Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Szentendre & Pilis régió


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
11497 válasz a témához

#81 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 7. - 21:42

Palo! Legfeljebb egyeztetünk egy rövidke autós kirándulást! Én is szeretném megnézni a kis Haramiát, nekem csak a hétköznap jó... és nem sok idõvel rendelkezem, de egy fél órás lónézõbe benne lennék!!!! Posted Image Na? Posted Image

#82 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 8. - 17:01

A lehetõ legjobb! Mivel én is inkább csak hétköznap érek rá. Pénteken egész nap, az biztos. A többi napot küldöm magánban! Köszi, jó 5let!

#83 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 8. - 22:51

Ilus? Mi akkor megyünk (még egyeztetés alatt), de kellenél hozzá te is!!! :D Posted Image

#84 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 8. - 23:02

A péntek oké, de a jövõ héten inkább 21-dike, ha nektek jó...

#85 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 8. - 23:07

Na csak azt nem írtam, hogy a péntek nekem nem jó, akkor lovaznak a gyerekek... jajj! a kedd sem jó, meg a hétfõ szintén nem!SZerda, vagy csütörtök... na ebbõl lehet választani! Posted Image

#86 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 9. - 16:41

csütörtök...

#87 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 9. - 20:35

Csütörtökön negyed 5-ig suliban vagyok... Na jó, ha eljövök az utolsó 2 óráról, akkor negyed 1-kor már szabad vagyok. Ám legyen, nem fogok sírni... :D Ha nektek jó. 12:31-kor indul egy hév, amit elérek és 12:48-ra van Szentendrén. Ha ez így jó, mondd meg PH hol tudsz összeszedni.

#88 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 14:28

Csütörtökön 1-ig boltban vagyok, ha megteszed, hogy odasétálsz, akkor szerintem mire odaérsz a fiam is megérkezik és már indulhatunk is!Ilusnak elég a Stampok kapujában nagy fehér zsebkendõt lobogtatnia, hogy nem tévesszem el, egyébkén tudom, hol van! Posted Image Na, így jó? :rolleyes:

#89 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 18:18

Elég nagy kõkapuja van, a vak is meglátja...a bejáratnál meg egy karám, egy csúnya nagy fekete és egy szép kis fakó... :D

#90 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 18:22

A szép kis fakó csak nem a tiéd???Márhogy ennyire dícséred! :D

#91 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 18:59

szerinted? Posted Image Posted Image

#92 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 21:12

Ok, akkor csütörtökön 1 körül ott leszek a boltnál.Az a szép kis fakó az almát vagy a répát preferálja?

#93 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 21:21

A kérdés jó, inkább a répát... :D

#94 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 21:30

Na majd kap, amit viszek Posted Image Vagy viszek mindkettõt és ami marad, hazafelé odaadom az enyémnek, az tuti megeszik mindent Posted Image Ha marad... Na jó, azért úgy viszek, hogy neki is jusson. Posted Image

#95 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 21:36

Én meg viszek mindenféle lócsemegét, rászoktatom mindegyikre, hogy Ilusnak állandóan nálam kelljen beszereznie a "hozzávalókat"!!! Posted Image Posted Image Posted Image

#96 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 14. - 10:48

Ilusta!Aranyos az a szép kis fakó az útszéli karámban. Igazi kis plüss-lovacska. Tegnap megcsodáltuk Paint Horse-szal. Átadta az üzenetünket? :confused:

#97 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 14. - 11:36

Szóval kintvoltatok nélkülem.Nem 21-dikérõl volt szó? :D Nekem mindegy, csak így nem találkoztunk..Ma megyek ki, majd kikérdezem.. :D

#98 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 14. - 12:23

Nem, nem 21-érõl volt szó!!!!!!!!!!!!!!!Legalábbis mi Palo-val most csüt-re beszéltük meg... még jó hogy nem vártunk rád tovább!!! :rolleyes: A pacc nagyon aranyos, ahogy Palo mondta, plüssló! Posted Image Na és nem beszélve a helyi macskáról!!!! Én még ilyet nem láttam! Dávid fiam fülét lerágta, és csak mint kis sál volt hajlandó leledzeni! Tüdni-bündi volt!!! :D

#99 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 14. - 13:43

Ott kettõ ilyen sál-macska van!Tényleg nagyon jó fejek..még harapdálnak is merõ szeretetbõl.. :D Örülök, hogy tetszett a plüss-ló! Posted Image

#100 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 14. - 20:11

Plüss ló, plüss macskával! sirály!!! Posted Image

#101 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 14. - 21:45

Kint voltam, de nem mondott semmit! :D

#102 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 15. - 23:10

Addig örülj! Posted Image

#103 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 15. - 23:13

Na jó, nem voltunk annyira mérgesek, hogy csúnyákat üzentünk volna. Azért a macskáért már megérte kimenni! Macskatulajdonosként tudom, hogy érdekes dolgokra képesek, de ez ütött mindent :D PH kutyájáról nem is beszélve, akit majd' megevett a fene a kocsi hátuljában, hogy mit képzelünk, nemcsak lovakkal, de világ csúfjára macskákkal is "megcsaljuk". Posted Image

#104 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 15. - 23:27

Már én is mondtam kint, hogy azt a macsekot el fogom lopni...Legutóbb mikor kint voltam épp az oktató kocsijának a csomagtartójába fészkelte magát..állítólag már elvitte az utastérben ide-oda, de ki se akart szállni... :D

#105 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 16. - 16:33

Na igen! Maxika különösen haragszik a macskákra... de miért???? :confused: Egyszer azt hiszem beprotezsálom egy fekete párduchoz...vajh' mit szól majd a nagy cicához??? tongue.gif :D

#106 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 16. - 22:43

Most már PH-hoz kellene utat szervezni...én is kiváncsi vagyok ama híres nyugodt shagya-ra! Posted Image Palominohoz, csak azért nem szervezek utat, mert az öreg ismer és nem biztos, hogy találkozni akarna velem... Posted Image

#107 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 17. - 10:34

Mit csináltál Ilus??? :eek: :D Tõlem mehetünk!!! Posted Image Hosszú legelõs sétára számítsatok, mert magától oda nem vonul... a legelõre lócsemegét bevinni tilos... de csak azért, mert a végén titeket is megesznek a kis pimaszok!!! :D redface.gif

#108 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 17. - 12:17

Semmit, csak búcsúzás nélkül egyszercsak nem mentem többet és nem tõle vettem lovat...pedig nagyon rám akarta sózni a 15 éves rokkant lábú Mufurcot.. :D Amúgy nem volt az rossz ló, de mégiscsak hülyének akart nézni.. :(

#109 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 17. - 13:35

Van ilyen, hogy az ember nem hagyja magát... mindenesetre Haramiával biztos jobban jártál! Nagyon kedves kis ló! Posted Image

#110 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 18. - 21:29

A Mufurcot? :D Õ még mindig ott van és állítása szerint soha senkinek semmi pénzért nem adná oda :D Jellemzõ... Amúgy velem meg egy agyonhasznált nyerget szeretne megvetetni. Jófej, mert használhatom, amíg be nem szerzek egy sajátot, de megmondtam neki, hogy nyugodtan reklámozza, hogy eladó, mert én biztos nem veszem meg annyiért. Pedig tudhatnám, hogy ennél jobb nyerget sehol nem veszek, mert ez még eredeti (ezt a szót sosem tudtam még értelmezni nála :D ), nem mûanyag vacak... Jaaaaj, annyi hülyeséget tud összehordani... Csoda, hogy még õ eligazodik rajta.Benne vagyok egy látogatásban PH-nál! Mikor? Hol?

#111 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 18. - 21:40

Az még hagyján, de Mufurcra én vittem egy tök szép kantárt, mert normálisa nem volt...el is akarta happolni, de hazahoztam, azóta a falamon lóg..mert mint kiderült, kocsiskantár és az elõzõ lovam pofacsonja útban volt..Hogy mikor tudunk kimenni PH-hoz ez tõle is függ és nekem is max. a jövõhét, vagy azután valamikor..

#112 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 19. - 12:04

Apropó kantár!! Ilus nem ígértél nekem egy szép kis kantárt????? Vagy suttyomban angol kantárral dolgozol??????? Posted Image Egyeztessünk idõpontot! Nekem jó pl. jövõ héten csütörtök 1-tõl, de 3-ra vissza kell érnem, vagy péntek 3-tól, akkor viszem a lurkókat úgyis lovazni, és 3/45-ig ott vagyunk utána startolunk vissza. Na melyik legyen?Pussz, PH

#113 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 19. - 18:56

Még gondolkozom...a kantárt holnap leviszem...

#114 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 19. - 20:39

Holnap, vagy pénteken???? Hux mintha azt üzente volna nekem, hogy pénteken jön és veled is szeretne valamin eszmecserélni... mindegy, nekem jó holnap is!Palo! Idõpont végett.... :rolleyes:

#115 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 19. - 21:32

Inkább a péntek jó nekem is! Zh-ról azért csak nem jövök el csütörtökön :D

#116 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 19. - 21:39

Ja, Ilusta, amúgy tapogatóztam az öregnél, hátha emlékszik rád és mond ezt-azt, de kb 1 óra alatt sikerült kideríteni, hogy dunsztja sincs, ki lehetsz :D Mondtam neki, hogy a Mufurcot akarta eladni neked, de erre persze azt mondta, hogy õ soha nem akarta eladni. Volt egy lány, aki könyörgött, hogy adja el neki, de nem adta. Azt hittük te voltál, bár én sejtettem, hogy nem valószínû. De mikor mondta, hogy ez a lány kb annyi idõs lehet mint én, akkor már biztos volt, hogy fogalma sincs ki vagy. Ja neeeem, egy másik, akinek az a fekete csõdöre van! Óóóó, mondom megint rossz fakkjában túrkál az agyának... Mindegy, végülis belátta, hogy nem tudja ki vagy és szívesen lát bármikor, õ nem haragszik senkire és a végén már láttam, hogy baromira kiváncsivá tettem :D Posted Image

#117 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 19. - 22:28

:D :D Pedig tuti jó az öreg memóriája... :D Ha megmondod neki, hogy a dagadt Dóri barátnõje,(aki mindig a Kedvesen ült) úgy lehet hogy emlékezni fog... :D Meg, ha megmondod neki, hogy mindketten lovat vettünk és az Erikához vittük..Az egyikünk falábút vett, a másik csípõbajost! :D De nem biztos hogy meglátogatnám, majd meglátjuk.

#118 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 9:06

A péntek azért jó, mert akkor látjátok munka közben is,hogy nem hadoválok itt össze-vissza, hanem tényleg nagyon szépen dolgozik. Na?

#119 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 22:33

Na? Én mondtam, hogy nekem ok! Mikor? Hol? Én holnap estig már nem hiszem, hogy netközelbe kerülök. Reggel kimegyek a pacchoz, hívjatok, ha sikerült valamit összehozni! PH neked már elküldtem magánban a számom, ha jól emléxem. De azért inkább elküldöm megint, ok?

#120 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 23:15

Csajok!Én a jövõ hétrõl beszéltem és még az sem biztos...ugyanis most a családban csak 1 kocsi van, mert a másikat megnyomták. Úgyhogy most hozzá vagyok kötve a páromhoz és nem igérik max. a jövõ hét végére a másik dögöt, hogy kész lesz. Sõt még az sem biztos.. :( Nálam semmi sem biztos.. :D