Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csikókarám


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
16411 válasz a témához

#1 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 17:11

Kedves újonnan érkezõ fiatalok!Ezt a topicot azért nyitottam nektek Kriszti2 ötlete alapján, hogy kedvetekre ismerkedhessetek a többi tizenévessel aki érdeklõdik irántatok. Bátran beszéljetek arról mit szerettek a lovazásban, vagy csak úgy a lovakról, lovaglásról mintha csak magatokban lennétek az iskola folyosón vagy a loviban, lovardában! Ha kérdésetek van nem kell új topicot nyitni, csak tegyétek fel itt és lesz aki megválaszolja majd ígérem. ;) Érezzétek jól magatokat és ha megkérdezi valaki melyik a legjobb lovas fórum, akkor tudjátok a választ!Realcowboy a karámnyitó! [ Október 04, 2003, 17:23: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#2 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 18:58

Ez egy nagyon jó ötlet. :D Kár, hogy elõbb nem jutott eszedbe! Sok kellemetlenséget elkerülhettünk volna, de most már mindegy, a csikók egy része már örökre elügetett... :rolleyes: Posted Image [ Január 27, 2004, 16:50: Az üzenetet átszerkesztette: Csutka ]

#3 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 19:13

Azt hiszem a történtek után jobb ha elmegyek a egy hosszabb pihenõre (hónapok, évek, ki tudja? :confused: ), hogy aztán újult erõvel küzdjek. És fiatalok, újak!Ti NE! kövessétek a példánkat! Higgyétek el nektek lenne rossz... Posted Image Ui: RC! Utólag is nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk zöld ágra vergõdni, és hogy nem tudtuk leküzdeni az érdeklõdési kör szakadékát...De most már nincs mit tenni. Posted Image És ezennel mindenkitõl (mindenkitõl) bocsánatot kérek akit megbántottam, de hát a hirtelen harag... Ha valaki ír valamit a fórumra azt még elolvasom, de válaszolni nem fogok, a regisztrációm pedig egyszercsak el fog enyészni. (vagy nem)(hernádEugánia és Gaga cselekedetinek pedig nem én voltam felbújtója, vagy ha mégis, akkor nagyon sajnálom) [ Október 05, 2003, 15:35: Az üzenetet átszerkesztette: Csutka ]

#4 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 20:50

Majd megprószálom Csutkát jobb belátásra bírni....Hátha összejön.És köszi RC!!!!!!!!

#5 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 20:51

Nem Csutka befolyásolt!

#6 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 20:53

Szerintem a legédesebb pacc : Szöcske!!!(Õt nem az ügirõl ismerem, hanem lovastáborból.)

#7 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 20:54

hÉ Gaga!Hogyan akarsz jobb belátásra bírni? Milyen módon?Amúgy mégsem Alag volt, de látszik még (a harapás)?

#8 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:01

Nem látszik...Azt még nem tudom....de talán fogsz majd válaszolgatni....az üzikre....Még kitalálom, hogy vegyelek rá a válaszolgatásra....még nem tudom.... :confused:

#9 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:02

Nem Alag. De ki????? :confused:

#10 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:04

Valami A-betûs ló, az bizots de tovább? A többit magánban.

#11 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:05

Helló Srárocok Csajok (és nagymamák)(Illustára is gondoltam :D )Én félve de azért meg kérdezem hogy ki és mialapján dönti el azt a fontos kérdést ,hogy ki az idevaló.Mert volt szerencsém találkozni olyan ötvenéves öntelt tudálékos lovas emberrel aki még ide sem férne be!Az érkezési sorrend ,vagy az életkor,esetleg iq az ami ide soroltat.Nagyon durva amit most irok ,de szégyen gyalázat ez a topik .Mint KOMCSI IDÕKBE egyes emberek valamilyen okból kiváltságos jogbol,vagy az isten tudja hogy miért,de rendszerezi és kategorizálja a gyerekeket ,kinyilik a bicska a zsebembe..Bocsi,hogy kifakadtam ,de egyszerüen nem térek napirendre ,ez számomra a Szaddámot idézi"fiataL vagy akkor tessék ide kussolni".Szoval ha engem az életkoromból adódóan ez a topik érintene azt hiszem nagyon besértõdnék.

#12 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:06

Szóval írsz? Hurrá!!! Sikerült volna? :D

#13 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:10

Most tulajdon képpen, amigo, kivel van bajod?

#14 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:12

Idézek tizenéves csitri ismerõsöm levelébõl: "És van annak a lovasfórumnak gyerek-tagozata?...". Nem úgy tûnt mint akit sértene, ha lenne...Amúgy sem az életkor, hanem az iskola-folyosós csacsogás a meghatározó az idetartozóságnál, azt hiszem.És igen, jogos a kérdés: kivel is van bajod?... Posted Image

#15 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 21:43

találgassatok... Posted Image Egyébként a "nagymama" titulus jogos, hisz a 35 évemmel együtt nyög-díjba akarok vonulni... :D Mostmár dolgozzanak helyettem a "fiatalok"! :D

#16 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 22:05

Ez a topic nem sértés. Ebbõl nem lehet kinõni, hisz még a 70 éves öreglányok is traccsolnak az utcai padon. Lehet hogy RC ezért örök haragot küld nekem, de ha nem fogjátok azt éreztetni ezen topic résztevevõivel, hogy kevesebbek mint akik nem írnak ide, akkor meg merem kockáztatni: Ma új Saloon nyílt! (Tudom, hogy a Saloon más, de itt terjedelemre gondolok!)

#17 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 22:14

idézet:
Eredeti szerzõ: Artin: Ez a topic nem sértés. merem kockáztatni: Ma új Saloon nyílt! [/QUOTE]Igen és szerintem hagyjuk õket, hogy rendeljenek kakaót vagy tekilát, amihez kedvük van! ;) Posted Image

#18 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 22:35

idézet:
Eredeti szerzõ: amigo: Én félve de azért meg kérdezem hogy ki és mialapján dönti el azt a fontos kérdést ,hogy ki az idevaló.[/QUOTE]Drága Barátom Amígó!Elnéztél egy lényeges dolgot. Ide nem utasítunk senkit hanem invitálunk, helyet adunk, békét hagyunk annak aki jól érzi itt magát! :D Éerted? ;)

#19 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 22:58

A csikókarámot ezennel védett területté nyilvánítom. Bátran betérhet ide minden új fórumos, nemcsak a gyerekek (ha nem fél, hogy a csikók megcsipkedik). A csikókarám azért jött létre, hogy elkerüljük a fórumon a rendetlenséget és az offolást. Lehet hülyéskedni, csipkelõdni, de a karám oldalát azér ne rúgjátok szét. Posted Image A csikókra és a rendre RC vigyáz, aki volt olyan kedves, hogy ezt elvállalta.

#20 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 23:09

idézet:
de a karám oldalát azér ne rúgjátok szét [/QUOTE]A karámfát azért lehet rágicsálni? :D

#21 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 4. - 23:15

Lehet, de ne csodálkozz, ha ereõs Pista íze lesz! Posted Image :D

#22 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 10:22

Egy folyton nyerítõ tökos a csikókarámban? Ráadásul nála van a kulcs is. Ez érdekes lesz.

#23 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 11:53

Fec!Kulcs nincs nálam, csak a vigyázó szemek! :D

#24 Fehér Táltos

Fehér Táltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 215 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 12:09

Na, ahogy eltekingetem, a vén csatalovak is rendesen ellepték a csikókarámot :D :D

#25 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 14:12

Ez a Big Brother? Mennyit lehet nyerni, nagy tesó(RC)? :D :D :D :D :D :D :D :D

#26 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 14:13

(én kiegyezek a csokival is... :D ;) :D )

#27 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:34

Te édesszájú csikó, még jó h sokat lóspotolsz! Elhíznál a csokitól, te, csikó!Nyihahahaha!

#28 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:38

idézet:
Eredeti szerzõ: ÉN!: ... Ui: RC! Utólag is nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk zöld ágra vergõdni, és hogy nem tudtuk leküzdeni az érdeklõdési kör szakadékát...De most már nincs mit tenni. Posted Image És ezennel mindenkitõl (mindenkitõl) bocsánatot kérek akit megbántottam, de hát a hirtelen harag... Ha valaki ír valamit a fórumra azt még elolvasom, de válaszolni nem fogok, a regisztrációm pedig egyszercsak el fog enyészni. (vagy nem)(hernádEugánia és Gaga cselekedetinek pedig nem én voltam felbújtója, vagy ha mégis, akkor nagyon sajnálom) [/QUOTE]Vagy mégis van remény?

#29 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:45

Van hát!!!!! Remény mindig van!!!!!!!!!!!

#30 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:46

Akkor mi lesz a csokival????? tongue.gif

#31 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:48

Már elõre nyalom a szám szélét.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

#32 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:50

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

#33 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 15:51

A lovak nem is szeretik a csokit! Viszont van egy nagyon jó lócsemege (ami emberi fogyasztásra is alkalmas), kicsit kemény, de nagyon finom, és tápláló! Aki jó lesz, kap egy zsákkal karácsonyra! :D További információ Lovasboltos Itak-tól! Posted Image

#34 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:02

Dehogynem!!!! Táborban voltam, és csokiztam, és amikor nem figyeltem oda, a ló kiette a kezembõl a csokimat.... :( Ameddig ott voltam, minden nap vinnem kellett neki csokit....

#35 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:04

Hát az pedig nem túl egészséges, mint ahogy a kockacukor sem! Posted Image Inkább vigyél almát vagy répát neki, sokat!! Posted Image

#36 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:04

De a csemege is jöhet.... :D

#37 Gaga

Gaga

    Csikó

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:05

Azt is vittem! És csak 3-4 napról volt szó.

#38 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:28

Az ügetõs is volt valami hasonló, valamelyik kopé kiette az ember kezébõl a kakaóscsigát. :D

#39 Csutka

Csutka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 190 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:41

...izé... ...ügetõn.... ....

#40 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 5. - 16:43

Csutka!Van egy kis gomb a hozzászólásod felett, amin egy fehér papíron ceruza van, és ha arra ráböksz, akkor át tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, így nem kell mindig újat írnod! Posted Image [ Október 05, 2003, 16:44: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]