és boxban. Asszem 38.000Ft/hó.Én is erre lakom a Tesco-nál és innen kocsival 30 perc az út, da a Szemere teleprõl vonattal max 40-45 perc. Ha gondolod küldök még infót...

#90 Kanga

Kanga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 74 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 2. - 11:28

2kérdésem lenne:1, Saját lóhoz keresek normál tarifájú edzõt (3000Ft alatt) Bicskére. Hobbi szinthez kellene, általános dolgokhoz, pl. támaszkodás, hajlítás,..gyakorlásához.Tudtok ajánlani valakit? 2, Bértartó helyet keresek tavasztól Ócsa/Halásztelek/Törökbálint/Tárnok környékén. Max. 30km-re Dél-Budától. Közutaktól mentes nyugodt terep és karámozási lehetõség a fõ szempont.

#91 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 12. - 20:13

Sziasztok! Körülnéztem, elvileg nincs senki Dabasról a fórumon, de esetleg van valaki, aki jár oda, ismeri a lovasokat / lovas helyeket? (Ebben a topikban volt a legésszerûbb megkérdezni...)

#92 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 20. - 12:41

:) Barátom kérésére!Szertenék olyan lovardát,egyesületet keresni,ami megközelíthetõ,tömegközlekedéssel vagy kocsival Csepeltõl.Feltétel: - legyen normális oktató - alapfokon tudjon díjugratást oktatni / az sem baj ha nincs róla papírja :P - az árak elérhetõk legyenek - és lehessen terepre menni - persze mindezt nem pónival szeretné véghez vinni Ui.: az is elõny,ha van fedeles,de ez nem feltétel.Ha valaki ismer ilyet,kérem jelezze itt,vagy magánban. ;)

Edited by Szilaj, 2005 december 20. - 16:19.


#93 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 29. - 17:42

Szia Kanga,jol megszakadt a kapcsolat... :( Nyaron egyszer csak nem mentem Battara, mert nem voltam itthon ket honapig, aztan miutan hazajottem es telefonaltam a tanyara, akkor tudtam meg, hogy mar nem vagytok ott.Most megint uj helyet keresek... Ti (ketten + paci) jol vagytok?

#94 Guest_Sunny Girl_*

Guest_Sunny Girl_*
  • Guests

Közzétéve 2006 január 9. - 21:11

Szijjasztok! Van itt valaki Tököl vagy Szigethalom esetleg Szigetszentmiklós környékérõl?

#95 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 19:28

Én Pestlõrinci vagyok..Ennek kapcsán viszont érdeklõdnék, hogy ismeri-e valaki az alacska mögött, az almáskert végén lévõ lovardát. Évekkel ezelõtt lovagoltam ott, de ezek új társaságnak tûnnek, és érdekelne kifélék, mifélék. Elég jól helyrekapták a helyet, régebben egy bazi nagy szemétdombra hasonlított. Ráadául már vagy 2x, 3x találkoztunk a kiserdõ Pestimrei részén, a kutyasulinál lovasokkal, de beszélni még nem sikerült velük, a kutyám ugyanis hidegrázást kap még a póniktól is, szóval inkább nagy ívben kerüljük õket..Equus! tudom, hogy ígértem beszámolót a soroksári lovardáról, de azóta nem jártam arrafelé.Elnézést kérek :) Sikerült másik helyet találnod?

#96 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 13. - 9:58

Stokley, a lõrinci kutyasuliba jársz?? Vasárnaponként én is ott lógok a drágakuttyal, nem lehetne, hogy megismerjelek valamirõl? :)Lehet, hogy ezen segít a képtárad. :D A csíkos-szörnyeteg-Sony-val jársz? Mert akkor azt hiszem, Babyke rászagolt most vasárnap, de nagyon nagynak néz ki õhölgysége, és nem játszottak egymással. :) (A csíkos bullmasztiff-kölök és az õt piros-zöld lókikötõszáron sétáltató, nagyorrú nõszemély alkotta páros vagyunk. :) )

Edited by maugly, 2006 január 13. - 13:25.


#97 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 16:40

Szia!Nem mondod, hogy ti ti vagytok?! :) Na, legközelebb ha jöttök majd jól letámadlak :)A véletlenek.. Dél pestiek, más nem jár a lõrinci kutyasuliba? Ja, az orrod pedig szerintem nem nagy, én ugyanis nem vettem észre :)

#98 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 8:31

Mint említettem volt, minden csak viszonyítás kérdése... :rolleyes:Hogy neked micsoda vérebed van!! Úgy lemorogta az én emeletes kiskutyimat, mintazállád. :DTényleg, más délpesti egyed nem múlatja a hétvégéjét a kutyasuliban? :)

#99 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 19:52

Sony nem mindig ilyen kis hörcsög, a legtöbb kutyával jól kijön, a nagyobbacska szuka kutyáknál szokott bepróbálkozni, megbeszélik, kinek hol a helye, aztán annyi..persze csak ha másik feltétel nélkül elfogadja az õ felsõbbrendûségét :D De komolyanra még sosem fordult a dolog, és melegen ajánlom neki, hogy ne is próbálkozzon meg vele :)De hogy a lovaknál maradjunk, te hol is lovazol?

#100 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 9:00

Jelenleg sehol :hupp: , de lassan visszasompolygok Gyálon ténykedõ oktatóm szárnyai alá (a Pakony felé kivezetõ út mellett van a lovászat, a krosszpályával légvonalban szemben). Meg HH-éknál, meg ahova el tudok jutni. :)És te?

#101 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 19:50

Jelenleg én sem lovazok, utoljára 2 éve tavasszal ültem lovon Rc-nél. Mindenféle idõhiány, pénzhiány meg egyéb okokból (pl. nem akarom agyonnyomni azt a szerencsétlen lovat :) ) De már hiányoznak a lovak.. Nem is tudtam, hogy Pakony meg Gyál között van lovarda..milyen hely? lovak, emberek milyenek?Ja, és egy másik fórumon egy kutyás topicban ráakadtam egy paci-hu-s egyénre, aki ráadásul még Dél-pesti is. Illetve õ akadt rám :)Zizim, bújj elõ!

#102 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 28. - 12:27

Hát, úgy tûnik, inkább elbújik... ;)Sajna, most hétvégén nem tudunk részt venni a vasárnapi órán. Bébi-kislányból nagylyány lett, tüzel-mint-állád, oszt nem akarjuk felborítani az oktatási rendet holmi üzekedésre bíztató viselkedéssel. :DPakony meg Gyál közt inkább Gyálon, nem sokkal a tábla után van a hely. :)Tekintve, hogy nem tudok ott lógni annyit, mint szeretném, a társaságot nem ismerem eléggé a jellemzéshez. A tulajékkal jókat lehet trécselni, nekem tetszik a lovászat-rész is, és Balázs szerintem überjó oktató. Saját lovain oktat, akik jólképzettek, normálisak. Nézd meg, érdemes. Ha gondolod, egyeztessünk idõpontot, szívesen elkísérlek. :)

#103 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 29. - 20:45

Na, a tüzelés az fincsi.. egyébként halkan megjegyzem, nekem ugyan szukám van, de a kan tulajdonosok nevében köszönjük az elõrelátásod, állandóan elõfordul ugyanis, hogy kihozzák a tüzelõ szukákat, a kanok pedig megõrülnek..vagy megörülnek?! :)Zizim pedig csakazértis bújjon elõ!A lovardába való kikísérés lehetõségét köszönöm, élni fogok vele ;) Elképzelhetõ, hogy õk kavarodnak ki valahogy a kutyasulihoz lóval? Annyira kiváncsi vagyok, kik azok, mik azok, de mostanában persze nem jönnek.

#104 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 30. - 23:51

Jelenleg én sem lovazok, utoljára 2 éve tavasszal ültem lovon Rc-nél.

Hozzászólás megtekintése

Hogy szalad az idõ..... :)

#105 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 31. - 12:51

Bizony...akkoriban nem nagyon tudtam menni idõhiányában, aztán amikor meg idõm lett volna, nyúl voltam :) Sõt, még mindig nyúl vagyok..roppant rossz, ellenben nagyon jellemzõ tulajdonságom, hogy ha egy darabig nem tudok menni valamiért valahova (lehet ez egy lovarda, egy baráti társaság,vállalt kutya, akármi) na, akkor elkezdem húzni az idõt, hogy na, majd jövõ héten felhívom, beszélek vele..aztán eljön a jövõ hét, akkor eltolom még egy héttel késõbbre..és így tovább, míg már olyan késõ lesz, hogy inkább nem is jelentkezem, mert akkor meg már olyan ciki :)Viszont, ha a pkn ranch még szívesen lát (annak ellenére, hogy egy nagy nyúl vagyok), egy barátnõm kíséretében szívesen elmmenénk hozzátok, hogy cowgirlt faragj belõlünk :)

#106 NauTiLUS

NauTiLUS

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 31. - 13:32

Szívesen látunk, úgyis térdig állunk a nyúlban :) illetve a fácánokban is :)

#107 kedvespaci4

kedvespaci4

    Csikó

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 31. - 18:13

Sziasztok!!!Ha valaki tud Pesterzsébeten egy (normális lovardát,ahol tanulni is lehet)akkor légyszi írjátok le nekem...mert ahol eddig tanultam az nem ért semmit.Sajnos!!!

#108 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 31. - 18:24

Erzsébeten tán egy lovarda van, a Tesco mellett, a Mártírok útja végén. Hogy lehet-e tanulni, azt nem tudom, de lovak biztos vannak ott.

#109 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 1. - 1:41

Szívesen látunk, úgyis térdig állunk a nyúlban :)  illetve a fácánokban is  :)

Hm.. akkor viszont felmerül a kérdés, hogy nyúl vagyok-e, vagy inkább madár.. ;) vagy talán a kettõ együtt? na mindegy..

#110 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 7. - 13:50

Nos, választottál már, vagy maradsz TollasNyúl? ;)

#111 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 10. - 18:13

Én már örökre tollasnyuszi maradok, de cowboy féle fajta..remélem :)Olvastam a lovam van topicban Hullámzóról, gratulálok :) Bár azt hiszem, ezt azt jelenti, hogy kevesebbet fogjuk látni Baby-t a kutyasulin, de egye-fene, megértelek ;)

#112 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 13. - 19:15

Szijjasztok! Van itt valaki Tököl vagy Szigethalom esetleg Szigetszentmiklós környékérõl?

Hozzászólás megtekintése

Hát én Csepeli vagyok de az Szigetszentmiklós kötzelében van :yeah:

#113 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 14. - 9:10

Az én lovam is Szigetszentmiklóson van, a Kavicsos tó mellett.

#114 andus

andus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 14. - 13:18

Naaaa... miket látok, csak nem lovat vettél, GabiPeti? Grat!

#115 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 11:40

Naaaa... miket látok, csak nem lovat vettél, GabiPeti? Grat!

Hozzászólás megtekintése

Még õsszel megvettem a lovat, amelyiket lovagolni szoktam. Mindenképpen el akarták adni, mert kellett nekik a pénz, de maradhatott otthon.

#116 andus

andus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 17:29

De ez most melyik... ? Kép nincs róla?

#117 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 19:47

De ez most melyik... ? Kép nincs róla?

Hozzászólás megtekintése

Ugyanaz a ló, amelyiket nyáron is lovagoltam. Kép az csak a gépemen van róla, nem tudom, hogy hogy lehetne ide feltenni.

#118 andus

andus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 21. - 8:45

Na de hát kösz... :D Tavaly kb. ilyenkor óta nem beszéltünk ;) Ez az, amelyiket Szadán lovagoltad... a szürke?

#119 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 23. - 10:45

Olvastam a lovam van topicban Hullámzóról, gratulálok :) Bár azt hiszem, ezt azt jelenti, hogy kevesebbet fogjuk látni Baby-t a kutyasulin, de egye-fene, megértelek ;)

Hozzászólás megtekintése

Neem, nem lesz hanyagolva Bébike sem, csak átcsoportosítódik szombat délutánra. :) Az, hogy bõvült a számomra fontos jószágos sora, nem jelentheti a "régiek" elhanyagolását. ;)Szombatonként is kinn vagytok?

#120 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 24. - 9:22

Na de hát kösz... :D Tavaly kb. ilyenkor óta nem beszéltünk ;) Ez az, amelyiket Szadán lovagoltad... a szürke?

Hozzászólás megtekintése

Tavaly tavasszal egy ismerõsöm elvitt Szigetszentmiklósra, ahol két ló volt egy háznál, hogy õket lehet lovagolni. El akarták adni mindkét lovat, az egyiket én vettem meg. Egy 7 éves nyárifekete arab telivér kanca, Mérinek hívják. Ha folyamatosan van lovagolva, akkor nagyon szépen megy, igaz, most a télen nem sokat voltam kint vele. De jön a jóidõ, Mérike meg jól meg lesz megint tornáztatva.