Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

SOS segítséget kérünk!


  • Please log in to reply
1022 válasz a témához

#41 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 6. - 11:17

Hát igen, ugyanolyan szép nõi név, mint a Szinóvia meg az Inkontinencia.
  • amatőr kedvelte

#42 Guest_Zebrabara_*

Guest_Zebrabara_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 7. - 8:24

Bara, már hiányoltalak, mint szakértõ hozzászólót. :)


Bocs. :rolleyes:

#43 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 7. - 9:41

Én is bocs, de ezt kivételesen teljesen komolyan gondoltam. :)

#44 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 15. - 20:09

Tura kornyekerol remlik valakinek valami takarmanyhianyos-ehenhalos tortenet, melyben lipicaiak szerepelnek? Allitolag tv-ben is volt rola szo.

#45 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 22. - 12:29

Hétvégi programajánlat a Zakuszka-tanyán: Cicalak-építés. Akinek van kedve és ideje segíteni, sok szeretettel és ugyanannyi munkával várjuk. :ang:

#46 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 23. - 21:30

Rosinak épp nincs netje, ezt füstjelzésekkel közölte, de a választ már nem tudja olvasni, mert besötétedett...

#47 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 1. - 20:28

Ha jövõ héten lószállításban tud valaki segíteni (Balástya-Kunhegyes), az igen nagy dolog lenne, ami lehetõség eddig volt, az füst... :( Ill. ha Kecskemét környékén tud valaki bérelhetõ egyes lószállítót, az is nagy segítség.

#48 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 5. - 12:57

Zakutanyasi villámintézkedésünk legújabb eredménye: Egy tarka, csókaszemű 2 éves dabasi pónicsődör a következő lakójelöltünk, a kedves gazdája megunta, 100000 Ft-ot kért érte a bejelentőtől, egy állatbarát családtól, különben otthon letaglózzák és beköltöztetik a mélyhűtőbe. Utóbbi infó sajnos a család utánajárása szerint hitelesnek bizonyult, így körbetelefonáltak pár állatvédő szervezetet, mit lehet tenni, végül - talán a Fehérkereszt jóvoltából - megkapták az én számomat. Gyors távkonzultáció és szervezkedés után a 100000-ből lett 60 :dev: , sajnos itt behúzták a féket az aktuális tulajdonosok, merthogy állítólag ők is ennyiért vették (én 40-et kínáltam érte.) A kurátori kupaktanács úgy döntött, hogy rámozdulunk. Mivel Pompi lovunk Fülöp Sanyi jóvoltából holnap utazik új otthonába, a póni fuvarja is megoldott, Sanyi elmegy érte, itt kitesszük, és visszük tovább az öreglányt (nehogy már csökkenjen az állomány... :gm: ) Expressz a dolog (a pónit már lecsapták volna, a család könyörgött ki neki pár nap haladékot, hogy hátha sikerül megoldást találniuk, mint ahogy sikerült is), a pónit kifizetem a lómenhelyi vésztartalékból, természetesen jól jön a segítség, aki hozzá tud járulni a megmentéséhez, megteheti ezen az OTP-s számlaszámon: 11773463-51102052, "póni" megjegyzéssel. A számlatulajdonos, azaz rosszmagam neve Várkonyi Andrea (továbbra is utálom kiírni :hupp: ) Köszönjük :)

Edited by Rosinante, 2008 február 5. - 13:27.


#49 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 5. - 13:13

Ja, akinek kérdése, fenntartása, miegyebe van, legyen oly kedves NYÍLT FÓRUMON megtenni ilyen irányú megjegyzéseit. :gm:

#50 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 5. - 13:45

szijja, hovvá megy pompi???? épphogy megérkezett....és már megy is. póni remélem élve odaér...miért nem laktok közelebbbbbb. m

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#51 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 5. - 14:08

Válasz a lómenhelyes topicban. :)

#52 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 5. - 17:01

ok, vettem...

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#53 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 6. - 12:04

S.O.S.!

Remélhetõleg nem baj, hogy bemásoltam, akár beírhattátok volna Ti is. :)

#54 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 6. - 12:05

Nem mertem... Köszi!

#55 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 6. - 12:06

Ne viccelj már, tudtommal ez a lovakról szól. :)

#56 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 6. - 12:08

OK, ezentúl majd merem. :D

#57 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 7. - 1:06

Pöpec ma rendben megérkezett, köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a megvételéhez, és Fülöp Sanyinak a fuvarért! :)

Posted Image

További képek itt.

#58 Chronos

Chronos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 304 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 7. - 8:56

11773463-51102052, "póni" megjegyzéssel. A számlatulajdonos, azaz rosszmagam neve Várkonyi Andrea (továbbra is utálom kiírni ) :) Mindenkivel tudatom, hogy Zita is. :) Telefonos utaláskor a bank visszaolvassa a kedvezményezett adatait. :) :P

#59 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 7. - 10:59

A segítséget köszönjük, a bizalmas info kiadása meg ööö... :o :D

#60 álmodozó

álmodozó

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 28 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 7. - 11:59

Telefonos utaláskor a bank visszaolvassa a kedvezményezett adatait. :) :P [/quote] De csak akkor olvassa be, ha elõtte én meg tudtam mondani. Ha nem tudom a kedvezményezett nevét, akkor õk sem mondják meg (OTP, tapasztalat).

#61 Premier

Premier

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 8. - 19:11

Továbbítom ezt az üzenetet, hátha tud valaki segíteni.
LOVAK ELADÓK!!! MEGMENTÉSRE VÁRNAK!!!
A Tata melletti Dióspusztán gazdára vár 30 ló, akik, ha nem tudják õket eladni, vágóhídra kerülnek. Valamennyien angol telivérek, különbözõ képzettségi szinttel. Nagyon jutányos áron lehet megvásárolni õket! Egyikük, Génbank, különösen kedves, szelíd, barátságos, kifejezetten kezdõ lovasnak ajánlott, 7 éves telivér. Adjátok át az üzenetet lóbarát ismerõseiteknek is, talán valakit érdekelhet! Köszi a segítséget!"

Zsámpár Rózsa
36/70-258-2741


#62 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 8. - 19:35

A hivatalos infók szerint nincs vészhelyzet, vannak normál árban lévõ, ill. "akciós" lovak (arról nem is beszélve, hogy a "további információ" Zs. R. részérõl nem volt túl érdemleges, amikor beszéltem vele.)

#63 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 8. - 19:40

Abszolute első kézből származó, hiteles információink vannak a diósi lovakról.
A hír igaz, csak nem osztogatnak, hanem fosztogatnak...stb.

Valóban vannak (mint minden évben :gm:) galoppról frissen lekerült, eladó lovak a ménesben, és köztük olyanok is, akik ilyen-olyan okok miatt (sérülések, stb.) csak olcsón eladhatók, és tenyésztésbe sem vonhatók.
A többségüknek ki van az ina, vagy szűrődnek az izületeik, sánták, szóval egyik sem tökéletes. Génbank kivételével, aki egy iskolaló, és gyerekek lovagolják (az ő esetében vágóról viszont szó sincs) a többi kezdőknek nem ajánlott, vagy legalábbis előtte átlovagolásra szorulnak, mert eddig még csak a galoppon futottak, mást nem ismernek, másirányú kiképzésben nem részesültek. Valóban egy idő után a vágóra fognak kerülni (kerülnének), ha nem sikerül(ne) őket eladni, de az nem az idén lesz, úgyhogy sürgős mentésre nem szorulnak. Természetesen a ménesben hasznavehetetlen lovakat nem tartanak örökké, így előbb-utóbb a vágón végeznék, ha nem kerül(ne) gazdájuk, de ismétlem, ez nem a közeljövőben lesz. Meg lehet őket különben nézni, és olcsón, vágóár körül megvenni, ha valaki ATV-re vágyik, és a kellő tudása is megvan hozzá.

(bocs Rosi, hogy belekontárkodom a topicodba)

Edited by lisawica, 2008 február 8. - 19:40.


#64 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 8. - 19:44

Továbbítom ezt az üzenetet, hátha tud valaki segíteni.
LOVAK ELADÓK!!! MEGMENTÉSRE VÁRNAK!!!
A Tata melletti Dióspusztán gazdára vár 30 ló, akik, ha nem tudják õket eladni, vágóhídra kerülnek. Valamennyien angol telivérek, különbözõ képzettségi szinttel. Nagyon jutányos áron lehet megvásárolni õket! Egyikük, Génbank, különösen kedves, szelíd, barátságos, kifejezetten kezdõ lovasnak ajánlott, 7 éves telivér. Adjátok át az üzenetet lóbarát ismerõseiteknek is, talán valakit érdekelhet! Köszi a segítséget!"

Zsámpár Rózsa
36/70-258-2741



most hívtam dióson dolgozó kollégám, volt egyetemista társam....NEM IGAZ az itt állított gondolat!!!!

mercy

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#65 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 8. - 19:50

(bocs Rosi, hogy belekontárkodom a topicodba)

Nem értelek Titeket, de biztos bennem van a hiba... Még szerencse, hogy Bokor szerint nekem van üldözési mániám. :) Köszönöm, hogy bemásoltad.

#66 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 8. - 21:00

....szerintem mindeki egyszerre telefonált, írogatott...így trtén, h mindenki ugyanazt írta pár perc eltéréssel :D de leg mindenki az ügyön :hu:

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#67 Drágossy Zsolt

Drágossy Zsolt

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 11. - 5:46

Sziasztok! A következõ üzenetet kaptam az iwiw-en: LOVAK ELADÓK!!! MEGMENTÉSRE VÁRNAK!!! A Tata melletti Dióspusztán gazdára vár 30 ló, akik, ha nem tudják õket eladni, vágóhídra kerülnek. Valamennyien angol telivérek, különbözõ képzettségi szinttel. Nagyon jutányos áron lehet megvásárolni õket! Egyikük, Génbank, különösen kedves, szelíd, barátságos, kifejezetten kezdõ lovasnak ajánlott, 7 éves telivér. Adjátok át az üzenetet lóbarát ismerõseiteknek is, talán valakit érdekelhet! Köszi a segítséget!" Adjátok tovább, vagy ha tudtok segítsetek!

#68 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 11. - 8:15

Az iwiw-en azt is írták, hogy valóban vannak ott eladó lovak, de nem megmentendõk. Ha jól emlékeszem ügetõ lovakról írnak, de már nem akarnak versenyezni velük, ezért viszonylag olcsón, minden évben vannak eladók. (Idõnként felfedezi valaki a hirdetést, és újra szétküldi. - Ezzel magyarázzák a körleveleket.)

#69 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 11. - 8:51

De ha kicsit feljebb olvas, rögtön talál választ is... ;)

#70 rider

rider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 195 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 11. - 17:34

Én is megérdeklõdtem a dióspusztai lovakat, pontosabban anyukám de a választ én is olvastam: "A lovakról kitett üzenettel kapcsolatban sajnos néhányan elferdítették az igazságot, az eredeti üzenetet és rémhíreket terjesztettek a ménesrõl és nagy bonyodalom lett az egészbõl. Ha vásárolni szertnétek, a dióspusztai ménes központi számán (sajnos azt én nem tudom) kellene érdeklõdni (telefonkönyv, tudakozó) Komárom-Esztergom Megyében Tata mellett található a település! A galoppról visszahozott, karrierjüket befejezõ, át nem lovagolt lovakat értékesítik kb. 200000 Ft -tól. Kérlek az alábbi üzenetet a félreértések, és különbözõ átköltött rémhírek csillapítása miatt, ha tudod továbbítsd lovas ismerõseidnek! A tévedések elkerülése végett: NEM SZÁMOLJÁK FEL A DIÓSPUSZTAI MÉNEST! Nem tudom, honnan erednek ezek a rémhírek, de kérem, aki elindította ezt a híresztelést, valahogy állítsa le! Minden évben csinálnak egy eladó listát, ami különbözõ korú és nemû lovakat tartalmaz és a ló vásárlók ebbõl válogathatnak, most sincs ez másképp. Fõleg az õszi galoppverseny futó karrierjüket befejezõ lovakat értékesítik akciós áron. Úgyhogy, csak egy pár lovat adnak el a ménesbõl, ár alatt, szó sincs róla, hogy ingyen elvihetõk!"

#71 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 14. - 11:50

Bamby a fórumon segítséget kér: SOS "Az egész Decemberben kezdõdött. Elkezdtek kifogyni a takarmányraktárak és az egyesület (Piliscsabai Cserkészetet és Lovassportot Támogató Egyesület) nem emelhetett az árain, hiszen a terápiás lovaglás az egyik fõ tevékenységi köre. Ha drágább lesz a terápiás lovaglás, akkor nagyon sok gyereket megfosztunk ettõl a rehabilitációs lehetõségtõl. Ezt nem akartuk: megoldjuk, mint eddig mindig. Egy nagyon kedves környékbeli vállalkozó vásárolt az egyesületnek szénát és zabot. A probléma átmenetileg megoldódott. December közepe fele kaptunk egy telefont: 5 lovat évek óta éheztetnek, 8 hektár kopár területen rohangálnak és jön a tél. A gazdájuk vágóáron eladja nekünk (a beteg gyerekekkel takarózott,hogy értük mindent) vagy ha nem, vágóhíd. Sokat tanakodtunk,hogy mi legyen. Végülis úgy gondoltuk, meg kell próbálnunk õket megmenteni. Megkerestem Sûrû Krisztiánt, aki elvállalta, hogy kamionnal elhozza a lovakat Piliscsabára. Nem tudtok, hogy fogjuk megoldani, de reménykedtünk benne: sikerülhet. Megérkeztek a lovak. 2 db éves csikó, 2 db kanca és egy db herélt. Elkerítettünk nekik egy részt a legelõn,építettünk nekik egy beállót és befogadtuk õket. A csikókat jelképes összegért eladtuk egy családnak, ahol azóta is boldogan élnek, havonta küldenek képeket róluk. Ismét szembesültünk azzal, hogy kezd fogyni a takarmány. Kezdtük belátni,hogy talán túl sokat vállaltunk és, hogy egyedül nem menthetjük meg a világot. És hol van még a tél vége?! Azonban ami vígasztalt minket, a két csikó jó helyen van, és a két kanca szépen elkezdte magát összeszedni. A herélt (Gibraltár) azonban nehezen szedte fel a kilókat. És bekövetkezett az, amit rémálmaimban sem képzeltem volna. Gibraltár szénázás közben összeroskadt. Megérkezett az állatorvos. Nem tudta megállapítani, hogy mi a baja. Az emésztése rendben. Nincsen láza. De nem tud felállni. Valószínû valami születési rendellenesség. Neurológiai probléma, agy vagy gerincvelõ. De ez sem biztos. Sok mindent kizártak,de biztosat nem tud. Mindent megpróbáltunk. Beinjekciózta szteroidokkal, kálciummal, B vitaminnal és isten tudja még mivel. Legalább 20 percig szurkálta szegény lovat. Vett tõle vért és kapott egy beöntést. De nem állt fel. Azt mondta immár 2 állatorvos, hogy az éjszaka próbáljuk életben tartani, reggelre meg lesz a vérkép eredmény és talán okosabbak leszünk. Az egész éjszakát vele töltöttük, hiszen ott feküdt a hidegben. Minden fellelhetõ meleg dologgal betakartuk, a lábait rongyokba tekertük és ráfásliztunk. Óránként tornáztattuk a lábait fél órán keresztül és dörzsöltük a testét, nehogy kihûljön. Megkérdeztük: hol tartunk. A hírtõl mindenki elszörnyedt. Annyi pénzt költöttünk orvosra, hogy szinte semmi nem fog maradni… és a takarmány még kb. 1 és fél hétig elég. Rajta kívül még 8 ló van itt. Kezdem úgy érezni, hogy a helyzet kilátástalan. Bár mindent megpróbáltam, mégis és hibáztam… nem szabadott volna elhozni õket. A lelkiismeretem tiszta, hiszen mindent megpróbáltam. De nem tudom, hogyan tovább. Ha bezárjuk a központot, 8 lónak kell helyet találni és elengedjük 40 fogyatékos, kb. 20 hátrányos helyzetû, és 30 egészséges gyerek kezét. Pedig az egyesület közhasznú, és ha valaki pénzzel támogatja, akkor azt a következõ évi adóbevallásnál visszaigényelheti a pénzt, ehhez a PCSLE támogatási igazolást kiállít. Mégsem segít szinte senki. És Gibraltár? Még most is az állatorvost várom… ha a vérkép megérkezése után a helyzet kilátástalan: el kell altatnunk. Azt hiszem, gyermeki naivitásom itt halt meg. Azt hittem jobbá tehetem a világot, és képes vagyok segíteni másokon, legyen az akár egy gyerek, akár egy ló. De most nekem kéne segíteni… "

#72 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 14. - 12:05

Gyors agyalás pár kérdéssel: -hol tartotok az állatorvosi költségekkel? -a két kancát nem tudnátok értékesíteni, hogy abból visszajöjjön némi pénz? (Gondolom, õk nem dolgoznak a terápiás lovagoltatásban.) Azt nem igazán értem, hogy február közepén 1,5 heti takarmány van 9 lóra... Úgy szoktátok részletekben kifizetni-hozatni?

#73 Bamby

Bamby

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 14. - 12:32

Gyors agyalás pár kérdéssel:
-hol tartotok az állatorvosi költségekkel?
-a két kancát nem tudnátok értékesíteni, hogy abból visszajöjjön némi pénz? (Gondolom, õk nem dolgoznak a terápiás lovagoltatásban.)

Azt nem igazán értem, hogy február közepén 1,5 heti takarmány van 9 lóra... Úgy szoktátok részletekben kifizetni-hozatni?


Durván 200 000 Ft lesz a vége. Azt mondták. De ebbe korábbi kezelések is vannak, csak így,hogy gibraltár része ebbõl (kb. 100 000ft két nap alatt) hozzájött,ki kell fizetni, mert ez már túl sok tartozás az állatorvosnak, és ezt már nem lehet sem húzni,sem pedig növelni.
A két kancát is csak jelképes összegért lehetne eladni. Egyébként terápiás ló lett volna belõlük mert hihetetlen hálásak és ezért segítõkészek. A rendelés úgy szokott kinézni,hogy egy másik loverdával összefogva rendelünk egy rakományt és mi annyit veszünk át belõle amennyit ki tudunk fizetni.jelen esetben tíz bálát akartunk rendelni. 110 000Ft szállítással a ránk esõ rész. A többi 20-at a másik lovarda venné át. Zab még van kb. 1 hónapra.Addig csak tudok valamit csinálni. Eddig mindig sikerült kimászni a gödörbõl...

#74 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 14. - 12:46

A kancákat miért csak jelképes összegért tudnátok eladni (öregek, betegek, stb.?), ill. ez a jelképes összeg forintosítva mit jelent?

#75 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 14. - 15:50

A Maderon Baráti Kör a Pilisi Cserkész és Lovassportot Támogató Egyesület részére azonnali 110 000 forintos kölcsönt ajánlott fel, amit elfogadtak, így a takarmányprobléma megoldódott.
Ezen felül szeretnénk gyûjteni a számukra, hogy Giblaltár kezelésében tudjunk segíteni.

Erre a számlára lehet utalni:

Lukácsi Vera
10700086-52409974-53200008


A jegyzebe PCSLTE közleménnyel, ezt a pénzt megkapják, a kölcsönön felül adományként.

kérek mindenkit akinek módjában áll segíteni rajtuk, az tegye meg, mert nagyon nemes célért küzdenek.



Elnézést beraktam, csak hogy mindenki láthassa és tudjon segíteni, ha módja van rá.

#76 firtato

firtato

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 678 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 15. - 5:55

Tegnap vettem szénát Sarlóspusztáról,7800Ft áfával,számlástól.ilyen sok a fuvarköltség?Sok van nekik hétvégén is kiszolgálnak.

#77 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 15. - 8:53

Sajnos nagyon megdobja az árakat a szállítás. Nekem tegnap egy olyan szállító, aki 18 bálát tud egyszerre elhozni, 150 ft/km-ért hozza, a másik, aki egyszerre 34 bálát tud elhozni, az 200 ft/km-ért jön. Itt a környéken (Piliscsaba) már réges-régen elfogyott az összes széna, messzirõl (minimum 80-100 km) kell hozatni. Hiába 8000 forint körüli egy bála, szállítással együtt már megközelíti a bálánkénti 10 000 forintot. :( firtato, azért köszönjük az információt.

#78 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 15. - 9:05

Csak Dreamy ki ne szúrja, mert még rádnyit éjnek évadján :D :D :D

#79 Guest_mormonka_*

Guest_mormonka_*
  • Guests

Közzétéve 2008 február 15. - 9:08

Talán egyszerûbb lenne, a PCSLTE számlájára utalni közvetlen.



Sziasztok!
A PCSLE számlaszáma: Unicredit Bank: 10918001-00000046-61580008
Köszönöm a segítséget


Utaltam egy kisebb összeget,most csak enyi tellet tõlem de sok szerencsét nektek!

Edited by mormonka, 2008 február 15. - 9:09.


#80 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 15. - 9:11

És ha valaki még nem tudja, hová küldje az egy százalékát, akkor küldheti nekik is. :)