Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Misztika, Mágia, Paranormális és természetfeletti


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1285 válasz a témához

#81 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 1. - 16:14

Ha most kiderül, hogy valami történt azzal a lánnyal, kitérek a hitembõl... :rolleyes:

#82 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 1. - 17:13

Sziaszok!En mostanaban azon gondolkozom, hogy elmegyek egy agykontrol tanfolyamra. Volt mar valaki ilyenen? Jo? Mukodik? Mit gondoltok, tudtok errol a dologrol?Udv MadNed

Hozzászólás megtekintése

Szerintem mindenképpen menj el, hasznos dolog. Én már jó régen voltam, de a mai napig használom a relaxációs technikát, amit ott tanultam.

#83 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 július 1. - 20:23

ShábaNagy hiba, ha nem tulajdonítassz nekik jelentõsséget, ezt fõleg az agykontrollosok tudják miért ;) De szerintem mással is történt már olyan hogy megálmodott elõre valamit..velem számtalanszor.Különben rájöttem, hogy van egy másik száma, csakhogy azt nem írtam bele a telefonomba, úgyhogy mindegy..a telefonkönyvben nem találtam õket, mert tavaly váltak, és mostmár csak a faterja számát találom. Egyébként én nem gondolnék rosszra, mert szerintem arról tudnék, nem is azért írtam. hanem maga az "élmény" ahogy történt. próbálom elhitetni magammal, hogy csak a képzeletem játéka volt, de nem megy. Újra, és újra, ahogy rágondolok eszembe jut az egész, és annyira valóságos, és ijesztõ volt. Na mindegy. csak többet ne legyen ilyen..

#84 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 1. - 20:34

Én nem mondtam, hogy biztos, hogy nincs jelentõségük, csak én nem hiszek benne. Egy idõben érdekelt egyébként az agykontroll, vettem is egy könyvet, olvasni kezdtem, de nem tetszett. Nem olvastam el. De azért lehet, hogy egyszer még elolvasom! ;) Egy tanfolyam talán érdekesebb lenne, de azt meg felénk nem tartanak. :)

#85 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 július 1. - 20:46

Könyvet önmagában én sem ajánlom. nekem a szüleim elsõk között végezték anno, meg még a családban sokan mások, tehát nem volt tõlem idegen a téma, mégis azt mondom: a tanfolyam után jöttem rá hogy mi is ez, meg hogyan kell alkalmazni. Nagyon más ;)

#86 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 10:12

Az agykontrol szerintem is nagyon hasznos dolog, és szerencsére akkor is jól mûködik ha az ember nem hisz benne. Nem "hit" kérdése ugyanis a dolog. Egyszerûen csak egy olyan technika, amivel az agyad eddig még kihasználatlan kapacitásait is be tudod kapcsolni. Persze nyilván nem az összes szabad kapacitást, mert az lehetetlen is lenne. :)

#87 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 11:06

Nem láttátok a Pi c. filmet? Egy matematikusról szólt, aki a véletlennel és statisztikákkal meg ilyesmivel foglalkozik, és azt a számot keresi, ami a világmindenség mûködésének alapja. Van egy szuperszámítógépe is, és a géppel próbálja kitalálni A számot. A gép egyszercsak tönkremegy, de az utolsó pillanatban kinyomtatott még valamit.. Késõbb rájön az ürge, hogy a gép rájött, hogy õ csak egy gép, és akkor pusztította el magát. Aztán a pasas újra meg akarta találni a számot, és akkor neki fájt egyre többet a feje, meg agyvérzést kapott, talán mert õ maga is rájött a létezésének semmirevalóságára. Szóval egy érdekes film volt.

#88 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 11:17

Sajnos nem láttam a filmet, de biztos izgalmas lehetett. :o Lehet, hogy tök hülye vagyok, de nem teljesen értem az összefüggést az elõzõekkel. Kifejtenéd? :kíváncsianpislogó: Vagy nem is akartad folytatni a gondolatmenetet?

#89 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 12:07

Boki, szerintem az agykapacitás és a kihasználatlan lehetõségek lehetetlensége a kulcs...

#90 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 12:17

Vagy a létezés semmirevalósága? :confused: :dev: :P Cav, lécci tedd tisztába ezt a dolgot! ( Ja és olvasd el lécci a mailt, amit küldtem neked az imént! :) )

Edited by Bokorugró, 2005 július 2. - 12:19.


#91 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 12:20

Én mindent értettem, a számot is tudom, de rettenetesen fáj a fejem. :rolleyes: Hadd ne magyarázzam tovább. :)

#92 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 12:25

Te ne is magyarázzá', mer' a Cavot kérdeztem, na! :mad: Azt a ....!

#93 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 12:44

Miért, mi lenne nélkülünk a világegyetemben? Kis porszemek vagyunk, alig-alig tudunk beleszólni a világ alakulásába. Persze ha elõvesszük a káoszelméletet, akkor nem így van, de most ne vegyük elõ. :)A filmnek az volt a lényege, hogy a gép, vagy az agy, ha rájön a saját létezésének mibenlétére, akkor nem képes tovább létezni. Az emberek igen messze állnak ettõl egyelõre, nem csak paranormális téren. Nem szabad túl sokat gondolkodni ilyesmiken.. Enni, inni, b..zni, aludni és kész. Akinek csak ennyibõl áll minden napja, végülis boldog ember, boldog tudatlanságban. Kicsit irigylem õket, mert most ott vagyok, hogy tudom, van ennél több is, de nem találtam még meg, ami nekem megfelelne. A helyemet a világban, vagy tudomisén. Menjünk lovazni! :D

#94 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 13:03

Menjé'! :hupp: :hupp: :hupp:Különben meg addig jó, amíg nem jövünk rá saját hiábavalóságunkra, mert akkor fel is akaszthatjuk magunkat... :huh:

Edited by Bokorugró, 2005 július 2. - 13:06.


#95 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 13:16

Hát ezaz, hogy mennék én, de egyrészt itt rohadok melóhelyen, másrészt amúgyis szar idõ van, úgyhogy van idõm gondolkodni! Ellenfilozófiaként meg az elõzõhöz, kurvára nem érdekel, hogy csak egy porszem vagyok a világban, érezzük magunkat jól porszemként! :D És ha csinálunk valami szépet, jót, akkor máris nem vagyunk hiábavalóak. Most ezzel vagyok bajban, mert ötletem volna festményre, szoborra, zenére, csak fakézzel, botfüllel-aggyal nehéz. :)

#96 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 13:21

Én meg már éppen megállapítottam, hogy ejdegyorsan visszaértél a lovazásból. :DÖtletem nekem is van, csak a fejfájásom nem engedi kibontakozni. :(

#97 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 14:31

Ha már megvan az ötleted, akkor pedig már csak a kezed kéne járjon... a szád helyett :gm: :ang:

#98 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 14:37

Hát ezaz, hogy mennék én, de egyrészt itt rohadok melóhelyen, másrészt amúgyis szar idõ van, úgyhogy van idõm gondolkodni! Ellenfilozófiaként meg az elõzõhöz, kurvára nem érdekel, hogy csak egy porszem vagyok a világban, érezzük magunkat jól porszemként! :D És ha csinálunk valami szépet, jót, akkor máris nem vagyunk hiábavalóak. Most ezzel vagyok bajban, mert ötletem volna festményre, szoborra, zenére, csak fakézzel, botfüllel-aggyal nehéz. :)

Hozzászólás megtekintése

Cav! Ha jól tudom, van neked szemed is, nem is akármilyen, a kézügyességed meg csak terjed odáig, hogy nyomogasd a gombot a fényképezõgépen! :D :kv:

#99 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 18:49

Hmm... Naigen. Ezért is jó, hogy itthagyom a munkahelyemet, az élettõl is elmegy a kedvem már itt.. Nincs kedvem se menni sehova, pedig azért az nem ártana, hogy találjak témákat fotózáshoz. A cég meg az itthon között elég kevés akad. :( Remélem találok valami érdekeset, jót, ami motivál is. Drukkoljatok. :D

#100 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 2. - 18:52

Minden misztikus, mágikus, paranormális és természetfeletti drukkom a tiéd Cav! :D :dev: ;)

#101 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 3. - 6:08

Boszorkány, boszorkány!!!! " Engem békává változtatott! ... De már elmúlt." :D

#102 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 3. - 9:14

Nem csak beszél, de írni is tud. Sõt, még lovagol is... Ez már több, mint boszorkányság :D

#103 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 3. - 10:17

Nem csak beszél, de írni is tud. Sõt, még lovagol is... Ez már több, mint boszorkányság :D

Hozzászólás megtekintése

Hát ez az! Cav megmérettetett és... elsüllyedt. Tehát, BOSZORKÁNY! Így van ez, ha az ember fekete mágiával foglalkozik. Mindíg visszaüt! :D :D :kir:

#104 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 3. - 10:27

Nem süllyedt el! :pMonty Pythontól meg bocsi a pontatlan idézetért, nem békává, hanem gyíkká változtatta. :D Nép: Boszorkány! Boszorkány! A saját boszorkányunk! Most találtuk! Máglyára vethetjük? Lovag: Honnan tudjátok, hogy boszorkány? Nép: Úgy van öltözve! Nõ: Nem vagyok boszorkány! L: Pedig úgy vagy öltözve. Nõ: Õk öltöztettek fel boszorkánynak! Nép: Hazudik! Nem is igaz! Nõ: Az orrom sem az enyém, ez egy mûorr. Lovag: ( felemeli az orrot) Nos? Paraszt1: Orrt mi csináltunk neki. Lovag: Hát még mit? Paraszt1: Kalapot is. De attól még boszorkány! L: Ti öltöztettétek fel? Nép: Nem. Nem nem nem…… De. De de de. P1: Részben. De van neki szemölcse! L: Mibõl gondoljátok, hogy boszorkány? P2: Engem gyíkká változtatott. L: Gyíkká?! Paraszt2: (kelletlenül végignéz magán)… … De már elmúlt. P3: Tûzre vele! Nép: Igen! Égessük meg! L: Csendet! Aztán tudjátok-e, hogy több módja is van annak, hogy megtudjuk, boszorkány-e. Nép: Több is? Mondd el, hadd halljuk, mi az? L: Mondjátok meg, mit csinálnak egy boszorkánnyal? Nép: Elégetik! L: És mi egyebet szoktak még elégetni? P1: Több boszorkányt!... P3: Fát! L: Helyes! Miért égnek a boszorkányok? (Hosszú szünet…) P2: Azért mert.. fából vannak. L: Úúgy vaan! És hogyan gyõzõdhetünk meg róla, hogy õ fából van-e? P1: Ha hidat építünk belõle! L: Nono, fiam, kõbõl talán nem lehet hidat építeni? P1: Ö.. de igen. L: Elmerül-e a fa a vízben? Nép: Nem, nem, lebeg rajta… Dobjuk be a mocsárba! L: Csendet! És mondjátok meg nekem, mi lebeg még a vízen? P1: A kenyér! P3: Alma is! P2: Picike szikla! P3: A húsos bankó. P2: A szöcske, a szöcske! L: Nemnemnem. Artúr: A kacsa! L: Ezaz, ezaz! Vonjuk le a logikus következtetést! No? P1: Ha õ ugyanannyit nyom, mint egy kacsa, akkor fából van! L: Következésképpen? … P3: Boszorkány!

#105 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 3. - 10:31

Te Cav, ez nem a Gyalog Galopp inkább? :confused: :DNa jó, abban én sem voltam biztos, hogy akkor vagy-e boszorkány, ha elsüllyedsz, vagy, ha nem, de köszi, hogy kisegítettél! Tehát helyesbítek:Cav megmérettetett és könnyûnek találtatott... :cool:

Edited by Bokorugró, 2005 július 3. - 10:35.


#106 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 3. - 22:46

Bokorugró, a Gyalog galopp Monty Pithontól származik... :gm:

#107 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 0:01

Visszakanyarodva a témához: ki szokott vagy volt már úgy hogy elõre megálmodot valamit? Vagy azt mondják az csak akkor jut u.m. eszünkbe amikor megtörténik, hogy egy islerõs élethelyzet alakul ki és csupán ráfogjuk hogy ezt egyszer már átéltük, és hogy már látta valahol??mit gondoltok, vagy tapasztaltok errõl?

#108 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 7:58

Tipikus dézsafû érzés...Bár nekem volt egyszer egy valóra vált álmom, amire tisztán emlékszem. Elég hülyeség, de még azelõtt is gondolkodtam rajta, mielõtt tényleg megtörtént. Annyi volt a lényeg, hogy kicsi koromban sokat voltam nyáron a nagyszüleimnél, és mindig fürödtem egy gumimedencében az udvaron. Egyik éjjel azt álmodtam, hogy nagyon tûz a nap, és a papám kitalálta, hogy úgy csinál napernyõt, hogy leüt egy karót a medence mellé, és rákötöz egy esernyõt. Én ültema medencében, õ pedig hozta a kalapácsot. Elkezdte beverni a karót, de a kalapács feje leesett, bele a vízbe. Ennyi volt az egész.Másnap reggel úgy keltem fel, hogy röhögtem rajta, mert nagyon viccesnek találtam. Aztán délután minden pontosan ugyanígy megtörtént, és mikor a papám elkezdte ütni a karót, szóltam neki, hogy le fog esni a kalapács feje - abban a pillanatban: ploccs... :rolleyes:

#109 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 9:45

Nem rossz! Sõtnekem amikor autóbalesetem volt, akkor volt teljesen ismerõs az élethelyzet. Tisztán éreztem, hogy ilyen már volt valahol valamikor, de nem tudtam ennyire elõre hogy mi és hogyan lesz. De tisztán volt a fejemben, hogy ó ne, már megint :(mintha minden nap ezen hobbybnék :rolleyes:

#110 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 10:03

Bokorugró, a Gyalog galopp Monty Pithontól származik...  :gm:

Hozzászólás megtekintése

Téééényleg, köszi! :rolleyes: :D

#111 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 8. - 19:21

Ez érdekel engemet...és még egy érdekesség

Edited by Aniko, 2005 augusztus 10. - 10:52.


#112 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 23. - 16:33

Húha,az utóbbi idõben félelmetes a telepatikus képességem :dev: Táncpartneremmel ugyanazon az éjszakán totál ugyanazt álmodtuk,reggel még sms-t sem kellett küldenem neki,tudta,h mi van,most edzésen ugyanarra gondoltunk ugyanakkor.... és bizony ez egyre sûrûbb!Nem mondom,h rossz,mert mint a Kishercegben is volt: "a beszéd csak félreértések forrása" :) Még új vagyok a topicban,üdv mindenkinek :) :kocc: Engem mostanában az elõbb említett gondolatátvitel érdekel és az ingázás(érdekelne,ha sikerülne,de sajna nem valami egyértelmû :( ) Ha valaki esetleg már profi,szívesen fogadom a tanácsait :rolleyes:

Edited by Zsoci, 2006 április 23. - 16:34.


#113 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 11. - 18:23

Elõrángattam ezt a topikot, mert nem igazán tudom, hova illik, amit írni akarok. Ma egy olyan apróság történt, amibe beleborzongtam, és nem megy ki a fejembõl.Álltam a buszmegállóban (egy rahedli másik ember között), és arra sétáltattak egy kutyát. Mondják, hogy az állatok megéreznek ezt-azt, betegséget, közeledõ halált... Ahogy a kiskutya odaért elém és rám nézett, elõször látványosan megijedt, aztán messzire el akart kerülni (majd' felbuktatva a gazdáját), majd inkább leült elém, és nézett, nem mozdult; a gazdája alig tudta elrángatni onnan! Háromszor rászólt meg rántott rajta, mire megmozdult. De nézett vissza rám.Közben én meg se mozdultam, nem tudom hová tenni magamban ezt a dolgot. Legelõször az jutott eszembe, hogy a halált érezte meg rajtam, betegség vagy bármi formájában. Nem tudom. De nagyon fura volt. Miért pont én? Vagy két tucatnyian álltunk ott.

#114 Guest_Igazi Tsunami_*

Guest_Igazi Tsunami_*
  • Guests

Közzétéve 2007 január 11. - 21:25

Milyen parfüm, illat volt rajtad? Sok női parfüm (szinte mindegyik) tartalmaz feromont. A kutyák orra meg..... :D De lehet, hogy másvalakitől hoztál "idegen" szagot, ami zavarhatta az ebőcét. A lélekvándorlást kizárom. Rút karma állatként leszületni.

#115 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 11. - 21:30

Vagy tán olyat látott melletted, akit Te nem ;)

#116 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 11. - 21:32

Vajon az állatok látnak aurát??? Én most tanulok :) (ez nem függ össze az állatossal :gm: )

#117 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 január 11. - 21:52

jesszusom! :rolleyes: Szentõlt vizet, de izibe' :ang: ...Hol is a fóliáns: Malesus...malificarum... :dev:#############javítok, mert elírtam, álmosan (is!) dekoncentrált VAGYOK...TEHÁT: maleus és maleficarum...(((ma alighanem rákötnek az ADSL-emre, és akkor + is tudom nézni, h. TÉNYLEG jól emlékszem-e

Edited by feribácsi, 2007 január 12. - 10:27.


#118 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 11. - 21:54

Zsoci! Ez jó kérdés volt.... ;) tényleg, vajon látnak? :) Mármint tanulod látni???? az tök izgi!!! :) És amikor elõször meglátod, az maga a csúcs ;)

#119 kjudy

kjudy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 437 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 11. - 22:12

Én úgy tudom, hogy igen, pl a lovak érzik az aurából, hogy a felé közeledõ ember milyen érzésekkel viseltet irántuk. Valahol olvastam :)

#120 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 január 12. - 10:41

:yeah: :yeah: :yeah: Én is olvastam!!! eZ 1ÉBKÉNT FÉNYES MAGYARÁZATA ANNAK A +hökkentő ténynek, hogy lehetséges, lovastudás NÉLKÜL is kielégítő eredménnyel +megmaradni, működni a lovon :dev: Az ilyen esetekt utólag kivizsgálva, mindíg kiderül a turpisság: HATALMAS egójú, akaratos, öntudat/önérzet-milliomosok az illetők :D Amúgy, technikailag: a ló aurája min. 3-4 m átmérőjű gömb(vagy sugarú?!?---a forrás szerint :rolleyes: ),az emberé + állítólag max. 2-2,5 m R-go kikerülhetetlen, hogy a lovas BENNE legyen a ló aurájában és a ló OKVETLEN érzékelje őt (a lovast)És még vmit, csak úgy átabotában-sebtiben....az ember csak kapkodja a fejét, ANNYIFÉLE ilyen-olyan magazin, folyóirat, könyv, anyag foglalkozik a témával. Elmélyülten, felületesen, érintőleg, rendszerezetten. LEHETETLEN áttekinteni, vmiféle álláspontot (tárgyilagosat!) kialakítani...Kicsit sarkítva: az alternatíva a következő--------HÜLYESÉG az egész, úgy, ahogy van, avagy (grafitti :gm: )"Egyél tehénszart! 1 milliárd légy NEM tévedhet" :dev: Ha vmit sokan, sokszor mondanak, az ember olyan, hajlamos elhinni (vö.:humánetológia!)Szóval...VAN min filózni :confused: :P