Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Atv


  • Please log in to reply
2236 válasz a témához

#2161 börni

börni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 819 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 17. - 19:11

ki fizetné meg a belovaglót?akkor nem ennyibe,még többe kerülne.a herélés friss,egy darabig még buzgólkodnak ám a hormonok... Hároméves ló még gyerek... Ennyiért,igy,nem olcsó...

#2162 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 17. - 19:47

szerintetek a dióspusztai eladó lovakat fullra átlovagolják eladás elõtt?

Mit értesz a fullon? Díjlovi M, vagy ****lovastusa, vagy huculösvény?
Szerintem annyira, hogy biztonsággal megy a három (4) jármódban, nem tiltakozik a segítségek miatt, terepen egyedül és csoportban is kezelhetõ, kisebb akadályt ugrik, pocsolyán, árkon átkel stb.

Nagyon nem vagytok képben.
Ott válogathat ennyiért 20 közül. Biztosan talál megfelelõ alapot, és gyanítom megveheti 1/2 ért.
Rajta múlik mit választ. A belovagoltság meg olyan, hogy amit pikk-pakkra odakészítenek azt hipp-hopp el is tudja rontani ha olyan kerül rá. De ne ebbõl induljunk ki.
Olyannal menjen válogatni aki ért hozzá, és akiben bízik. (Máshova is.) Próbalovaglások ott helyben, többször is. Minden kiderül, akkor is ha nincs belovagolva, csak beülve.
Egy 3-4 éves ATV-t nyugodtan lovagolhat egy átlag nõ.

(Pl. tudok olyanrúl, bármi hihetetlen, hogy Dióson üdült egy osztrák csapat hobbiló vásárlási céllal. Mindennap kétszer kilovagoltak a szóbajöhetõ lovakkal és miután döntöttek, elhívták állatorvosukat, vizsgálat és vásár. Vittek öt lovat.)

#2163 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 17. - 21:07

Én azt hallottam,hogy Diósról sok ló ment mostanában vágóra.Nemcsak idõs anyakancák(Meridianról és Banánról konkrétan hallottam),hanem sok fiatal ló is.
Állítólag nemigen hirdetgetik az eladó lovaikat.
Ha egy telivér normálisan át van lovagolva,igen használható hobbyló.Elég arra gondolni,hogy a bérlovardák nagy többségében van telivér.Olcsók és strapabírók.
Volt ismerõsöm,aki közvetlen versenyistállóból vett 80 ezerért teljesen egészséges négyévest.Ha ennyiért veszel és fizetsz az átlovaglásért,még mindig megéri.



Megfordult a fejemben ez a verzió is, de gyors´ inkább el is hessegettem a gondolatot, mert nekem egy olyan ló kell, ami "kész". Amire felülök és lovaglom itthon. Persze, össze kell azzal is szokni, új lovas, új környezet, stb. tudom, de értitek...Vagy mondok vadabbat...hazalovaglom Dióspusztáról Naszályra...hhö :)

lilith:
Apropó téli lóvásárlás...sanszos, hogy belecsúszok a télbe. Olyankor mi van?! Én annó az 1. lovam tavasszal vettem. Télen lovat venni?!
Doki...falubelii a hölgy, õ lenne a vásárolt lónak továbbra is dokija, mivel õt fogom kihívni mert õ itt a környéken a lovas doki...mellesleg dióson szintén. Nem hinném, hogy gond lenne ezzel, de majd körültekintõ leszek ebben is.

ki fizetné meg a belovaglót?akkor nem ennyibe,még többe kerülne.a herélés friss,egy darabig még buzgólkodnak ám a hormonok... Hároméves ló még gyerek... Ennyiért,igy,nem olcsó...


Egyet értek! ;)

Fec:

"Szerintem annyira, hogy biztonsággal megy a három (4) jármódban, nem tiltakozik a segítségek miatt, terepen egyedül és csoportban is kezelhetõ, kisebb akadályt ugrik, pocsolyán, árkon átkel stb."

Pont erre gondoltam.

Köszi a tanácsokat Neked is! :ang:

#2164 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 18. - 7:43

Bocsi, hogy beleszólok, én Fec-nek adok igazat! 1. én is ismertem olyan televért, kettõt is, amelyek tuti hobbilovak voltak. De ami pályán is ment, nem biztos, hogy mind ilyen. 2. mindenképpen a helyszínen próbáld ki, bármit is választasz, sokszor, állíts be olyankor is, amikor nincs megbeszélve. Ha választottál, pucolgasd, vezetgesd, vedd fel a lábát, stb, stb. Ne foglalkozz vele, ha az eladónak nem tetszik, sok pénz múlik rajta! 3. ha még nem tartottál otthon lovat, nincs benne tapasztalatod, akkor ne vigyél haza egy ismeretlen lovat, fõként ne télre! (a ménesnek persze jó bolt, nem nekik kell etetni. Ha kevés a pénz, ez is sokat számít!). Hazavinni másnak a lovát óriási felelõsség, ha bármi történik (ami esetleg nem is a Te hibád), akkor el kell számolni, ki a felelõs, hogy kellett volna, stb. Tisztább a helyzet, ha megveszed. 4. ha egy ló be van lovagolva, még nem jelenti azt, hogy kezdõnek is való! Sztem olyan helyrõl vegyél lovat, ahol gyerekek is nyüstölték (jó értelemben!), használták kezdõ lovasok alá is. 5. a frissen heréltrõl én is lebeszélnélek. Gondolj bele: jön a tél, drága a takarmány. Mindenki szabadulni akar a felesleges lótól. Ha jön egy vevõ-jelölt, a csillagos eget is megígérik neki, csak hogy mielõbbb vigyen el egyet. Én a helyedben még válogatnék, keresnék a környékben lovardákat, ahol "beleszeretnék" egy alkalmas lóba és ha mûködik a dolog tavaszig (esetleg addig még tud veletek foglalkozni valaki, így lehetne a ló fiatal is, nem leszel vele rögtön egyedül), akkor tavasszal megvenném a lovat. Persze úgy döntesz, ahogy akarsz, ezek csak tanácsok. Sok sikert!

#2165 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 18. - 14:47

Kössz az újabb jótanácsokat, izland!! Mint az elején említettem (vagy mégsem?? máá nemtomm), totál ráérek a lóvételre és mivel nemrég kezdtem újra lovagolni 2 év kihagyás után, így idõre van szükségem, hogy "visszarázódjak a nyeregbe". Szerencsémre a szembe szomszédnál lovagolhatok minden hétfõn és csütörtökön. Ez hatalmas segítség most nekem. A ló is eszméletlen jó fej. No és szépen fokozatosan jön is vissza a kondim. De sok a hiányosság és kell jópár hónap, míg újra biztosan lovagolok. Ha idáig eljutottam, na akkor indulok majd lóót venni. Addig meg tájékozódom! :) ....de amúgy tavaszra tényleg nagyon zsííír lenne egy lópaci itthonra... :rolleyes:

#2166 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 18. - 16:29

ki fizetné meg a belovaglót?akkor nem ennyibe,még többe kerülne.a herélés friss,egy darabig még buzgólkodnak ám a hormonok... Hároméves ló még gyerek... Ennyiért,igy,nem olcsó...



Kanca is van ilyen árfekvésben,normális is.Megveszed 80-ért,ha kifizeted a belovaglót+az ottani tartásdíjat(nyilván nem sztáredzõhöz kell vinni)még akkor is jóval alul vagy fél millán.

#2167 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 19. - 10:17

Kanca is van ilyen árfekvésben,normális is.Megveszed 80-ért,ha kifizeted a belovaglót+az ottani tartásdíjat(nyilván nem sztáredzõhöz kell vinni)még akkor is jóval alul vagy fél millán.


Már csak azt nem értem, hogy mitõl kerül egy makk egészséges, jó mozgású, jófej ló 80.000 Ft-ba?? Magyarázzátok el nekem léccike! :ang:

#2168 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 19. - 10:48

Már csak azt nem értem, hogy mitõl kerül egy makk egészséges, jó mozgású, jófej ló 80.000 Ft-ba?? Magyarázzátok el nekem léccike! :ang:

Azért (SAJNOS!), mert túl sok a ló, kevés a vevõ, és drága a takarmány.
Elkezdik hirdetni 3 évesen, nyersen 3-400.000-ért (az sem fedezi az "elõállítási" költségét, de mondjuk, h reális). Nyers lovat nehéz eladni, belovagolják. Ennek az árát nem lehet az árban szerepeltetni, szóval az ár marad. Aztán elkezd csökkenni, ahogy közeledik a tél, fogy a legelõ, meg kell venni a szénát, zabot, fizetni kell a munkabért, stb. Aztán van egy holtpont, amikor már tökmindegy, hogy mennyiért, csak VIGYE EL VALAKI. Jó helyre.
Mert a lelkiismeret még mindig ott van, hogy ne vágóba menjen...
(az egész folyamat a támogatott mesterséges termékenyítésnél szabadult el, és sztem a fizetett pisigyûjtés sem kedvez neki, mert született/születik egy csomó csikó, aminek val szeg nem kéne megszületni. Úgy értem, hogy a piacon nincs rá kereslet.)

Egy kedves lovas ismerõsöm mondta egyszer (amikor kicsit felszökött a lólétszám nála), hogy ha ajándékba oda ad egyet valakinek, akkor így keres havonta 30.000 Ft-ot. Merthogy egyel kevesebb eszik...

A fent leírtak nem a telivér ménesekre vonatkoznak, ott nem tudom, hogy mi a helyzet.

#2169 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 19. - 12:10

Minimum 50 ezer ft egy havi tartás a pályán,máshol se sokkal olcsóbb. A ló hónapokig,míg nem találnak vevõt,áll és egy fillért nem keres.Nagyon sok lótulajdonosnak nincs saját ménese,istállója,hogy haza tudja vinni a lovat. Arról nem beszélve,hogy így õsz táján hozzák fel a versenyistállókba a csikókat,így kell a hely.Annak a lónak,aki nem termel hasznot,mennie kell. Jó esetben fillérekért hobbylónak,rosszabb esetben vágóra.Utóbbi a gyakoribb.

#2170 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 24. - 9:33

Sziasztok!

Ide is beteszem, ha már hobbi telivérekrõl van szó, meg nem szeretném, ha rossz kezekbe kerülne...

Egy ismerõsöm lova külföldi munkavállalás miatt sürgõsen eladó. A lónak nincs baja, nem köhög nem sánta, az ára azért ennyi, mert sürgõs és mert szeretné jó helyen tudni (tehát vágóáron alul van, de nem szeretné, ha megennék...)

Floramur 2000-es születésû sötétpej telivér kanca, belovagolt, szuper szelíd, gyerekek is ellovaglják, bújkálhatnak a lábai között. 1 éve nem igen volt mozgatva, szóval kicsit túlsúlyos... A ló Fóton lakik jelenleg.

Ár: 100.000 Ft

érd: Bognár Zoltán 20/939 0838

Posted Image

#2171 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 9. - 11:52

Ja, elkelt ám hamar!

#2172 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 24. - 20:07

Hogy ebben a topicban is történjen végre valami: egy magyar ló,Ostinato Dubaiban 6.helyezést ért el úgy,hogy a lovaglása nem sikerült egészen jól. Februárban megint fut.Hajrá,Oszi!

#2173 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 25. - 21:26

:)
Kíváncsian várom a folytatást!


#2174 Bettie

Bettie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 183 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 7. - 19:05

Sziasztok! Telivérek mellett munkát vállalnék, elsõsorban munkalovasként (kezdõként, de több éves lovastapasztalattal: saját telivérek, miegymás)! Kül- és belföldön egyaránt, közepes angol nyelvtudással, nagy-nagy lelkesedéssel! 06/30-411-0605

#2175 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 17. - 20:05

Keresem : 01. Kárbé nevü atv kancát apja:. Nellio . anyja köntös. 02. Catalonia nevü atv kanca apja:. Nellio. anyja:. Cinzano . Ha ismeri őket valaki kérem jelentkezzen.

#2176 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 19. - 14:00

Név: Hod Eleagnus [Hod Eleagnus] Születési év: 2002 Szín / nem: pm Apa: Noble Call (IRE) Anya: Her Highness (IRE) Idomár: Papp I. Istálló: LOLA i. Össz. futás: 48 (4-23-21) (nyert / pénzért futott / helyezetlen) Össz. nyeremény: 1 832 500 Ft Ha regisztrálsz az abrakmester.hu-n (ingyenes), akkor többet is megtudhatsz róla.

A férjem sokat lovagolta munkában ezt a bizonyos Noble Call nevű mént.Ez az egyik olyan ló,akinek nem lett volna helye a telivértenyésztésben.Ráadásul idegbeteg is volt.

Hod Eleagnus nem az a ló volt,aki egyszer verseny közben súlyosan megsérült?



#2177 Tímea

Tímea

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 8. - 22:17

Sziasztok! Kérlek, adjatok tanácsot. Lovat szeretnék, jó áron - és az sem baj, ha telivér, sőt. :)
Hogyan működik ez a pályáról való lóvásárlás? Kisétálok mondjuk Alagra és kérdezősködök? Vagy előtte a kiszemelt istállókat illik telefonon felkeresni? Mert Felsőpakonyról írtátok, hogy ajánljátok, őket mondjuk fel tudom keresni, de a többieket?



#2178 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 9. - 9:58

Én egyszerűen végigsétálnék az istállókon Alagon, és beszélgetnék a lovászokkal. Vágóárért már kapsz jó lovat. Én is ott vettem, bár én ismertem a lovat régebbről. Ha kinézel egyet, talán tudok információval szolgálni róla, keress meg magánban. De a neten is hirdetik a kiszórt lovakat. Egy  atv megfelelő kézben szerintem nagyon nagyon jó választás. Intelligensek, tanulékonyak, akiket ismerek, hogy pályáról lehozott telivérük van, mind nagyon elégedett.



#2179 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 10. - 12:02

tényeg hülyén hangzik, de valóban annyi, hogy bemész az első istállóba és az első szembejövő embert megkérdezed, hogy nem tud-e eladó lovat. ha nem is tud, máris odavezet valakihez, aki majd tud, aki majd mutat, ahol lesz egy másik lovász, aki tudja, hogy a szomszéd istállóban is van eladó, stb.  kb minden istállóban van pár eladó, bár van ahol valóságtól erugaszkodott árakat mondanak, de pár órát rászánva legalább 10-15 eladó lovat nézhetsz meg.



#2180 Tímea

Tímea

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 16. - 19:31

Végül nem mentem Alagra - többen mondták, hogy talán nem is baj - mert időközben megtalált a szerelem, telivér tulajdonos lettem!

King Cobra tegnap az Álmodó Istállóból hozzám költözött.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.png

 

Rontó, a lovaink együtt futottak 2011-ben a nyeretlen háromévesek versenyében. Sokáig fej-fej mellett, majd Cobra elhúzott 14 hosszal... azért bízom benne, hogy van rajta ki/be kapcsoló gomb.  :rolleyes:

 

Ui.: Most már nem bánom...  :wink:



#2181 furiosojr.

furiosojr.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 17. - 8:05

Tetszik :)



#2182 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 17. - 17:24

na hát erre mondják, hogy kicsi a világ! sok boldogságot hozzá, pofás jószág!

 

ha 2011-ben már futott és most vetted meg az azt jelenti, hogy 3 szezont lehúzott? az szép! ezek szerint jól is ment. én nem bánom, hogy az enyém kis lassú volt, mert így csak 1 szezont töltött a pályán (pont 6 hónapot) ami szerencsére nem hagyott mély nyomokat sem a fejében, sem a lábaiban.

 

és mit jelent az, hogy "többen mondták, hogy nem is baj, hogy nem mentél Alagra"? mit hallottál?



#2183 Tímea

Tímea

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 17. - 18:35

Jól ment, bár nem vagyok galoppszakértő. Tulajdonképpen két szezont futott, mert 2012-ben csak egy versenyen indult, a többit pihente egy sérülés miatt. Az ő kis lelke is ép, látszik, hogy vigyáztak rá, nagyon kedves, kiegyensúlyozott jószág.

 

Arra gondoltak szerintem, hogy nagyon meg kell nézni, hogy kitől és mit vesz az ember. De ez minden lóvásárlásra igaz. Nekem annyiból lett volna nehéz dolgom, hogy 200 km-re lakok, nem tudom annyiszor kirpróbálni a lovakat, nem ismerem az istállókat, nem tudom, kiben lehet bízni, kiben nem, szeretem előtte kicsit leinformálni a jelölteket és nem úgy választani, hogy kivezetnek ötöt, aztán amelyik megfelel, az utazik. Az Álmodóról meg csak jókat hallottam, tényleg nagyon megbecsülik a lovakat, nagyon sokat meséltek róla még mielőtt megnéztem volna és láttam, hogy a lovascsapat is nagyon szereti Cobrát. Én ilyen helyről szerettem volna lovat venni és végül sikerült is.



#2184 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 17. - 21:42

Jó ló.

SzabóJ. nem szokta idő előtt kizsigerelni a lovait, ez se futott kétévesen.



#2185 Tímea

Tímea

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 17. - 22:06

Köszi a videót! Már minden fellelhető versenyét megnéztem többször is, nem tudok betelni vele. :)

 

Amikor ma kiderült, hogy karórágó, majdnem megőszültem ott helyben...  :sad:

 



#2186 bucsi

bucsi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 17. - 20:30

Az Álmodóból tökéletes ATV paccokat lehet szerezni, remek árért ! Nekem is onnan van kettő, ők 2013 májusban költöztek hozzám (:

Végül nem mentem Alagra - többen mondták, hogy talán nem is baj - mert időközben megtalált a szerelem, telivér tulajdonos lettem!

King Cobra tegnap az Álmodó Istállóból hozzám költözött.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.png

 

Rontó, a lovaink együtt futottak 2011-ben a nyeretlen háromévesek versenyében. Sokáig fej-fej mellett, majd Cobra elhúzott 14 hosszal... azért bízom benne, hogy van rajta ki/be kapcsoló gomb.  :rolleyes:

 

Ui.: Most már nem bánom...  :wink:

 



#2187 bucsi

bucsi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 17. - 20:32

A miénk is az de ha felraksz rá nyakörvet, az nagyon sokat használ (: mi levettük egy év után róla, és már nélküle sem csinálja ! (:

Köszi a videót! Már minden fellelhető versenyét megnéztem többször is, nem tudok betelni vele. :)

 

Amikor ma kiderült, hogy karórágó, majdnem megőszültem ott helyben...  :sad:

 



#2188 Tímea

Tímea

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 18. - 18:02

Elkiabáltam a karórágást (és nem szerettem volna senkit sem rossz színben feltüntetni... :sad: ). Az első napokban büfögött, kivettük a boxból az adott tárgyat és hopp, azóta sem csinálta. Hogy az hogy lehet, hogy hirtelen olyan nagy ingerenciát érzett a büfögéshez, aztán meg egy kicsit sem, abszolút nem értem, mindenesetre nagyon megijesztett, az azóta kialakult helyzettel viszont tökéletesen elégedett vagyok.  :) 

Hoztam néhány friss fotót az úrfiról. A munkamorálja a nullához közelít (nem komiszkodik különösebben, csak hát fél év szabadság után ki szeret újra munkába állni?), a mozgásigénye nemkülönben, de nagyon jól megértjük egymást, egyikünk sem siet sehová.  :) 

 

DSC03963_kicsi_k_www.kepfeltoltes.hu_.jp

 

DSC03998_kicsi_k_www.kepfeltoltes.hu_.jp

 

DSC04080_kicsi_k_www.kepfeltoltes.hu_.jp

 

Bucsi, megmutatod a tieidet?



#2189 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 18. - 18:17

Gyönyörűség!



#2190 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 14. - 20:25

Na most, hogy már majdnem teljesen begyógyultak a sebek meg merem mutatni, hogy nézett ki az én észlény Nyunyikám, miután egy másik lovat kergetve nekirohant fejjel egy fának, ami olyat szólt, hogy szerintem még Bp-en is hallani lehetett... Vagy 1 hétig vérezgetett még az orra, a szeme is bedagadt, olyan volt, mint egy boxoló egy elvesztett meccs után.

Most már szerencsére jól van, és úgy vélem jót tett neki a fejbe kólintás, mert mostanában egy angyal! Holnap lesz a (6.) szülinapja.

 

1656221_10202608734773500_1423738294_n.j



#2191 Grand

Grand

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2014 december 23. - 8:26

36-36 db ügető és galopp fotóval, 12 oldalas, 6 kép / hó
limitált példányszámban megjelent a 2015-ös Lóversenyes falinaptár.
A kiadvány ára: A4 méretben 2.500.-/db, A3 méretben 3.000.-/db
Kapható egyes budapesti fogadóirodákban nyitvatartási időben:
II. ker. Frankel Leó u. 9. Tel.: (+36)-1-212-4186
IV. ker.Szent István tér 20. Tel.: (+36)-1-369-4295
VII. ker. Akácfa u. 5. Tel.: (+36)-1-322-5680
VIII. ker. József krt. 75. Tel.: (+36)-1-318-8653
XI. ker. Bocskai u. 7. Tel.: (+36)-1-361-0181
XIX. ker. Üllői út 222. Tel.: (+36)-1-282-9487
 
A Kincsem Parkban versenyek alatt a földszinti Turf árusító fogadókasszában, illetve egész héten Juhász Balázs (108-as) istállójában.
 
2015naptar_kicsi.jpg


#2192 Grand

Grand

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2014 december 23. - 9:00

Érdeklõdni a 06/30-421-1455 telefonszámon, valamint a 
kovacs.gabor293@gmail.com e-mail címen.


#2193 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 2. - 7:58

Ki ismeri a SHAKIRA MIA xx nevü kancát?

#2194 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 5. - 13:05

Végre itthon. Sikerült megvenni egy kancát. Sonadora stp . Apja: Fly to the stars. Anyja: Shakira mia.

#2195 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 5. - 13:55

kép?


  • Rontó kedvelte

#2196 incifinci

incifinci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 5. - 16:42

Shakira Mia az utóbbi 15 év egyik legjobb kancája volt a pályának. Klasszikus (Hazafi Díj) és kiemelt verseny nyerő, külföldön is volt nagyversenyben dobogós. 75 a legmagasabb generálja, ami klasszis szint. A tenyésztésben úgy emlékszem elég jól vemhesült, talán csak egy évben (2012-es csikója nincs) maradt üresen 2007 óta. A harmadik csikója, Sabato kiemelt versenyt nyert. A Derby előfutamának számító Alagi Díjban győzött, majd ugróversenyben is kipróbálták több-kevesebb sikerrel.

 

Ez a kanca nem futott. Az apja, Fly To The Stars nem a kedvencem. Láttam a cseheknél élőben, eléggé agyasnak tűnt. Sok labilis idegrendszerű, kis képességű, nem túl acélos ivadéka van. Több országban is megfordult, sehol nem tudott gyökeret verni. Most épp nem is tudom hol fedez, tán visszament a lengyelekhez.

 

Az anyai oldal értékes szerintem, reméljük az az erősebb, bár nem tudom mi a célod vele. :)



#2197 Számadó

Számadó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 5. - 18:44

Köszönöm az infót. Az idegrendszerével nincs baj, tenyésztés a célom. Keresem a hozzá megfelelő fedmént. A szomszédban fedez a "Cár".

#2198 incifinci

incifinci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 6. - 9:24

Szuper :) Viszont, ha Cárral tervezel, akkor ne sokáig gondolkodj, mert van már rá ajánlatunk és lehet, hogy nem sokáig lesz már Kunbaracson. Sárközi Pétert kell keresni, a +36 30 860 4437-es számon, vagy a zinaad@gmail.com címen.



#2199 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 6. - 9:39

Ezt hogy kell érteni? Eladjátok Cárt? Nagyon szerettem őt, igazi, nagy lélek, szívét-lelkét beleadta mindig. Remélem szép élete lesz, megérdemli..... :ang:



#2200 furiosojr.

furiosojr.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Közzétéve 2015 március 6. - 11:22

Nem tudom, hogy incifinci eladni, vagy megvenni készül a mént, de láttam hirdetését a lovaok.hu-n. (mármint eladási célú és nem fedezési hirdetését)


Edited by furiosojr., 2015 március 6. - 11:23.