Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovam van!


  • Please log in to reply
5682 válasz a témához

#81 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 7. - 12:28

Hát ez van csajok,fejlõdik a világ....de ez még nem saját internet.Mindkettõtöknek írtam emilt.Anikó!Nehéz volt õket összeszoktatni? :D

#82 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 7. - 12:39

Gratulálni soha sem késõ, úgyhogy:Anikó, gratulálok a pacidhoz, és sok szerencsét kívánok hozzá én is! Posted Image

#83 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 7. - 15:34

Na sziasztok, már régen írtam, mert nem voltam netközelben ,de most megteszem!A képek nagyon jók!Ja igen én is küldtem Meteorról egy képet, ami most a "hét fotója"!Olyan gyönyörûûûûû! :rolleyes: Sokáig el tudnám nézni!Tájékozódásképpen:az edzõm van Meteorral ezen a képen és én fényképeztem.Sajnos a suli miatt most csak pénteken és hétvégén mehetek ki hozzá, meg is mondtam neki, de megigértem, ha kimegyek, kimegyünk eggyütt egy olyan terepre...Ja igen ugrottam vele és csináltunk képeket, majd fölrakok egy párat, elég jók lettek! :D :D :D Na nem untatlak titeket tovább, majd jelentkezem nemsokára! :D Posted Image :rolleyes:

#84 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 7. - 20:15

Hihi: nem kellett õket szoktatni, imádják egymást Posted Image

#85 Andika001

Andika001

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 95 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 7. - 23:24

Aniko:Oké,köszike majd letöltöm akkor csak õszintén szolva ki akartam nagyittatni-)Amugy hogy vagytok most megint pár nap elteltével?Mikor ügethettek,vágtázhattok?Szolj ha segithetek.Puszi:Andi ;)

#86 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 15:11

Szia Andi!Már ügettünk kicsit Posted Image A lába nagyon szépen gyógyul! És roppant jól érzi magát, naponta többször van lent karámban, annak ellenére, hogy elvileg nincs karámozási lehetôség a bértartásban... fogják a barátaim (vagy én), és levisszük ugrabugrálni Posted Image Minden lehetséges alkalommal meghempereg, hogy legyen mit pucolni róla. :D Amúgy írtam neked magánüzenetet a képekkel kapcsolatban, olvasd el légy szíves!

#87 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 10. - 20:55

Szia te újdonsült Lótulaj!Én még új vagyok,de olyan sok jót irtak Rólad,ahogy végigolvastam a válaszokat,hogy csak gratulálni tudok a kitartásodhoz én is!Érezzétek jól magatokat mostmár ameddig csak lehet!GRATULÁLOK!!!! Posted Image Szép közösen eltöltött sok sok idõt! :D

#88 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 12. - 23:34

Szia Sarolta!Üdv a fórumon! Köszönöm a jókívánságokat. ;) Hát bizony ma nem sok kedvem volt nekivágni a törökbálinti túrának, nem volt senki, aki megszánt volna, és elvitt volna autóval...De erõt vetem magamon, buszra pattantam, felgyalogoltam a hegyre és máris a lovamnál voltam. :D Lóápolás, szénázás, almolás, sebkötözés-ellenõrzés... és máris sötét este volt.Tavaszt akarok! Sõt, nyarat! Most! :mad:

#89

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 13. - 16:41

Áááááááá, tudom, hogy nagyon csúnya dolog, de én akkor is ÚGY IRIGYELLEK!!!!!!!!!!!!!! :D Nem baj, rajta vagyok az ügyön, talán jövõre, ha leérettségiztem és felvettek az idén, vagy jövõ utáni évben én is megveszem a jelenlegi bimbózó szerelmemet! Olyan jól mutattok együtt, meg annyira szép a Rami, meg minden... ahhhh... De tényleg... Tudom, má megint minek foglalom itt a sorokat, amikor semmi értelmes nem jön ki a fejembõl, de én akkor is örülök nektek! :D Hehe, ez meg úgy hangzott, mintha a pasid lenne... :rolleyes: Na mind1, gondolom, gondolod, mire gondolok...Bocs, h itt beledumáltam a dógok közepébe, csak má megint rámjött a közlendõ... :cool: Pussz!

#90 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 13. - 20:08

Helló Dé! Posted Image Teljesen érzem, hogy mirõl beszélsz! ;) És szívbõl kívánom, hogy éld át azt az érzést, amit én a lovammal. (Nézmá', mingyá' pityergek itten, hö.)Szóval fantaszikusan jó érzés odamenni a pacimhoz, megsimogatni és megpuszilgatni a nóziját... még trágyázni is jó alóla.Elmesélem a mai lovaglást.Már tegnap is szakadt az esõ és fújt a szél egész nap, de ma már nem bírtunk tovább várni a jó idõre, lóra ültünk és irány az erdõ.Csak sétáltunk, mert sáros, csúszós volt a talaj, és ömlött az esõ, de valami fantasztikusan jól esett! (Nem csak az esõ! :D )A lovaknak is jót tett, mert már 3 napja nem voltak kint, jól esett nekik kinyújtóztatni az izmaikat és egy kis friss erdei levegõt szippantani, nekünk meg egyszerûen szuper élmény volt, az esõ ellenére.Nem tudom megindokolni, miért, eccerûen jó volt!

#91 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 13. - 20:40

Sziasztok!Örülök,hogy sokat sokat mulattok,örültök együtt.remélem egy pár év és én is indithatok egy ilyen topicot! Posted Image További szépen eltöltött,csodás napokat,heteket,hónapokat,éveket!Üdv Neked,és a Lovadnak is!

#92 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 13. - 21:58

Nah, elég késõn találtam meg ezt a topicot, de most, hogy itt vagyok, szeretném elmondani, hogy: GRATULAAA!!! Posted Image Tudom, nem szép dolog, de irigyellek is mint a fene! :rolleyes: Nagyon szép a pacid! Posted Image :cool: :D Posted Image Posted Image

#93 Nagy Pej

Nagy Pej

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 14. - 10:39

szia Anikó!felfedem magam:nagy pej=Csillag.bocs hogy csak most kívánok GRATULÁT,de most voltam olyan "ügyes"hogy béjelentkezzek a forumra!remélem aRami is jól van,a csikója Szilvinél van,bár lehet hogy Kriszta mondta.mostmár Tárnokon vagyunk Németh Laciéknál.

#94 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 14. - 11:20

Helló Nagy Pej!Jól sejtem, hogy te vagy a kisebbik Eszter? Posted Image Megvetted Csillagot?Mesélj, mik a hírek? Jól vannak a pacik? Furmint ugye megvan?Majd valamikor átlátogatunk hozzátok Ritával lóháton, ha minden jól megy!

#95 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 14. - 14:27

Posted Image Fotó: Mónos RitaNem szeretném, ha a szebbnél szebb fotókat nem látnátok a lovamról! Posted Image Nood Lee: köszi a gratulációt! Posted Image Nagy Pej: Ramika lába szépen gyógyul, már csak kicsit van beszürôdve... (neked is köszi a gratulát!)

#96 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 14. - 22:54

Hosszas egyeztetések után ma végre kijutottam kijutottam Törökbálintra, hogy szemrevételezzem Anikó lovacskáját. Persze azt sem kellett kétszer mondani, hogy üljek fel rá. Posted Image Elég késõn értünk ki, este 6 is volt már mikor felültünk, Anikó Maflával, én pedig Ramónával. Tetszett a paci nagyon, könnyen kezelhetõ, kényelmes, jó mozgása van. A talaj ugyan nagyon csúszott, ügetni azért még lehetett, ki is próbáltuk, jó is lett volna, ha nem lett volna sánta még a sérült lábára. :( Érdekes ezt lépésben egyáltalán nem éreztem, ügetésben viszont nagyon nyomott, így maradtunk a sétánál. Na ez már kevésbé tetszett õkelmének, és mikor még a többi lovak és látótérbe kerültek, teljesen felhúzta magát. Én meg ezen húztam fel magam, szal jól elvoltunk. Mivel már amúgyis sötétedett, és nagyon nem akaródzott zöldágra vergõdnünk, Anikó azt mondta, menjünk fel a pálya mellett fûre még legelészni, ami a nagy emelkedõrõl nyílik, ami az istállóhoz vezetõ út is egyben. Na itt mondtam azt, hogy tuti fel fog vinni a ló, olyan idegállapotban volt, de ha a gazdája mondja, hát menjünk... és tényleg nem volt gáz. Egyszóval tök jó ez a paci. :D Itt várt miket Regélõ, akit Anikó felültetett egy kicsit Ramikára, csak hogy megérezze, milyen is egy ló tetején. Remélem, tetszett is neki. Posted Image Utána lópucolás, répaadag kiosztása, találkozás Lovasboltos Katival, egymásnak örülés ilyesmi, majd futi elfele, mert még el kellett intéznem vmit este.Szóval köszönöm mégeccer a lózást és ha meggyógyul a lába, és nem lesz ekkora sár, azért megnézegetem még ezt a pacát. ;)

#97 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 13:57

Zsuzska, és az ki mondta neked, hogy örültem neked? Posted Image Vagyis igaz, örülés, egy másnak Posted Image Na jó, nem is igaz, most hazudtam, örültem neked, csak azt az egyet sajnálom, hogy már ilyen korán sötét van, pedig olyan szívesen kimennék végre én is sétálni egyet Anikóval, Ritával, Pittel, meg aki velünk tartana. Ebbe természetesen Te is benne vagy! ;) Ja, a lovakat kihagytam.

#98 Regélõ

Regélõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 14:20

Sziasztok!Nagyon klassz volt tegnap este Annahegyen, fiam is élvezte, alig akart haza indulni, pedig még sok lecke várta. Ramóna gyönyörû paci. Jó volt a hangulat :D

#99 Regélõ

Regélõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 14:23

Anikó! Gratuli Ramónához Posted Image , gyönyörû paci és jóérzés volt rajta ûlni :D Köszi!

#100 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 15:02

Anikó.Jézudsom, miket látok itt Regélõ tollából? Hát mindenkit felengedsz arra a kis drágára Posted Image

#101 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 15:12

Yesss! Posted Image Ez itt a 100. hozzászólás! Igaz, a felét kb. én írtam :D Nakérem, Regélô leckét kapott abból, hogy nem sétálunk a ló fara mögött, akármilyen nyugodtan tünik is (ráadásul Ramóna nem is volt nyugodt, Zsuzska felhergelte tongue.gif ), mert majdnem sikerült megtapostatnom a lóval. :rolleyes: Igen, az én hibám is, nem mondtam, hogy ne ott sétáljanak... de nem lett senkinek semmi baja. Szerencsére.Regélô: azért remélem, nem lettek traumatikus élményeid, hogy kicsit ideges volt a lovam... nem szokott ilyen lenni, lehet, hogy Zsuzska valami csúnyát suttogott a fülébe? Posted Image Bár valószínübbnek tartom, hogy csak aggódott a vacsorája miatt...Kati: bizony, még te is felülhetsz a lovamra, ha akarsz! ;)

#102 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 15:21

Vau, ez megtisztelõ rám nézve, köszcsike :cool: Regélõnek meg ahogy olvasom nemhogy traumatikus élményei voltak, hanem élvezte a dolgot. A kis perverz Posted Image

#103 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 15:47

idézet:
Eredeti szerzõ: P 2000 lovasboltos Kati:Zsuzska, és az ki mondta neked, hogy örültem neked? Posted Image Vagyis igaz, örülés, egy másnak Posted Image Na jó, nem is igaz, most hazudtam, örültem neked, csak azt az egyet sajnálom, hogy már ilyen korán sötét van, pedig olyan szívesen kimennék végre én is sétálni egyet Anikóval, Ritával, Pittel, meg aki velünk tartana. Ebbe természetesen Te is benne vagy! ;) Ja, a lovakat kihagytam.[/QUOTE]Mosmár kár szépíteni... legközelebb majd viszek neked is répát, hátha akkor nem csak a lovaid örülnek nekem. tongue.gif Ja, ezt a répát is Anikó hozta. Sebaj. :D

#104 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 16:08

Kati!Ha nagyon akarod, ló nélkül is kimehetünk sétálni :D :D

#105 Nagy Pej

Nagy Pej

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 15. - 17:02

Anikó:igen a kisebbik eszter vagyok.nem vettem meg A Csillut,csak Zoli továbbra se nagyon tud kijönni hozzá,de jól megvagyunk.mikor eljöttünk Etyekrõl a Furi épp nem volt ott,mert elvittékfed.ni.azóta nem tudom mi van ott,mert akkor voltam ott utoljára.egyébként ne csodálkozz rajta ha az üzidre nem válaszolok,mert elég ritkán jutok netközelbe.(mondjuk 1 héten 1-szer,infó órán,a neten lógicsálok)a Rami lábához gyógyulástkívánok!jó,gyertek a Ritával.majd vm okosabb embert megkérdezek,hogy kell magánüzit küldeni,és akkor írok!ui:a fórum tagjainak pedig bocsi,hogy itt untattam õket.

#106 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 10:55

Nagy Pej: magánüzetetet úgy tudsz olvasni, hogy fent az adataidra klikkelsz.Küldeni pedig úgy, hogy a hozzászóláshoz tartozó dátumnál az elsô ikonra klikkelsz.Akkor elôjönnek az adatai X.Y.-nak, akinek írni akarsz.Ott pedig magánüzenet küldése.Sok sikert Posted Image

#107 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 10:57

Kedves fiúk lányok, hölgyeim és uraim! :D Mától kezdve nem csak büszke lótulajdonos vagyok, hanem Oriflame szépségtanácsadónô is. (Ugye, milyen szép kis titulus? Posted Image ) Tehát ha bárkit bármi érdekel az Oriflame-tôl, szóljon bátran, hozom, viszem, szállítom, stb. :D Fiúk: itt a karácsony a nyakunkon, lehet készülôdni, lányoknak venni finom ezt-azt Posted Image

#108 Tavasz

Tavasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 109 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 12:27

idézet:
Eredeti szerzõ: AnikoTavaszt akarok! Sõt, nyarat! Most! :mad: [/QB][/QUOTE]ITT VAGYOK :D

#109 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 14:14

Tavasz! :D Posted Image Nekem jól jönne néhány finom ez-az. Fiúk! Posted Image

#110 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 14:31

Oké!Hol a madárcsicsergés és az orgonaillat, meg a simogató tavaszi szellô? :cool:

#111 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 19:21

Anikó, gratula a pacidhoz a fényképek alapján nagyon szép Posted Image .Jó paci lehet. Én is szeretnék lovat, de sajna arra még várni kell. :(

#112 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 20:25

Szia Petshu!Üdv a fórumon! Köszönöm a hozzászólásodat, biztos vagyok benne, hogy ha nagyon akarod, te is elérheted, hogy saját lovad legyen! Én sem hittem el, egészen addig, amíg hozzám nem került. Sõt, néha még most is fura, pedig vasárnap lesz egy hónapja, hogy Õ az én lovam! ;) Írnál magadról néhány sort az ismerkedés topicba?Ki vagy, merre lovagolsz, mióta, meg ami még eszedbe jut...? Na nézzétek, leírtam, hogy tavaszi szellõt akarok, és lám: ma tavaszi szellõ lengedezett Posted Image Vajon ha leírom, hogy nyerni akarok a lottón, mi történik? ;)

#113 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 20:30

Akkor nyersz a lottón és veszel nekem egy lovat Posted Image De legalább egy milliósat Posted Image Meg Piaffe-nak is egy díjlovatmeg Bazsnak egy ugrót ez a minimum...Sheriffnek meg vehetsz egy quartert Posted Image Posted Image Posted Image

#114 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 21:22

[ Július 26, 2003, 20:42: Az üzenetet átszerkesztette: Petshu ]

#115 Tavasz

Tavasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 109 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 10:30

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko:Oké!Hol a madárcsicsergés és az orgonaillat, meg a simogató tavaszi szellô? :cool: [/QUOTE]Simogató szellõ tegnap megérkezett, de sajnos nagyon nagy a megrendelés, jövõ héten érkezik újabb szállítmány. Madárcsicsergés nemigen lehetséges, ugyanis nagyrészük már nem érhetõ el idehaza. Orgonaillat pedig szigorúan csak idényben rendelhetõ, úgyhogy errõl lekéstél. DE HIDD EL ÉN NAGYON IGYEKSZEM. Remélem tél úrfi könnyen megadja majd magát nekem. :D

#116 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 10:32

Ha lehetne Németországba is rendelnék valami ilyesmit,mert oszzefagyok!Utánvétellel jó lesz? ;)

#117 Regélõ

Regélõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 11:08

idézet:
Eredeti szerzõ: P 2000 lovasboltos Kati:Vau, ez megtisztelõ rám nézve, köszcsike :cool: Regélõnek meg ahogy olvasom nemhogy traumatikus élményei voltak, hanem élvezte a dolgot. A kis perverz Posted Image [/QUOTE]A lovaglást élveztem, meg a helyet is a társaságról nem is beszélve. Egy kis pontosítás: Gergõ fiamat kapta ki a ló patái alól, így kerültem a közelségébe Én is. Lehet ez is szépsége,bizonyítván, hogy még ilyen gyors vagyok Posted Image

#118 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 11:27

Látod-látod Regélo!Mik ki nem derulnek...Tiszta haszon ez a lovaglás :D

#119 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 13:39

Regélõ, élvezted a társaságot? Pedig csak az Anikóék voltak ott, de én nem Posted Image Az viszont jó, hogy kiderült, nem csak kedves, hanem gyors is vagy. Éljen! ;) Anikó meg beszélni tanítja a lovát. Szép sikerrel. Este minden egyes embernek köszönt, aki az udvarba tévedt. Posted Image

#120 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 20:05

Sok gratu a lovadhoz Anikó! Nagyon szép!Sajnos nekem nem lehet lovam, bár nagyon szeretnék! :(