Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Filmek, filmsorozatok


  • Please log in to reply
2846 válasz a témához

#41 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 16:46

Zsubaba!A macskafogó szerintem is az egyik legjobb a magyar rajzfilmek közül!Inkább felnõtteknek való szerintem...a párommal szoktunk belõle idézgetni egymásnak, fõleg az: -Én vezettem? Én vezettem? - szokott menni! :D Kiwi!A fekete szépségnek 2 része van. Az elsõ, amikor a fiúval hajótörést szenvednek, egymást megmentik, majd miután rájuk találnak, versenyen nyernek.(Mondjuk látszik, hogy a versenyen nem ugyanaz a ló fut...de, hát ez érthetõ.. Posted Image )A második részében pedig az eredeti gazdája, egy sejk (?) visszalopatja a lovat. A fiú utána megy és a sejk, meg a lánya is rájön, hogy ezt a lovat csak a fiú tudja megülni, neki engedelmeskedik. Ott is megnyerik a törzsi versenyt..persze közben a fiú összebarátkozik, az egyik ellenféllel..stb.Végül rájön, hogy Fekete Villámnak ott a helye a sivatagban.."szabadon" egy másik gyönyörû szürke társaságában...Nekem tetszett mindkét rész...kellemes kis lovasmese.

#42 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 17:01

Érdekes, nekem egy teljesen másik Fekete Szépség van meg, és csak egy része van. :eek: Ez a Fekete Szépség fogatló, de lovagolnak is rajta, és van egy Berkenye nevû pónibarátja, meg egy sárga kanca szerelme. Már régen láttam, de gyerekkoromban szerettem...A kedvenc állatos filmem egy japán Hacsi címû film volt, aminek egy husky (vagy malamut?) meg a gazdája volt a fõszereplõje. A hûséges eb minden délután a pályaudvaron várta a munkából hazatérõ gazdit, de eljött a nap, mikor az nem jött többé... a kutya meg ott pusztult el étlen-szomjan, a gazdáját várva. Nem tudom, hogy ma tetszene-e a film, de akkor egy egész napot átbõgtem miatta.Ja és az én kedvencem a Macskafogóból: De vajon õ tudja-e, hogy mi tudjuk, hogy õ tudja, hogy mi tudjuk... :D [ Agusztus 22, 2003, 17:02: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#43 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 21:16

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska:A kedvenc állatos filmem egy japán Hacsi címû film volt, aminek egy husky (vagy malamut?) meg a gazdája volt a fõszereplõje.[/QUOTE]Vagy [url="http://"http://www.euskalnet.net/jaioneol/Akita-Inu.jpg"]akita[/url]
idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta:Végül rájön, hogy Fekete Villámnak ott a helye a sivatagban.."szabadon" [/QUOTE]Összezavarodtam. Akkor most a Fekete Villám egy teve :confused: :D

#44 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 21:24

Igen, Bare jól mondja, az a kutya egy japán akita kan, és a történet igaz, még szobra is van a kutyának!!Nem teve, csak az araboknál játszódik egy oázisban...hogy hol, azt ne kérdezd, nem tom... :D

#45 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 21:34

No, hát nekem ennyi maradt meg... több, mint 10 éve láttam azt a filmet. Azért hasonlít. :D De most mi ez a Fekete Szépség rejtély? Ami nekem megvan, annak az angol címe is ugyanez: Black Beauty. Az a sivatagos nem valami más? Vagy az egy harmadik? Van egy olyan, amiben egy csikót ment meg egy hajóról egy kisfiú, aztán elkeverednek, a ló vadló lesz a sivatagban, ahol késõbb megtalálja a fiú... de ez nagyon rossz volt, igazi hálivúdi csöpögés.Ha már lovas, találtam még egyet itthon: A nagy vágta (International Velvet), kicsit romantic, de ez se rossz. És az egyik kedvenc színészem, Anthony Hopkins alakítja benne a zordon felszín alatt bujkáló lágy szívû lovasedzõt. Posted Image

#46 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 21:40

Errõl jut eszembe:Hosszú vágta (asszem :confused: )A második világháború alatt játszódik Magyarországon. Egy amerikai pilótát bújtatnak, szöktetnek a magyar pusztán. Karikással a masínengevér ellen - nagy jelentek vannak benne. Nincs meg valakinek? [ Agusztus 22, 2003, 21:45: Az üzenetet átszerkesztette: Barefoot ]

#47 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 22. - 21:51

Hogy mennyi Fekete Szépség kering itt! :D Barefoot!Nekem biztos nincs meg..ilyen komoly filmeket nem nézek... :D

#48 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 23. - 11:09

Hú,hát az a fekete szépség,amit én néznék meg,az vmi egészen más... :rolleyes: Na mindegy,megnézem.Csak túlélem valahogy :D Az én kedvencem a macskafogóból:És ezt nyugodtan vehetik fenyegetésnek...

#49 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 23. - 13:08

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska: De most mi ez a Fekete Szépség rejtély? [/QUOTE]Akarod, hogy megoldjam? [url="http://"http://kep.tar.hu/piaffe/images/pic2909118.jpg"]Tessék.[/url] Posted Image :D :D :D

#50 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 23. - 14:15

Hosszúvágta(asziszem)- rõl jut eszembe... Talpuk alatt fütyül a szél(asziszem) nagyon jó kis film. Egyik kedvenc jelenetem, mikor Csapó Gyurka bötyárt üldözik a pusztázók, Gyurka megáll dolgát végezni( csak úgy lóhátról, gatyaszárat felhúzva- természetesen), a csendõrök nem kapják el, hanem õk is megállnak, elõveszik a fütyköst, dobnak egy laza pisit(természetesen szintén lóhátról), s miután mindenki helyére tette a helyére valót, Gyurka megindul, és folytatódik a hajsza! NAGYON JÓ FILM! Posted Image Iván Csonkin nincs meg valakinek véletlenül? [ Agusztus 23, 2003, 14:20: Az üzenetet átszerkesztette: kicsi huszár ]

#51 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 24. - 15:51

Ajajjjj, nem tudtam mire vállalkoztam, mikor ma megnéztem a Macskafogót! Szörnyen fárasztó filmecske! :D :D :D

#52 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 31. - 14:16

Láttam a Fekete Szépséget.Sztem ugyanazt,amit Zsuzska,mert ebben is volt egy Berkenye nevû szürke póni,Meg egy sárga,Csillám nevû kanca.Ari film volt,egymás után 3x néztem meg.No nemazért,mert annyira húdejóvolt,csak mert nem volt más dolgom,de egyszer sem untam.Mondjuk a paccot nem szépségnek,hanem Táltosnak hívták,(Fekete Táltos)((Mondjuk volt black jack is,de mindegy))Kicsit furcsállottam,hogy a nyereg alá nem tesznek izzasztót,de gondolom az egy olyan nyereg volt.Egyébként a FSZ-bõl sorozatot is csináltak,a Viasat 3-n ment.Az elsõ részben volt egy kiccsaj,akinek a nagyapjáé volt egy FSZ nevû ló,de az megmurdált,és a kiccsaj találta ezt a másik fekete lovat,és ezt is elnevezte FSZ-nek,bár mindig fekete villámnak hívta.Aztán a sorozatnak vége lett,mert a FV elment csajozni.Majd jött újra az egész,de akkor egy másik kiscsaj volt benne,akit megmentett,mert kiccsaj2 hajótörést szenvedett,és akkor az õ lova lett.Ennyi volt értelmes és tartalmas :rolleyes: :D beszámolóm :rolleyes: :rolleyes: [ Agusztus 31, 2003, 14:18: Az üzenetet átszerkesztette: kiwi ]

#53 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 31. - 17:49

idézet:
Eredeti szerzõ: kiwi: Ennyi volt értelmes és tartalmas beszámolóm [/QUOTE]Mint maga a sorozat. :D

#54 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 12:10

Valaki már írt a Manitu bocskoráról, nem tudom mit és mikor, mert lusta vagyok utánanézni, bocs.Megnéztem, egyszer sem tudtam nevetni rajta, nyugtassatok meg, hogy nem a humorérzékemmel van baj, hanem tényleg ennyire rossz a film.

#55 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 16:18

Hát nem tudom, én nagyon jókat röhögtem rajta, és azért néztem meg, mert Porfelhõ és Szami is halálra röhögték magukat rajta... :confused:

#56 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 2. - 11:00

Hát... lehet, hogy én nem voltam éppen olyan hangulatban. :confused:

#57 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 5. - 21:50

Ma kivettem a Félelem.com-ot,és a Temetetlen múltat.Mingyá megnézem.Aztán holnap írok róluk.

#58 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 6. - 18:17

Na szóval: Félelem.com: A film történee szinte teljes koppintása a Kör címû filmnek.Csak a kör 1000x jobb ennél.És ráadásul nem ilyen gusztustalan.A filmen két szál fut végig.Az egyik egy szadista prof. a másik meg egy csaj,akit a prof még régen ,megszadizott,és most bosszút akar állni,ezért ki akarja nyírni a prof-t.Tulajdonképpen az egész arról szól,hogy New Yorkban különös halálesetek történnek,és két nyomozó elmegy,hogy kiderítse,mi történt.Annyi közös van a halottakban,hogy mindannyian a félelem.com portálra kattintottak.A 2 nyomozó is rá kattint,és ezután 24 órájuk van arra,hogy megoldják a rejtélyt,mielõtt meghalnak.Amúgy ugyanúgy benne van a filmben a mittoménhányéves vizihulla,egy kislány,aki nagyon csúnyán tud nézni,az idõponthoz kötött halál,meg ehhez hasonlók,mint a Kör-ben. Temetetlen múlt: Ez a film teccett.Nem az a tipikus vérengzõs film.De a vizihulla itt is megvolt :D Pedig Frankie tegnap este azt mondta,hogy tekerjem a film végére,és csak az utolsó fél órát nézzem meg.De nem is volt rossz film.

#59 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 8. - 8:57

Kiwi, ez jó! Régebben néztem a Temetetlen múltat, de az utolsó kb. 15 percet inkább tekertem, túlságosan félelmetes mivolta miatt :D .

#60 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 8. - 11:04

Na, én ilyen vérest, meg horrort nem nézek...a mai napig nem tudok aludni ilyen filmek után...túlságosan beleélem magam, a hatása alá kerülök.Valaki nem tudja megszerezni a Vadnyugati Szamurájt???? Ezer helyen keresem de senki sem találja! :( :( Pedig haláli jó vígjáték!! Posted Image

#61 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 8. - 14:50

Én a Szitakötõt néztem meg úgy, hogy a szemem elõtt ott volt mindkét kezem arra várva, hogy mikor kell eltakarni a magam elõl a kivetítõt :D Ettõl függetlenül nagyon tetszett. Posted Image

#62 Fíli

Fíli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 204 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 8. - 14:52

Helló! Ha nagy hálivudi baromságot akartok látni, nézzétek meg a T3-at. Mondjuk én bánom, hogy beültem a moziba és leperkáltam a moneyt, inkább a téka. :D Jókat lehet rajta röhögni, de szerintem teljes megszégyenítése a már klasszikusnak mondható T1-nek. :mad: Apropó, valakinek nincs meg véletlenül a Lány és Grand címû film?Mesefilmek közül én a Bátor lovacska mellett vagyok, de a Macskafogó is nagyon jó. :D

#63 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 13. - 11:42

A válzozatosság kedvéért ma ismét megyek a tékába. :D Még nem tudom mit nézzek meg,talán a kisérleti gyilkosságot.A Bárányok hallgatnak-ot már régrn mrg szeretném nézni,de sajna itt nincs meg.Apu azt mondta,hogy lehet,hogy itthon megvan,csakhát kinek van kedve végigböngészni 70 videókazit??Mostanában nem találok jó horrort.Nálam még mindig a Rémálom az elm utcában 1. viszi a pálmát.Meg még egy-két tinihorror is jó.De a nagyon mai horrorokat már nem lehet élvezni,mert már nem rettegsz,hogy "Jézusom,ne nyisd ki azt azt az ajtóóót!!!!" hanem olyan a film,mintha te rendezted volna,mert már simán megmondod,hogy most mi következik.

#64 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 15. - 7:39

idézet:
Eredeti szerzõ: kiwi: De a nagyon mai horrorokat már nem lehet élvezni,mert már nem rettegsz,hogy "Jézusom,ne nyisd ki azt azt az ajtóóót!!!!" hanem olyan a film,mintha te rendezted volna,mert már simán megmondod,hogy most mi következik. [/QUOTE]Akkor majd elmesélem egy-két álmomat, garantált besz@rás... :D A 13 Kísértetet láttad? Szerintem nem volt rossz. A Más világ sem, de az nem is horror, meg az Isten Haragja, az se horror, de azért elég jó. Meg a Sade Márki Játékai. Vagy ezeket már írtam?? Posted Image Cav

#65 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 27. - 21:58

Cav!Asszem láttam a 13 kisértetet,de nem vagyok benne biztos,mer már annyi filmet láttam mostanában,hogy keverem õket.Most néztem meg a Buliszervíz c.filmet.Qrva jó vígjáték.Nekem teccett.aztán megnézem a 28 nappal késõbb-öt.Biztos jó.Van egy jó film,múltkor láttam,az a címe,h Végszükség.A Denzel Washington játsza a fõszerepet.Nézzétek meg!Cav!Lesz pénteken a Manitu bocskora a tv-ben.Megnézem! :D

#66 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 11:47

Láttam este a 28 nappal késõbb-öt.Hát... Elég megrázó a film,és egy kicsit gusztustalan.Csak erõs idegzetûeknek és gyomrúaknak.

#67 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 12:17

Én a Beavatást kezdtem el nézni egyik este, csak aztán úgy adódott a dolog, hogy abba kellett hagynom. Másnap folytattam, nagyon tetszett, csak hát a felét nem értettem meg. Lehet, hogy a megszakítás miatt, de lehet, hogy a sztori volt számomra túl "bonyolult". :rolleyes: :D

#68 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 12:27

A 28 nappal késõbb jó volt. Nem is kell annyira erõs gyomor hozzá. Posted Image De érdemes megnézni, elõbb-utóbb még akár valóság is lehet belõle, vagy valami ilyesmi. Azért az nem lenne jó. Azért is jó ez a film, hogy talán 1-2 embernek felhívja a figyelmét a veszélyre, hogy milyen kis pont az ember a világban, és mégis milyen nagy kárt tud csinálni. Elég sok mindent tudunk alkotni, de inkább rombolni, az jobban megy. A következményeket meg senki nem tudja kiszámítani.

#69 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 12:58

Végre valahára kezembe került (az mtv tegnapi szíves közremûködésével) az itt a fórumon már sokat emlegetett Volt egyszer egy Vadnyugat. Még nem jutottam oda, hogy meg is nézzem, de izgatottan várom már, hogy leygen rá idõm.

#70 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 13:25

Cav,én is pont ilyenekre gondoltam.Amikor a pasi talált egy csomó pénzt a lépcsõn,és elkezdte összeszedni,akkor az jutott eszembe,hogy az emberek mennyit dolgoznak,mindenki hajszolja a pénzt,aztán pár nap alatt az egész életük értelmetlenné válik,a pénz nem ér semmit,és hiába voltál te a leggazdagabb az országban,ebben a helyzetben ugyanannyid van,mint bárki másnak...semmi.A Beavatás nekem nagyon tetszett,fõleg a színészek miatt néztem meg,mert Al Pacinót nagyra tartom,Collin Farrel meg az egyik kedvenc színészem.A filmet kicsit túlbonyolították,de meg lehetett érteni,csak utána kellett gondolkozni.Van még egy ajánlatom:Különvélemény.Aki szereti a kicsit fantasztikus filmeket,annak sztem bejön.Term.,hogy Collin Farral játszik benne :D meg Tom Cruise.Jó fil,2x láttam,és mind a 2x tetszett. ;)

#71 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 15:49

Tényleg nevetséges, vagy siralmas, hogy mennyire anyagias világban élünk, de mindez nem is lenne baj, ha megmaradnának olyan értékek, amik már igencsak kiveszõfélben vannak. Az a röhej, hogy sokkal kevesebbért is indult már világháború. Pl. a 30-as években Németországban, amikor rájöttek az emberek, hogy egy bizonyos szûk gazdasági kör úgy játszik mindenkivel mint a bábukkal, épp a kereskedelem kézbentartása által. És hát erre kicsit begurultak. A következmények ismertek, a háborút leverték, a kiváltó okok megmaradtak, sõt erõsödtek. De a legnagyobb gazdasági röhej az aranyra épülõ gazdaság. Szerintetek, ha mondjuk Etiópia-felsõn szeretnél pl. egy lovat, akkor mivel tudnál fizetni? Egy rúd arannyal, vagy pár zsák kajával? Amit itthon pár ezresért megkapsz. Most, itt. Az arany igen nehezen emészthetõ tudtommal... Posted Image Na, majd ha egyszer én is filmet csinálok...A Beavatást ugyan régen láttam, számomra rohadtul kiábrándító volt pár minimális technikai részlet (elektronika, meg az a vírusos téma is). Amúgy jó lett volna, de én egy minimális jutalék fejében lektoráltam volna a filmet szívesen, hogy ne legyenek aboszolút technikai blõdségek benne. Posted Image Asszem elküldöm a névjegyemet Hollywoodba, hátha alkalmaznak. Vagy szarnak a hitelességre.A Különvéleményben Colin farral játszik? Mint ahogy Mel Gibson is szokott? :D A film tényleg jó, nekem is bejött. Cav

#72 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 16:07

A Különvélemény nekem is tetszett, jó kis film. Minden6óról mit tudtok? Tegnap azt akarta megnézni a barátnõm, de én inkább a Pitére szavaztam, viszont jövõ héten asszem már nem úszom meg Jim Carreyt... pedig ezekben az idétlen filmekben túlzottan nem szeretem. A Pite 3 nem volt rossz, de kicsit erõltetettebb volt az elsõ kettõnél...

#73 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 16:15

Én is tegnap néztem meg a Pite3at, és szerintem is erõltetett és összecsapott volt. Valahogy egy-egy szerep nem volt rendesen kidolgozva, pl. Kevin szerepelt, mégsem volt semmi jelentõsége. És Oz-t meg kihagyták az egészbõl. Õ hová tûnt? Na mind1.A minden6óra azt mondják, hogy jó film és muszáj megnézni. Én is szerintem benevezek rá legközelebb, ha nem jön velem senki, hát egyedül ;) A fülkét is szeretném megnézni, azt mondják az is jó. Apu megnézte, és csak annyi hozzáfûznivalója volt, hogy "érdekes."Most pedig töltõdik a Tomb Raider 2. Erre is kiváncsi leszek, meg majdan a Bad Boys 2-re. Moziban már mutatták az elõzetesét, ami jól nézett ki, de ebben is már rengetek speciális effekt lesz, úgyhogy már a színészeknek sem lesz sok szerepe benne, csak a számítógépeknek. Posted Image

#74 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 16:35

Az Ozt játszó srác gondolom nem vállalta a 3. részt, Kevin meg tényleg nem csinált semmit... :( A fülke tényleg tuti, jó kis film szerintem, nem tipikus. És mi a véleményetek a Bazi nagy görög lagziról? Én az áradozások után jobbra számítottam, de aranyos... és vannak benne jó poénok. Ami nagyon tetszik még, az Amelie csodálatos élete. Posted Image

#75 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 16:49

A Fülkét érdemes megnézni technikailag is jól ki van dolgozva, és jó a történet is. Megvan divx-ben. Posted Image Bazinagy göröglagzi: broáf... Posted Image Viszont az Amelie örök klasszikus lesz, szerintem. Posted Image Cav

#76 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 16:58

A fülkét tényleg megnézem, ott csücsül apukám gépén.Amelie-t nem láttam még, de tényleg dicsérik! Azt is beütemezem majd (hahh... de nincs ennyi idõm...)A Bazi nagy görög lagzit sem láttam, de nem is nagyon tervezem, hogy megnézem, noha tényleg nagy dobra verték.Most amit még nagyon dicsérnek, az a Karib tenger kalózai. Apukám már megnézte itthon, engem nem nagyon érdekel, de azért megnézem, hogy az alapmûveltségem meglegyen Posted Image Posted Image Meg ki tudja, hátha tetszik? :D

#77 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 17:15

idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier:Bazinagy göröglagzi: broáf... Posted Image [/QUOTE]Ezt kifejtenéd bõvebben? Oké, hogy nem olyan volt mint vártam, de azért a broáftól is messze van... :eek:

#78 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 17:23

Zsubaba! Nekem nagyon bejött a Karib-tenger kalózai, igaz, elõször engem sem izgatott nagyon a dolog, de érdemes megnézni.A Fülkét pedig én is nagyon szeretem, eleinte úgy ültem be megnézni, hogy egy újabb hollywood-i horror, de teljesen más volt, mint az átlag. Egyhelyszínes történet, de én végigizgultam az egészet. Amikor vége lett a filmnek, még bámultam kicsit a fekete képernyõt... Posted Image :D

#79 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 28. - 17:31

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska: Ezt kifejtenéd bõvebben? Oké, hogy nem olyan volt mint vártam, de azért a broáftól is messze van... :eek: [/QUOTE]De egy magánvéleményt (ami az enyém) minek kifejteni? Posted Image Nem szeretem az ilyen filmeket, annyi.Cav

#80 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 29. - 16:06

A fülkét többen is említettétek: Bár én még sajnos nem láttam, de van egy kis érdekességem hozzá: A forgatás kemény 10 napig tartott. Pontosabban 10 napot kaptak hogy a helyszínen leforgathassák, nem többet. Ráadásul a fõszereplõnõt (asszem õt) csak 1 hétre engedték el abból a sorozatból amiben szerepel.