Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovarda kerestetik


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
436 válasz a témához

#121 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 28. - 15:18

Lenne egy kérdésem. Ismeri-e valamelyikõtök a Hûvösvölgynél található lovardát? Hallottam, hogy létezik ott egy lovarda, de hogy pontosan hol van és milyen azt nem tudom. Aki ismerõs arrafelé, világosítson fel lsz.

#122 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 30. - 21:04

FILLY!!!!!!!!!!!!!!Molnár Tamás ?????Én is nála lovagolok már vagy két éve!!!!!!!!Ott a temetõ után!Te ismered az Exet?Még mindig oda jársz????????????????????????

#123 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 30. - 22:40

Kapomány: hova oda? Molnár Tamásnál 19 évvel ezelõtt lovagoltam, de most is gyakran találkozom vele itt-ott.

#124 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 5. - 22:30

Most jellenleg nálunk nincs hely a lovardában ami az óbudai temetõ után van, de nálunk a lovak bõségesen kapnak kaját és mindig egy csomó szalma van alattuk. Ha érdekelne akkor írj az aranypatko@freemail.hu e-mail címre.

#125 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 6. - 9:29

idézet:
Eredeti szerzõ: zapolya:Lenne egy kérdésem. Ismeri-e valamelyikõtök a Hûvösvölgynél található lovardát? Hallottam, hogy létezik ott egy lovarda, de hogy pontosan hol van és milyen azt nem tudom. Aki ismerõs arrafelé, világosítson fel lsz.[/QUOTE]Ott van a Honved lovardaja a Pasareti uton. Ahogy mesz kifele, ahol a katonasag kezdodik kis utca balra, elso kapu jobbra. Aztan meg ott van a Petnehazi lovasclubb. Errol fogalmam sincs, hogy hol van. Szimplan oda talalok ;) Ez ugy elso ranezesre igen draga helynek tunik. (Meg rossz emlekeim vannak rolla gyerekkorombol. Persze lehet, hogy az utobbi 20 evben valtozott a hely.)

#126 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 6. - 9:32

idézet:
Eredeti szerzõ: Kapomány:FILLY!!!!!!!!!!!!!!Molnár Tamás ?????Én is nála lovagolok már vagy két éve!!!!!!!![/QUOTE]En lovagolok nala, nem a Filly :cool: Ha mostanaban latsz ott valakit voltizshevederbe kapaszkodni az eleteert (na jo, neha azert elengedem Posted Image ) Akkor az en vagyok Posted Image

#127 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 6. - 9:53

Köszi ImRE az ötleteket! Titoknál már utánaérdeklõdtem a Honvédnak, úgy tûnik, hogy ott csak valamiféle egyesületi tagként, vagy tanfolyamosként lehet lovazni. Pedig a Honvéd nagyon bejönne nekem, mert egy utcára dolgozom tõle.A Petneházyban voltam én is kb. 3 éve egy alkalommal. Többé nem vágytam rá (drága és nekem túlságosan "nagyüzemi").Viszont hallottam valahol, hogy a Hûvösvölgynél van lovarda, azt gondoltam, esetleg valaki ismerõs arrafelé. [ 06 Június 2002, 09:56: Az üzenetet átszerkesztette: zapolya ]

#128 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 9. - 22:12

Imre!Ott lovagolsz voltizshevederrel?Nem is láttalak még?

#129 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 11. - 11:03

idézet:
Eredeti szerzõ: zapolya:Viszont hallottam valahol, hogy a Hûvösvölgynél van lovarda, azt gondoltam, esetleg valaki ismerõs arrafelé.[/QUOTE]Ha tudsz valamit, akkor legy szi' ird meg ide is.Mondjuk az nem Huvosvolgy, de Vorosvaron biztos van.

#130 Luca

Luca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 11. - 14:45

A Hûvösvölgyi úton van egy srác, aki 5 lovával vállal tereplovagoltatást. Könnyen megközelíthetõ a hely. A telefonja: 06/20-914-4909Ha valakinek van kedve megnézni, én is szívesen csatlakozom talán könnyebben rá tudom magam szedni mint egyedül.

#131 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 13. - 21:11

Gyerekek! Gyulán van valami jó kis lovarda? Nem tudjátok?Esetleg címet, vagy árakat?Köszi...ZsubabaEsetleg Békéscsaba, mert az is a környékén van...vagy bármilyen környezõ városka (fél órán belül elérhetõt) Posted Image

#132 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 14. - 19:48

A 2. ker - hez közel keresek lovardát!Segítsetek!

#133 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 16. - 19:46

Sziasztok találtam két igen közel lévõ lovardát de a lovarda nevén kívül nem tudok semmit. a két lovarda neve a Petneházi Lovasiskola és a Budapesti Honvéd SE lovardája. Kérlek segítsetek mindent kideríteni róluk elsõsorban a bértartásra és a versenyre való felkészítés érdekelne. Segítsetek!

#134 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 16. - 21:45

Kapomány!Szerintem a Petneházyt kerüld el jó messzire, mert irreálisan nagy összeget kérnek a semmiért. Igaz csak egyszer voltam ott, de az is éppen elég volt. Tudod amikor én voltam, akkor nagyon sok német volt ott, lehet hogy máskor is vannak... és hát tudod ez úgy szokott lenni, hogy olyankor azzal kell foglalkozni, mert a németektõl rengeteg pénzt ki lehet sajtolni. Így egész lovaglás alatt egy büdös szót nem szóltak hozzám. Igaz, megcsináltak mindent helyettem, felnyergeltek, meg kantároztak, de nem szeretem, ha ezt helyettem csinálják, ez is hozzátartozik a lovagláshoz...Aztán kimentünk a karámba, és ott lovagoltunk... a lóról nem mondtak semmit, a lovaglásomba nem szóltak bele... elvették a pénzt és menjél!Nekem nem volt szimpatikus hely.... :rolleyes:

#135

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 25. - 20:07

Hali!A Hüvis témához van 1 hely...Hidegkútin jössz Hüvitõl, túl kell menni a Széphalom bevásárlókpn (azért írom így, mert nem tom a házszámot, de a ház oldalára fel van festve a név ->) és ott megtalálhatja bárki az Indián Lovasudvart. Árakat, hogy ki, mikor mehet oda, nem tudok, de a pacik nagyon helyesek (ha terepen vagyok, szoktam velük találkozni Posted Image ), meg az emberek is annak tûnnek. Luca asszem nem errõl beszélt, mert ha jól láttam, 5nél több ló van itt... Apropó, Luca, te nem a Tatiba jársz és én ismerlek téged és szoktunk találkozni a 64-esen reggelente?.. Posted Image

#136

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 25. - 20:12

Bocs, nem nagyon vágom, miért rakott be 2X, de mind1... Szóval, még annyit, ha már itt vagyok, el kell menni oda és becsöngetni, mert én sajnos tényleg nem tudok ennél többet... Bár hátha van itt vki, aki járt már ott... ;) [Segond, javítva. ;) ] [ 25 Június 2002, 23:59: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#137 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 26. - 9:33

Luca, Dé, köszi az infokat. Valószínûleg mindkét helyre bekopogtatok majd. Luca, a Hûvösvölgyi útra elmehetnénk együtt is körülnézni valamikor, meg persze a másik helyre is ha érdekel.Dé, az Indián Udvar (már a neve is ígéretes) megközelíthetõ tömegközlekedéssel? És üdvözöllek a fórumon!Cserébe egy tipp tõlem is. Valaki kérdezte Veszprém környékét (mondjuk nem éppen 10 percre van tõle, de nagyon megéri: Taliándörögd, Pegazus Fogadó Posted Image Csak terep van, de az valami gyönyörûséges. Most hétvégén például a pillangók rajzanak, nem tudom elfelejteni a látványt, ahogy begázoltunk a növényzetbe, amibõl csak a lovak feje látszott ki, a szõke sörényû lovam körül pedig kb. 20 gyönyörû világoskék pillangó repkedett. Az egész környezet nem valóságos. Olyan, mintha Álomországban járna az ember. Erdõk, mezõk, dombok, hegyek, virágok, kedves kis falvak, templomtornyok, birkanyájak, tehéncsorda, egerészölyv, nyuszi, õzike, gólyák. Olyan mintha valami zseniális tereprendezõ alkotta volna az odatévedõk gyönyörûségére. A lovakról inkább nem írok semmit, látni kell õket: bátrak, ügyesek, kedvesek, egy rossz mozdulatuk nincs. Az hogy gyönyörûek, már csak a ráadás :D Mindezeknek a tetejébe, a házigazdák is fantasztikusak.

#138 Luca

Luca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 26. - 15:00

A Pegazus fogadóról már én is hallottam olyantól, aki ott járt. Állítólag 14 fõt tudnak egyszerre fogadni. Nincs kedve valakinek egyszer hétvégén eljönni? Vagy mondjuk péntek-szombat-vasárnap? :cool:

#139

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 26. - 20:07

Zap!Az Indiánba úgy mehetsz, hogy az 56 villamossal vagy busszal elmégy Hüvibe, ott felszállsz a 257, 64 vagy 164 buszok vmelyikére (vagy az 57-re, csak az tesz egy hurkot és a másik irányból ér el oda) és leszállsz a Templom utca megállónál, onnan még menned kell elõrefelé és át az út túloldalára, egyrészt, mert csak ott van norm. járda, másrészt a lovi is ott van. Posted Image Tényleg csak egy udvar az egész, remélem, sikerrel jársz, ha meglátogatod õket, és kivisznek terepre! Posted Image Nem tudom, mennyire zártkörû a buli... ;)

#140

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 26. - 20:11

Még 1 kérdés... Ehhez az általad reklámozott Pegazus dologhoz nincs egy telcsiszámod, meg egy címed esetleg??? És mennyi volt ott a terep? Nagyon felcsigázott a dolog!.. :D

#141

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 26. - 20:15

Ja, Zsu, köszi a javítást!.. Hiába, a technika ördöge folyton kibabrál velem... :rolleyes:

#142 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 27. - 9:24

Köszi a felvilágosítást. A Pegazus számát nem tudom, mert nem szoktam hívni õket, csak megyek, addigra meg minden meg van szervezve :D Az MT Rt. lovasturisztikai kiadványában benne vannak az biztos. Azért reklámozom ilyen lelkesen, mert most hétvégén (is) voltam ott, és még friss az élmény. A terep ára 1000 Ft/óra és minimum kétórás terepre viszik ki az embert (negyed óra, mire kiérsz a faluból).

#143 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 27. - 20:14

Imre!Voltál ma lovagolni?Én igen!

#144

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 27. - 22:40

Köszi! Majd utánanézek abban az izében a számának... 1000 ft nem is sok!.. :D Posted Image játszom tongue.gif

#145 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 27. - 22:50

[url="http://"http://www.tar.hu/aranypatko"]Itt[/url] egy tuti jó lovarda! Egyéb info az e-mail címen.

#146 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 28. - 20:07

Nem tudna valaki Balatonvilágos (siófoktól 10-15 km) környékén egy olyan helyet, ahol egy gyakorlott lovas kimehet terepre lovagolni? Csak mert megyek kedden a Balcsira, és nagyon hiányozna, ha nem tudnék lovagolni. Köszi! Posted Image

#147

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 30. - 17:39

hmmmmm, ez furcsa... évekig nyaraltam Világoson, de lovardát ott sehol sem találtam, de azt nem hinném, hogy nincs is!.. :confused: Figyu, ha találsz egyet arrafelé, akkor majd szólj róla, elgondolkodtatott ez a dolog... :rolleyes: Zap, ha erre jársz, volna hozzád egy kérdésem: nem tudnád nekem megkérdezni azoktól, akikkel odamégy a Pegazusnak a számát?.. Csak mert nem találom sehol, ill. találtam egy ilyen nevû helyet a neten, de az Szentbékkálán van... VAGY AZ AZ?! :confused:

#148 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 30. - 21:16

Dé!Ígérem, szólni fogok!

#149 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 1. - 9:56

Dé! Pegazus Fogadó száma: 06-87-437-052Jó szórakozást, és elõre irigykedek mindenkire aki ott tölti az idejét Posted Image

#150

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 5. - 21:48

Köszi Ikácska!KÖSZI ZAPOLYAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Jeeeeee, most boldoggá tettél... Posted Image Remélem, nemsoká megszervezem az életem és eljutok oda is... Posted Image Posted Image

#151 Bazs

Bazs

    Vérnyúl

  • Fórumtag
  • 673 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 5. - 22:17

Nagyon utálok mindenkit, aki Taliándörögdön lovagolhat, amikor én meg nem!.. Posted Image

#152 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 23. - 19:58

Nagyon szomorú vagyok, mivel rajtam kívülálló okok miatt nem tudok abba a lovardába járni, ahová nagyon szeretek Posted Image . Tehát: keresek valami jó kis helyet magamnak (osztály) és lehet, hogy az unokatesómnak is (futószár lesz, mert teljesen kezdõ). És akkor jönnek a kívánságok: nyugodt ló, nem magas ár. Hely a Csömöri-Gödöllõi HÉV vonalán vagy a csömöri busz környékén legyen, mert XVI. ker-i vagyok. Tudom, elég nehéz, mert egy álomhely volt, ahova jártam, és nehéz lesz hasonlót találni. Nyugodt, jó fej lovak, jó társaság, nem magas árak. Ez volt, és hasonlót szeretnék. Még egy kívánság. Mivel mobilt nem nagyon tudok hívni, szivesebben nézném meg személyesen a dolgokat, úgyhogy a címek gondolom inkább magánban jöjjenek.Elõre is ezer köszönet.

#153 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 23. - 20:25

Neduddki! Mi messze vagyunk? :D

#154 ingóbingó27

ingóbingó27

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 24. - 10:59

Sziasztok!Én nem lakom nagyon a világ végén, Verõce Pesttõl kb. 1 óra vonattal, de jobban szeretnék itt a Dunakanyarban lovagolni, mivel idõhiányban szenvedek. (Mint mindenki itt a fórumon)Tud valaki itt valahol? :confused: Én most jelen pillanatban egy magánháznál lovagolgatok, de szeretnék elmenni a katalinpusztai lovardába is. Ismeri valaki? Milyen hely? Foglalkoznak kezdõ nokedlikkal is?És a lovak?Szóval ha tud nekem valaki segíteni, megköszönném. Ingóbingó

#155 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 24. - 11:30

idézet:
Eredeti szerzõ: ingóbingó27:Én most jelen pillanatban egy magánháznál lovagolgatok, de szeretnék elmenni a katalinpusztai lovardába is. Ismeri valaki? Milyen hely? Foglalkoznak kezdõ nokedlikkal is?És a lovak?Szóval ha tud nekem valaki segíteni, megköszönném. Ingóbingó[/QUOTE]Szia Ingóbingó! Katalinpusztán kezdtünk lovazni három éve. Kezdõkkel is foglalkoznak körkarámban. Amikor mi kezdtünk nem volt futószárazás és nagy "edzések". Az alapokat megtanították, aztán irány az erdõ) Na jó, persze csak annak, aki már kicsit bátrabban ült a lovon. (Mi kb. fél év alatt jutottunk el erre a szintre.) A lovak nagyon jó fejek, kezdõkkel (is) dolgoznak már évek óta (Texas, Zápolya ;) , Pretty, Kikka). Az új pacokat nem ismerem, sajnos már régen nem jutottam el Katalinpusztára. Az erdõ gyönyörûszép, nagyon élvezzük az ottani terepeket mindig. Az volt a gond, hogy az õszi, téli esõs, saras idõben nem túl jó a talaj és napokig tart míg egy esõ után felszárad. Most már egy cirkuszi sátor felállításával áthidalták ezt a problémát is, de persze az nem az igazi. Az éppen most kezdõ lovasoknak persze megfelelõ. Ha kell neked a tulajdonos neve/száma küldj emailt, és megadom.(Csak sikerült kivennem végre azt a pipacspiros szmájlit!) [ 24 Július 2002, 11:51: Az üzenetet átszerkesztette: zapolya ]

#156 forkissima

forkissima

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 25. - 19:52

Hali Mindenkinek,Egy volt kollégámnak kellene lovarda. A Várban lakik, reggelente szeretne lovazni járni hétvégén meg terepelni is egy kicsit (bérlovaglás érdekelné, saját lovat most néz, tehát bértartásban is gondolkodik). No Petneházy. Már lovagol 2-3 éve, tehát nem kezdõ teljesen. 9-re jár munkába, régebben hajnalonta járt ki a Hajógyári szigetre, de az most már nem járható. Aki tud bármit, legyen szíves értesítsen. általános infó mehet a fórumon, telefonszámot természetesen magánba kérnék.Elõre is köszi.Forkie Posted Image

#157 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 29. - 8:49

Hali!Üllõn, a Dóra-majort ismeri valaki?Ha igen, akkor mi a véleményetek? Esetleg egy elérhetõséget tudtok? Posted Image

#158 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 29. - 9:04

Zsezse! Dóra-majorba járunk lovazni pár éve. Jó hely. Ha érdekel küldj emailt, és akkor leírom a részleteket.

#159 forkissima

forkissima

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 29. - 15:05

Szia Neduddki!Én Csömört ajánlanám neked, ott van jópár lovarda, ahol tudnál lovagolni. Én Bluehoz járok, nekem õ jön be. Árakat nem tudok, gondolom lovarda és oktató válogatja, de a fórumon leledzik pár Csömörön lovagoló/lovagolt egyed (M1es, Unicorn, KundK, Blue stb.) aki tudna neked segíteni.jó keresést,Villõ

#160 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 29. - 18:57

Köszönöm Forkissima, Blue-val már felvettem a kapcsolatot, Angi is ajánlott egy lovardát, és mehetek Zsubabáékhoz is. Jó helyet szeretnék, de sajnos azok a mocskos anyagiak :mad: mindenbe beleszólhatnak, mert a szüleim fizetik a lózást.