Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2007


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
516 válasz a témához

#41 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 28. - 20:14

Én se tudok semmiféle eltûnésrõl. Szerintem sokkal jobban ellenõrzött volt az egész, mint az elõzõekben, és az elsõ hármon se volt tudtommal "lábakelés".

#42 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 1. - 7:49

Jelentem, tûkön ülök!

és nem szúr nagyon? :D

Edited by Janó, 2007 március 1. - 7:50.


#43 Fiatal-Csikó

Fiatal-Csikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 6. - 9:18

[size=7][font=Arial]ÉN se tudok arrol hogy eltünt volna valami, bocs de találtunk dolgokat asztis vissza adtuk az illetönek pl: a gyürüt / minek kell már a szart kavarni még else kezdödöt a LOT!!!!!!!!!!! De már alig várjuk a lot 2007 ......... sziasztok mindenkinek TUTU CSALÁD :yeah:

Igen az én gyûrûm volt az ami elveszett. Nyár végén pedig vissza is kaptam. Nem volt belõle semmi gond. :yeah:

#44 tatári tutu

tatári tutu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 6. - 20:50

Köszönöm Fiatal-CSikó a meg erösitést ebben a dologban!!!!!!!!!köszi TATÁRI TUTU

#45 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 9:39

Yes! Kb. ilyen eredményre számítottam az "eltûnt tárgyak" ügyében.Én is baromira várom a LOT-ot. A tavalyi rendesen föltette a mércét, szerintem nehéz lesz túlszárnyalni :) De ha ugyanolyan lesz, már az is örökidõkre szóló élmény marad :) :yeah:

#46 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 14:47

Jelentkezõs oldal van már ? ;)

#47 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2007 március 7. - 17:04

Hajrá Hurrá. Jó bulizást neketek de nélkülem . Szasztok. Pejbandi.

Edited by VILLANYVAS LOVAS, 2007 március 7. - 18:21.


#48 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 7. - 17:47

Nincs még jelentkezõs. A tavalyi portál lesz frissítve, épp szedem össze a tavalyi beszámolókat, meg képeket is, hogy azok is fent legyenek.Ne aggódjatok, hogy most egyelõre nincs aktivitás itt a topikban, ok? :)

#49 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 8. - 11:37

Idén azért szeretnék eljutni ha hoszabb idõre nem is, legalábbis a szombati napra... Esetleg szívesen kihírezném a saját oldalamon illetve népszerûsíteném az eseményt a régióban, ehhez megintcsak jól jönne egy szórólap - persze ha a programok még erõsen lógnak a levegõben akkor érthetõ, hogy nincs. :)

#50 Guest_Regina_*

Guest_Regina_*
  • Guests

Közzétéve 2007 március 17. - 21:23

Én is felajánlom segítségemet a találkozóval kapcsolatbanSzeretném népszerûsíteni az én régiómban is, ehhez majd kérnék segítséget, szórólapok, program ilyesmi.Ja és jó lenne ha meghívnátok a Koltai-Pénzes párost egy bemutató erejéig megéri.Kéne találni egy megoldást azok számára is akik nem rendelkeznek saját lóval.Felvehetnétek a kapcsolatot a baráti lovastalálkozó szervezõjével és összedughatnátok a fejetek.

#51 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 18. - 16:59

Ajánlom figyelmetekbe a Magyar Dámalovas Egyesület bemutatóit is.. Vállalunk kettes illetve négyes karusszeleket és már folynak az elõkészületek egy hatos karusszelhez is..www.damalovasegyesulet.hu vagy érdeklõdni lehet magánban nálam is!

#52 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 18. - 17:15

Regina: akinek nincs saját lova, az a nagy csapatok tanyáiról bérelhetnek lovat. (csak pár, ami az eszembe jut: El Bronco Ranch, Silverado Crazy Cowboy Club, Walter Ranch, Sánta Õzek, stb....)A fejösszedugáson nem tudom, mit értesz; a tavalyi nagyon jól sikerült, ugyanazon a vonalon szeretnénk továbbhaladni. :)

#53 Guest_Regina_*

Guest_Regina_*
  • Guests

Közzétéve 2007 március 18. - 17:20

hátha vannak még jobb ötletek!

#54 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 18. - 22:00

Regina: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHidd el akik szervezik profin csinálják, nem ez az elsõ amit létrehoznak.Sok munka, sok gondolat......

#55 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 18. - 22:41

Nekifutok mégegyszer.Regina kedves!Nem akarlak bántani, nem akarlak kostolgatni.Javaslom, hogy az írásaidban használj hangulatjeleket, ez segít eligazodni a többieknek, arról, hogy amit mondasz azt milyen kedvel és milyen szándékkal teszed. Félre lehet érteni amit mondasz!Igaz a másikban viccelni akartunk páran, nem sikerült. ;) MÁs! LOT!Nos az elmúlt években nem láttalak egyik találkozón sem, ez biztosan az én hiányosságom. :( Viszont szeretnék javallani valamit, a mostani LOT-ra gyere el, csak úgy egyszerûen. Bérelj lovat valamelyik nagy ranchen. Apple írt Neked párat.Nos gyere el, beszélgessünk, heverjünk a tûz körül részegen ha ez kell, fogjuk egymás homlokát ha rókát keresünk.....Szerezz tapasztalatot.

#56 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 19. - 9:47

Felvehetnétek a kapcsolatot a baráti lovastalálkozó szervezõjével és összedughatnátok a fejetek.

Ez király!!! :DRegina rulez :D :ang:

#57 Guest_Regina_*

Guest_Regina_*
  • Guests

Közzétéve 2007 március 19. - 14:27

2005ös LOTon ott vtam.Nem a rendezvényt akarom megváltoztatni, csak hátha van ötlet, h még jobb legyen :) De idén mindenképp ott leszek, és tûz mellet fogunk feküdni a sör mámorában :kocc:

#58 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 26. - 14:23

Ma átutaztam Tatárszentgyörgyön, s beugrottam Tutuhoz, beszélni az idei LOT-ról. Mindkettõnknek az a véleménye, hogy nagy a csend a 2007-es rendezvény körül. Ha a tavalyihoz legalább hasonló színvonalon kerülne megrendezésre a LOT, akkor azt már javában kellene szervezni. Március vége van! Ha a szervezõk "neveket" akarnak megnyerni megint, akkor már ezerrel kellene velük egyeztetni, hiszen nagyon közeli az idõpont. Egyelõre még azt sem mondta ki senki nyilvánosan, hogy: IGEN, ÉN+Õ+Õ leszünk szervezõk, s vállaljuk az idei LOT "kitalálását", megszervezését, levezénylését. Idegen, Sac, HH és Csikasz ugyan nem zárkóztak el, de mintha nem is történne semmi. Csak nem dobták be a törölközõt?Mi lesz a program? Lesz-e? Le van-e kötve a Midnight Boogie? Dallos Gyula jön-e? Ki jön még? Ki szervezi a CART-ot? Lesz CART? Mennyibe kerül a kempinezés? Lesz-e változás a helyszínben, szolgáltatásokban? (Lesz bizony!) Lesz-e belépõ a külsõsöknek, nézõknek? Be van-e jelentve a rendezvény az önkormányzathoz, ÁNTSZ-hez, mittoménhovamég? Lesz-e idõben plakát, szórólap, ki terjeszti azokat?Hé, van itt valaki?

#59 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 26. - 15:07

2005ös LOTon ott vtam.

azon még én is. akár még a fejünket is összedughattuk vóna, bár nem emléxem rád... :rolleyes:

#60 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 26. - 15:17

azon még én is. akár még a fejünket is összedughattuk vóna, bár nem emléxem rád... :rolleyes:

Akkor még az sem lehetetlen, hogy összedugtátok. :D

...Lesz-e változás a helyszínben, szolgáltatásokban? (Lesz bizony!) ...

Sheriff, Te tudsz valamit! Hol lesz idén Tatár? :D

#61 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 26. - 15:32

Akkor még az sem lehetetlen, hogy összedugtátok. :D

most, hogy mondod! Regina? Neked csak rémlik valami.

Sheriff, Te tudsz valamit! Hol lesz idén Tatár? :D

Peti!Nekünk pl. a Velencei tónál lesz az idén. :D

Edited by realcowboy, 2007 március 26. - 15:32.


#62 Guest_Bill Sanyi_*

Guest_Bill Sanyi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 március 26. - 15:34

Sheriffel valo beszélgetésünk után /résztvevõ szeretne lenni/mi felajánlottuk a Cart lebonyolítását de ha nem keres meg senki sem,hát mit csináljunk??Vagy csináljunk máshol??Ha" bajnokságot" akarunk belölle akkor illik több fordulósnak lennie!!

#63 Guest_Regina_*

Guest_Regina_*
  • Guests

Közzétéve 2007 március 26. - 19:23

Real!Most már minden rémlik! :D

#64 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 26. - 20:27

Real!

rc. ha lehet kérnem. csak kisbetûkkel. a többit meg fedlye homáj! ;)

#65 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 8:51

Sheriff, Te tudsz valamit! Hol lesz idén Tatár? :D

Tutu azt javasolja, hogy az idén a tó és környéke legyen a helyszín. (Ha valaki nagyon ragaszkodna a szokásos, belsõ tábor területhez, az sem kizárt, de az idén már nem azt favorizálja a házigazda.) Szépen rendbehozta-hozzák az út melletti környezetet, s elfér az egész LOT az út és a tanya között, a tó körül. Ott vannak fák, van árnyék, a szerencsésebbje a vízpartra verhet sátrat. A 380 V-ot is kivezették a tetthelyre már, s rendes homokos pályát rittyentenek a szombati bemutatókhoz, mûsorhoz. Ha sikerül a polgármesterrel megegyezni, akkor be is kerítenek a tó körül pár hektárt, hogy teljesen zavartalan legyen a tábor élete, s a LOT-on kívüli idõben is meg tudják védeni a környezetet a természetkárosítóktól.

#66 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 9:47

Tutu azt javasolja, hogy az idén a tó és környéke legyen a helyszín. (Ha valaki nagyon ragaszkodna a szokásos, belsõ tábor területhez, az sem kizárt, de az idén már nem azt favorizálja a házigazda.) Szépen rendbehozta-hozzák az út melletti környezetet, s elfér az egész LOT az út és a tanya között, a tó körül. Ott vannak fák, van árnyék, a szerencsésebbje a vízpartra verhet sátrat. A 380 V-ot is kivezették a tetthelyre már, s rendes homokos pályát rittyentenek a szombati bemutatókhoz, mûsorhoz. Ha sikerül a polgármesterrel megegyezni, akkor be is kerítenek a tó körül pár hektárt, hogy teljesen zavartalan legyen a tábor élete, s a LOT-on kívüli idõben is meg tudják védeni a környezetet a természetkárosítóktól.

Magam részérõl a pálya, 380V, tó és egyebek nem annyira, a víz viszont mindenképp érdekel. Szerintem igen nagy segítség lenne, ha az el tudna vezetékelõdni a lóhelyekig (7-8 elágazással) és nem kellene sorakozva vödrözni kilómétereket.

#67 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 10:38

Magam részéről a pálya, 380V, tó és egyebek nem annyira, a víz viszont mindenképp érdekel. Szerintem igen nagy segítség lenne, ha az el tudna vezetékelődni a lóhelyekig (7-8 elágazással) és nem kellene sorakozva vödrözni kilómétereket.

Esetleg ne aszfaltozzák le mindjárt a közlekedő utakat is a sátrak között? :DÉn nem emlékszem semmiféle sorállásra az itatáshoz. Mondjuk mi a lovakat elvezettük a vályúhoz, s nem vödrökben hordtuk a vizet. A zuhanyzás és a mosdási lehetőség, a meleg víz már más tészta. Abból jó lenne sokkal nagyobb kapacitás! De megértem azt is, hogy az eddigi vagy a várható bevételekből ilyen mértékű beruházásokra nem futja. Egy komolyabb vizesblokk biztosan milliós (ha nem mindjárt több milliós) nagyságrendű beruházás. 300 főre leosztva ez 3,5-5 eFt plusz kiadást jelentene fejenként. A házigazdák csak ezt a nagy rendezvényt rendezik azon a helyszínen, így a LOT látogatóinak kellene finanszíroznia a megvalósítást. Ahogyan én a fizetési kedvet, a látogatók anyagi kereteit ismerem, ez nem járható út.Sajnos bele kell nyugodjunk abba, hogy a fürdéssel lesz egy kis kufirc. Reméljük, hogy jó meleg idő lesz, s ki fogjuk bírni a hideg zuhanyt. Három nap nem a világ, az ember kibír annyit még fürdés nélkül is. De úszhat a tóban is, fogat mosni mindenképpen tud. Nagy baj nem lesz tehát.

Edited by sheriff, 2007 március 27. - 10:39.


#68 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 12:00

Sheriff, én most az itatásra gondoltam. Nem is a sorbanállásra, sokkal inkább a vödrözõs gyaloglásra. Persze rosszindulatúskodhatnék én ennek kapcsán, de valahogy nem vagyok a régi. :DSzóval nem egy akkora beruházás, lévén bizonyos hosszúságú vezeték eddig is volt. Ennek vödrös kiállása ha jól emlékszem 2 volt tavaly elõtt. Amit én mondok az mondjuk 3 ilyen kiállás, melyre bármelyik kertész árudában lehet kapni 2-4-es elosztókat, amire már elszántabbak akár egy slagot is csatolhatnak és megoldva a vödrözést és itatást. Ez mindösszesen Gardena típusból is max 5000 Ft-os beruha.(a vájús megoldással az a baj, hogy az "önitatós" lovak nem isznak qrvasokat egyszerre. Speciel a miénk azon túl, hogy önisznak, a karámban is bármikorivósak, mert ott a kád víz. A súlyvesztés elsõdleges oka meg a vízveszteség - legalább is ekkora idõtávban, melegben.) Ez megint egy javaslat, ami nem is annyira öncélú, lévén én a múltkor is vittem 80 méter csövet és elosztót is. Nekem befér. :) Csak akinek nem, mert lábon jön, lehet jobb lenne cimbizni a több órás itatás helyett is. De lehet, nem. Nem tudom. 1 5let vót.

#69 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 15:06

Sheriff, én most az itatásra gondoltam. Nem is a sorbanállásra, sokkal inkább a vödrözõs gyaloglásra. Persze rosszindulatúskodhatnék én ennek kapcsán, de valahogy nem vagyok a régi. :DSzóval nem egy akkora beruházás, lévén bizonyos hosszúságú vezeték eddig is volt. Ennek vödrös kiállása ha jól emlékszem 2 volt tavaly elõtt. Amit én mondok az mondjuk 3 ilyen kiállás, melyre bármelyik kertész árudában lehet kapni 2-4-es elosztókat, amire már elszántabbak akár egy slagot is csatolhatnak és megoldva a vödrözést és itatást. Ez mindösszesen Gardena típusból is max 5000 Ft-os beruha.(a vájús megoldással az a baj, hogy az "önitatós" lovak nem isznak qrvasokat egyszerre. Speciel a miénk azon túl, hogy önisznak, a karámban is bármikorivósak, mert ott a kád víz. A súlyvesztés elsõdleges oka meg a vízveszteség - legalább is ekkora idõtávban, melegben.) Ez megint egy javaslat, ami nem is annyira öncélú, lévén én a múltkor is vittem 80 méter csövet és elosztót is. Nekem befér. :) Csak akinek nem, mert lábon jön, lehet jobb lenne cimbizni a több órás itatás helyett is. De lehet, nem. Nem tudom. 1 5let vót.

Kajdácsiék eddig is mindent megtettek amit tudtak, s 5.000 Ft nem vágja földhöz õket. Tudom, hogy rendszeresen figyelik ezt a topicot, gondolom erre az ötletre is reagálnak majd. Meglehet mindjárt 5-6 vízvételezõ helyet is gründolnak.

#70 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 16:01

én mindig utáltam, hogy sokan odavezették a kádhoz a lovat és beleittták a lovakat. nem vagyok az agyonoltogatás híve, féreghajtást is szoktunk csinálni a tatárok után, de szerintem a privát veder, mindenkienk jobb módi és elegánsabb is.

#71 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 20:28

Sziasztok, én idén - családi okok miatt - kimaradnék a szervezésből. A "fórumos kapcsolattartó szerepkört" átadtam Apple-nek ;) A helyszínen természetesen segítek majd, amiben tudok!Tudtommal azért a háttérben ha lassan is, de folyik a szervezés (Idegen, HH, Ramirez és Apple, Maugly stb.) ... de gondolom, hogy bárki aki kedvet és elszántságot érez, az beszállhat: szívesen vesznek mindeféle segítséget!Tatárra azért túrát vezetek Broncóból, ha lesz rá igény ;)

Edited by Sac, 2007 március 27. - 20:34.


#72 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 27. - 21:19

Esetleg ne aszfaltozzák le mindjárt a közlekedõ utakat is a sátrak között? :D

Azt ne, mert a lovak patájának nem tesz jót :D Meg különben is hõséget áraszt. Esetleg olyan szép kis rózsaszín kockakövekkel borítani? :confused: :P

#73 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 4. - 19:39

Valahogy megnyugodtam a fenti hozzászólások nyomán. Remélem ti is mind! Tavaly Idegen, Sac, HH és Csikasz vitték a prímet. Ebből három ezek szerint bedobta a törölközőt. Idegen meg illegalitásban van. Gondolom azért minden rendben a szervezéssel, valakik javában törpölik a programokat, egyeztetnek a programok szereplőivel, javában nyomják a plakátokat, a szponzorok levajazva, engedélyek beszerezve, közmegegyezés kivívva, stb. Vagy talán mégsem?Mindenesetre teljesen lenyugodtam. Nekem lesz igazam Tatárral kapcsolatban! Sajnos.

Edited by sheriff, 2007 április 4. - 19:39.


#74 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 4. - 20:00

Úgy tudom, holnap megbeszélés lesz Hh-éknál. Én nem tudok ott lenni, dolgozom, de majd igyekszem megírni, amik továbbjutnak hozzám.

#75 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 6. - 11:33

Üdv Mindenkinek!Szeretném kérni azokat, akik csapatok szerveznek az idei találkozóra adják meg csapatuk nevét, hogy a regisztrációs oldalra fel tudjuk tölteni. Ha ezek megvannak hamarosan elkezdõdhet a regisztrácó!Köszönöm:Ram.

#76 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 6. - 12:00

Üdv Mindenkinek!Szeretném kérni azokat, akik csapatok szerveznek az idei találkozóra adják meg csapatuk nevét, hogy a regisztrációs oldalra fel tudjuk tölteni. Ha ezek megvannak hamarosan elkezdõdhet a regisztrácó!Köszönöm:Ram.

Siverado Crazy Cowboy Club

#77 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 7. - 16:03

Hátranézésbõl elõre nézés:

Ötlet: idén is lesz Utazás Kiállítás, amennyiben már biztos az idõpont és ismét sikerül összerakni egy a tavalyihoz hasonló bomba ismertetõt, azt ott is lehet népszerüsíteni (az utazáson biztos ott lesz mindenféle tévé meg miegymás)!

Úgy értem, a jövõ évihez.

Edited by Ernest, 2007 április 7. - 16:05.


#78 KwszeEdit

KwszeEdit

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 474 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 7. - 16:36

Üdv Mindenkinek!Szeretném kérni azokat, akik csapatok szerveznek az idei találkozóra adják meg csapatuk nevét, hogy a regisztrációs oldalra fel tudjuk tölteni. Ha ezek megvannak hamarosan elkezdõdhet a regisztrácó!Köszönöm:Ram.

Kiskunlacházi Western és Szabadidõlovas Egyesület

#79 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 9. - 20:45

epöl, írtam neked magánt még vagy egy hete, azóta is kapom a választ.

#80 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 10. - 11:16

Kedves Mindenki!Tatár lesz! Az érdeklõdõk igenis számoljanak vele ( , és ezt vehetitek fenyegetésnek :dev: ) !A szervezés folyik. Idegen is elõkerült sokak által vélt "illegalitásából".A http://www.lobaratok.hu oldal frissítésre került. Amint ott aktualizálva megjelent, idén is várjuk azoknak az Önkénteseknek a jelentkezését akikre számíthat a rendezvény, illetve mi szervezõk! Akik eddig írták, h benne vannak a dologban kikerültek az oldara. Kérném, ha bármi nemû változás lenne, illetve aki szeretne segíteni, vagy építõ jellegû kritikával élne, ne fogja vissza magát, jelezze!Köszönettel:Ram.(LOT 2007 ;) )