Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ékszerteki


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
180 válasz a témához

#41 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 26. - 0:17

Britta, reménykedj, hogy nem galapagosi óriásteknõsöd van. ;)

#42 Zsuzsa40

Zsuzsa40

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 26. - 22:04

Sziasztok!Én vagyok a Bogi kolléganõje és az én két tekimrõl volt szó.Pillanatnyilag a következõ a problémám: két tekink van, az egyik Samu kb. 10 éves ( azóta nálunk is van) jó férfitenyérnyi nagyságú, a másik Tomi 1 éve vettük, akkor a szokásos ici-pici volt, most kb gyerektenyér nagyságú. Két külön akváriumban vannak, de a két akvárium szorosan egymás mellett van. Samu állandóan átmászik Tomihoz. Nem merem õket együtt hagyni,mert Tomi félõs, és félek, hogy Samu bántja. Egyébként az akváriumok nem igazán ideálisak, mert nincs bennük száraz rész, csak sok víz és egy-egy nagy kõ. Persze van vízmelegítõ, de csak egyszerû, belógatós, kéne valami jobb, és van víztisztító, de ez sem túl jó, mert hiába tisztitjuk ki két naponta, folyton eldugul. Kérek jó ötleteket a fentiekkel kapcsolatosan. Köszi elõre is. Posted Image

#43 Britta

Britta

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 26. - 23:34

Szerencsére, mára egy kisit több van bennem a reménykedésnél; u.i. utánanéztem és a galapagosi szárazföldi és egészen máshogy néz ki mint a mi "Döcink"...és mivel domborodik a haspáncélja feltételezem, lány. Kicsit kiokosodtam, köszi mindenkinek mégegyszer! Posted Image

#44 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 31. - 19:48

Szia Zsuzsa (druszám! :D )Szerintem nem kell nekik nagy száraz terület, csak amennyire pont kiférnek napozni. Inkább az úszórész legyen nagy és mély, a legideálisabb tényleg egy kerti tó, de ugye csak nyáron. Posted Image Vízmelegítõbõl már bármelyik kereskedésben lehet olyat kapni, ami hõfokszabályzós, tehát egyszerûen be kell rajta állítani a hõfokot és utána magától bekapcsol, ha lehûl a víz, ha pedig felmelegedett a kellõ hõfokig, kikapcsol. Ez nem olcsó, 7-10000 Ft között van, de nem érdemes ezen spórolni, ha jót akarsz a tekinek meg magadnak. És e mellé azért feltétlenül vegyél egy vízhõmérõt is, ha véletlenül tönkremenne, nehogy felforrjon a víz vagy ilyesmi, észre tudd venni, ha nem mûködik jól. Mint már írtam, olyat is lehet kapni, amit kívülre kell az üvegre ragasztani, így nem tudják eltörni.Vízszûrõben is vannak már jók, ezen sem érdemes spórolni, mert úgy jársz, mint a mostanival. Az enyémeknek van egy nagy tartálya, amiben van egy szivacs, ezt akár külön is lehet kapni hozzá, ha már nagyon bekoszolódik vagy tönkremegy. Ezt teljesen szét lehet szedni, minden darabját külön megtisztogatni, kivéve a motoros részét, ahol a ventilátor-szerû fogak vannak, de pl. fültisztító pálcával innen is ki lehet tisztogatni a koszt. Ezek Hidor Crystal típusúak, tudom ajánlani. Posted Image Aztán, ha van rá energiád, meg helyed, érdemes õket úgy etetni, hogy kiveszed pl. egy lavórba, mert sokszor a kaja koszolja össze a vizet.Ha teheted, jó õket kirakni jó idõben a szabadba napozni, imádják. Nálam az erkély van úgy kialakítva, hogy kimehessenek, és nagyon szeretnek kint napozni. Posted Image De pl. Gizmó (csajszi) most is (napok óta) kint hever a szárazon, hátsó lábait kinyújtva... édi! :D Ha a nagyobb tényleg bántja a kicsit, inkább szedd szét õket, mint már írtam, a nagyobb bajt megelõzendõ, de kiengedni együtt is ki lehet õket (szerintem), az én fiúm ilyenkor nem bántja a lányt, csak az akváriumban. Persze ha van kerti tavad, oda is ki lehet tenni õket együtt, de azért mindig résen kell lenni. Posted Image Hát ennyi, ha van kérdésed, írj! És ha nem laksz tõle messze, menj el abba a kereskedésbe, amirõl fentebb írtam, mert tényleg nagyon jó, mindent meg tudsz venni normális áron, meg tanácsot is szívesen adnak. Posted Image Üdv: ZsuU.i.: Mit jelent az, hogy eddig díszként tartottátok?

#45 Zsuzsa40

Zsuzsa40

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 8. - 20:54

Hello Zsuzska!Köszönöm a részletes tájékoztatódat és bocsi, hogy csak most válaszolok, de elég sokáig nem lehetett megnyitni az oldalt. Azt, hogy csak díszként tartottuk, a kolléganõm (Bogi) irta, nem csak dísznek tartottuk, hanem házikedvencnek. De én eddig nem tudtam errõl a fórumról és csak saját infoimra alapozva tartottam õket ( van két könyvünk is e tárgyban ), de egyre kényelmetlenebbnek tartom a nagyobbiknak, Samunak a helyét. A kint-tartást majd megpróbáljuk nyáron, de ez elég komplikált lesz, mert - többek között - van egy westie kutyusunk is, aki rettentõen kiváncsi és valahogy majd meg kell oldani, hogy ne férkõzzön a tekikhez. Igy is képes órákig ülni az akváriumok elõtt és "beszélgetni" Samuval meg Tomival. Mindenesetre köszi az eddigieket, beszerezzük, amiket ajánlottál.Szia Zsuzsa :D

#46 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 11. - 16:33

Szia Zsuzsa!Örülök, hogy a tartásról ezt írtad, én is valami ilyesmire gondoltam. Posted Image A tavacskát talán el lehet keríteni valahogy a kutyus elõl. Posted Image Sok sikert! Ha bármi kérdésed van, írj, ha tudok, segítek. Posted Image Üdv: Zsu

#47 Dazsma

Dazsma

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 8. - 19:08

Sziasztok!Én karácsonyra kaptam az ékszertekimet ,Tekillát,de azt hiszem nem szerénykedhetem a témában.Kaja:a száraz kajákat és a tápokat nem ajánlom ,mert attól csak hiánybetegségük lesz.Az csak nasinak jó.A Bio Lio szív mixet ennek ellenére mindenkinek ajánlom.Egyébként szerintem mesterséges kajával csak végszükség esetén jó etetni ha mondjuk elfogyott a fagyasztott hal.Nekem is van még teki müzlim ,vitaminom és mindenféle szárított rondaságom. Posted Image .Mivel vizitekirõl van szó alapvetõ elesége a nyers hal.Én a szárított halat nem nevezném semmiképp alapvetõnek persze az jó de csak mellék kaja.a halon kívül szeretik az élõ szúnyoglárvát és a tubfexet.60,- ft egy adag szúnyoglárva és az elég kb 4 napig , akis tekiknek ez is alapvetõ.Javaslom a kukacokat(liszt,szu stb).Ragadozóról beszélünk mégis fontos neki a növény.Én pl minden héten veszek neki 2 szál vizinövényt amit egy hét alatt kényelmesen elfogyaszt (60 ft) ha nem eszi meg leöblítve berakom az aranyhalaknak ,akik szintén szeretik a szúnyog lárvákat.az aqváriumban való etetést NEM javaslom .nagyon trutyis lesz tõle a víz.Ikább etessük külön egy kicsi lavórban vagy akárhol.mivel a teki iszik vizet nem jó ha egy megsavanyodott (kajától) trutyit kortyolászik.A kajárólcsak ennyi jutott eszembe.Berendezés:Alapvetõ dolgok:vízmelegítõ,szûrõ,lámpa.Ha ezek nincsenek akkor a teki elöbb-utóbb megfázik.Tapasztalatból beszélek.víz:28 fokért odavannak Posted Image A víz lehet akár 45-50 cm magas csak legyen egy biztos szigete.

#48 Dazsma

Dazsma

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 8. - 19:20

Itt az elöbb olvastam hogy valaki 7-10000 ft értékben vesz vízmelegitõt!Az nagyon sok!Biztos Camponában veszed mert ott vannak ilyen irreális árak.(szerintem)Én a Móriczon vettem 3800-ért.Állithatós25-32 fokig.150 literhez jó 100 wattos.A szûrõm 75 literig jó 5000 ft-ért vettem az Auchanban.Eddig semmi gond nem volt vele mint ahogy a melegitõmmel sem.A lámpám egy egyszerû íróasztali lámpa 70 wattos égõ van benne.de elég a 40 wattos is.a partól 25 cm-re teszem így nem kap napszúrást.A hõmérõ is fontos.De vizi növény is nagyon nagyon fontos!!!!Javaslom a D -vitaminos vitaminn cseppek rendszeres használatát is .PáPÁ:Dalma

#49 Dazsma

Dazsma

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 9. - 14:52

Sziasztok!A teknõcöm ma elkapott egy muslincát!Tök jó fej! Posted Image )))))))

#50 vau

vau

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 177 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 9. - 22:36

Dazsma,Csak egy kis kiegészítés, hogy késõbb ne érjen meglepetés:Vízmelegítõ, hõmérõ NE legyen a vízben, ha a teknõs hason mért páncélhossza a 10-12 cm-t meghaladja. Az enyém rendszeresen leszedte, és szerencsére csak a hõmérõt törte szét, a vízmelegítõt nem (sült teknõsöm lett volna).

#51 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 9. - 22:46

Hm, nekem a vízben van a melgítõ, és nem törték el még soha, pedig jóval nagyobbak. Ha eltört, az azért volt, mert kilógott a vízbõl (leszedték a falról, vagy elpárolgott a víz), de attól se lett semmi bajuk.Hõmérõbõl már lehet olyat kapni, ami egyrészt nem ártalmas, ha eltörik, meg olyat is, amit kívülre kell ragasztani az akvárium oldalára. Posted Image

#52 Dazsma

Dazsma

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 11. - 18:52

Sziasztok!Szerintem a te tekijeid elég virgoncak lehetnek.Mert eddig még soha nem hallottam ,hogy összetörték...na mindegy vannak még csodák:)az én teknõsöm mondjuk meg állandóan kimászik a helyérõl... Posted Image Posted Image rossz kis disznó Posted Image Posted Image

#53 Mösike

Mösike

    Csikó

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 23. - 13:44

Sziasztok! Posted Image Már figyelgettem a tekis fórumokat,mivel nekem is van 1 Hieroglifás+1 vörösfülü. tongue.gif Olvastam a száritott kajás ügyet.Teljesen Dazsma véleményén vagyok,a száritott garnéla tápértéke pedig egyenlõ a nullával!!(tapasztalat).Láttam,hogy az is felmerült:a garnéla tengeri,a teki meg édesvizi.Pl a kétkarmu tekiknek,a hieroglifásnak tudtommal nyugodtan lehet adni tengeri kajcsit is,mert az édes és a tengerviz találkozásánál élnek.Kinek milyen faj van?Az Én Hieroglifás Franklinem minden gyümit,zöldséget megeszik,ezen kivül még fagyasztott halat meg egyéb nyalánkságokat is kap.Most tervezgetem az uj medencéjüket,Ti,hogyan oldottátok meg a száraz részt?Mert biza az enyémek már nagy dögök és nem férnek el egy nagyobbacska kövön..Köszi a válszokat,bocs a hosszuért:))üdvM

#54 Mösike

Mösike

    Csikó

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 23. - 14:06

Ja igen,még vmi.."A teknõs tudja mi a jó neki"..Ezzel nem egészen értek egyet,mert rajtunk mulik az életük,és ugyebár a gyerek is szivesebben eszik csokit,mégis a fõzelék jobb neki.Persze ez az én magánvéleményem :)A vízmelegitõ és a lámpa tényleg fontos,különösen a bébiknél,az enyémeknek kb 1 éve nincs vizmelegitõ,de õk már nagyobbacskák (2 évesek),de lámpa ettõl függetlenül sztem is kell. [ 23 Február 2003, 13:15: Az üzenetet átszerkesztette: Mösike ]

#55 vau

vau

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 177 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 24. - 12:12

A szárazföldet én úgy oldottam meg, hogy ragasztottam egy speciális terráriumot. 3/4 rész víz, 1/4 rész szárazföld. Gyakorlatilag 2 külön terrárium egymás mellé rakva. Mindkettõnek az egyik oldala jóval alacsonyabb (egymás felé fordítva), ott megy át a teknõs. Így a vizes részt könnyen tudom külön tisztítani, nem kell a szárazföldet is cipelni.Tapasztalatom alapján a nagy száraz rész elég fontos. Simán elél a teknõs csak vízben is, de az enyém nyáron néha egy teljes hétig be se megy a vízbe, max. kajálni.

#56 vau

vau

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 177 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 24. - 12:14

Ja, a vízben, a szárazföld felõli oldalon van egy kõ, ami lépcsõként szolgál a teknõsnek, hogy ki tudjon menni a szárazra.

#57 Mösike

Mösike

    Csikó

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 24. - 15:56

Köszi,ez jó ötletnek tünik,sztem is fontos ,mivel az enyémek sokat boklásztak,ástak a mostani szigetükön,persze akkor még nem 15 centisek voltak.. Posted Image Köszi

#58 Mösike

Mösike

    Csikó

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 28. - 21:51

Nagyon lapos a fórum,mé nem jöttök? :(

#59 Sakál

Sakál

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 21. - 22:40

Sziasztok!Nekem is van egy teknõsöm. Szép nagy, hosszában kb. 18 cm, szélessége pedig kb. 12 cm. Három éve, februárban kaptam. Én mindennap délután kirakom a szobámba sétálgatni. Nagyon szereti. A legeldugodtabb helyekre mászik be mindig. Azt szereti a legjobban, amikor lefekszem háttal a földre, és rárakom a hasamra. Posted Image Amikor azt mondom valakinek, hogy Koszinusz (a teknõsöm) szereti a zöldséget és a gyümölcsöt, meglepõdik. Nem akarják elhinni, hogy megeszi. Pedig szerintem ez természetes. Vagy nem így van? Posted Image Nyáron én is kiteszem õt a saját kis tavába. Nagyon szeret kimenni a tava mellé, és napozni. Ezt ajánlom mindenkinek: ha nincs is otthon tavad, attól még nyáron kirakhatod a fûre, hadd napozzon és érezze jól magát. ;) (De ne veszítsd szem elõl!! Posted Image )

#60 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 22. - 16:14

idézet:
Eredeti szerzõ: Sakál: Nyáron én is kiteszem õt a saját kis tavába. [/QUOTE]Idén akkor jöhet hozzánk, ha nagyon elszaporodnak az aranyhalaink... Posted Image Posted Image :rolleyes: Ne gondoljátok, hogy gonosz vagyok, csak épp a tavi aranyhalak nem épp a szívem csücskei...

#61 Sakál

Sakál

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 26. - 12:20

:D Oké Saby, megbeszéltük.Szoktatok a teknõsötöknek élõ halat adni? Mi amikor elmegyünk horgászni és fogunk kisebb halakat, mindig odadjuk neki. Nagyon szeret vadászni. :D

#62 vau

vau

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 177 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 12. - 12:43

Üdv,Legutóbbi rendberakáskor feltûnt, hogy a teknõs NAGYON élénk. Ilyennek még soha nem láttam. Figyel, érdeklõdik, sokat mozog, és nagy az önbizalma.Az utóbbi idõben gyakorlatilag éticsigán él, van egy tippem, hogy a csigatáplálék most éppen ideális neki (késõbb mást fog kapni), a korábban imádott szárított halra rá sem néz.

#63 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 12. - 12:47

Most van a párzási idõszak is, talán azért. Az enyémek legalábbis, fõleg a lány, ilyenkor hajnalnál tovább nem hagy aludni, annyit csapkod meg mászna kifele.

#64 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 2. - 11:12

SEGÍTSÉG!Remélem csak túlaggódó gazdi vagyok, de lehet baja attól a teknõsömnek, ha megevett egy nagy bogarat?? Lehet, hogy darázs volt... igazából nem láttam pontosan. Beleesett a vizébe, én frászt kaptam, de mire visszaértem egy pohárral, hogy kimerítsem, már vígan belakmározta. De mi van, ha még élt, és megcsípi belül?Nagyon zümmögött, de szerintem nagyobb volt, mint egy darázs.

#65 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 2. - 20:53

Nem kell izgulni, nem valószínû hogy bármi baja lesz. Mi mindig bedobáltuk a lakásba betévedõ rovarokat a teknõsöknek, örültek neki Posted Image Mondjuk egy darázscsípés nem elõnyös, de a kettéharapott darázs már nem csíp Posted Image

#66 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 2. - 23:00

Idõközben még mindig él és virul, úgyhogy nagy baj nem lehet. Posted Image Viszont õ még élve, egyben nyelte le az állatot... de ezek szerint ízlett neki.

#67 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 2. - 9:16

Mit eszik a szárazföldi teknõs? Ha volt már róla szó, akkor elnézést kérek.

#68 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 2. - 10:26

A szárazföldi teknõsök növényevõk, és a csigákat is megeszik (meg gondolom mindent, amit utolérnek Posted Image ). Zöldséget, gyümölcsöt, füvet lehet nekik adni, azt írják az okos könyvek, hogy a szénát, fõtt rizst, kutya- és macskatápot is szívesen elfogyasztják idõnként. Fontos, hogy elég mésztartalmú táplálékhoz jussanak (a csiga nagyon jó erre a célra).

#69 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 2. - 11:01

Köszi, Hux! Posted Image Kezdett felhõsödni a homlokom, hogy Éva valami nyerhús és/vagy rovarevõ vadállatot akar hozzánk menekíteni a helyrõl ahol most van, hogy nálunk lábadozzon. :D De így már mindjárt más. Lehet, hogy meg is tartjuk miután helyrejött? Soha nem tartottunk még teknõst, úgyhogy biztos jövök majd ide gyakran a húszforintos kérdéseimmel. Posted Image

#70 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 2. - 12:24

Bedobtam a 20-ast, kérdésem:Van egy relatív nagy aquárium, nem túl magas. Mit tegyünk bele a tekin kívül?? Gondolom nem forgácsot.

#71 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 2. - 13:35

[url="http://"http://www.teknos.hu"]www.teknos.hu[/url]Szerintem itt kaptok legteljesebb választ minden kérdésre. Posted Image

#72 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 2. - 13:46

Köszönjük!

#73 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 3. - 9:00

Megérkezett! Posted Image Görög teknõs a fajtája, eddig legkalandosabb cselekedete az volt, hogy kinyújtotta a fejét és leharapdált pár darabot egy almaszeletbõl. Posted Image Pislog, tekergeti a fejét körbe-körbe, mert körbeállta az egész család, olyan volt, mintha a fejét az éppen beszélõ felé fordítaná. Posted Image Az biztos, hogy nem csap akkora zajt mint a nyuszik.

#74 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 8. - 9:37

Szegény teknõs nagyon rossz állapotban van a doki szerint. Kiszáradt, nagyon sovány. Adott neki injekciót, meg ma is fog, és amputálni akar a lábából egy darabot, hogy nehogy elüszkösödjön a sérült résznél. :( Hát, ezen még gondolkodni kell.

#75 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 11:40

Van-e valakinek kinõtt terráriuma, mekkora, és mennyiért? Görög tekinek kellene.

#76 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 11:58

Nekem van egy, nem valami nagy, de ha kell, ingyen odaadom. A méretei: 40 x 30 cm, magassága 20 cm. Az új ékszerteknõsömmel érkezett, aki jól kijön a régi tekimmel, ezért most együtt vannak. [url="http://"http://huxley.kerekperec.hu/foto/erno2.jpg"]Ernõ, aki nem is pasi[/url]

#77 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 12:18

Ez nagyon jó lenne! Köszi! Hová mehetünk érte és mikor? Gondolom, hogy Sárának elég lesz ekkora hely, mert csak éjszakára tesszük be a helyére. Most egy mûanyag ládában alszik éjjel, de annak az oldala lyukacsos, és ahogy próbál kimászni, mikor szabadságra vágyik, félünk, hogy beakad a lába egyszer. Jól néz ki Ernõ a fotón. Posted Image

#78 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 12:41

Sára az, aki õsszel beteg volt?

#79 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 12:51

Igen, azóta is él és virul, bár Anyánk szerint nem eszik eleget. Posted Image Még el kell vinnünk egy teknõsös dokihoz megmutatni a lábát, mert az amputálás ötletétõl mereven elzárkózik a család, hátha teknõsös doki mást mond. Zsuzska ajánlott is már valakit régebben, csak mindig közbejön valami.

#80 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 12:55

Okóbertõl mostanáig!???? Ejnye. Ha olyan a lába amire komolyan szóbajöhetett még akkor az amputálás, az ennyi idõ alatt rengeteget romolhatott. Sipirc ahhoz a dokihoz! Posted Image