Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Francia bulldog


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
49 válasz a témához

#41 boomsly

boomsly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 284 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 13. - 11:36

Nah, a Francia bulldog kedvelõk :gm: Van két nagyon aranyos, életvidám franciánk eladófélben. Szuka létükre egyáltalán nem drágán. Törzskönyvezhetõk, oltva stb stb... Erre jelentkezik egy nõ, hogy neki kéne, de csak 45 adna. Nekünk meg kell a hely, tenyésztõk lévén, jönnek a kisebbek, hát oda adtuk. (hozzáteszem, már szombaton elvitte) Erre ma reggel üvöltenek a telefonban, hogy ezek keverék korcsok és azonnal vegyük õket vissza mert jönnek 3 autóval, rendõrséggel, apeh-al, meg az összes rokonságával együtt. Mondjam, hogy milyen volt a bõrszíne? Mogorván hozzájuk vágtam a pénzüket, elsziszegtem a fogam között, hogy többet látni se akarom õket. A két kutya egészséges, de 3 nap alatt jelentõsen fogyott. Most éppen csalónak akar minket és két másik tenyésztõt beállítani a hõgyike. Albérletet már nem adunk ki cigányoknak, ezentúl kutyát se adunk el nekik. :rolleyes: :dev:

#42 Maya09

Maya09

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 58 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 13. - 18:06

Megvizsgáltattad õket az állatorvossal,hogy nem lettek e betegek?Érzékeny kutyusok a franciák!Nem akarom bántani a c.... ,de én is kerültem miattuk rendõrségre!És mondtam soha többet nem lehet hinni nekik!El kell õket kerülni ha lehet!Nem akarok bántani senkit,nem azért írtam ezt le!!Nekem is van egy pici kislányom és látom rajta mien érzékeny mindenre!Igaz az enyém süket (sajnos) de imádom!!

#43 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 13. - 20:05

Boomsly, sikerült összejönnöd egy vérbeli kereskedõvel. Onnan ismered fel, hogy többet is vesz, de mindig kevesebbet ad. Valószinû, hogy a hétvégén kivitte õket egy "szállításra", ahova odarendelnek minden keresett fajtából, aztán a külföldi kereskedõ válogat belõlük. Lehet, hogy a tieid nem feleltek meg a kereskedõnek, igy a kupec egyszerübbnek látta visszavinni hozzátok, ami a kiskutya szempontjából a legjobb, legalább nem hurcolja tovább õket vásárról vásárra. Viszont erõsen megkérdõjelezhetõ, hogy egészségesen kapod-e õket vissza... Ki tudja, hol tartotta, hogyan szállitotta, ki fogdosta õket összevissza kutyás kézzel...

#44 boomsly

boomsly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 284 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 14. - 11:59

Mi is kapcsolatban vagyunk kereskedõkkel, de csak korrekt, régi ismerõsökkel. A kutyusok amúgy teljesen megfelelnek a fajtajellemzõknek, egyszerûen sok a francia bulldi most. Nem jött össze neki és kész. Szar alak. Amúgy jól vannak csak farkas éhesek voltak. Imádom õket. Az egyiknek bézs szemfoltjai vannak a fekete-fehér bundája mellé. Nagyon szendén tud nézni :D

#45 Maya09

Maya09

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 58 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 15. - 15:09

Tényleg nagyon sok franci bulldog van!Nagyon sokan tenyésztik õket!Én például nem azért vettem,hanem mert nagyon megtetszett és nagyon jópofa kutya!Hát nem csalódtam benne!!Mint egy malacka úgy röfög!És pattog mint egy gumilabda!! :yeah:

#46 boomsly

boomsly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 284 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 16. - 8:00

Bocsánat, csak egy apróság: mi tenyésztjük és nem szaporítjuk háztájiban! Rengetegen jelentkeznek olyanok, akik majd szeretnének tõkét csinálni a szukájukból. Elképzelnek maguknak egy kis potya pénzt és mindez csak úgy jön, gondolják õk! Hivatalos, bejegyzett és persze normális tenyésztõ alig lenne a fajtára. Pár éve még nem volt ennyi eladó bulldi. Persze ezek az emberek csak az elsõ szülésig ilyen határozottak. Sokukat megingat a szülés metódusa vagy a vele járó anyagi vonzata a dolognak: kell ugye orvos, néha császár, oltások és mindez még néha ráadásul éjszaka. A shitzuk jártak valahogy így. 10 éve még ritkaság számba mentek. Egy-egy jobb szukáért fiatal korban elkérhettek akár 150E Ft.-t is. Mára már 5000Ft.-ért is van eladó kölyök.

#47 qvatro25

qvatro25

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 2. - 8:49

Ismerõsöm kérésére: "Családi okok miatt kénytelen vagyok megválni 2 francia bulldogomtól. :hupp: A egyik 1,5 éves kan, a másik 10 hónapos szuka. 25.000,-/kutyus, csak jó helyre!" Érdeklõdni lehet: 06306114324

#48 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 2. - 9:04

az illatoson is van bent egy tiszta szuka.

#49 Lasiodora

Lasiodora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 248 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 2. - 10:17

Sziasztok! Könnyes szemmel írom a következő sorokat... Családi okok miatt eladó, 2 éves bézs színű francia bulldog kanunk. Ár: 50.000 Ft. törzskönyvvel együtt. :( :hupp: :hupp: Érd: magánban...:( képet tudok küldeni.

Edited by Lasiodora, 2010 március 2. - 10:17.


#50 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 2. - 11:48

a noé állatotthonban is vannak min 3-an. az egyikük pont egy bézs-fehér foltos kan.

Edited by Timsili, 2010 március 2. - 11:48.