Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Quarter Horse


  • Please log in to reply
431 válasz a témához

#41 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 20. - 10:33

Lombardo! A mélyhûtött vas éppolyan égési sérülést okoz, mint a tüzes. Nem humánusabb megoldás, csak valamivel jobban olvasható a sütött bélyegnél...

#42 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 20. - 10:45

A héten beszéltem az OMMI vel és nem tudtak választ adni, azt mondták, még egyeztetnek Dr. Drén Csabával, de még nem született döntés... azt hiszem felhívom Csabát, hátha többet tud a dologról.Tudtok valamit a quarter-félvér lovak itthoni regisztrálásáról?

#43 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 20. - 11:03

idézet:
Eredeti szerzõ: furioso: Lombardo! A mélyhûtött vas éppolyan égési sérülést okoz, mint a tüzes. Nem humánusabb megoldás, csak valamivel jobban olvasható a sütött bélyegnél... [/QUOTE]Szia Furioso! Tudom sajnos, hogy így van. Ugyanolyan harmadfokú égés marad utána, mint sütés után. A válasz arra vonatkozott, hogy elfogadják azt is itthon hivatalosan.

#44 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 21. - 10:46

A csikót egyenlõre még nem regisztráltatjuk, ennek összetett oka van. majd késõbb adjuk csak le az adatokat, még akkor is lehet, csak fizetni kell érte.

#45 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 21. - 11:06

Ha a csikó anyjának nincsenek papírjai, igaz nem lehet regelni?

#46 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 21. - 13:15

akkor nem, ha egyáltalán nincsenek. Amerikában csak akkor regisztrálják, ha fajtán belüli, vagy még elfogadják, ha az anyja angol telivér, akkor appendixes papírt kap. Mo-on nem tudom, hogy van.

#47 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 23. - 14:18

Nem értelek meg.Ha megvannak a papírjaid a lónak miért nem kéred le a papírjait? Addig ugyan is Ló......t ér a lovad.

#48 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 23. - 16:47

Én nem halogatnám, nem mindegy, hogy 15 dollárt vagy 500-at fizetsz a regisztrálásért, fél éves kor után nagyon megugrik a regisztrálási díj.

#49 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 23. - 19:15

azért azt nem mondanám, ahogy Te írod, hogy ló...t ér. már mindegy, mert kifutottunk az idõbõl -önhibánkból kívül-, elmúlt a csikó fél éves, úgyhogy sajnos fizetni kell a regisztrálásért egy kicsit többet.

#50 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 24. - 1:04

Az tény, hogy papír nélkül a ló lehet arab, angol, ügetõ, quarter vagy bármi, ha komolyan szándékoznád tartani, gyakorlatilag értéktelen. (mondom ezt, mikor a számomra legkedvesebb egyik paci egy sütetlen, ismeretlen származású és korú parasztló)Ha önhibátokon kívül, akkor nyugodtan bevasalhatod a hibázó félen a regisztráció költségét.Jártam már én is így, hogy utólag derült ki, hogy a telepapíros fedezõmén valóban telepapíros, cak épp nincs lejelentve, így kicsúsztunk a csikó regisztrálásával, viszont a mén gazdája fizette a késõbbiekben a regisztrációs díjat.

#51 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 24. - 11:48

asset! Mit jelent hogy önhibánkon kívül? Tán nem a tiéd a kanca,vagy nincs lejelentve a fedeztetés? vagy mi a szösz.Elképzelni sem tudom.Nincs olyan hiba amit ne lehetne korrigálni.Kivéve az én nagy bajom az agybajom.Ha a Bámer intézte a lovad miért nem fordulsz hozzá segitségért?

#52 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 24. - 15:43

Ismered a Petõ Ferit? akkor nincs ezen mit magyarázni, nem hiszem, hogy kifizetné a regisztráció költségeit. az aláírásra kellett ennyit várni, könyörögni. de mindegy, én nem akarok senkire fújni a háta mögött, fõleg nem a Ferire. mindegy, lesz regisztrálva, ezen a hónapon már nem múlik, sajnos így jártunk, máskor nem esünk (remélhetõleg) ebbe a hibába. szerintem ez nem ekkora probléma, mert az értékébõl nem vesztett, ha még most nincs is, csak késõbb lesz papírja, eladni meg úgysem akarjuk.

#53 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 24. - 17:31

Ezzel mindent megmonddtál.

#54 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 1. - 12:06

A Magyar Lovas SzövetségWesternlovagló SzakbizottságaBudapestMEGHÍVÓKedves Westernlovas barátunk!2004. december 3-án, pénteken délután 16 órakor Budapesten, a Nemzeti Lovarda tárgyaló termében a Magyar Lovas Szövetség Westernlovagló Szakbizottsága rendkívüli szakági gyûlést tart. Megjelenésedre és aktív részvételedre feltétlenül számítunk, mert ezen a találkozón fog eldõlni a magyar westernlovaglás további sorsa. Azt valószínû már tudod, hogy sikerült elérnünk, hogy az MLSZ tavaly, 2003-ban felvegye új hetedik szakágának a westernlovaglást. Így a továbbiakban (2005-tõl) a hazai western versenyek – mivel már az MLSZ fennhatósága alatt fognak megrendezésre kerülni - hivatalossá fognak válni. Az MLSZ-hez való csatlakozásra azért volt szükség, mert az 1996. évi LXIV. Törvény (Sporttörvény) egyértelmûen kimondja, hogy, „A versenyzés önmagában a szabadidõsportot nem teszi versenysporttá.” [1996. évi LXIV. tv. 1. §, 1996. évi CXXVI. tv. 4. § (1) bek.].A törvény szerint hivatalos versenysportnak csak „a sportszövetség, sportági szakszövetség (pl. MLSZ) által szervezett versenyrendszer keretében végzett sporttevékenység” számít. Mint köztudott, 2004. április 21-én Budapesten a Nemzeti Lovardában összegyûltek azon MLSZ tagságú lovas-sportegyesületek képviselõi, akik egyesületének tagjai érdeklõdésüket fejezték ki a western lovassport iránt. A találkozón megválasztották az MLSZ által létrehozott westernlovas szakág szakbizottságát, hogy ezzel életre keltsék az addig csak papírforma szerint meglévõ szakágat.A megválasztott szakbizottság elsõ, egyben alapvetõ feladata az volt, hogy a hazai western sportág további mûködésének feltételeit megteremtse. A közgyûlés a szakbizottságba 7 fõt választott meg feladatainak ellátására, melynek tagjai a következõk:Bámer Imre /elnök Csermákné Lócsy Krisztina (idõközben lemondott)Istenes Csilla Kis TamásRákóczi István Rákóczi Istvánné Szegezdi Attila Hosszas fontolgatás, kemény háttérmunka és az MLSZ-szel folytatott többszöri egyeztetés eredményeként az év végére körvonalazódott egy olyan elképzelés, amely reményeink szerint a westernlovas sportág valamennyi képviselõje számára megnyugtató és megfelelõ lesz.Eszerint a Westernlovas Szakág a jövõben is az MLSZ hetedik szakágaként mûködne, de már nem – a jelenlegi - egyetlen szakbizottság irányítása alatt. A korrekt, mindenre kiterjedõ felügyeletet és irányítást pedig úgy tudnánk a legmegfelelõbben elvégezni, ha a westernlovas szakágat specifikusan felosztanánk a következõ egymással teljesen egyenrangú „al-szakágakra”:- Westernló Tenyésztõ Egyesületek Szakága- Magyar Westernlovas Szakág- Reining Szakág- Rodeo Szakág(Természetesen az elnevezéseken és a szakágak számán igény szerint lehet majd változtatni!)Ezek alapján a jelenlegi egyetlen szakbizottság és egy általános westernlovas szabályzat helyett, négy egymással egyenrangú specifikus szakbizottság - saját külön szabályzattal - fog a továbbiakban mûködni. Tehát a rendkívüli gyûlés legfõbb feladata az lesz, hogy a jelenlegi szakbizottságot feloszlassa és megválassza az igényeknek megfelelõ új szakbizottságok tagjait. Természetesen az alszakágakra való felosztás nem jelenti azt, hogy bármelyik szakág mentesüljön az MLSZ által a lovassportra vonatkozó elvárások vagy szabályok alól!A fent említett döntés – a western szakág feltagolása – a következõk miatt született meg:Westernló Tenyésztõ Egyesületek SzakágaA Westernló (Quarter Horse, Appaloosa, Paint Horse) Tenyésztõ Egyesületek tenyészversenyeit, csak szigorúan az amerikai tenyészegyesületek szabályzata szerint lehet megrendezni és rajtuk, csak az amerikai egyesületben is regisztrált lovak indulhatnak. Tehát e szabályzatot nem lehet generálisan minden versenyszámra érvényesíteni.Magyar Westernlovas SzakágMivel a hazai westernlovas sport még csak pionyír éveit tapossa - véleményünk szerint - szükség van egy olyan al-szakágra, illetve egy olyan szabályzatra, amely a hazai viszonyokhoz igazodik. Ugyanis, ha mindenben szigorúan az amerikai tenyészegyesületek szabályzatát követnénk, akkor például sok versenyzõt, leendõ versenyzõt, lovat ki kellene zárnunk a versenyzésbõl.Reining SzakágA reining versenyszámnak világszerte külön szövetsége, külön szabályzata van. (NRHA) A továbbiakban e szakág képviselné az NRHA magyar egyesületét.Rodeo SzakágA nemzetközi gyakorlat szerint is a rodeó és az egyéb western versenyszámok külön vezetés alatt mûködnek, hiszen e két tábor szimpatizánsai is eltérõ érdeklõdésûek.A westerlovas szakág tagozódása természetesen nem jelent különválást. Reményeink szerint 2005-tõl a négy szakvezetés egyenrangúan, egymást segítve és egymás mellett szervezné a jövõ versenyeit. Tehát a versenykiírásban az eddigiektõl eltérõen nem egy, hanem több kiíró fog majd szerepelni. Az újdonsült szakbizottságok elsõ és legfontosabb feladata egy saját szabályzat megalkotása és az MLSZ felé történõ benyújtása, majd a többiekkel egyeztetve a jövõ évi versenyprogram (versenynaptár) megalkotása lesz.A meghirdetett gyûlésen tehát fontos döntéseket kell hoznunk, ezért ismételten kérem megjelenésedet, mert feltétlen számítunk rád!Kérném, hogy fontold meg az itt leírtakat és gondolkozz el azon, hogy melyik alszakágban vagy alszakágakban kívánsz részt venni, ill. kiket látnál szívesen ezekben a szakbizottságokban. Különös tekintettel ügyelve arra, hogy ne csak a szimpátia vezessen, hanem hozz átgondolt, reális, higgadt döntéseket, mert a jövõ záloga az, hogy a megválasztott személyeknek alkalmasaknak kell lenniük a megelõlegezett posztjaikra. Csak olyat válassz, vagy ajánlj, akinek személyében biztosítékot látsz arra, hogy a rárótt feladatokat ellátja.Kelt: Budaörs, 2004. november 19.Üdvözlettel:MLSZ Westernlovagló Szakbizottsága s.k.Ui.: Felhívnám figyelmedet arra, hogy az MLSZ Westernlovagló Szakbizottságának gyûlésein, csak MLSZ tagságú egyesületek tagjai vehetnek részt. Ha nem vagy tag egy ilyen egyesületben sem kérlek, hogy a közeljövõben pótold ezt!

#55 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 1. - 17:08

ez tök jó! mondjuk ez már nyílt titok volt, csak azt nem tudom, hogy a tagok felének miért nem küldtek meghívót? nincs rá pénze az egyesületnek?! pedig sok az éves tagdíj...

#56 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 1. - 17:32

tényleg, aki nincs interntközelben, az honnan tudja ezt meg? hogyha Lear nem teszi fel, honnan tudtuk volna meg? ez azért már szerintem nevetséges...

#57 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 8. - 10:45

Én is ebbõl az elgondolásból tettem fel, bár én megkaptam e-mailben, faxon és levélben is. Lehet, hogy pontosítani kellene az elérhetõségeket az MLSZ-nél. Hogy a tagdíj sok-e vagy kevés, az attól függ, hogy mire...Mariannal beszélgettünk nemrég,Õ vállalta ezeket a feladatokat, de lemondott év közben. Amikor próbálta átadni másnak a dolgokat és az elszámolást kiderült, hogy az az összeg, amit kapott erre a célra szinte semmire nem elég. Kb. a telefonköltségeket fedezi. Az, hogy a versenyeken a versenyirodában végzett feladatokat ingyen látják el, hogy saját számítógépen dolgoznak, hogy a levelezési költségeket saját zsebbõl álják és még a kellemetlen, beszólogatós, kioktatós javaslatokat is neki címezik ez már sok volt. Érthetõen. Hogy mi a megoldás, azt nem tudom. Nem jó az sem, hogy a versenyek és az egyesület támogatása néhány magánemben finanszírozásán áll vagy bukik aszerint, hogy mennyit tud áldozni erre a célra. Az sem jó, hogy egy gyûlésen nem jut egy tál pogácsára és egy karton ásványvízre. Nem jó, hogy nem volt még meg a díjkiosztó, mert mincsen pénz a díjakra és a helyszín bérletére, mert akik eddig pénzelték ezeket a rendezvényeket is, most nehéz helyzetbe kerültek és a saját problémáikkal vannak elfoglalva.Ez nem azt jelenti, hogy érdektelenség uralná ezt a sportot, csak rohadt nehéz a gazdasági helyzet és ez a sport is, mint sok más sportág nagyon-nagyon sok pénzt emészt fel .

#58 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 8. - 16:54

Félre ne érts, nem kioktatásképpen írtam, csak dühömben. Elhiszem, hogy ez a pénz kevés, nem jut mindenre, amire kellene, de más egyesület hogy tartja fenn magát? Valamin akkor változtatni kellene, és nem szétbombázni az egyesületet. Senki nem tudta, hogy mi lesz a díjkiosztóval, a jövõ évi versenyekkel kapcsolatban, mindenki hallott ezt-azt, hát persze, hogy a Marianntól érdeklõdtek, gondolták legalább õ tud válaszolni(mondjuk az sem mindegy, hogy milyen formában tették ezt, ebben igazad van). nem a Mariannt akarom ezzel bántani, arról szó sincs, csak szerintem rosszul esett azoknak, akik errõl nem is tudtak (még most sem igazán vagyunk képben, hogy most mi lesz, csak annyit tudunk, amit a Kastély Attila elmondott a gyûlésrõl) szar dolog tényleg, hogy semmire nics pénz, éppen ezért mégegyszer mondom, nem õket akartam ezzel bántani, csak leírtam, hogy mit gondolok errõl (persze lehet, hogy nincs igazam)

#59 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 9. - 14:22

Nem értettelek félre, te is a tényeket írtad le és én is. Sajnos ma itthon ez a westernlovaglás. Ez van. Van, akik próbálnak tenni érte pénzt energiát nem kímélve, de sajnos kevesen vagyunk tagok, kevés a versenyzõ és még kevesebb a használható pálya (reining). Ha versenyzõ lovak nagy részének még az alapvetõ egészségügyi papírjai sincsenek meg, nem beszélve a származási lapról, vagy az elvileg kötelezõ lóútlevélrõl. Ha átvennénk a nyugati versenyszabályzatot, eleve kiesne a most induló lovasok több mint a fele. Ha nem vesszük át, akkor esély sincsen rá, hogy a komolyabb versenyeken (Eb. Vb.) vagy akár a selejtezõkön részt tudjunk venni. Ha nem szervezünk versenyeket itthon, nincsen utánpótlás, nincsenek lovasok. Azt viszont hagy döntse el mindenki, hogy mit szeretne lovagolni. Ha egy NRHA versenyt kell szervezni, akkor nem vonatkozzanak a szabályok a más versenyszámokban indulni kívánó lovasokra, akik lényegesen többen vannak mint a reiningben indulni tudó lovasok, vagy lovak. Ezért is volt idén a nem kis port kavaró móri verseny külön, az akasztói forduló is külön. Persze ez nem zárta azt ki, hogy néhány reiningben eredményesen versenyzõ lovasunk ne indult volna el hordón, vagy negyed mérföldön, vagy a borjús játékokban. A lényeg, szerintem, hogy lehetõséget kell adni minden lovasnak, hogy a neki tetszõ versenyszámban indulhasson. Ha nem akar még nemzetközi szintre lépni, akkor ne kelljen neki is ugyan azokat a követelményeket teljesítenie, mint aki épp a futurityre készül. Megdöbbentett, hogy van akinek az a véleménye, hogy mindenkinek a cél a reining, az összes többivel nem érdemes foglalkozni..... Ebbõl a szempontból sokkal jobbnak látom, hogy az MWE-n belül külön vezetést kap a reining és külön a többi számok, amiben lényegesen több érdeklõdõre lehet számítani.

#60 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 14:12

Helló mindenkinek!nekem is a kedvenceim közé tartozik.Nem tudja valaki,hogy manapság mennyibe kerül egy qarter horse?Az igaz,hogy õk a legjobb western lovak?Köszi elõre!

#61 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 14:13

BOCS,rosszul írtam:quarter horse. Posted Image

#62 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 16:08

Ára kb:1m-tól a csillagos égig.A használhatóságról meg annyit, hogy ki mire akarja használni.Ha jól bánsz vele akkor jó,ha rosszul akkor az megbosszulja magát.

#63 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 17:15

Köszi,amúgy neked van ilyen lovad?Én is szeretnék egyet.

#64 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 11. - 18:29

szerintem mindenki szeretne Posted Image

#65 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 12. - 10:55

jólvan na!Olyan szépek!Nagyon okosak és megbízhatóak.

#66 Szürke Toll

Szürke Toll

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 27 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 12. - 18:20

Uff!Nekem Appaloosaim vannak.Egy Fekete kanca aki 90%ban quarter,egy leapárdtarka kanca és egy párductarka mén.Ja!Én Fehér Bölény vagyok Szürke Toll a "csikóm".Csak most az õ Gépét használom.

#67 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 12. - 19:30

Értem.Tök jó lehet western lovasnak lenni.Egyszer én is kipróbálnám.

#68 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 12. - 21:12

van rá lehetõség, érdeklõdj itt a fórumon!

#69 Szürke Toll

Szürke Toll

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 27 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 12. - 21:25

A világ legjobb dolga.Olyan mintha szabadon repkedhetnél mint a madár.Feltéve ha le nem fejeled a hangyákat.Ott a te környékeden van a legnagyobb westernlovasélet.Érdeklõdj körbe .10km-es körzeteden belül van egy csomó W.ranch.Biztos, hogy mindenhol szivesen fogadnak.Csak akarnod kell!

#70 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 14:39

köszi a bíztatást,majd próbálkozok.Biztos jó lehet,majd körbe érdeklõdök.

#71 Gábor2

Gábor2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 654 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 15. - 10:12

Meg tudná valaki mondani, hogyan lehet belépni a MWE-be? A honlapon megadott telefonszámok nem mûködnek.

#72 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 15. - 21:24

szerintem várj még vele tavaszig, amikor kiderül, hogy egyáltalán mi lesz az MWE sorsa, vagy alakul-e új egyesület!

#73 Gábor2

Gábor2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 654 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 16:35

Köszönöm, akkor várok.

#74 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 16:46

Jó hír neked is Fehér Bölény és még meleg, annyira friss:Mától hivatalosan tenyészthetünk appaloosat is magyarországon!!! Posted Image Posted Image

#75 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 16:50

GáborSzerintem is várj egy picit, mert egyenlõre az MWE-n belül a Reining szakosztálynak és a tenyészegyesületeknek van meg úgy-ahogy a vezetõsége. Ebben tudok neked infóval szolgálni, a többi szakosztály vezetése még bizonytalan.

#76 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 17:09

A Cavallo januári számában a fajtakalauzban most a QHról van szó! Mondanom sem kell, az volt az elsõ, amit elolvastam :D

#77 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 17:52

"A tervezett önálló Western Szövetség 2005 januárjában tartja majd alakuló közgyûlését...A megalakuló Western Szövetség tagjai sorába várja mindazokat, akik akár az úgynevezett "rodeó-számok" -gyorsasági számok, borjús-lasszós számok, rodeó és egyebek-, akár a westernlovaglás más ágai- trail, pleasure, horsemanship stb- érdeklõdnek, de a versenyzéshez nem rendelkeznek feltétlenül western fajtájú lóval, illetve azokat a szimpatizánsokat is, akik nem a versenyzés, hanem a szabadidõs lovaglás oldaláról közelednek a wstern stílus felé."Tehát nem kell tavaszig várni Posted Image

#78 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 17:56

Gábor!Elfelejtettem leírni az elérhetõséget:westernszovetseg@posta.netilletve telefonon Balogh Eszternél 06-20-753-437, és Bagi Imrénél 06-30-533-2455 lehet jelentkezni

#79 Szürke Toll

Szürke Toll

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 27 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 21:27

Uff neked Lear!Ha ez igaz akkor ezentúl Jézusként foglak tisztelni.Istenként már nem tudlak mert az már ven egy.Uff.Az pedig én vagyok.

#80 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 17. - 9:06

[url="http://"http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/istvankurcsics/detail?.dir=/3848&.dnm=9b56.jpg&.src=ph"]Duall Rainbow 4 éves qh mén [/url] Posted Image