Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Boxerkutyák


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
149 válasz a témához

#41 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 23. - 13:29

Annyira még mi sem vagyunk benne ebben a kiállításos dologban. Annak idején, anyukámnak is volt boxere, innen a nagy szeretet és õ akkor járt kiállításra, de az már elég régen volt. Õ jobban benne van most is az ilyen dolgokban és jobban tisztában van vele, hogy mit, hol, hogyan.Tavaly voltunk már vele kétszer kiálllításon. Akkor sajnos kölyök osztályban egyedül volt, de csak jókat mondtak róla és a szalagot is megkapta.Idén viszont igyekszünk több kiállításra is menni.Szóval majd ha pontosítottuk, hogy melyikre is megyünk, akkor majd tárgyalunk és összefuthatunk.Mi is szeretnénk jövõre kiskutyákat, azért is megyünk kiállításokra. Csak egy megfelõ kant kell keresni, ami asszem nem lesz egyszerû. Mi annak idején, úgy két-három éve felmentük egy budapesti kiállításra és ott elsõ látásra beleszerettünk egy hatalmas, gyönyörû és mellesleg nagyon eredményes kanba. Õ Sába apukája. Róla is vannak képek a képtáramban.

#42 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 23. - 23:03

Mi is elkezdtünk már kant keresgélni..eredetileg Aivengo kenneles kant szerettem volna papának, de mint kiderült, tiszta Aivengo nincs itthon, csak olyan, akinek a nagyapja származik onnan.A másik lehetõség még elõzõ szukám egyik kölyke, aki kölyöknek nagyon ígéretes, robosztus kutya volt, egy jó ideje azonban nem hallottunk róla semmit, így õket még meg kell keresni..ráadásul jövõre már 7 éves lesz, tehát nem fiatal.Véletlenül akadtam rá a neten erre a kanra, a képek alapján nekem nagyon tetszik, valószínû, hogy érdeklõdünk majd náluk, ha úgy alakul.Remington v. Eurozonemég egy kép rólaRemélem, élõben is ilyen szép, meg a magassága is jó, mert nekem nagyon bejön. Kiállításokon nagyon eredményes, ami nekem ugyan nem fõ szempont, de nem is hátrány. Ráadásul dp mentes, a szíve is rendben, ZTP vizsgás.

#43 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 24. - 8:06

Nagyon jól néz ki ez a kan. Nekem is inkább a robosztus boxerek tetszenek. Viszont egy idõben ezeket nagyon lepontozták, de úgy veszem észre, hogy megint elfogadottak az ilyen erõsebb testalkatú boxosok.Kant még mi is ráérünk vélastani, de idén szerintem megtaláljuk azt, amelyiktõl szeretnénk a kiskutyákat.Úgy néz ki, hogy mostmár tuti, hogy megyünk Sábával április 1.-én Pápára.Gyertek, ha van kedvetek.

#44 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 10. - 7:49

Hogyan teremtette Isten a boxert?A teremtés ötödik napján történt.Miután Isten megteremtette az összes állatot, nekilátott, hogy mindenjövendõbeli kutyafajtából alkosson egy-egy példányt. Voltak ott nagyokés kicsik, hosszú szõrûek, bozontosak és rövid szõrûek, feketék,fehérek, foltosak és csíkosak, röviden minden, amit az ember csakkívánhat.Már minden kutya készen volt.Isten szeretettel nézegette õket, és azt mondta:"Olyan választék van, amit az összes többi állat együttvéve semnyújthat. De hogy minderre feltegyem a koronát, most olyan kutyátfogok alkotni, amelyben erõ és nemesség, gyorsaság és bátorságegyesül, jólelkûséggel párosulva."Vette az agyagot és megformázta belõle a boxert. Ugyanúgy nézett ki,mint a mai boxerünk, csak a feje nem különbözött lényegében a többikutyáétól. Isten örült és azt mondta:„Ez itt tényleg minden várakozáson felül jól sikerült, elõszörfélreteszem, mert még lágy és könnyen károsodhat:”A boxer hallotta ezt és magasra tartotta a fejét, hiszen neki kellett alegszebbnek lenni mind közül. Azt sem tartotta magához méltónak,hogy a többi kutya elismeréséért és tiszteletéért hízelegjen. A kiskutyafajták egyet is értettek ezzel, és a boxert az õt megilletõcsodálattal fogadták.Nem úgy a nagyok. Bosszantotta õket hogy a csupán közepesnagyságú boxer felülmúlja õket. Elõször haragos morgás hallatszott,aztán szidalmak is röpködtek és -láttak már ilyent!- a boxer dühösenráugrott ellenfeleire. De mi történt? Elfelejtette, hogy az orra még lágy,mert az lett kész utoljára. A pofáját összenyomták és amikor a Jóistenelszakította ellenfeleitõl, a baj már megtörtént.Isten nevetett és azt mondta:„MARADJ AZ IDÕK VÉGEZETÉIG OLYAN, AMILYEN MOST VAGY!”Így is lett!

#45 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 10. - 13:18

Nagyon igaz történet!!! :D

Edited by Köki, 2006 március 10. - 13:19.


#46 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 10. - 19:56

Vrony!Nagyon tetszik a meséd, feltenném az indexen a boxeres topicba ha engedélyezed :)Pápára sajna nem tudunk menni, kutyás napot tartunk aznap itt lõrincen.Budaörsre viszont kinézek majd, kutyástul mindenestül, az NBK-s kiállítás, de legalább megnézem az ellenfeleket :)Köki!Ha április 1-én ráérsz/ráértek, gyertek el a kutyás napra, a boxeres fórumról is igérkeztek páran, szóval ha minden igaz, lesz boxer dögivel :)info a kutyás napról: www.kutyaiskola.com /aktuális

#47 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 0:19

És oda hogy lehet eljutni? Mármint a Bókaykertbe. Nincs térképem, nem ismerek térképes internetesoldalakat, és különben is: ha elmagyarázzák az a legjobb. :D És akkor kimegyek és nézek szép kis boxereket.

#48 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 8:47

Stokley!Nyugodtan felrakhatod. Sajnso nem az én mesém. Sába apjának gazdijától kaptam. Nekem is nagyon tetszett.Sajnálom, hogy nem jöttök Pápára, de talán idén más kiállításon is összefuthatunk. Azt most nem tudom, hogy mikor, de Tatán is lesz kiállítás, oda is megyünk.

#49 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 11:46

1182 Bp. Kettõs-Körös u. ( 82-es autóbusz vonalán, Pestimre elõtt )Gondolom ez a cím? Ugye Stokley?

#50 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 16:52

Luigi, merrõl jönnél? Az Üllõi útról könnyen megközelíthetõ..A cím amit Köki írt, az a kutyasuli címe, a rendezvény azonban máshol lesz, egy szabadidõközpontban. A cím: Bp, 1181 Városháza utca 40Köki, olvastam a magánüzidet is, ha nem baj akkor itt válaszolok. Írtad, hogy párod hétvégén dolgozik, így gondolom a kutyás napra ti nem tudtok jönni. Persze a suliba is szeretettel látunk titeket, csak ott a szerencsén múlik, hogy Sonyn kívül mennyi boxos van kint éppen.. Szombaton 2-tõl, vasárnap reggel 9-tõl vagyunk kint. Bár a jó idõ még úgy látom várat magára..Vrony!Április 29-én ha jól emlékszem , lesz tenyészszemle a strázsában. Nem tudom még, nevezünk-e, de körülnézni mindenképpen kimegyünk.

#51 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 17:22

A kutyás napra lehet hogy elmegyek egyedül. Egyébként imádom a sok boxert együtt, de ha csak Sonyval és veled találkozok, azzal is elégedett leszek! :D Felmentem a kutyaiskola honlapjára, nagyon klassznak tûnik.

#52 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 8:31

Vrony!Április 29-én ha jól emlékszem , lesz tenyészszemle a strázsában. Nem tudom még, nevezünk-e, de körülnézni mindenképpen kimegyünk.

Hozzászólás megtekintése

Hol van az a strázsa?Megnéztem, április 22-23.-án lesz Tatán kiállítás. Oda is megyünk.

#53 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 9:18

ki ismer tenyésztöket akinek vannak boxerkutyái eladó??? szeretnék egyet venni :cool: ismeri tán valaki hajdár attilát budapeströl??

#54 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 9:29

Nézd meg a Kutya újságban a hirdetéseknél.Lehet, hogy az én Sábám "családjánál" most is vannak kölykök. Sába is ilyenkor született. Ha érdekel, meg tudom adni a számát.

#55 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 10:09

Nézd meg a Kutya újságban a hirdetéseknél.Lehet, hogy az én Sábám "családjánál" most is vannak kölykök. Sába is ilyenkor született. Ha érdekel, meg tudom adni a számát.

Hozzászólás megtekintése

megnézném csak, én ausztriába vagyok ;)igen legyszives add meg a számot.üdv

#56 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 10:14

Akkor bocsi. Nem tudtam, hogy Ausztriában vagy. Még estleg a neten tudsz nézelõdni.De azt megkérdezhetem, hogy miért pont boxer?

#57 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 10:40

mert apukám is régen tenyésztet boxereket. meg midnig is volt boxerünk :kir: nagyon aranyos kutyak, és játekosak...imádom öket, ha kutya akkor csak BOXER :yeah: tudsz egy oldalt ahol vannak eladó kutyák?

#58 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 10:45

Próbáld megnézni a www.kutya.lap.hu-t és onnan biztos vannak linkek.A számot küldöm magánban.

#59 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 17:52

A tatai idõpont jól hangzik, ha összejön, megyünk :)A Strázsa kutyasuli a Népligetben van, asszem NBk-s szemle lesz. Azt viszont még mindig nem tudom/értem, van e külön MEOE-s tenyészszemle is, és ha arra megyek azt elfogadja-e az NBK, ha esetleg olyan kannal szeretnék fedeztetni.. :confused: Nordwind!Eladó kisboxerek:www.e-dog.huwww.boxer.lap.hu (itt kennelek honlapját is megtalálod, külföldieket is)www.apronet.hu, www.startapro.huEgy másik fórumon pár napja még a Ribillió kennel tulaja írta, hogy van még egy eladó kiskutyája, a honlapjuk címe: http://gportal.hu/portal/ribillioKöki, a kutyás napon a bemutatók közé most próbáljuk még leszervezni a terápiás kutyásokat, a vakvezetõseket, a szánhúzosokat..talán kutyásrendõrök is jönnek. A mentõkutyásaink viszont eddig úgy tûnik, sajna nem tudnak jönni. Ha már tutira meglesz a részletes program, leírom.

#60 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 18:29

1 nap elég lesz ennyiféle bemutatóra? :D

#61 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 7:41

köszi Stokley :guny:

#62 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 8:36

Kedvenc Sábás képem :DÉs itt van még pár új fotó.

#63 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 8:41

Kedvenc Sábás képem :DÉs itt van még pár új fotó.

Hozzászólás megtekintése

:kir: töl cucci ;)

#64 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 14:52

Nagyon jó képek!

#65 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 16:02

Kedvenc Sábás képem :D

Ez milyen hülye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kocc: :kir:

#66 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 17. - 10:26

Megtaláltam anyukám kutyás képeit. Sajnos hirtelen csak ennyit sikerült összeszednem, de esetleg kereshetek még.Õ Ördögvérû Aladdin HUGÓ.

#67 hubertus

hubertus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.809 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 17. - 10:30

Nekem az tetszik a legjobban, amikor a "talapzaton" ül, akár egy szobor! :D

#68 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 6:15

StokleyAkkor végül is 1-én mikortól meddi glesztek a Bókay kertben?

#69 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 18:22

A rendezvény reggel 10 órakor kezdõdik, és olyan 5 körül lesz vége. Tavaly nagy pörgés volt, 2 helyszínen mentek folyamatosan a bemutatók, a nap végére már ki voltunk mi is, a kutyák is. Részben emiatt, meg más okokból is most egy helyszín lesz, de ott is folyamatos fellépõk, bemutatók.Vrony, Hugo kutyátok nagyon nagyon szép..apukám elsõ boxere is hasonló típusú volt, olyan igazi tank boxer, lavor fejjel..1979. született, szóval elég régen volt már..teszek majd fel képet, csak fel kell töltögetnem a képtárba, és azt úgy utálom.

#70 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 21. - 14:38

Édesanyám boxere meg valamikor '70 környékén született.Egy igazi õsboxer. :)

#71 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 27. - 7:47

Végre sikerült egy vizsonylag jó, beállós képet csinálnom Sábáról. :)Posted Image

#72 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 27. - 17:32

Szép lett Sába nagyon :) Én is szerettem volna, ha Sony ez a típus lesz, nem az kis könnyed, girnyó...viszont még így is szélesebb jónéhány kannál, ami egyrészt örömmel tölt el, másrészt állatira elszomorít :)Sok sikert nektek szombaton! Én menni ugyan sajna tudok, de barátaim úgy néz ki mennek le forgatni, így az is lehet, hogy majd Tv-n keresztül foglak látni titeket :)Csináltunk mi is pár képet a sulin Sonyról meg a boxer barátairól:Posted ImageLéna (szegénykének a héten mûtik a szemét)Mi van nálad??BonzoSony pihenRió mégegyszerEz kutyus pedig apukám elsõ boxija, Aster: Posted ImagePosted Image

#73 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 28. - 7:23

Hát igen, ebbõl az utolsó képbõl is jól látszik, hogy nagyon megváltozott a boxer képe.Régebben tényleg a sokkal robosztusabb egyedek voltak a megfelelõek és õk is voltak többségben, ez már nagyon nem így van. Bár én azt látom, hogy megint afelé haladunk, hogy a nagyobb, erõsebb felépítésû boxosok vannak többségben. Ami szerintem nagyon is jó.Már nagyon várom a szombatot. Sába tanulgatja a beállást, de még néha nagyon kis kajla, dehát ez még talán elnézhetõ, hisz még csak most márciusban volt egy éves.Majd figyelem a forgatócsoportot. Sajnos nem tudunk végig ott lenni, mert mennem kell Gyõrbe a volt kiscsikómat meglátogatni és a papírjait elrendezni.Április 22.-én meg úgy néz ki, megyünk Tatára.

#74 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 28. - 9:30

Akkor most nem leszel kint április 1-n Stokley???Sony szép kutya, ne keseregj!

#75 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 30. - 16:04

Jaj, félreértés ne essék, nem panaszkodom, Sonyka így is gyönyörû kis szívemcsücske :)Én kint leszek a kutyás napon 1-én, azért nem megyek Pápára :) Elvileg barátaim mentek volna forgatni Pápára, de kis veszprémi TV, és mind3 kamerájuk foglalt arra a napra :(

#76 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 31. - 7:28

Ezt szomorúan hallom Stokley.Mármint, hogy nem jönnek forgatni. De sebaj, majd megnézed Tatán élõben Sábát.És akkor végre én is megnézhetem személyesen Sonyt.Arra gondoltam, hogy össze kéne hozni április 22.-ére Tatára egy fórumos-lovas-boxeres találkát. Szívesen összefutnék hozzám hasonló lovas-boxeresekkel. ;) Mit szóltok?

#77 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 31. - 8:21

Vrony, ha tatárra kutyát visztek, készüljetek fel valamivel, mert rengeteg arrafelé a fertõzött kullancs!

#78 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 31. - 8:23

Tatára vagy Tatárra? :D

#79 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 31. - 19:05

Hopp, bocsi, félreolvastam :rolleyes: :DCsak mert tavaly Tatáron sok kutyus volt, én is gondolkodtam nagyon, hogy leviszem a vizslámat (ez itt off? :D ), de azt hiszem, nem fogom vinni, félek, hogy összeszed valamit. :(Tehát nem tudom, Tata körül van-e kullancs :)Bocsánat :ang:

#80 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 1. - 18:39

Sziasztok!Vrony,mi volt Pápán?Mi most értünk haza a kutyásnapról, ahova kilátogatott Köki is a párjával. Nagyon örülök, hogy kijötettek és végre megismerkedtünk :kocc: Sony pedig köszöni szépen a dédelgetést :)Ahhoz képest, hogy tavaly Sony volt az egyetlen boxi, idén 10 boxer szereplésével tarthattunk fajtabemutatót :yeah: Képeket teszek fel holnap, ma már nincs lelkierõm feltöltögetni..