Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Elveszett, rég láttam, keresem


  • Please log in to reply
806 válasz a témához

#761 Blanka83

Blanka83

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 18. - 14:39

Sziasztok! Keresném a lovam apját Crazy Goldboy-t, aki legjobb tudomásom szerint Nagykátáról Mogyoródra lett eladva. Kérdésem, hogy nem fedez-e még, mert szeretnék tõle csikót ismét...

#762 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 18. - 22:59

Sziasztok, egy 2001-es Hadvezér nevû heréltet keresek. Apja Quito de Baussy, az anyja pedig egy Gressini csikó, Hajni (néhány díjugratónak talán mond valamit az õ neve is :))

2008-ban indult pár versenyen, utána pedig több kézen átment, az utolsó általam is ismert állomása egy fóti lókereskedõ volt 2010-ben, szerintem ismeritek.
Pár kép róla:
Kép1, Kép2, Kép3

Ja és a tulajnév, egyesület, ami alatt a díjugrató adatbázisban be van jegyezve már nem aktuális.

#763 ammonite

ammonite

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 21. - 17:03

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy ki a jelenlegi tulajdonosa egy 9 éves (ha jól emlékszem) sárga kisbéri félvér (nyakon bélyegzett) kancának, akinek apja 4040 Rakéta, anyja Mona Lisa. Neve: Rizi-bizi (a csikóbélyegzési jegyzõkönyv alapján). Már 5 éve hogy eladtam, egy darabig tudtam hogy ki a tulaja, de már nem tudom merre van. Utoljára Vas megyében, Uraiújfaluban láttam. Köszönöm

#764 Roxymami

Roxymami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 48 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 18. - 19:12

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!! Egy elveszett lovat keresek, akirõl képet itt találtok: http://indafoto.hu/g...ercury_es_furge

A neve Mercury, Gyémántpatkó lovardából került el Kerepesrõl (rejtélyesek a körülmények, nem részletezném), a lényeg hogy keressük õt.
Tudomásom szerint 17 éves szürke herélt, kb. 155 cm marmagas. Mercury néven ismertem már 3 éve. Jobb hátulsó lábán belsõ oldalon régi hosszú (20-25cm) vágás található teljesen begyógyulva, de nem nõtt vissza a szõr. Kérem aki bármit tud róla szóljon!
Elõre is köszönöm!
És mindenkinek sok sikert a lovaik, rég nem látott társaik megtalálásában!

#765 pókerkártyás

pókerkártyás

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 20. - 15:01

SZiasztok! Egy lovat keresek,nyakon sütött baloldal Vm jobb oldalon237,Sárga kb 178 marmagas sokáig itt veszprémben volt ,csak a hogylétérõl szeretnék érdeklödni! köszönöm!

#766 bettyy

bettyy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 287 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 21. - 11:02

Egy tenyészkancát keresek, érdekelne róla minden infó, kép, sztori :) neve: Alíz (ha jól tudom, 2003-as születésû) apja: 3321 Acorn anyja: Meteor, 2716 Larinero után

#767 Kaiser

Kaiser

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 246 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 22. - 15:22

Sziasztok! Én egy szürke kancát keresek. Vagyis szeretném tudni mi lett a sorsa. Valószínû már nem él. 1991-be adták el, egy Helga nevû másik kancával Gyömrõre. Üllõ Dóra majorba született. Anyja: Csinos, Apja: Gazfickó (francia ügetõ). Tanuló koromba õ volt a kedvencem. Pachl Péter lovagolta be.

#768 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 31. - 19:16

10 éves sárga kanca, egy csillaggal. Sütése nyakon CD 02 12. Tenyésztõ Rózsa István, Kiszombor. Származása Robert (Roberto) x Sári (Szentes Imamalom). Az útlevelében Lilla név szerepel.
Lovagolni nagyon megbízható, lassú, megfontolt, inkább kicsit hajtós, semmitõl nem fél, igazi bombabiztos ló. Amúgy kicsit sunnyogós, sunyít, harap, emeli a lábát ha idegenek molyolnak körülötte.
5 évvel ezelõtt Grün-Holz Schnappi néven versenyzett egy szezont. Azóta volt egy kólikamûtétje, ami miatt antibiotikum érzékeny lett, ezt mindenképp tudnia kellene a körülötte élõknek, kezelõ állatorvosának.
Két kép róla: elsõ
második

Ha semmilyen papír nincs vele, a sütése alapján akkor is beazonosítható, így kérem, ha esetleg láttátok, vagy valaki eladásra kínálja fel értesítsetek. Itt magánban, vagy lotus kukac netra pont hu, vagy 309852142
Visszavásárolnám!

#769 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 10. - 8:21

Hazaért :)

#770 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 10. - 8:52

Hazaért :)

Örülök! Üdvözlöm!

#771 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 10. - 17:20

Hazaért :)

De jó!! :ang:

#772 Pocok

Pocok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 16. - 12:08

Sziasztok! ÕT KERESEM: Szürke kanca anyja Dáma SK 1/53 apa 1210 Ramzes-22 bélyegzése: SK7 123 1987.05.10 Tenyésztõje Kiss Árpád, Törtel NAGYON FONTOS LENNE! Kérem aki látja, értesítsen! Tel: 06 20 597 37 42

#773 ewe

ewe

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 3. - 20:22

Sziasztok, új vagyok a fórumon és keresek egy mént: Komárom Szikrázó- 30 Tksz: 2974. Ha még életben van akkor idén 22 éves. Engem nagyon kedves emlékek kötnek hozzá, és úgy 3 éve elveszítettem szem elõl :( kérek mindenkit, aki vmit tud róla írja meg :) elõre is nagyon sok köszönet

#774 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 17. - 10:55

Szia! Én ismertem Szikrázót, dolgoztam is vele. 1999-ben Pécs mellett a Takács-tanyán. Hihetetlenül jó fej, nyugodt mén volt már akkor is. Onnan eladták, nem tudom, hová, annyit tudok még, hogy 2008-ban visszavonták a fed. engedélyét, tehát akkor még élt. Kérdezz be a kisbéris topikba, ott egyszer régen mintha valaki írt volna róla, hogy nála van, sõt, voltak róla képek is, ha jól emlékszem.

#775 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 17. - 11:00

2 éve még hirdették a lovasokon, aztán talán az eladó meggondolta magát, mintha írta volna valaki... De ezzel gondolom nem vagy kisegítve :(


Ha rá gondolsz, itt van róla pár hozzászólás, lejebb talán az is, kihez került :)

Edited by lilith, 2012 május 17. - 11:05.


#776 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 17. - 11:10

Elõbb megtaláltad. :) Igen, biztosan õ az, megismerem. Az a széles homlok, jellegzetes hóka, na meg a négy térdzokni :) Remélem, ha él még, jó sora van, mert megérdemli. :ang:

#777 Katica

Katica

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 13. - 5:27

Még mindig keresem!!

Kérek minden kedves lovast
aki esetleg tud vagy látta a fényképen lévõ,lovat vagy tud a
lóról valamilyen
információt azt kérem
segítsen!!!Nagyon fontos
lenne!

Õ egy 1991 es születésû
holland félvér nyárifekete
kancácska(sajnos sütése nem
volt:() a homlokán egy
csillag a Jobb
elsõ"térdén" egy hegesedés látható,mûtéti heg a köldök résznél, talán ez
lehet az ismertetõ jele és
Szellõnévre hallgat-hallgatott, szinte
családtag volt nálunk!!Nagyon szeretném Õt megtalálni sõt hajlandó
lennék visszavásárolni
is!!!!
http://www.jofogas.h...sem_1907962.htm

Wanted!!! Ez a ló eltünt!!!! KERESSÜK THYSON!!! Tatáról (külterületérõl,Dunaalmás Lipics farmról)tûnt el sajnos az idõpont nem tisztázott a lovászsumákolása miatt!!! Továbbá ezen a lovon kívül ugyaninnen még további 5ló!! Kérem akinek bármi infója van azonnal keressen!!!!!Írjon!!!

https://www.facebook...4...e=1

SOS! ELTÛNT A LOVAM!!!
Aki tud, nagyon kérem, hogy segítsen õt megtalálni!

Szimpátia névre hallgató, 14 éves, magyar félvér herélt lovam tisztázatlan körülmények között eltûnt Dunaalmásról (helyileg Tata külterülete).
Szimpi három lábára (két hátsó, és bal elsõ) kesely, a homlokán széles, jellegzetes hóka található. Sütése nincsen, de a nyaka jobb oldalán egy csikókori sérülésbõl származó heg található.
Kérem, hogy aki látta, vagy bármiféle információja van a lóról, feltétlenül értesítsen!

https://www.facebook...8...e=1

#778 Erzsibaba

Erzsibaba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 78 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 23. - 10:40

nem jártam eddig sikerrel,de végülis nincs mit veszítenem :)

Egy 2004es születésû,sárga kancát keresek,4 láb kesely,lámpás,marmagassága kb. 170 cm.Úgy hallottam Pest megyében van,egy leányzónál(kb. 12-13 éves lehet),de erre nem nagyon alapozok inkább :/ Neve : Ragyogó.
Divéki Edina volt a volt gazdája,tõle vették meg.
Posted Image

http://static.fotoal...1489_001953.jpg


Szia!
Nem tudom aktális-e még de az biztos,hogy ez a kép Mendén a Diós lovardában készült.Tudom,mert nekem is ott a lovam,nemigazán emlékszem erre a pacira,de szerintem már nincs itt.

#779 betty92

betty92

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 29. - 14:14

Keresem!

Keresem a képeken látható heréltet. 2006-ban vásárolták meg Nagyvenyimrõl,azóta nem tudtam nyomon követni a sorsát,szeretném tudni mi lett vele, aki felismeri,vagy bármi infót tud róla írjon magánüzenetet. Elõre is köszönöm a segítséget! :)
Fontosabb Adatai:

Ló neve: ORKÁN
Azonosító* HUN M MF964460000
Startszám: 9007
Apa: Fire
Anya:AT0,38 Bamboa xx
Anyai nagyapa: Affittavolo xx (GB)
Születési év : 1996
Szin / nem g.pej / herélt

Posted Image

Posted Image

#780 Mesi

Mesi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 166 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 29. - 20:58

Sziasztok! Keresek egy lovacskát! Elméletileg valahová Gyõr közelébe vitték Bács-Kiskun megyébõl kb. 1 éve. Pej 13 év körüli kanca. Bodzának hívtuk. A fején lévõ jegyek: Piszra és csillag. A bal vagy a jobb hátsó lába fél- vagy harmadszár kesely. A marmagassága 150 cm körül lehet. A kedvenc lovam volt, és szeretném tudni, hogy jól van-e... :)

#781 Csikasz

Csikasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 4. - 19:12

Ma reggel kilépett a villanypásztorból Dáriusz 8 éves arab telivér, AT 03 , 104 sütéssel nyereghelyen, szürke herélt, igen vékonyka állapotban. Néhány hete vette meg itt egy fiú, a ló nem ismeri a környéket. Eltûnése helye Nagykõrös, Csemõ zöldhalom, Csemõ háromszög...de ugye bárhol lehet. Aki látja engem elér 30 63 53 948. Köszike!

#782 Criollo

Criollo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 8. - 21:55

Sziasztok! Keresek egy lovacskát! Elméletileg valahová Gyõr közelébe vitték Bács-Kiskun megyébõl kb. 1 éve. Pej 13 év körüli kanca. Bodzának hívtuk. A fején lévõ jegyek: Piszra és csillag. A bal vagy a jobb hátsó lába fél- vagy harmadszár kesely. A marmagassága 150 cm körül lehet. A kedvenc lovam volt, és szeretném tudni, hogy jól van-e... :)


Ugyanazt a lovat keressük:) Nem tuti, de lehetséges, hogy a miénk volt kiscsikóként (több adat egyezik). A származását nem tudod véletlenül?

#783 edina84

edina84

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 34 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 4. - 10:23

Sziasztok!
Keresem életem első paciját! Akkor 7 éves welsh kanca volt. 2009-ben vette megy Dabasról egy Békési család a gyerkőcöknek 6 hónapos csikójával együtt, elméletileg félidős vemhesen. Sajnos ennél több infót nem tudok róla azóta sem. Beszéljenek szavak helyett a képek :) Ha valaki tud valamit : pufokpofi@gmail.com

Edited by edina84, 2012 december 4. - 10:31.


#784 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 30. - 14:40

Keresek egy 2005-ös születésû szürke herélt (esetleg csõdör) lovacskát. A származása Attila x High Life (Zeus x Hill Hawk xx). Tenyésztõ Herczog Emil, Gánt. Emlékeim szerint nyakon sütött, de nem kizárt hogy tévedek és akkor combon lesz a sütés.
Amennyit tudok róla: Gántról került egy hobbi- vagy szabadidõlovashoz, valahova a Balaton mellé.
Érdekelne mi van vele, hogy van, szeretik e, milyen, esetleg képek, bármi...
Két testvére nálunk lakik, kíváncsi lennék rá is.
Elértek magánban, vagy a lotus kukac netra pont hu ímélcímen

Remélem lesz majd, aki tud valamilyen infóval szolgálni és elõre is köszönöm :)

Edited by Lótuszvirág, 2012 december 30. - 14:47.


#785 Angelwolf

Angelwolf

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 4. - 23:44

Nem hiányzik valakinek Tök környékén egy póni? Ma délután betévedt egy a házhoz, ahol lovazok. A falu Perbál felé esõ részén. Érdeklõdni: 0630/9311341

#786 Angelwolf

Angelwolf

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 5. - 13:22

Nem hiányzik valakinek Tök környékén egy póni? Ma délután betévedt egy a házhoz, ahol lovazok. A falu Perbál felé esõ részén. Érdeklõdni: 0630/9311341


Törölhetõ, köszönöm!

#787 lucas

lucas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 37 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 11. - 20:48

Keresem Némedi Istvánt vagy valakit aki ismeri.Vol egy lova Mesés.Magyar sportló sötét pej.Ha valaki tud róla valamit kérem írjon privátban.Köszi

#788 vix994

vix994

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 22. - 21:04

Sziasztok!

Keresem régi lovamat, Mágust. Sárga színû herélt, hókával és a jobb elsõ lába harisnyás. 93-as sütésû, nyaka másik oldalán 47-es szám van. Anno Kistarcsáról vettük, fiatal korában verseny ló volt.

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image

#789 Lasiodora

Lasiodora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 248 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 22. - 21:24

Sziasztok! Fuh, nem biztos, hogy sikerrel járok, de érdeklõdnék, hogy nincs-e valakinek információja egy kisbéri kancáról, aki ezelõtt immár 9 éve Németkéren volt, és ott született egy sárga 3 láb kesely, hókás csõdör csikója, akit Vándornak neveztek el?!?! Nagyon fontos lenne megtalálnom. Paks Szikrázó-tól volt a csikó, a csikónak semmi papírja nem volt, besütve se lett. A kancáról sajnos semmit se tudok, csak, hogy Németkér, csõdör csikó, kisbéri. A párom annyit tudott még mondani, hogy amikor képen látta az anyját, egy csikóval volt látható, a kanca emlékei szerint szintén 3 láb kesely, hókás, egy kancához képest erõs lóról van szó. Ha tudtok egy kis információval szolgálni, elõre is köszönöm

#790 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 13. - 20:48

Hátha sikerrel járok!

2 éve eladtuk szeretett lovunkat 15 éves volt, Doki névre hallgatott, Lajosmizsére vették meg! Nem tûnt kupecnek a vevõje de lehet hogy az volt mind kiderült...
VAlaki nem tud róla valamit? Elég különleges jegyei vannak/voltak:

Doki1
Doki2

#791 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 7. - 18:46

Keresik-visszavásárolnák ezt a lovat!
ÕT

#792 sherrybanya

sherrybanya

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 23. - 22:45

Szia!
Nem tudom aktális-e még de az biztos,hogy ez a kép Mendén a Diós lovardában készült.Tudom,mert nekem is ott a lovam,nemigazán emlékszem erre a pacira,de szerintem már nincs itt.


Szia!
Jajj nagyon rég nem néztem ezt az oldalt...de köszönöm mindenkinek,aki írt a pacival kapcsolatban.Igen,a ló Mendén volt,mer ott tartottam pár évig,valószínû mikor odakerültél,én már csak hébe-hóba jártam ki pacizni,más lovához :) Viszont jelentem,megvan a paci,kiderült,hogy a lakóhelyünktõl 10 percre található egy kislánynál,úgyhogy minden jól alakult :)

#793 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 3. - 13:09

Barátnõm keresi a volt paciját. Sziasztok!Rég nem látott lovam keresem Quarter x Angol telivér májsárga 2002-es herélt Versus névre hallgat . apja:Ic Coco lena

#794 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 12. - 18:36

még mindig

Keresek egy 2005-ös születésû szürke herélt (esetleg csõdör) lovacskát. A származása Attila x High Life (Zeus x Hill Hawk xx). Tenyésztõ Herczog Emil, Gánt. Emlékeim szerint nyakon sütött, de nem kizárt hogy tévedek és akkor combon lesz a sütés.
Amennyit tudok róla: Gántról került egy hobbi- vagy szabadidõlovashoz, valahova a Balaton mellé.
Érdekelne mi van vele, hogy van, szeretik e, milyen, esetleg képek, bármi...
Két testvére nálunk lakik, kíváncsi lennék rá is.
Elértek magánban, vagy a lotus kukac netra pont hu ímélcímen

Remélem lesz majd, aki tud valamilyen infóval szolgálni és elõre is köszönöm :)



#795 AleaKincses

AleaKincses

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 23. - 16:50

Sziasztok!
Keresem Toscanát!
Toscana egy világos sárga kisbéri(?) herélt. Fején megnyúlt csillag,jobb hátsó lába csüdben kesely,a bal hátsó tûzötten a sarokvánkosnál kesely. Volt neki valami féle sütése,de képekrõl nem tudom kivenni sajnos.
Különleges ismertetõ jele, hogy van egy vadhús kinövés a jobb oldalán. Karórágó volt.
2009. nyarán a Favorit lovardába (16.ker) került,ott én lovagoltam. Onnan 2009.õszén Csömörre, a Kurucz lovardába ment,ahonnan pár héttel késõbb ismét eladták,állítólag Nagykátára,onnan pedig már Kalocsára,de sajnos ezekben az infókban nem vagyunk biztosak. Azt mondták,egy családhoz került házhoz,gyerekeknek. De ebben kételkedem,mert nem volt valami barátságos. Sunyítós volt és bizalmatlan,a Favoritba érkezése elõtt feltehetõleg verték. Lóútlevele a mai napig a Kurucz lovardában van, Cserépfalun született,mivel én sajnos nem láttam az útlevelét,nemtudom a pontos adatait belõle
Ha valaki esetleg tudna bármilyen információval szolgálni,azt nagyon megköszönném!!
Csak tudni szeretném,hogy van,él-e még,és esetleg meglátogatni

Több képem a gépem meghalása miatt nincs,de itt van 2 videó,ami tele van róla készült fotókkal. (Sorry,az érvágós zenékért :D)



#796 kátyus

kátyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.487 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 12. - 10:57

Eltûnt 2 lovunk! A csikó 14 hónapos csõdör, nincs csippelve , hold alakú csillag, bal eleje kesely, jobb eleje deres. 154-155cm-es Kanca 12 éves, sütése: jobb: 09 BK, Bal: 0032 Nyakon ( nullás sütés). A képeken jobbról fogva. Megnyúlt csillag, nagy piszra, szárcsa. Bal hátulja bokán felül kesely, jobb hátsó csüdben kesely. 172 cm-es. Múlt szerda reggelre tûntek el Kiskunhalas Város, határából a Kecel felé vezetõ út melletti legelõrõl, ménesbõl kizavarhatta a csõdör, utána vki befoghatta õket. Aki bármilyen információval rendelkezik keressen üzenetben Köszönöm! A Parasztéletbe tettem fel fotókat!

#797 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 7. - 19:32

Még mindig!

Hátha sikerrel járok!

2 éve eladtuk szeretett lovunkat 15 éves volt, Doki névre hallgatott, Lajosmizsére vették meg! Nem tûnt kupecnek a vevõje de lehet hogy az volt mind kiderült...
VAlaki nem tud róla valamit? Elég különleges jegyei vannak/voltak:

Doki1
Doki2

 



#798 szandi054

szandi054

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 63 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 21. - 19:36

Sziasztok, egy ismerősöm keresi szeretett lovát.
Sajnos anyagi okok miatt el kellett adnia a lovat 2013. áprilisában vették meg tőle (Pécsre vitték), mint kiderült nem tisztességes emberek ( fiatal leányzó hobby lónak vette meg ) Majd eladta az új tulajdonos, és nem volt hajlandó megmondani régi gazdájának hova került tovább a paci , mondván semmi köze hozzá. ( Ami valóban így van , de ő csak tudni szerette volna, hogy jó helye van -e, se több se kevesebb ) 
Nyereghelyen sütött magyar sportló kanca, 98 február 24-én született, neve Linda.
2 bal lábán kesely, bal első csüdjén, és jobb hátsó csüdhajlatában régi sebhelyek, egyedi könnyen felismerhető hóka. 

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Edited by szandi054, 2014 január 21. - 19:43.


#799 Pötyiék

Pötyiék

    Új vendég

  • Új tag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 24. - 20:47

Szervusztok! Megpróbálkoznánk megkeresni "harcipónink" felmenőit.

Dabasról (külső rész) vettük 2013 ápr. környékén egy családtól, akik valamikor búcsúztak. Az utca nevére nem emlékszem...elején kisközért+kocsma :)

A Paci 120cm-s, Welsh jellegű, legyesderes, 8. éves herélt. A bal hátsó patája fehér. Sajnos papírjai nincsenek.

Képet tudok küldeni. Ha valakinek ismerős a leírás kérem keressen meg privátban.

Köszönöm szépen!

 

 



#800 pmernyei

pmernyei

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 21. - 9:58

Keresem a születésekor Szikra névre hallgató sárga, kanca magyar sportlovat. 2002-ben született Székesfehérváron. Később egy ideig a Tibor tanyán (Füle-Sándorkapuszta) volt. Anyja neve Szirén.

Ha valakinek van bármilyen információja a lóval kapcsolatban, kérem, értesítsen a pmernyei@ratrade.hu címen.

 

Köszönöm!