Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

OVERDOSE


  • Please log in to reply
1475 válasz a témához

#1 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2008 november 21. - 8:59

Azt hiszem megérdemel egy topicot. Látta valaki tegnap a Fábryt és fel tudná tenni az "overdoseos" részt? CSak mert szégyen ide-szégyen oda, a végét elaludtam...

#2 Széphajnal

Széphajnal

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.862 hozzászólás

Közzétéve 2008 november 21. - 9:51

Én pedig dolgoztam,azért nem láttam :(

#3 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2008 november 21. - 10:05

Ennek a topiknak szerintem nem itt lenne a helye, hanem mehetne a lovas témák közé.

#4 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2008 november 21. - 10:47

Azt hiszem megérdemel egy topicot. Látta valaki tegnap a Fábryt és fel tudná tenni az "overdoseos" részt? CSak mert szégyen ide-szégyen oda, a végét elaludtam...

Ez 100x többet ér

Nem semmi a fölény....

#5 moon

moon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 november 21. - 12:11

Itt van a Fábry só szövege, videót nem találtam.

Itt pedig Overdose videók

#6 Babája

Babája

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 379 hozzászólás

Közzétéve 2008 november 29. - 13:27

Ma a Kossuth rádióban volt kb. 10 körül egy interjú a tulajdonossal. Fábry-s videót én sem találtam :( , de láttam tv-ben :) de alig bírtam fent maradni

#7 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2009 március 1. - 20:05

http://www.sportlo.h...se20090217.html

#8 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2009 március 7. - 12:51

Kedden az m1-en lesz vele/róla egy mûsor

#9 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 19. - 23:12

Azt hittem, most felpörög a topik. :eek: Létezik, hogy senki nem nézte ma Overdose utolsó magyar futamát? :huh:

#10 Szehmet

Szehmet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.201 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 4:43

De,én néztem,szenzációs volt :yeah:

#11 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 8:25

Én kint voltam!!!!!!!! És olyan szerencsés helyen tudtam állni, hogy közvetlenül a korlátnál voltam és még ráadásul minden lovat mellettünk vezettek be a pályára. A végén pedig bementünk és testközelbõl mellette lehettem. Hát, mint mondjak. Nem tudtam nem meghatódni. Amikor befutott és amikor a himnusz érte szólt... Tényleg eufórikus hangulatban volt mindenki. És ahogy a hátam mögötti beszélgetésekbõl hallottam, rengeteg laikus volt kint, aki csak Õmiatta jött ki. Amikor bevezették a pályára nyerített és nem tûnt túl idegesnek. Amikor pedig vezették körbe a himnusz alatt, végig kifelé tekintgetett. Nem hiszem, hogy bebeszélem, ha úgy érzem, tudta, hogy ez a felhajtás neki szól, miatta van. Nagyon örülök, hogy ott lehettem, hogy a részese lehettem az élménynek. És boldog vagyok, hogy ennyi emberben megmozdított valamit...

#12 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 9:06

Én csak most néztem meg jutubon. Hidegrázós. :)

#13 Bogár

Bogár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.400 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 9:16

Fantasztikus volt a tegnapi nap... Ragozhatnám, de felesleges, aki ott volt tudja mirõl beszélek :)
Készítettem egy pár képet, igaz nagyon amatõrök és igazából inkább nézni akartam, volt ott elég fotós aki fotózzon :)

ünneplés

#14 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 12:03

:) Gyönyörû volt, igaz én csak a Tv-ben láttam.. De én kiváncsian várom a többi versenyét az idén... nagyon sok van ebben a lovacskában. :D Azért az sem semmi, hogy mennyi embert vonzott ez a "dolog" . Mondjuk volt is neki reklám bõven. :gm:

#15 messi

messi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.935 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 12:13

Én is láttam! A lovamnál voltam és már pont lemondtam róla, hogy elcsípem a versenyt, amikor szóltak, hogy ha belehúzok, még elérem otthon vagy nézzem meg helyben. Pont beestem otthon a felvezetésre és hatalmas izgalommal vártam a versenyt, ami tõlem azért is szokatlan, mert nem szeretem sem a galoppot, sem az ügetõt, mint sportot. Szóval, most szinte remegtem az izgalomtól. Mire a startgépbe álltak, hazaért a férjem is és egymás kezét markolva drukkoltunk Dózinak. Lenyûgõzõ, csodálatos, lófeletti (mert ugye emberfeletti mégsem :) ) teljesítmény volt, Dózi az utolsó 400 méteren szinte úszott a levegõben, hatalmas galoppja van! Amikor átért a célvonalon, hatalmas adrenalin mennyiség szadadult fel bennem, mert iszonyúan drukkoltam és peregtek a könnyeim. Olyan szép volt! Remélem még nagyon sok gyõzelem és szép helyezés vár rá és fõleg hosszú élet! Remélem, hogy ha egyszer-kétszer nem lesz elsõ, a rajongók akkor is csodalóként fognak tekinteni rá, mert megérdemli. Klassz volt, hogy a zsokéja is mennyire örült és büszke volt rá - na meg magára, nyilván. :) Tetszett a tréninglovas hölgy szerénysége, lószeretete, azóta a MTV1-en és a Duna TV-n is láttam Dóziról és róla is riportot... Szóval... Bízom benne, hogy gazdáinak mindig is a ló egészsége lesz az elsõdleges ebben az anyagias világban és mindig is így fognak bánni vele, mint most. UFF!

Edited by messi, 2009 április 20. - 12:14.


#16 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 12:35

Jó kis cikk a NY Times-ból

#17 stipistopipi

stipistopipi

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 13:55

Én is láttam!

Klassz volt, hogy a zsokéja is mennyire örült és büszke volt rá - na meg magára, nyilván. :)

Tetszett a tréninglovas hölgy szerénysége, lószeretete, azóta a MTV1-en és a Duna TV-n is láttam Dóziról és róla is riportot... Szóval... Bízom benne, hogy gazdáinak mindig is a ló egészsége lesz az elsõdleges ebben az anyagias világban és mindig is így fognak bánni vele, mint most.

UFF!

Valóban fantasztikus teljesítményt nyujtottak! Verés és korbács nélkül! Megtiltanám a pálcát... Overdose megérdemli hogy kiírjuk a teljes nevét ;)

#18 messi

messi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.935 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 14:17

Nesze: Overdose. :D De egy kicsit a miénk, kicsit mindünk szíve csücske, bizonyára nem lekicsinylő a "Dózi" sem, mindenki így emlegeti, becézi, ezért bátorkodtam... :)

#19 terembura

terembura

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 917 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 14:21

Örüljünk, mert van minek, és sírjunk mert van miért. Jól mondja a The New York Thimes, ez a magyar Seabiscuit, csak Overdose nem volt vesztes sosem, míg Seabiscuit versenyfutása elején nem volt egy csoda ló. De aztán feltámadt, és sorra nyerte versenyeit. Overdose most nekünk adja azt, amit neves elõdje adott a világválság idején az amerikaiaknak. A reményt, hogy érdemes dolgozni, mert lesz eredménye. Sírni meg azért lehet okunk, mert valaha a magyar tenyésztésû lovak értek el világraszóló sikereket (Kincsem, Kisbér stb.). Nem mondom, hogy Overdoseokat, de lényegesen jobb lovakat tudnánk itthonról is adni a galoppnak, csak ez nálunk néhány bolond magánügye marad.

#20 messi

messi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.935 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 14:22

Jó kis cikk a NY Times-ból

Jaja, említette Farkasházy Tivadar, hogy ennek a bácsinak nyilatkozott. Tényleg jó kis cikk lett.

#21 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 14:35

Idézet: "Overdose idejét korrigálták A versenyszervezõ módosította Overdose vasárnapi idõeredményét, mely szerint a magyar csodaló 54,6 –re javította az 1000 méteres pályarekordot. Ez az idõeredmény gyengébb az eredetileg megadott idõnél, de még így is a kontinens egyik legjobb teljesítménye. A korábbi pályarekord 58 másodperc volt, amit szintén Overdose tartott, igaz társbérletben egy másik telivérrel. "

#22 stipistopipi

stipistopipi

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 16:04

Nesze: Overdose. :D
De egy kicsit a miénk, kicsit mindünk szíve csücske, bizonyára nem lekicsinylõ a "Dózi" sem, mindenki így emlegeti, becézi, ezért bátorkodtam... :)

Tudom én! Nincs is vele semmi b :kocc: aj! Én is nagyon örültem a gyõzelmének... meg hogy pálca nélkül. :yeah:

Idézet:

"Overdose idejét korrigálták



A versenyszervezõ módosította Overdose vasárnapi idõeredményét, mely szerint a magyar csodaló 54,6 –re javította az 1000 méteres pályarekordot. Ez az idõeredmény gyengébb az eredetileg megadott idõnél, de még így is a kontinens egyik legjobb teljesítménye. A korábbi pályarekord 58 másodperc volt, amit szintén Overdose tartott, igaz társbérletben egy másik telivérrel. "

Ezt nem értem? :eek: most az óra volt lassú?? vagy Õ túl gyors, Ezek teljesen hülyék? Még idõt se tudnak mérni? :mad:

#23 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 16:14

Azért a tegnmapi nappal kapcsolatros eufória túlzás(na persze nem Overdose teljesítményérõl beszélek,Róla csak felsõ fokban lehet beszélni). Gyalázatos szervezés,gusztustalan közvetítés,összeomló fogadási rendszer stb. Szégyellheti magát az NLKFT,mindenki,aki felelõs volt ezért!

#24 stipistopipi

stipistopipi

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 136 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 16:37

Azért a tegnmapi nappal kapcsolatros eufória túlzás(na persze nem Overdose teljesítményérõl beszélek,Róla csak felsõ fokban lehet beszélni).
Gyalázatos szervezés,gusztustalan közvetítés,összeomló fogadási rendszer stb.
Szégyellheti magát az NLKFT,mindenki,aki felelõs volt ezért!

Ne bántsd Õket! Ennyi embert ott még nem láttak ! és ugyis csak a ló meg a ló-vé érdekelte Õket :kir:

#25 Bettie

Bettie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 183 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 16:59

Szerintem nagyon jó volt, Overdose tényleg csodaló :) Amikor beért a célba, - magamon is csodálkozva - könnyekig meghatódtam! Hajrá, Dózi!

#26 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 17:31

Van egy fotós, (aki zsoké is, nem véletlen mire figyel) közreadott pár képet.
Gondolom nem haragszik haragszik meg, ha ide is bekerül a link.
Eseményközelben volt Patyus Ferenc -fecó. (A hatadikon épp elhagyja a bal elsõ patkót. Ja, és mellesleg az ebadta fajkasházi lenyúlta (szerinte csak nem érte utól a fotóst, mikoris az mindíg kinn van a galoppon...eheheh :gm: ) több képét a könyvéhez).

* a ló hagyta el a patkót :)

#27 SophiE

SophiE

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 20:05

én is voltam kint tegnap :) nagyon jó volt.csak szerintem nem kellett volna annyi embert odaengedni overdosehoz.

#28 terembura

terembura

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 917 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 20:19

Tudom én! Nincs is vele semmi b :kocc: aj! Én is nagyon örültem a gyõzelmének... meg hogy pálca nélkül. :yeah:
Ezt nem értem? :eek: most az óra volt lassú?? vagy Õ túl gyors, Ezek teljesen hülyék? Még idõt se tudnak mérni? :mad:


Dehogy nem tudnak. A világon egyedülálló módon, kézzel, stopperrel. XXI. század a lovin. Biztos láttál már olimpiai közvetítést, ott is módosítanak néha 1 század másodpercet. Ja, hogy most itt 2 teljes másodpercet is? Na és? Ne szarozzunk ilyen jelentéktelenségek láttán, nagyvonalúak vagyunk, nehogy összetojják magukat az ellenfelek tulajdonosai.

Edited by terembura, 2009 április 20. - 20:38.


#29 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 20:28

Én is készítettem néhány mindenféle képet vasárnapról, beágyazva tömegbe jól... :)

#30 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 20:30

én is voltam kint tegnap :) nagyon jó volt.csak szerintem nem kellett volna annyi embert odaengedni overdosehoz.



Sok-sok éve Angliában volt egy ló,ki ugyanilyen nagy sztár volt,a nevére nem emlékszem.
Az Epsom Derbyt azért vesztette el,mert amíg a jártatóból kiért a pályára,a közönség tépett a fakából emlékbe pár szálat.Sok kicsi sokra megy-lapon rendesen megkopasztották szegényt,és a verseny is odalett.

#31 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 21:04

az egészben az a csodálatos, hogy most olyan emberek is a lovakról beszélnek, akik eddig sosem. az irodában is errõl beszélgettek, akik még életükben nem ültek lovon, tán még nem is simogattak. vasárnap egy mûvházban voltunk egyéb program miatt, ahol is a büfében a falra egy óriási lcd tévé volt kirakva és még ott is mindenki Overdose-t nézte és mindenki neki drukkolt. ez már túlmutat azon, hogy ez 'csak' lóverseny. minden magyar büszke rá.

#32 Robin54

Robin54

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 481 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 20. - 22:33

Sziasztok,

én is ott voltam :)

Íme néhány kép és 2 video :

Kincsem Park - 2009.04.19.

Üdv,
Robin

#33 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 7:12

Most monta a vágtás gesztesi péter, hogy Overdos kanca, miközben könnyek szöktek a szemébe a meghatottságtol :D :D

#34 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 7:16

Ja ne. Jól elmélyedt a témában....

#35 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 7:24

Ja ne. Jól elmélyedt a témában....

Kábé olyan mélyen, amennyire pozitív a vágtás neve témájában. :)

#36 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 7:25

Van egy fotós, (aki zsoké is, nem véletlen mire figyel) közreadott pár képet.
Gondolom nem haragszik haragszik meg, ha ide is bekerül a link.
Eseményközelben volt Patyus Ferenc -fecó. (A hatadikon épp elhagyja a bal elsõ patkót. Ja, és mellesleg az ebadta fajkasházi lenyúlta (szerinte csak nem érte utól a fotóst, mikoris az mindíg kinn van a galoppon...eheheh :gm: ) több képét a könyvéhez).

* a ló hagyta el a patkót :)

Akkor mindent értek! :rolleyes: Furcsa volt, hogy nem lõtt ki ugy, ahogy eddig, gondoltam, biztos visszatartja a zsoké. Kösz a képeket, nagyon jók! És legalább le vagyunk fotózva Dózival együtt! :D

#37 Taxis

Taxis

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 318 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 7:57

Kábé olyan mélyen, amennyire pozitív a vágtás neve témájában. :)


Csak pont annyira, amennyire a "vágtás" az Overdose témában...

#38 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 8:10

Meg amennyire Packa elmélyedt + eddigi hozzászólásaiban... tudhatná, hogy Ferinél az ilyen "elírások" hátsó szándékot rejtenek.

#39 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 8:24

Kábé olyan mélyen, amennyire pozitív a vágtás neve témájában. :)


Az gyakorlatilag mindegy is, a fõ hogy helyesen írta, kisbetûvel :D

#40 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 21. - 8:25

pozitivan csak Dózi nevét irta nagybetüvel... vagy nem találta a shiftet...