Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Somogy megye


  • Please log in to reply
6595 válasz a témához

#121 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 19:50

Csak h lássátok, kivel van dolgotok, nekem a csütörtök is jó :) (de a péntek már nem)

#122 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 21:12

Csáo mindenkinek! Meg érkeztem,De látom már nincs itt senki,na mindegy :P ! Cuc már van kesztyü választék,és igen elég hosszú volt a telefonos beszélgetés,Bocsi :rolleyes: . A jövõ hét nekem is ok! Ja! Szarkavár, én rafkós voltam,mert meg kérdeztem,hogy ki vagy :D ! Ja szoritsatok,Mert holnap jön a babymhez a doki,remélem,hogy csak el tulzom ezt az egész dolgot és nincs is nagy baja Ominak! Ha igen, akkor nem csak kapucsínozni fogok,AZ BIZTOS!

#123 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 21:40

Szia, holnap szurkolunk a pacidnak. :ang:

#124 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 13. - 19:34

Na, mi a hzet Omárral? :izgulós: Te Chyki! A szügyellõ, ami nálam van, tuttisra póni méret? Mert sztem nagy Cherryre... :rolleyes: persze lehet, én vagyok a béna :gm: Viszont a kölcsön-lyukasztóval csudiszupi likat gyártottunk párommal a régi nagy martingálra, szal amíg nem lesz másik, az is megteszi.A Lóherba könyv mennyi péz? És jó? Amúgy voltunk ma kint lovi, naon jó volt! :yeah: És mi mentünk ám elõl (amit rettentõen nem szeretek, de Cherrynek tetszett, én meg majd szokom), a talaj olyan volt, amilyen, de nem is száguldottunk.

#125 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 13. - 21:09

Én is akartam venni Lóherbát és 4500 pénz, ha megveszed egy fénymásolatra vevõ vagyok....A szügyellõ tutti póni méret, mivel elõször rendeset vettem, visszavittem mert majd kibújt belõle a ló :D Majd ráigazítjuk, ok?

#126 Szarkavár

Szarkavár

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 13. - 22:31

Helló!Én is vevõ vagyok egy fénymásolatra!! ;) A Nagylovasnál különben 3900 Ft!

#127 Karusszel

Karusszel

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 11:21

Sziasztok fiatalok! Jövõ szombaton aki ráér Kaposváron az egyetemen fedeles fogathajtó.Jan.21. de 10 óra kezdés. De hogyan szoktátok megismerni egymást? Vagy Ti mind személyes ismerõs? Gondolom ide nem célszerû telszámot írni,hiszen ezt mindenki olvashatja.Ha van köztetek olyan aki jönne, örülnék, ha kezet foghatnék Veletek. Írjátok meg ennek a megvalósíthatóságát. Lovas baráti ölelésem:Karusszel. :ang: ;) ;)

#128 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 20:09

Mindig van valaki aki megismer mást és így megismerjük egymást... :DDe ha az idõpont, helyszín stimmel akkor már csak a lószag után kell menni. :gm:

Edited by chyki, 2006 január 14. - 20:09.


#129 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 20:16

Csütörtök, fél 6, Corner a Vasary kávéházzal szemben.Ki jön akkor?

#130 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 21:39

Sziasztok lóbolondok!Akkor csütörtök, Corner!Karusszel, ha van kedved szívessen látunk, válogatott egy társaság vagyunk :ang: ! Ami közös bennünk, az a lovak bármilyen mennyiségben és minõségben!Ha fel akarod valakivel venni a kapcsolatot, akkor javaslom a magánüzit!Üdv.cucu

#131 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 21:42

Na hali mindenkinek! Részemrõl ok a csütörtök! Már alig várom a :kv: !

#132 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 21:48

Csáó cucc! Mizu? Végre fent van valaki amikor én is fent vagyok!holnap jöttök kí,ha igen mikor?Szia Karussel ha van idõd és kedved el jöhetnél te is :kv: -ni! Szeretettel várunk ,a Cucunak igaza van tényleg frankó kis társaság vagyunk! Szóval jössz?? na légyszi :kir: !

#133 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 16:40

Hali, na mizu, Omar hogy van?Szurkolok ám hétfõn...

#134 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 16:55

Minden újat szeretettel várunk körünkben!szóval jönnek:OmarChestnutCucu...

Edited by chyki, 2006 január 15. - 16:56.


#135 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 17:07

Nem sok jót tudok mondani Omi helyzetérõ,de inkább nem is gondolkodok,mert csak rosszabb! :( A :kv: -ra vissza térve le foglaltam nekünk egy aztalt! :kir: Ugye jössz te is?!

#136 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 17:13

Persze megyek, én meg a nyergen vaccilállok, lesz e rá pénzem vagy nem? jó kérdés, most csináltattam nem 2fillérért szemüveget, azért jó lenne tudni mikorra készül el...Hétfõn majd elválik mi lesz Omival, a doki megtesz érte úgyis mindent, ne aggódj amíg nem muszáj.

#137 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 17:20

Jó azon leszek,bár kicsit nehéz! A nyereg kb. egy hónap az én elképzelésem szerint,bár lehet hogy valamivel több. Képzeld nekem meg mégsem kell szemüveg,mert a kaposvári doki szerint fölösleges!Na,megúsztam :yeah: !Milyen aszemcsid?

#138 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 17:38

Na msn-en vegyél fel az új partner felvétele gombbal chyki@freemail.hu a nevem, és keret nélküli szemcsim lesz, tök vagány. :gm: :cool:

#139 Almelita

Almelita

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.361 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 0:14

Sziasztok!Üdv minden Somogyi lovasnak!Chiky, hogy megleptél délelõtt!Jelentem itt vagyok...Nekem megvan a Lóherba, ha kell szívesen kölcsönadom!

Edited by Almelita, 2006 január 16. - 0:21.


#140 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 8:29

Szesztek!Hát ez ollan jó, ahogyan fellendült a topic! Karusszel, csatlakozz hozzánk 1 :kv: - ra csütörtökön! Chyki, még szólj rám, a lyukasztódat otthon ne felejtsem! Sajni nem sikerült rápróbálni a szügyellõt Cherryre, mert tegnap nem ültem fel :hupp: . De ami késik az majd jön... És akkor szerencsére én voltam a béna, és mégse nagy rá. Szal akkor kalandra fel, hajrá csütörtök!Omar, ma megtróbálok benézni hozzás meló után, Chyki ódákat zengett arról a NYEREGRÕL, kiváncsi vagyok, piszkosul....aztán még ki tudja... :rolleyes: :D (a Tattini katalógusban benne van?)Ominak meg jobbulást! :ang:

#141 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 10:30

Szia itt Almelita!Gondoltam hogy megleptelek :D különben az aprós topikban az emilcímed buktatott le... :gm: Húúú a lóherbás könyv tényleg tuti dolog lenne a Chestnut le tudja másoltatni, ha esetleg érdekel cserébe tudunk másolni egyet a Lóbetegségek c. könyvbõl.Ha van kedved és ráérsz gyere velünk egy capuccinora a Cornerba, csüt.-ön fél 6kor.Karusszel téged is szívesen látunk. :kocc: Szarkavárnak szóljatok. vagy már Tyras?Megrendeltem A NYERGET feketében..... már csak egy arab paci hiányzik alóla :(

Edited by chyki, 2006 január 16. - 10:33.


#142 Szarkavár

Szarkavár

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 21:06

Mi is beneveznénk a :kv: -ra a párommal! Köszi a meghívást!

#143 Almelita

Almelita

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.361 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 23:04

Köszönoöm a meghívást!Ha egy mód van rá, élek vele, csak addig még sok víz lefolyik a Kaposon...Nekem egy kicsit korai a fél hat, mert akinek ennyi éhes száj van otthon, az nehezen szabadul :D De igyekszem!A könyvet viheted másolni, a Lóbetegségekbe elõbb belenéznék, hogy milyen, ha lehet.Ma nem a kedvenc idõjárásom volt...ráfagytunk a lóra....

#144 vilmaboy

vilmaboy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 9:23

Szesz evibádi!Bekker... az ember nem jön pár napig, erre olvashat át 2 oldalt... :) Király, hogy belendült a topik... Nahh... az van, hogy csütörtökön nekem meg és Vilmánénak is jó... :) mikor is megyünk? és hova? korner? valaki mongyon pontosat plíz. Karusszel gyere el te is. Eszement kis társaság ez ne félj.. :)Omár! Üdv a topikban. én még nem köszöntöttelek. Tiszta királyság, hogy ennyien vagyunk már itt. Szombaton megy valaki a pate fogatizéra??Vil

#145 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 9:30

6óra Corner Csütörtök, Ha van kedved Almelita késõbb is csatlakozhatsz, egy óra múlva még biztos ott leszünk.7végén mi is lefagytunk, de legalább mentünk egy klassz terepet. :kir: Terepre szoktál kijárni? (olyan jó neked ott van az erdõ kéznyújtásnyira :P )

Edited by chyki, 2006 január 17. - 17:33.


#146 Pandi

Pandi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 83 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 9:56

sziasztok!Régen jártam itt.Mi van veletek?Nem tudtok arról, hogy indul e tanfolyam ezzel az ággal kapcsolatban?Ahol el is indítanák. Ha lehet Somogyban. Üdv mindenkinekPandi

#147 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 13:05

Pontosabban kifejtenéd mivel kapcsolatban indult e tanfolyam?Akkor hátha tudunk segíteni... :D

#148 Almelita

Almelita

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.361 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 19:13

Sziasztok!Igen, én is sokat járok az erdõbe,csak az a baj, hogy tele van szeméttel. :nem: Nálunk a négyszög körül faapríték van, azon lovagolunk. Ha nem fagy ennyire, akkor vágtamunkát is lehet rajt csinálni, most csak lépés-ügetésre alkalmas.Egyszer elmennék veletek megnézni, hogy hol is vagytok pontosan, persze, ha nem zavarok :D !

#149 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 19:20

Mi is beneveznénk a  :kv: -ra a párommal! Köszi a meghívást!

Hozzászólás megtekintése

Gyertek csak, dejó! :yeah:

sziasztok!Régen jártam itt.Mi van veletek?Nem tudtok arról, hogy indul e tanfolyam ezzel az ággal kapcsolatban?Ahol el is indítanák. Ha lehet Somogyban. Üdv mindenkinekPandi

Hozzászólás megtekintése

Télleg, milyen tanfolyam? És milyen ág? :confused:

Egyszer elmennék veletek megnézni, hogy hol is vagytok pontosan, persze, ha nem zavarok :D !

Hozzászólás megtekintése

Gyere, nem zavarsz senkit, de akkor ezt majd csütörtökön meg is tudjuk beszélni! :kocc:

#150 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 20:59

Szasztok mindenkinek!Akkor ezek szerint sokan leszünk a Cornerban, remélem egy asztal elég.Ha nem gond csatlakozna még egy személy (Boby) aki ismeri, az tudja kirõl van szó, a többiek meg majd megismerik. Karusszel, Almelita nem gyõzõm a többieket ismételni, gyertek el (nagyon jó a társaság :dev: ) A következõ :kv:-zásnál már a Cornert kell kibérelni :)!!!Üdv nektek!cucu

#151 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:08

Csáó mindenkinek! Tényleg frankó,hogy ennyien vagyunk a Somogy topikon :yeah: ,ezért is nagyon várom a csütörtököt! :D Hali Szarkavár! Na ná hogy jöttök :kir: ! Almelita köszöntelek téged is, szerintem se baj,hogyha késõbb jösz,mert bizos,hogy még ott leszünk,megeteted az éhes szájakat és már roboghatsz is hozzánk! más szóval GYERE!!!! :) Hali Cucc! Mizu? Még nem tudtunk beszélgetni itt atopikon,pedig én igyekszem :rolleyes: !

#152 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:20

Jaj de rövid az agyam :ang: ,hát még azt akartam mondani,hogy Karusszel frankó lenne ha el tudnád intézni,hogy velünk tudjál :kv: és végre személyesen is megismerhetnéd ezt a nagyon is lókedvelõ társaságot :kir: !Akkor ugye jössz??? :rolleyes: Légyszíííííí

#153 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:24

Hali Omar!A hétem rmlm odaérek hozzád, és jól elhozom a könyvet, meg a martingált. Van vmi fejlemény Omi lábával? Hatásos ez a melegítõs cucc?Na, ezt is megértük, gyön a párom csütörtökön! :yeah:

#154 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:25

Szia Chesnut! Na tetszik a nyerg? A chykinek nagyon bejön! ;)Ominál még semmi változás,hát majd kiderül :( ! Gyere már várlak.

Edited by omar, 2006 január 17. - 21:29.


#155 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:29

Tetszik, biza! :yeah: csak most nincs rá keret.... :hupp: feketében...ejjj :eek: Hát, sajni még 1 csomó mindent kéne vennem....csak most ott tartok, h apránként, gyûjtögetek rájuk. Pl. nyeregtáska

#156 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:31

Az elsõ nyeregtáskát láttad? annyira nem drága asszem 4500-ft.

#157 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 21:36

Nem, legalábbis nem emléxem.... :confused: de anniyért nem sok. Majd megnézem, ha megyek be. (azért hátulsót is szeretnék)

#158 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 0:46

Szia Omar, ne haragudj, de két napig pesten lógtam!Én is bemegyek hozzád valamikor (kesztyû), mert már nagyon hiányzik a lovaglás :kir: !Na jó azért is bemegyek, hogy dumáljunk, remélem nem kell majd annyit telcsizned :) .Már várom a csütörtököt, mert nagyon sokan leszünk, remélem!!!!!Chestnut, a pasid rábeszélhetõ arra, hogy ezekre a "vad" lovakra ráüljön? ha igen akkor csütörtökön rábeszéljük :kir: !!! Szió nektek!!!cu2

#159 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 11:47

Almelita:Nos nem tudom szoktatok e találkozni a menhely kint kóborló kutyáival de minket már kétszer megtámadtak....Illetve az emberi hulladékkal is (hajléktalanok tanyáznak nem messze tõletek) is sikerült már találkoznom.... :( Beljebb az erdõben viszont nincs szemét, és klassz dombos a terep, a Desedára is átmentem a múltkor.Azonban ha minden igaz februártól a Szarkaváriak csapatát fogom bõvíteni...Csütörtökön lehet hogy párom is elkísér, bár ezt kissé felelõtlen kijelentésnek tartom tõle :rolleyes: Melyik asztalt is foglaltad le Omar? Remélem a legnagyobbat. :D

#160 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 11:51

Jóvolna veletek lenni, mivel én is somogyi lennék vagy mi a szösz... :hupp: Majd legközelebb... :kir: Jó szórakozást :)