Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Elveszett, rég láttam, keresem


  • Please log in to reply
806 válasz a témához

#721 szanti

szanti

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2010 november 30. - 9:26

Sziasztok! Én is keresek egy lovat akit még 1 éve lovagoltam,de sajnos voltak gondok és elvitték ide oda és már nem tudom szerencsétlen hol lehet! Neve:Gyémánt Kanca sötétpej utolsó informácioim szerint az Árgyélus Lovardában volt.Nem tudom hogy a gazdája elvitte e onnan. Hallottam azt is hogy egy lány aki régen Gyálon volt ahol ez a ló megvette és oktatgat vele nem tudom sajnos. Nagyon fontos lenne megtalálnom,mert szeretném látni ha utoljára de akkor is mert nagyon fontos számomra,de akik régen ismerték senki nemt ud rola semmit a gazdáját ha még ö az nem érem el telefonon. Segitségeteket köszönöm!

#722 Lee Lou

Lee Lou

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 70 hozzászólás

Közzétéve 2010 december 12. - 13:03

Fesztivál, 1,5 éves csõdör, akit nemrég vittek el Mohácsra. Onnan pár nap múlva újra elszállították, de nem tudom hova. Lehet, hogy Mohácson maradt. Nagyon barátságos, érdeklõdõ csikó, igényli az ember és állat társaságát is. Minden játékban benne van, és pl mindig szórakoztam vele. :) Mamája természetét örökölte, nagyon türelmes ahhoz képest, hogy csikó. Hosszú lábai vannak, és energikus mozgása. Lábait adja, bár picit még nehézkesen. Vezethetõ, szépen megy az ember után. Egyetlen idegesítõ szokása, hogy szeret csípkedni. (a mi hibánk, nem szoktattuk le róla idõben) Semmi sütése nincs, csak a fején van egy csillagnak nevezhetõ fehér foltocska. A mamája hucul, a papája arab, ami a fején látszik egy picit. A színe elég furi és változó, volt már sötétpej, szürkésbarnásmindenfélés is. Vki ha látja, kérem jelezze. (Nem akarom/tudom megvenni, csak tudni szeretném milyen emberekhez került, mert órási szerelmem volt.)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#723 kornelia

kornelia

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2010 december 18. - 13:26

Lovasok.hu-n találtam:

Találtak 2 db pónit! Lásd: http://www.lovasok.h....php?adid=19207

Hátha segít valakin..

#724 J-Lo

J-Lo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 8. - 19:18

Keresek két ügetõ mént. Egyik sem az enyém, de érdekel, mi lett velük.
Az egyik egy fekete (sötétpej) mén(?), neve Flórián. Kis jegy van a homlokán, bal elsõ lában foltos kesely, alig láthatóak a jelek. Inkább jegytelennek látszik elsõre. Jobb oldalon 147, bal oldalon ügetõ jel és 9 van sütve nyereg helyre. Ügetõrõl Alagra, onnan egy Pest közeli lovardába (lehet maszek tanyára) került, de mivel mén és kicsit fickós (ám kezelhetõ) volt tovább adtak rajta. Félek, már nem él. Ha valaki tud róla, elsõsorban, ha jó hírek vannak, az írja már meg. Nagyon szép ló volt, amikor én még tudtam róla.

A másik Zádor, egy ismert és eredményes ügetõ fedezõ mén. Annyit tudunk már, hogy Cegléd környékén van, fogatosoknál. A volt tulaja úgy adta valakinek oda, hogy nem adhatja el, és fedezõ ménnek használják majd, de az illetõ pár hét alatt eladta. Érdeklõdtem az Ügetõ Tenyésztõ Egyesületnél, de nem kértek neki 2011-re fedeztetési engedélyt, bár én azt hallottam, hogy reklámozzák, hogy fedezni fog. Így azt hiszem, vagy feketén, vagy fogalma nincs az új tulajdonosnak, mi az eljárás. Ha valaki tud errõl a ménrõl, az értesítsen.

Esetleg ha nem publikus az infó, pm-ben. Köszönöm

Ügetõsök hamar rájönnek, hogy ki vagyok, de a többi lovasnak bemutatkoznék: Nagyváry Andrea vagyok.

#725 Blanka83

Blanka83

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 10. - 9:47

Sziasztok! Keresnék egy világos pej kancát, Berta a neve, Fóton született 1994-ben, sajna a jobb oldali sütését nem tudom, a homlokán egy kis félhold alakú jegy volt, a bal hátsó lába bokában volt kesely. Az anyja nálam van, Blanka névre hallgat, és már nagyon idõs, 28 éves. Szeretném megtalálni az egy szem kancacsikóját, hogy megvásároljam. Legjobb tudomásom szerint pár éve még Veresen lakott, magánháznál. A kanca kb 157cm magas.

#726 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 16. - 22:00

Sziasztok! Egy Dobos nevû 2005-ös fekete lovacskát keresek. Egyetlen jegye egy csillag. Vagy csõdör még, vagy herélt. Az apja Doliart, az anyja pedig egy Gréta nevû kanca Circinus xx után. Minden információ érdekelne róla (kép, jó hír, rossz hír, hol van, milyen, stb ). Elõre is köszönöm! Elérhetõ vagyok magánban, vagy a lotus kukac netra.hu címen

#727 Mocart

Mocart

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 17. - 1:22

[indent=1]Sziasztok. Ha tudna valaki segíteni: keresem a Nóniusz-239 Kikelet nevû lovat. Igazából a származási adatai kellenének, most vettem meg egy 2007 májusi csikóját Lunát, elég hanyagul kezelt papírozással. És ha még kép is lenne róla...

#728 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 27. - 18:37

Sziasztok!!

Egy 8 éves sötét pej heréltet keresek! (még nincs 8 éves majd lesz azt hiszem) Hókája van, kb 185 cm magas, nyakon sütött, oldalazást, vállat be, ki tudja, ugrásváltást is tudja. Eladták, csak szeretném tudni kihez került személyesen! Mert tudom, hogy Kecskemétre adták el ha jól tudom Drahos Józsefhez "Dodi"-hoz!
E neve Apacs! Versenyzett B1, B2, B3-ban! Apja Hospodar!
Ha valaki tudja hogy kié akkor írjon!

http://indafoto.hu/naatha/apacseladva

Itt lehet megnézni!

#729 naatha

naatha

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 653 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 3. - 13:44

Sziasztok!!

Egy 8 éves sötét pej heréltet keresek! (még nincs 8 éves majd lesz azt hiszem) Hókája van, kb 185 cm magas, nyakon sütött, oldalazást, vállat be, ki tudja, ugrásváltást is tudja. Eladták, csak szeretném tudni kihez került személyesen! Mert tudom, hogy Kecskemétre adták el ha jól tudom Drahos Józsefhez "Dodi"-hoz!
E neve Apacs! Versenyzett B1, B2, B3-ban! Apja Hospodar!
Ha valaki tudja hogy kié akkor írjon!

http://indafoto.hu/naatha/apacseladva

Itt lehet megnézni!

Igen, ott van a dodinal,lovagoljak, nincs vele semmi.

#730 Beysha

Beysha

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 199 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 4. - 14:28

Sziasztok!!! Keresek egy nyakon sütött fekete Nóniusz kancát, teljesen jegytelen... A nyakán a sütés: 0621.(jobboldal) BÁRKI BÁRMIT TUD, JELEZZEN, õ a MI lovunk volt, apám megvált tõle, de rosszul tette, õ is megbánta legalább azt szeretnénk tudni hogyvan, holvan, stb...

#731 Bayarda

Bayarda

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 8. - 13:02

Sziasztok!
Keresem régi lovamat, akit gyerekként nagyon szerettem, de sajnos anyagi okok miatt meg kellett válnunk tõle. Most 11 éves, nyárifekete (csillag, orrfolt, 3 láb kesely-bal elsõ nem zoknis) kb. 160-170 cm magas, jóindulatú, jó ugróképességû, szép testalkatú herélt.
Budapest vonzáskörzetében bárhol elõfordulhat, de hallottam, hogy Balatonra, Zalaegerszegre is vitték. Tehát bárhol lehet, fõleg ha eladták azóta. (3 éves korában láttam utoljára)

Fajtája: magyar sportló
Sütése: bal o: magyar korona, alatta 743 jobb o: 00

Ha valaki látta, tud róla valamit, az jelezze nekem legyen szíves! Fontos lenne, esetleg vissza is vásárolnám.

Zsebes

#732 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 8. - 14:40

Erdõdi Zolit keresném, ha valaki tudja valamelyik elérhetõségét kérem jelezze. Utoljára Pécelen lakott a lovaival.

#733 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 9. - 19:47

Keresem!!!!!!!!!!!!!!
Keresek egy 2004es születésû, kisbéri félvér, sárga jegytelen heréltet, Szellõ névre hallgat. (karórágó) Feltételezhetõen Bezi nevû községbe adták el. talán egy Attila nevezetû embernek (csak feltételes információ) Elõfordulási helye lehet Gyõr környéke (Gybarát- Tényõ környékén volt az eladás elõtt)

Ha bárki bármilyen információval tud szolgálni nagyon megköszönném :)


Posted Image

#734 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 11. - 21:40

Ez a "kisszellõ"...de rég láttam:)

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#735 Bubby

Bubby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 140 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 17. - 8:15

Sziasztok! A lovam lóútlevelét szeretném fellelni, ami a sok tulajdonosváltás következtében elkallódott. Sütése 06BS, 0631. A ló egy sárga kanca, tenyésztõje Vass Imre. Bárminemû infónak örülnék :) Köszönettel: Bubby

#736 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 22. - 22:26

Sziasztok! Keresek egy csikót, nagyon rég láttam és akkor még nem volt sütése, most kb. 6-7 éves lehet, kanca, Bács-Kiskun megyében vették meg, Fanta a neve és sárgás barnás színû, sötét barna sörénnyel és farokkal! Akkor nagyon bújós volt! Esetleg még segíthet hogy a csikót a Zsuzsi-tanyáról vették meg, ha bárki errefelé van és tudja hogy hova lett azt megköszönném, ha bármilyen infóval is szolgálna, talán még tudok róla képet szerezni, de nem biztos addig is várom a válaszokat :)

#737 egyember

egyember

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 26. - 14:58

keresek egy rita nevü lovat pár éve egy jászsági kupechez került

#738 parkjoe

parkjoe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 17. - 20:29

Sziasztok! Tud valaki Üllõ környékén egy fakó herélt sportpóniról,aki egy hete került oda?A homlokán szabálytalan csík,lábvégi feketék,fara csapott,a hátulja kissé kardos állású.És lusta.De többen így szerettük.Szeretnénk tudni ,jó helyre került-e. :ang: Nem tudom h.volt -e sütése,ha igen talán nyakon.Kb.,142-46 cm magas birka természetû lovacska Õ. Már egész szépen kezdett közlekedni mikor eladta a tulaj.. :hupp:

#739 jmerci

jmerci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 19. - 17:44

Arab Telivér ménünket nemrégiben vitték Bonyhádra (?) ,és érdeklõdnék ,hogy valaki tud e róla valamit véletlenül : ) CD Dyonn Szuez ,deres szürke , 6 éves mén
Posted Image

#740 parkjoe

parkjoe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 20. - 20:09

Ez a csõdi nem a Sc Dyonn fia?

Edited by parkjoe, 2011 július 20. - 20:11.


#741 jmerci

jmerci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 24. - 22:28

Ez a csõdi nem a Sc Dyonn fia?


de igen SC Dyonn apaságú..most linkelték ,hogy eladó onnan ahova vitték :S :(

#742 kistigris

kistigris

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 28. - 14:21

Panka nevû magyar félvér, kanca lovam keresem. Színe pej, jegytelen. Sütése BA 03, 152. Cserébe egy magyar félvér kanca lovat ajánlok. Szintén nyakon sütött. Kettes kocsis lovagolható, elõre vasalt. Könnyen vasalható, körmölhetõ. Futószáron szépen szóra dolgozik, fejét beadja, ülésre mûködik. Kemény kis ló. Érd.:20/4840772
http://www.lovasok.h...t...ge=1&ipp=25

#743 Lasiodora

Lasiodora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 248 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 2. - 18:37

Sziasztok! Van egy csikaj akit szeretnék elhozni, annak keresem az anyját. Sok infót sajnos nem tudok... Elméletileg egy kisbéri kanca, Luchia [lucsia] a neve. Most született fél-1 éve a csikója Dáriusztól szedresrõl. Egy kis sárga kanca. Érdekelne, hogy most hol van helyileg, esetleg kaphatok-e róla valami képet stb.

#744 Katica

Katica

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 19. - 8:16

Kérek minden kedves lovast
aki esetleg tud vagy látta a fényképen lévõ,lovat vagy tud a
lóról valamilyen
információt azt kérem
segítsen!!!Nagyon fontos
lenne!
A Pacika egy 1991-es születésû Holland félvér nyári fekete kancácska,sajnos sütése nem volt! Az ismertetõ jele,jelei: Homlokán csillag jegy található,a Jobb"térdén" egy kutyaharapásból származó igen feltûnõ hegesedés található! A paci Szellõ névre hallgat, hallgatott.
Szinte családtag volt Nálunk! Nagyon szeretném Õt megtalálni sõt hajlandó lennék vissza vásárolni ha máshogy nem menne...
Elérhetõség:katalin.ambrozy@gmail.com vagy 06705463961
Köszönettel: Katalin


http://www.jofogas.h...sem_1907962.htm

Edited by Katica, 2011 augusztus 19. - 8:27.


#745 Blanka83

Blanka83

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 20. - 15:49

Sziasztok! Mivel sajna lovacskám múlt héten a boldog pacimezõkre távozott :(, így a Vörös Felhõtõl kapott aggasztó infók után is szeretném megtalálni utolsó kancacsikóját, aki a Berta névre hallgat, sütése nyak bal PT 95, nyak jobb 187. Egy kb. 157cm-es világos pej kanca, homlokán félhold, illetve a bal hátsó lábán csüdben hermelin kesely.

#746 sherrybanya

sherrybanya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 17. - 22:07

Vki nem tudna nekem segíteni?Egy pacit keresek...és õszintén szólva fogalmam sincs,h kezdjek bele :)Minden információt tudok róla...de hol tudnék felõle érdeklõdni?Nem tudom hol/hogy kezdjek hozzá.. :hupp:

#747 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 17. - 22:10

- Talán kezd itt! :)

#748 sherrybanya

sherrybanya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 17. - 22:23

nem jártam eddig sikerrel,de végülis nincs mit veszítenem :)

Egy 2004es születésû,sárga kancát keresek,4 láb kesely,lámpás,marmagassága kb. 170 cm.Úgy hallottam Pest megyében van,egy leányzónál(kb. 12-13 éves lehet),de erre nem nagyon alapozok inkább :/ Neve : Ragyogó.
Divéki Edina volt a volt gazdája,tõle vették meg.


Posted Image

http://static.fotoal...1489_001953.jpg

#749 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 7. - 20:15

Valaki ismerõs Lajosmizsén, aki ismer lótartókat?

Sziasztok!!

Egy 8 éves sötét pej heréltet keresek! (még nincs 8 éves majd lesz azt hiszem) Hókája van, kb 185 cm magas, nyakon sütött, oldalazást, vállat be, ki tudja, ugrásváltást is tudja. Eladták, csak szeretném tudni kihez került személyesen! Mert tudom, hogy Kecskemétre adták el ha jól tudom Drahos Józsefhez "Dodi"-hoz!
E neve Apacs! Versenyzett B1, B2, B3-ban! Apja Hospodar!
Ha valaki tudja hogy kié akkor írjon!

http://indafoto.hu/naatha/apacseladva

Itt lehet megnézni!


Köszönöm, de visszakerült a gazdájához :)

#750 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 9. - 11:21

Sherrybanya! A díjugratáson az adatlapján bizonyos Földi Violetta neve áll a tulajnál. Keress rá facebookon hátha. :ang:

#751 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 9. - 11:41

Sherrybanya!

A díjugratáson az adatlapján bizonyos Földi Violetta neve áll a tulajnál. Keress rá facebookon hátha. :ang:


Hehe... Õ Földi Violetta. Már én is beleestem ebbe a "csapdába"! :dev:

#752 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 9. - 14:26

Hehe... Õ Földi Violetta. Már én is beleestem ebbe a "csapdába"! :dev:


Ajjjjjjjjjjjj XD bassszu, van ez így :gm: akkor nincs több ötletem :kir:

#753 Filakovity Divna

Filakovity Divna

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 48 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 9. - 16:43

nem jártam eddig sikerrel,de végülis nincs mit veszítenem :)

Egy 2004es születésû,sárga kancát keresek,4 láb kesely,lámpás,marmagassága kb. 170 cm.Úgy hallottam Pest megyében van,egy leányzónál(kb. 12-13 éves lehet),de erre nem nagyon alapozok inkább :/ Neve : Ragyogó.
Divéki Edina volt a volt gazdája,tõle vették meg.
Posted Image

http://static.fotoal...1489_001953.jpg


Engem bejelölt nemrég FBn egy kislány akinek Ragyogó nevû,megszólalásig hasonlító lova van. Nem értettem miért jelöl,mert nem ismerjük egymást,gondolom látta,hogy lovas a profilképem... No mindegy.
Szóval segítsetek már légyszi,ott kell legyen a kisleány az ismerõseim között de a csudának se találom meg! Lehet itt vhogy szûkíteni a találatokat? Emlékszem,hogy volt egy albuma Nyár Ragyogóval címmel.

#754 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 9. - 17:40

Engem bejelölt nemrég FBn egy kislány akinek Ragyogó nevû,megszólalásig hasonlító lova van. Nem értettem miért jelöl,mert nem ismerjük egymást,gondolom látta,hogy lovas a profilképem... No mindegy.
Szóval segítsetek már légyszi,ott kell legyen a kisleány az ismerõseim között de a csudának se találom meg! Lehet itt vhogy szûkíteni a találatokat? Emlékszem,hogy volt egy albuma Nyár Ragyogóval címmel.


Tudom, hogy nem õ, de a kislánynak nem õ volt az adatlapján?

http://elado-lovak.hu/ragyogo

#755 MályvaBaba

MályvaBaba

    Csikó

  • Fórumtag
  • 732 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 9. - 17:54

Sziasztok! Keresem a lovam csikóját,tõlem visszavásárolta a mén tulajdonosa, az Aranykapu Lovarda és Ménes,állítólag onnan tovább adták. A ló anyja: Mályva,apja pedig Ravallo. 3-4 éves,kanca,pej. Illetve a környékünkrõl egy ló,csak annyit hallottam, hogy eladták,szeretném tudni milyen sorsa lett. A ló neve Maxim Makacs (apja: Maxim Mokka)de itt csak Keselynek hívták.Sárga színû,herélt, 3 éves. Illetve egy Ma®ci névra hallgató shetlandi pónit. Sárga színû, csõdör volt.

#756 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 12. - 15:52

http://www.facebook....1...5782&type=1

A linken lévõ lovat keresem! Szeptemberben adtuk el Lajosmizsére, elég jellegzetes ló, a külsejét tekintve.
Nincs sütése, sötétpej herélt kb. 18 éves, a szeme fölött kiõszólt a szõr, piszrája és csillagja van!
Ha van valaki, aki Lajosmizsei az írjon nekem! Áll. olyan helyre vették meg, ahol 30 ló mellett van! Nagyon érdekelne, hogy mi van vele, mert õ volt életem lova!

#757 sherrybanya

sherrybanya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 13. - 18:05

óóó..azért köszönöm a segítséget mindenkinek :) Aranyosak vagytok!

#758 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 27. - 18:09

Sziasztok! Rég láttam az alábbi két pacit, ha tud valaki róluk, várom a jó híreket: :ang: Montana/Monty Quarter félvér (magyar félvér x quarter) herélt pej. Csõdör korában lakott Kerepesen, Nagykátán, majd utoljára a lovasok.hu oldalon volt eladó sorban (Fót- Árva-Tóth Norbert talán...) Big Step Watch Szintén a lovasok.hu-n láttam utoljára eladó sorban, quarter herélt, elképzelhetõ, hogy Gödön van... Köszönöm a segítségeteket!

#759 Pocok

Pocok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 december 28. - 21:33

Szia! azt hiszem tudok neked segiteni a Mályva csikóval kapcsolatban! :) írj emailt a marty-@freemail.hu-ra és ott megadom a számomat! szia :) MályvaBabának üzenem h keressen fel a marty-@freemail.hu-n!!! Tudok segiteni a csikóban!!!

#760 Zsófi2

Zsófi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 367 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 18. - 13:01

Arab Telivér ménünket nemrégiben vitték Bonyhádra (?) ,és érdeklõdnék ,hogy valaki tud e róla valamit véletlenül : ) CD Dyonn Szuez ,deres szürke , 6 éves mén
Posted Image



De GyÖNYÖRÛ!! :hu: