Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Esztergom és környéke


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
93 válasz a témához

#41 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 22. - 19:48

Szerintem kb, 1,5 óra. Bár lehet, hogy nincs is annyi. Attól függ hogy tudunk haladni. Posted Image Egyvágtában kevesebb, de az annyira nem jó a pacimnak. Posted Image Szóval kb. annyi, de jövõ héten lemérem. Tök jó lenne tényleg összehozni egy ilyen talit! Posted Image

#42 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 17:43

Szerdán megyek ki legközelebb, akkor megpróbálok elmenni Pcsév felé és ha gondolod, pénteken találkozhatunk is ott. Ha jó a péntek, akkor mikorra tudsz odaérni? Vagy ez még korai? Posted Image Amúgy néztem másik topikban, hogy lovardát keresel. Piliscsaba nagyon messze lenne Neked? Nem tudom amúgy, hogy van-e még hely nálunk, de ha érdekel, akkor megkérdezem. Csak jót tudok mondani a lovardáról!

#43 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 20:41

Hát a péntek az még sajna nem jó nekünk. :( Jövõ héten viszont minden további nélkül. Posted Image A Ti lovardátok milyen? Mit lehet róla tudni? Kíváncsi lennék arra is! Annyira nincs messze! Posted Image

#44 Chris_banya

Chris_banya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 16:33

Sziasztok!Én is Dorogon lakom. Én is szivesen csatlakoznék ilyen terepekre hozzátok, de csak bérlóval lehetséges. Saját lovam még sajnos nincs.Roni én is a Böndééknél lovagoltam 4-4,5 évig. A Tündérkertet most nemrég néztem, mert az egyik barátnõm ott tartja a lovát. Nagyon szép lett (1,5 éve voltam ott utoljára). Örülök, hogy ilyen sok környékbeli lovas van. Posted Image :rolleyes:

#45 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 17:45

Chris_banya! Mikor lovagoltál a Böndééknél? Melyik pacikon? Ki volt a lovász? Posted Image Csak, hogy be tudjam lõni az idõt. Úgy volt, hogy a Tündérkertbe viszem az én Drágaságomat, Kicsõt :D , [url="http://"http://kep.tar.hu/roni_kincso/images"]http://kep.tar.hu/roni_kincso/images[/url] , de aztán Palomino meggyõzött és oda költöztünk, ahol Õk vannak. Posted Image Piliscsabán vagyunk. Ki az a barátnõd, aki a Tündérkertben tartja a lovát? Hátha ismerem. Persze azért vmikor összehozhatnánk egy ilyen túrát. Találkozhatnánk valahol félúton. Most hol lovagolsz?

#46 Chris_banya

Chris_banya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 1:40

Szia roni!Bocsi, hogy csak most írok de rossz volt a gépem. Szóval a Böndééknél jó sokáig lovagoltam. Szinte mindegyik lovon. Dick, Délceg(papi), Csillag, Arany, Adria, My Fair Lady, Kármen, Babér, Kondi, Nikolett, Amazon stb. Most sajna sehol sem lovagolok... nincs nagyon idõm.A barátnõmet aki a Tündérkertben tartja a lovát Timinek hívják és egy sárga kancája van. A neve Bárónõ.És milyen az a csabai lovarda? Hogy tetszik? Posted Image

#47

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 10:39

Piliscsaba nagyon király! Posted Image (tudom, nem engem kérdeztek :D ) Jól döntöttél, roni ;)

#48 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 18:11

Szerintem is jól döntöttem! :D Nagyon tetszik a hely! Épp tegnap voltunk Paloval egy 3,5 órás túrán. Elmentünk egész Leányvár túlsó végéig. (Mármint ami Esztergomhoz közelebb van). Gondolkoztunk, hogy arra induljunk vagy Felétek, Dé, de aztán úgy döntöttünk, hogy most erre, aztán legközelebb arra. Szóval tervezünk megkeresni Téged! ;) Chris_banya! Majd egyszer elnézhetnél Piliscsaba felé! Szerintem érdemes megnézni a lovardánkat! Posted Image Nekem a Böndééknél Chelsea volt az abszolút kedvencem. Rajta tanultam meg szõrén vágtázni. :D Nikolettet is szerettem, de Chelsea-t jobban. Dávid? Feri?

#49 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 18:13

Ja, az kimaradt, hogy Timit ismerem! Posted Image Még a Böndés korszakából.

#50

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 19:47

Helyes, gyertek, legalább ti tudjátok az utat, mert én csak félig-meddig tudom már :D Nyáron, vizsgaidõszakom után sokat fogok felétek is közelekedni asszem, felfedezni azt a vidéket is, amerre tegnap voltatok ;)

#51 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 21:44

Az tök jó lesz! Majd mehetünk együtt is túrázni! :D Hogy van a lábad?

#52

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 21:58

Posted Image Jobban! Posted Image Már alig várom, hogy levegyék a gipszet, kivagyék a vasakat, és végezzek a vizsgaidõszakommal... Után repülök táltos lovamon a négy égtáj felé (nem egyszerre Posted Image ) ;)

#53 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 4. - 22:31

:D Még szerencse! Csak óvatosan a lábaddal! Posted Image

#54 Chris_banya

Chris_banya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 6. - 1:22

Majd egyszer akkor kilátogatok hozzátok Piliscsabára. Merrefelé van a lovarda?Chelsea-nek csikója van. Most fél éves kb. Nagyon ari kis pej csikó Posted Image Dávid már régóta nincs. Mármint ha a Deák Dávidra gondolsz. Miután elment Fecóka vette át a helyét kényszerbõl. Képzelheted mennyire élvezte! Posted Image Szóval egy-két hónapig õ tartotta a frontot. Csak szegény vendégeket sajnáltam... Posted Image Most egy új lovászfiú van kint. A neve Gábor. A héregi versenyen láttam elõször. Adriával (tudod a kérdõjel 8)) indult. Elég röhelyes volt amit küzdött azzal a lóval. A jó öreg Ferikénk most el van szállva teljesen. Fecóka ugyanis Mo. második legjobb stíluslovaglója vagy mi. /A bíróknak csak azt kellett volna látni hogy akkor mit mûvel ha felidegesíti egy ló... tépi a száját ezerrel meg ilyenek/ Nade mindegy. Szóval ez a nagy helyzet Böndééknél.

#55 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 6. - 12:04

A lovardánkat nem nehéz megtalálni. Ha Egom felõl mész, akkor lesz egy templom jobbra. (Egyébként itt kell elkanyarodni Tinnye felé.) Na itt lefordulsz, aztán rögtön az elsõ utcába bemész balra. Ez a templom mögött vezet, a neve Kálvária utca. Na ezen mész jó sokáig (kb.800m), aztán a 2.bekötõ földúton lemész jobbra. Az már a lovardához vezet. Egyébként innen már látni fogod. Ilyen egyszerû! :D A Böndééket én tavaly februárban hagytam ott, azóta nem voltam kint. (Bár most már tervezem, hogy kimegyek megnézni a csikókat és a pacikat.)A Dáviddal nagyon jóban voltunk, a Ferivel viszont annál kevésbé. Ez volt az oka a távozásomnak.... Na de mind1. Fecóka meg Fecóka marad, soha nem fog megváltozni. Meg az éccsapja sem. Egyébként velük nincs semmi bajom azóta sem. Te mikor voltál kint legutóbb?

#56 Ferrry

Ferrry

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 29. - 13:33

Szevasztok !Még új vagyok itt nálatok de érdekelnek a hosszabb túrák engem is meg a szomszédomat is Dunabogdányban lakunk innen elérhetõnek tûnik akár még Esztergom is.Ha van valaki Bogdány környékén összefuthatnánk egy lovaglásra :D Szinte kizárólag terepen lovagolunk télen-nyáron.szevasztok

#57 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 20. - 8:11

Sziasztok!Nem tudtok lovasedzõt,aki lejönne hétköznap esztergomba oktatni? :confused: Sajna én nem nagyon tudok elmozdulni:(Küli

#58 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 27. - 13:41

Sziasztok!Nem tudtok lovasedzõt,aki lejönne hétköznap esztergomba oktatni? :confused: Sajna én nem nagyon tudok elmozdulni:(Küli

Hozzászólás megtekintése

Szió! Én lehet, hogy tudnék valakit, csak azt nem tudom, mennyiért tudna lejönni (Pilisjászfaluról) . Kb. mennyit szánsz rá? Milyen típusú edzõt keresel egyébként?

#59 Twister

Twister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 426 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 12. - 13:40

Roni!!!Írtam neked a Származás topicba... Mivel olvastam, hogy februárba érdeklõdtél Vése Mersuch-58-ról...Én ismerem személyesen a pacót, és pontosabbak az infóim! :D

#60 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 3. - 11:02

Sziasztok!Nem tudtok lovasedzõt,aki lejönne hétköznap esztergomba oktatni? :confused: Sajna én nem nagyon tudok elmozdulni:(Küli

Hozzászólás megtekintése

Szió! Én lehet, hogy tudnék valakit, csak azt nem tudom, mennyiért tudna lejönni (Pilisjászfaluról) . Kb. mennyit szánsz rá? Milyen típusú edzõt keresel egyébként?

Hozzászólás megtekintése

szia!Az anyagiak még megbeszélés tárgyát képezik..nem igazán fontos,hogy szakágu edzö legyen,bár van akadály,meg négyszög..:)olyan kellene,aki kijavitja a hibámat,meg segit eligazodni a lovamon,köszi a segitséget..küli

#61 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 5. - 18:33

Küli!Nagyon aranyos lány és jó edzõ persze. :) Jászfalura minden hétköznap jár, Pachl Péternek segít, az õ tanítványa volt. Egyébként Alcsútdobozon van lovardájuk. Nekem rengeteget segített, pár hónap után rá sem lehetett ismerni az ülésemre, és Õ segített összeszokni Kincsõmmel is. Egyébként ugrani is tanít, meg persze a díjlovaglás sem megy rosszul Neki... Nem tudom, hogy most mennyire van ideje, stb..., mert már sajna néhány hónapja nem találkoztunk. Viszont ha érdekel, megadom a számát magánban, hívd fel, beszéljetek! ;)

#62 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 8. - 10:34

Köszi szépen!felhivom és egyeztetek vele!nekem föleg a dijlovaglás feküdne jobban,mert kinzás lenne szegény pónimmal ugrabugrálni..bár a tehetsége megvan:)

#63 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 12. - 23:15

Különc! Beszéltél a lánnyal? Egyébként néztem, hogy az eladó lovak topicba feltettél egy pacit... Ez nem Az, akihez az edzõ kellene? A kérdés így kicsit hülyén hangzik, de mintha erre a pacira emlékeznék még valamelyik régebbi írásodból... :confused:

#64 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 8:53

egy kicsit igy hülyén fest a dolog,bár tényleg árulom,de csak egy hónapig(ez meg még hülyébben hangzik:(de edzeni,fejlõdni meg kell...Judit a hétvégén jön le,már várom nagyon:)tényleg aranyos..:)Szóval bonyolult...de nem hülyültem meg:)különc

#65 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 20:49

Akkor rendben. :) Bár nem értem, de biztos jó. :D Jucit üdvözlöm, add át Neki légyszi! Köszi!

#66 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 8:55

megvolt az elsõ edzés és állithatom,hogy a lovam 180fokos fordulatot vett(persze pozitivan:)király volt...Nagyon jó edzõ a Judit,ezer köszönet Roninak,hogy megadtad a számát..A ló sorsa szerdán dõl el..küli :confused:

#67 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 28. - 21:24

Örülök, hogy tetszett az edzés, és elégedett vagy Jucival! :) A lovacska sorsáról majd számolj be légyszi!

#68 Hanni

Hanni

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 2. - 20:56

Halihó!Valaki tudna nekem bõvebb információkkal szolgálni a Piliscsabai lovardát illetõen (árak, lovak, stb)? Kb egy éve hagytam abba a rendszeres lovaglást, és most, hogy felvettek a Pázmányra oda, szeretném újrakezdeni...

#69 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 12:05

Hali:állitólag lóápolót keresnek valahol dorogon..nem tud valaki errõl részletesebben mondani valamit?ha esetleg a környéken szükség lenne egy szorgalmas,szakképzett(érettségi,mezõgazdasági technikus,lótenyésztõ,belovagló és a lovasoktatásban tapasztalt) józan életû nõre,kérlek szoljatok...06302717568Elõre is köszönöm..

#70 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 8. - 20:25

Roni!örülök,hogy találkoztunk:)KüliKicsi a világ:)

#71 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 10. - 11:49

MEGHÍVÓSok szeretettel és meleg teával, süteménnyel várunk minden lóbarátot a 2005. december 10-én, szombaton 9 órától tartandó jótékonysági bolhapiacra!Helyszín: Aranypatkó lovasbolt Budapest Üllõi út 433.Szinte mindenkinek van otthon megunt, felesleges, de még használható lovasfelszerelése, szobanövénye, könyve, egyéb használati tárgya, vagy házilag készített lekvárja, süteménye, vagy bármi olyanja, amit jótékonysági célra felajánlana. A felajánlott holmik árából befolyt összeg egy olyan összefogás tõkéjét gyarapítaná, amely segítségre szoruló lovak gyógykezelésében, elhelyezésében, szállításában stb. segédkezne.Sok kicsi sokra megy!!!Tehát várunk mindenkit, aki eladni, venni, segíteni szeretne, illetve mindazokat, akik szívesen találkoznának, beszélgetnének lovasokkal egy finom, meleg tea mellett…Információ:Lukácsi Vera 06 70 385 02 72

#72 Guest_Sybelle_*

Guest_Sybelle_*
  • Guests

Közzétéve 2006 július 15. - 16:32

Sziasztok!Strucc neki vágott egy Pilis túrának ló háton! Esztergom környékén is szeretne megszállni. Nem tudna neki segíteni valaki? Hol tudná állomásoztatni Huncut nevû heréltjét?V!

#73 Strucc

Strucc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.330 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 2. - 10:25

Sziasztok!Strucc neki vágott egy Pilis túrának ló háton! Esztergom környékén is szeretne megszállni. Nem tudna neki segíteni valaki? Hol tudná állomásoztatni Huncut nevû heréltjét?V!

Hozzászólás megtekintése

Hmmm.... nem sok választ kaptam: de úgy tûnik újra indulunk, tehát a kérdés ismét:Esztergomi lovardák telefonszáma érdekelne, vagy valaki, aki karámba vagy állásba, vagy akár egy kertbe be tud fogadni pár lovat egy éjszakára... Persze, más környékbeli lovardák telefonszáma is érdekes lehet... Az Esztergomtól délre fekvõ részen jól el vagyunk eresztve befogadókkal: tehát nehogymá szégyenben maradjanak a helyiek!Az is jó ha tudtok valakit, aki tud valmit... :)

#74 Guest_katica_*

Guest_katica_*
  • Guests

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 18:56

Esztergom vagy környékbeli lovardákról érdeklõdnék. Ki mit tud, mit hallott?(Jót, rosszat!)Esetleg nem kellene egy plussz munkaerõ valamelyik lovardába? Szívesen elvállalnék lovak körüli munkát oktatásért cserébe, de nekem a kedvezmény is megfelel. Tapasztalatom az nincs, de gyorsan tanulok. :)

#75 rreni128

rreni128

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 12. - 19:12

Sziasztok!Segítségre lenne szükségem!Ha tudja valaki hol van-vannak olyan helyek ahová be lehet adni egy öreg lovat,az szóljon légyszi.Van egy 27 éves lovacskánk,megérdemelné hogy békében élje le hátralévõ életét.Hallottam úgynevezett "lovak öregek otthonáról" de pontosabbat nem tudok.pl,azt sem hogy hogy mûködnek ezek,mennyit kell fizetni stb....Köszi!Reni

#76 sármi

sármi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 567 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 15. - 8:48

[size=4]SziasztokEsztergom környékén keresek fogalovat, /bérbe/ pár órára /max. fél dlután/ hintóba /hintó felszerelés van. Szep.8.-ára

#77 Guest_kupec_*

Guest_kupec_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 7. - 17:48

Szia. Gáborvagyok,itt Tinnye-környékén vannakjohejek,pl:Zajnátban vagy zsámbékfele.........és mégsokfelé.Ha vankedved lovagolni akkor irj és megoldjuk. Adokegytelcsiszámot ezeneltudszérni:0630 2866029 vagy a:pityulino@CITROMAIL.HU.

#78 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 19. - 12:58

Kedves lovardatulajdonosok, lovasok!!!JELENLEG EGY LOVARDAKALAUZ ELKÉSZÍTÉSÉN DOLGOZOK, MELYBE SZERETNÉM ÖSSZEGYÛJTENI MAGARORSZÁG ÖSSZES LOVARDÁJÁT, LOVASPANZIÓJÁT, ÉS AZ EGYÉB LOVAS KOMPLEXUMOKAT. eHHEZ KÉRNÉM A SEGÍTSÉGETEKET, HOGY LOVARDÁTOKRÓL, KEDVENC LOVAS HELYETEKRÕL BEMUTATÓKAT KÜLDJETEK NEKEM.RÉSZLETES LEÍRÁST A http://www.nyihaha.tuti.hu/ oldalon találhattok!Üdv: Gábor Péter!!!

#79 Sunshine

Sunshine

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 5. - 1:53

Segítsetek! Ma elloptak két lovat Verpelétrõl.Az egyik egy sárga 4-5 éve s lehet a homlokán egy csillag és nyakon van sütve.a másik paciról sajnos csak annyit tudok hogy 2 év körüli!! ha valaki netán tudna valamit kérem szóljon. elõre is köszönöm.

#80 kutya vacsorája

kutya vacsorája

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 62 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 30. - 22:07

üdv és buék: kutyavacsi.

Edited by kutya vacsorája, 2008 január 3. - 23:26.