Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kérdések a fórummal kapcsolatban


  • Please log in to reply
1613 válasz a témához

#161 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 16:58

Mörji!A Beállítások-> Menü (bal oldalt)-> Téma és fórumkövetések-> Témák megtekintéseItt próbáltad, és így nem megy?

#162 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 17:09

Mörji!A Beállítások-> Menü (bal oldalt)-> Téma és fórumkövetések-> Témák megtekintéseItt próbáltad, és így nem megy?

Hozzászólás megtekintése

Igen. Most megint megnéztem és a Debrecen topik már megint ott van pedig nem kértem újra grrr.És most megint leiratkozok róla máe sokadjára :rolleyes:

#163 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 17:12

Nem tudok segíteni. Én még csak egynél állítottam be régebben, de azt sikerült utána leszednem. Nem lehet, hogy amikor írsz, akkor valamiért benne marad a pipa a "Feliratkozás a témára" négyzetében? Nekem automatikusan nem pipálja, de nem lehet, hogy neked igen? És ott elfelejted kiszedni a pipát az üzenet küldése elõtt?

#164 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 17:16

Eddig nem is figyeltem, hogy van olyan pipálónégyzet üzenetküldésnél...Én nem így iratkoztam fel elõször. Ugye nem akarod azt mondani, hogy minden hozzászólásnál szedegetnem kell ki a pipákat?

#165 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 17:27

Nem mondok semmit, mert halvány lila gõzöm nincs róla. Ha úgy vetted észre, hogy az a gond, amit az elõbb írtam, akkor nem tartom kizártnak. Mintha Devnek lett volna hasonló problémája, de nem vagyok benne biztos, és a végkifejletet sem tudom. Majd jönnek valamikor az okosabbak. Fogalmam sincs, hogy van-e olyan, hogy automatán megjegyzi a rendszer, hogy az elõbb kértél rá értsítést, és ezért a következõ hozzászólásban automatikusan úgy hagyja. Lehet, ha kitörlöd a témakövetést, és az utána lévõ üzenetben a pipát, akkor legközelebb automatikusan nem jelöli be. De nem csodálkoznék, ha most egy oltári nagy hülyeséget írtam volna. :D

#166 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 17:32

Az a helyzet, hogy a Debrecen topikban (ehhez kértem témakövetést mailben) ha írok üzit akkor nincs pipálási lehetõség hanem ezt írja ki:"Már kapsz email értesítéseket az új üzenetekrõl."Annak ellenére, hogy a beállításoknál leiratkoztam róla.Nem értem :(

#167 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 17:39

Töröld ki a sütiket, utána a Beállításoknál állítsd be, hogy ne kapjál, ha be van állítva, akkor frissítsd csak simán. Azóta nekem nincsen ott a kis pipa.

#168 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 18:05

Ika, Dev köszi a segítséget. Végigcsináltam. Remélem mostmár jó lesz.

#169 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 14:55

Lehet, hogy már volt róla szó, de a fórum órája nincs elõreállítva.

#170 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 15:13

Ezt olvasd el!Eddig csak párszor volt róla szó.

#171 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 15:54

Oké, oké. Pedig ezt el is olvastam :D. Na nembaj... Köszi :)

#172 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 16:44

Szeretném megkérdezni, hogy nem lehetne-e azt megoldani, hogyha a moderátorok "kikozmetikázzák" az adott üzenetet, akkor azt lehessen is látni, nyoma maradjon? Mint a régi fórumon, hogy alulra oda volt írva, ha egy moderátor szerkesztette. Itt is láttam már olyat az új fórumon, most mégis látok hozzászólást, amelybõl tûntek el mondatok (egy hozzászólás meg teljesen törölve lett), és még sincs odaírva, hogy bárki is szerkesztette volna õket. Hogy miért, vagy kinek a kérésére lett szerkesztve illetve törölve az megint más kérdés lenne, de nem teszem fel...(Biztos paranoiás vagyok, de nekem elég "félelmetes", hogy a moderátorok úgy átszerkeszthetik az üzenetemet, hogy annak semmi nyoma nem marad, mintha én írtam volna.)

Edited by ikácska, 2005 június 5. - 16:45.


#173 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 17:01

Hol, micsoda? Konkrétíts, plíz.Ezen a fórumon az a helyzet, hogy a moderátor átszerkesztésnél szabadon eldöntheti hogy beleteszi a "szerkesztette" sort a hozzászólásba vagy nem.Ha tartalmilag teljesen irreleváns dologban szerkesztek (pl egy elcs*szett hozzászólást kiszedek és az azt követõbõl az ilyképp értelmét vesztett magyarázkodást is eltávolítom), akkor én se szoktam otthagyni a "névjegyem" mert mér' is kelljen utólag bárkinek azon töprengeni, hogy "ezen mit kellett moderálni!???".Törölni eddig is nyom nélkül törölhettünk bármit.Megpróbálhatnál annyira megbízni bennünk; hogy elhidd: öncélúan vagy poénból nem nyúlkálunk bele hozzászólásokba. Elég alaposan meg van szûrve, hogy ki lehet moderátor. És elég gyorsan repülne, akirõl kiderül hogy játszadozásra használja a moderátori eszközeit. (És ez határozottan olyasmi, ami villámgyorsan kiderül.)

#174 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 5. - 22:22

1) Miért töröltök ki valakit a tagok közül, ha csak olvasó fórumos?Ismerek egy másik olvasót is, õ a reg. után 2 évvel írt elõször és nem lett kitörölve. Mi alapján megy a select?2) Mikortól lehet regisztrálni?

#175 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 19:07

Hát,mindenki irogatja itt a komoly fontos kérdéseit, és nem is tudom, hogy az én teljesen felesleges kérdésemet leírjam-e. :gm: Szóval,nem kötlezõ válaszolni rá, meg le lehet ugatni az akadékoskodásomért,nem haragszom meg: egyszer régen egy messzi messzi galaxisban, egy másik fórumszerveren, egy másik fórumszoftver alatt, valaki azt írta: "az új fórum skinezhetõ lesz", és valószínüleg ez így is van ,vagy lesz (mikor?) , csak én lemaradtam valahol( jó szokásom szerint), ahol leírták, hogy most még miért kötelezõ nézni ,ezt a gyönyörû égszínkéket. :gm: Szóval,most mi a tényállás?Köszönöm a türelmeteket! :gm:

#176 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 19:15

Rajmund! Úgy emlékszem, hogy a fórumtagok nem kutyák, ugatni nem szokott egyikünk sem. A skineket meg gondolom gyártják Huxék, türelem, azért nem lehet éjjel-nappal a te igényeidet kielégíteni. Gondolom ez az utolsó dolgok közt szerepel a listában, hiszen skin nélkül is mûködik a fórum. Türelem!

#177 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 6. - 21:05

Tücsök!1.) valamelyik "fórum hírek" topikban írta Hux még márciusban; hogy az átköltözésre való felkészülés elsõ lépésenként törölte az egy évnél régebben regisztrált, nulla hozzászólású tagokat. Ezt már régebben is megtette, ha jól rémlik, ugyanezekkel a paraméterekkel. Természetesen akit az ilyen, az "elsüllyedt" tagok számát csökkentõ akció során törölt fórumosok minden további nélkül újraregisztrálhatnak.2.) hamarosan.:)

#178 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 8:31

Tagtörlésnél nem inkább az utolsó aktivitást kellett volna nézni és nem a regisztráció dátumát? :confused:

#179 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 16:37

Gondolom, a régi fórumprogi ezt az információt még nem tudta megadni; azért reg.dátum szerint ment a törlés. (Talán rémlik az "ez a felhasználó nem járt erre mostanában" közlés az ottani adatlapokról...)

#180 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 18:21

Nekem úgy rémlik, az is meg tudta adni, de ha valaki nem szól hozzá soha, nem teljesen mindegy? Nyugodtan regisztrálhat újra, ugyanazokkal a paraméterekkel. Nemsokára itt is.

#181 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 19:10

Köszi az infókat!Én türelmes vagyok! Egy szóval se mondtam, hogy nem! Csak nem tudtam semmit a dologról ezért rákérdeztem. De azért a fórumosok is tudnak ugatni azt látom. :gm: De megértem. Ugassatok csak le! Szeretem az ugatós kutyákat! Akarom mondani a fórumosokat! :dev: :gm: :D Mégegyszer köszi a türelmet, és az infót! (Tudom, hogy nagyon fárasztó vagyok!)Amúgy a nyáron, kb. 2 hónapig valószínüleg nem fogok netközelbe kerülni (ki ne töröljetek! :) ) , tehát mire legközelebb erre járok , biztos minden kész lesz. Szóval miattam ne változtassátok, meg a kéthetes tervet! :D

Edited by Rajmund, 2005 június 7. - 19:12.


#182 Chanello

Chanello

    Csikó

  • Fórumtag
  • 473 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 8. - 18:57

Sziasztok!Újból egy csomóan csik lettünk ,miért???

#183 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 8. - 19:01

Mert még nem töltötted be a 16. életévedet.

#184 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 8. - 21:38

Nem lehetne, hogy a Törzsvendég státusz 100 hozzászólástól éljen? 0-50 új tag50-100ig lehetne egy új kategória.100tól törzstag..És a csikó kategóriát kiterjeszteném 17 évig.. :DMilyen az ötlet? :rolleyes:

#185 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 8. - 22:14

Jó. :) Elgondolkodunk majd ezeken is, a státuszok kibõvítése már amúgy is régóta napirenden van, csak érdemben még nem volt idõ foglalkozni vele. De eljön ez is. Apropó csikók: néhányan ketten voltak, ezek közül a régebbit/kevesebbet szólót kizártuk (talán csak elfelejtették, hogy egyszer már regisztráltak). Ha valakinek ebbõl mégis gondja lenne, szóljon. Olyat is találtam, aki a régi fórumon ott van, mint tag, de itt nincs, a költözéskor gondolom elveszhetett... azért mielõtt újra regisztrálna emiatt, nyugodtan keressen meg, és megnézem, hogy tényleg ez történt-e.

#186 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 12:38

Én csak azt szeretném kérdezni, hogy miért kell rákeresni Apple- re? :D Akkor is keressek rá, ha nem érdekel? :D ("A keresés eredménytelen volt.Próbáld bõvíteni a keresési paramétereket!Használhatod a '*' karaktert hogy növeld a találatok számát. Apple* eredménye 'apple' és 'apples'."):ang:

#187 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 12:39

Látom már mûködik a beállításnál a "Nemed" adat is..Tök jó!!! :yeah: Köszönjük!Egy apró kis megjegyzés.. Furán hat a 11-12 éveseknél a "Nõ" vagy "Férfi" szó.. :D

#188 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 13:41

Manócska. 11-12 évesek nemigen akadnak errefelé... csak BoKa. :D Az adatok beállításán egyébként most dolgozunk, hamarosan minden menni fog, és akkor lehet újra regisztrálni is.

#189 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 14:14

Lehet olyat, hogyha rákattintok az író nevére, hogy a teljes adatlapot lássam, akkor az új ablakban nyíljon meg? :rolleyes:Már kb. 83-szor zártam be az egész pacit megszokásból, mert a régi új ablakot nyitott. :( :D

#190 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 14:51

Egy apró kis megjegyzés.. Furán hat a 11-12 éveseknél a "Nõ" vagy "Férfi" szó.. :D

Hozzászólás megtekintése

[/quote]És mégis, hogy kérdezzenek rá a 11-l2 évesek nemére? Manó, te olyan kreatív vagy... Ötletek? :confused: :D

#191 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 15:51

Sztem az uj ablakokat inkabb csökkenteni kene. Az is eleg zavaro, hogy ha egy linkre klikkelekj, akkor azt uj ablakban nyitja meg. Ha uj ablakot akarok, akkor ugy nyitom meg. Viszont, ha alapbol uj ablakban nyilik meg, akkor azt maximum egy uj tabba tudom atiranyitani.

#192 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 16:37

Lehet olyat, hogyha rákattintok az író nevére, hogy a teljes adatlapot lássam, akkor az új ablakban nyíljon meg? :rolleyes:Már kb. 83-szor zártam be az egész pacit megszokásból, mert a régi új ablakot nyitott. :(  :D

Hozzászólás megtekintése

Igen, Zsubaba, jobb klikk a linken és megnyitás új ablakban. :ang:

#193 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 16:42

Jóvanna :ang:Tudom én is, csak a megszokás nagy úr ;)

#194 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 9:08

Dev nem tud belépni a fórumra. Azaz belép, csak utána, mikor visszaviszi a fõoldalra, akkor megint nincs bejelentkezve.A sütiket törölte, és mégsem jó ott valami.Mi a teendõ?

#195 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 21:43

Nekem a fénykép feltöltésével akadt egy kis gondom. Ugyebár be van kapcsolva, hogy ha nagyobb a mérete, akkor automatikusan lekicsinyíti a képeket. Ezzel eddig semmi bajom nem volt, ám ma este hiába kicsinyítettem én magam le a képet 80kB alá, hibaüzenetet kaptam, hogy túl nagy .... :rolleyes:

#196 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 0:41

Dev nem tud belépni a fórumra. Azaz belép, csak utána, mikor visszaviszi a fõoldalra, akkor megint nincs bejelentkezve.A sütiket törölte, és mégsem jó ott valami.Mi a teendõ?

Hozzászólás megtekintése

Böngészõ probléma. Sütik törlése, cache kiürítése segíthet.

#197 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 9:28

Érdekes, mert néhány képet enged feltölteni ..........

#198 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 17. - 10:27

Hux!A fórum fõoldalán, az utolsó hozzászólásoknál, jobb oldalt, ha rákattintok az utoljára hozzászólt topikra, szinte sohasem az utolsó oldalt hozza be (logikusan az utolsó hozzászólással), ahogy eddig volt, hanem mindig egy-két oldallal elõrébb. Ez direkt van? vagymiez? :D

Edited by tötõ Zsó, 2005 június 17. - 10:28.


#199 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 17. - 11:02

Ez azért van, mert ahhoz a hozzászóláshoz visz, amit konkréten TE nem olvastál utoljára. Mer ez ilyen okos. ;)

Edited by Zsuzska, 2005 június 17. - 11:09.


#200 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 19. - 18:18

Igen, nekem is ez volt az elsõ gondolatom, de amikor másodjára vitt vissza ugyanahoz az -az eredetitõl sokkal korábbi- oldalhoz, már kicsit csodálkoztam :D Egyéni Szoc probléma ON :D :Kár hogy nincs beállítás erre, mert engem egy icipicit zavar :-/ Egyéni Szoc probléma OFF