Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Maffia


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
5707 válasz a témához

#41

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 14:25

Szeinted már este van?! Posted Image Na nem baj, így kevesebben veszik észre ;)

#42 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 14:46

Artin!Köszönjük a képeket!Azért ezt kivehetted volna közülük: Posted Image Ezek után senki nem fogja elhinni, hogy nem én kavartam meg a dolgokat a Balatonon. ;) Egyébként annyi palacsintát készítettünk a csajokkal, hogy egész délután csak azt ette az egész társaság, de még így is felmerült a lehetõség, hogy másnap kimegyünk a strandra árulni. :D Szerintem páran herótot kaptak egy idõre ettõl a remek kis tésztafélétõl. :rolleyes: Amikor szombaton hazaértem, na mi fogadott? Na mi?PALACSINTA!!!Mert azt annyira szeretem. Nem is vacsoráztam mást. Posted Image

#43 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 14:48

Engem persze kihagytatok a palacsinta sütésbõl,ehh,micsoda népség:)

#44 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 15:27

Kellett neked hazamenni! Ez a büntetésed, hogy most hallgathatod, milyen jól is sikerült eme étek, és milyen jókat ettünk belõle (az utolsókat reggelire)... Posted Image

#45 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 16:35

Hát igen,igy jártam:)De legalább elküldtem neked a képek egy részét,tessék feltenni:)

#46 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 20:20

Artin!Képeket, képeket!!! Posted Image andika1!Sajnálom, hogy kimaradtál belõle. Majd bepótoljuk legközelebb, jó? Posted Image Reméljük lesz még lehetõségünk együtt nyaralni. Vagy telelni. :D

#47 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 20:48

Feltettem Andika képeit is, bár egyenlõre erõsen kódolva (ugyan az a kód, mint a másikon ;) ), mert van benne kompromittáló fotó (rólam)...Talán egy-két képet azért majd átrakok a nyíltba is. Még mielõtt a többieknek eszébe jutna, hogy esetleg belinkelik õk, üzenem hogy van még a kezemben szép kép mindenkirõl! Posted Image :D Vagy Õszölni? Vénasszonyok nyarán hétvégélni? Posted Image

#48

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 20:53

Basszus, andika, ezek nagyon jók! Nedi+Artin képe annyira aranyos, azt Artin mindenképpen tedd át légyszi, mert az irtó jó lett!!! Csak majd kicsinyítsd le õket, mert bazi nagyok ;) De nagyon jók... Az utolsó tényleg vicces, le is menettem Posted Image

#49 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 21:08

Dé:Örülök,hogy tetszenek,még van egy pár,de majd azokat is átküldöm.Szellem:Oksi,majd bepótoljuk:)Pussz Andi

#50 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 21:38

Tényleg jók a képek. Várjuk a többit is.A Nedi&Artin fotó tényleg szuper. Posted Image Más:A nyaralás alatt ígértem, hogy mutatok egy képet.Hát íme: Posted Image Aki nem ismerne, annak elárulom, hogy nem iszok alkoholt, így ez a kép csak poénból készült. Posted Image Aki azt meri írni, hogy alapból így nézek ki, annak Mardel-el gyûlik meg a baja. :D

#51

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 21:40

Posted Image El is felejtettem már, hogy ezt megígérted! Talán jobb lett volna, ha te is elfejeted ;) Posted Image Gyönyörû... Posted Image

#52 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 22:17

Én már csak ilyen vagyok. Posted Image Mármint nem olyan, mint a képen, hanem, hogy betartom amit ígértem. :rolleyes: Legalábbis igyekszem. ;)

#53 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 23:11

De ezen mi a grimasz? nem ez az alap??? :D :D Posted Image

#54 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 23:13

tudtam hogy kicsit érdekes az arcberendezésed de hogy ennyire....!?

#55 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 23:22

Errõl a képrõl eszembe jutott valami! Posted Image Szellem, tudod mire gondolok ugye?! :D Legyen hozzá kép is? ;)

#56 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 23:36

Szellem:Hehe,ezt tedd be a társkeresõbe,biztos nagy sikered lesz:)

#57 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 13. - 7:42

tötõ Zsó!Ezért még számolunk! :mad: Ezek a mai fiatalok. Hah! Posted Image Artin!Az anyókásra gondolsz? redface.gif Meg ne próbáld felrakni. Igaz, nem tiltottam le, de ha már magadtól nem raktad fel eddig, akkor most már le van tiltva. :D ;) Kedves keresztapa, a legutóbbi szállítmányt is olyan jól elintéztem, miért akarsz most kitolni velem? andika1!Azzal már elkéstem. Ugyanis nem keresek már társat. tongue.gif Remélem már megtaláltam akit kerestem. :rolleyes: ;)

#58 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 13. - 10:49

Szellem! Nem arra gondoltam. Annyira még én sem vagyok...A heverõs jutott az eszembe.Akkor pont azért kell a társkeresõbe berakni, hogy ne legyen újabb jelentkezõ. (Vagy ne adjak kedves társadnak ötleteket? Posted Image )

#59 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 13. - 18:55

Igazad van! Annyira tényleg nem vagy.... :D Szerintem magától is vannak ötletei ilyen téren, úgyhogy inkább ne segíts neki. :rolleyes: ;) Lehet hülye vagyok, tudod a szenilitás, de milyen heverõs? :confused: A nyugágyasra gondolsz amin én meg az üveg...? Azt nyugodtan felrakhatod, ennél már úgysem lehet rosszabb hírem. Posted Image

#60 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 13. - 22:17

Mikor lesz a köv. ?

#61 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 13. - 22:25

Ha eszünk majszolunk, ha megyünk majd szólunk! :D

#62 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 15. - 23:03

Halihóóóóó!!!! Ittvagyok én is! Hazaértem! Végre.A köv állítólag, és, ha minden igaz, akkor nálam a telkünktõl. De ez még nem 100 as. Még a szüleimmel lezsÍrozom. Nagyon jók a képek!!! Posted Image Bár én még most is szentül állítom, hogy rólam nem lehet jó képet csinálni. Na jó! Kivétel erõsíti a szabályt, Szellem kalapjában jó a kép rólam, elismerem, de nem közzétenni nagyon sûrün azt a képet!! Posted Image

#63

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 7:47

De lehet Jucc ;) Vannak ott jó képek is! Posted Image Jó, hogy hazagyütté Posted Image

#64 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 8:24

Üdv itthon Jucuus! Posted Image A kalapos képet tessék felrakni az adataidhoz, ahogy megbeszéltük. Posted Image Persze a tiédet, nem az enyémet. Posted Image Más:Olvastátok a társkeresõ topic-ban, hogy LeO is ott volt Szepezden? :confused: Õ volt az egyik NDK-s úszónõ azok közül, akiket kiszúrtunk. :rolleyes: A piszok! Még csak nem is üdvözölt bennünket. Posted Image Bár lehet szégyellte volna magát két ilyen férfias férfi, s annyi csinos lány társaságában. :rolleyes: ;)

#65 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 10:54

idézet:
eredeti szerzõ : szellemlovas "..két ilyen férfias férfi,.." [/QUOTE]:rolleyes: :D :D :D

#66 túrórudi

túrórudi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 17:43

Na sziasztok, végre eljutottam odáig, hogy tudok írni Nektek, szóval mégegyszer bocsánat, hogy elõbb elhúztam a csíkot, de titkos küldetésként biztosítanom kellett Nektek a másnapi utat...nehogy valami leszámolás áldozata legyen a családunk!!! :rolleyes: node tényleg bocsi a plusz kellemetlenségért!!!!Artin a fotók tényleg nagyon jók lettek...bár már azt hiszem engem is van mivel "zsarolni", ha arra kerülne a sor, hogy valahonnan megintcsak elõbb kell lelépnem.... :( [ Augusztus 16, 2004, 18:10: Az üzenetet átszerkesztette: túrórudi ]

#67 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:02

Csókolom, csókolom, innét Svácjból! Szerencsére van magyar billentyûzet, úgyhogy királyság Posted Image Jójó, tudom, ne ide írjak, de nekem most mindent lehet tongue.gif Az utazással semmi gond nem volt, csak baromi hosszú volt.Zürichben rámhozták a frászt, mert kötschög érkezési-indulási táblázat nem írta ki 10 percig azt a vonatot, amire át kellett szállnom, és azt se, mellik vágányról indul.Még aznap lementünk a Neuchatel-i tóhoz, amire rá lehet látni a házból. Másnap bedobtak a mélyvízbe: elvittek egy baráti hepajra, ahol 30-an voltak, és mindenki franciául karattyolt. Úgyhogy fogtam magam, és du. bementem Genf-be, és mászkáltam, fotóztam, találtam/fotóztam lovasszobrot is. Tegnap pihenés volt, nem kellet franicául beszélnem, ma meg átmentünk egy másik városba bevásárolni, meg felmentünk 1320 méterre, hogy fotózzam a tájat. Következésképpen kb. 15 képet csináltam az ottani lovakról :D Holnapi program nemtommilesz, vmelyik nap buszra szállok, és elmegyek egy faluba, ahol még 14.-15. századi házak vannak Posted Image Na, pusszantok mindenkedves ittlevõt, legyetek jók Posted Image [ Augusztus 16, 2004, 18:02: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#68 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:06

Almácska!Sziasziaszia! Posted Image Posted Image Örülök, hogy jól érzed magad ott a nagy külföldben. Posted Image További kellemes idõtöltést kívánok neked.Készíts sok-sok fotót és jegyzetelj, egy jó alapos beszámolóhoz. ;) Szia-mia! Vigyázz magadra.

#69 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:26

De ugye nem franicául kell megírnom a bészámolót, drága? :D De a mai tanulás után már könnyedén tudnék franciául fekete, pirospöttyös melltartót, vagy csíkos nyakkendõt kockás szoknyával venni. De nem akarok :D Amúgy az egy dolog, hogy degeszre eszem magam svájcicsokival (hazaiaknak ma vettem egy 20 táblacsokis kiszerelést :D ), de olyan hideg van itt -22 fok volt ma a legmelegebb-, hogy míg itt mindenki ujjatlanban grasszál, én az inget is felveszem...Szóval a csokikat ledolgozom a reszketéssel Posted Image Ha hazaértem, elsõ dolgom lesz kimenni Nagytarcsára, ez már szinte biztos, mert itt nagyon sok lovat lehet látni az autópálya mentén, de egyik sem bérlovi, magánlovak vannak.

#70 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:28

Édes Istenem, a mennyben!Most láttam csak Szellemlovas fotóját. Najó, inkább mégis kintmaradok Svájcban, talán itt nem fenyeget a veszély, hogy összeakadok egy ilyen elmeroggyanttal :D

#71 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:29

Hello Alma!!Tömjed is magad!!Remélem tényleg javul majd a francia beszélõkéd, bár ebben biztos vagyok! és remélem a tanár tényleg sárgulni fog! Mutasd meg mit tudsz.ja, és még van idõd, hogy a lovakat ne csak fényképezd :D

#72 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:36

Ja! Tegnap épp emileket gyártottam, amikor Franz szólt, hogy ha nagyon gyorsan kapom magam, és felrohanok a háztól 200 méterre, akkor látni fogom a túlparton a Mont-Blanc-t. És igen! Gyönyörû volt, a hósipka teljesen látszódott, képeket is csináltam, de azokat majd csak ha hazaértem, akkor tudom megmutatni. :( De gyönyörû volt.Meg Genfben, amikor még 3-an voltunk (Kati, Franz meg én), nem csak egyedül, akkor átrohantunk a hatalmas szökõkút alatt a kõhídon. Csak pont akkor fordult a szél, úgyhogy 100 liter vizet szerintem lazán kaptunk a nyakunkba. De Genfben az a jó, hogy senkit nem néznek hülyének, ha csurom vizesen mászkál az utcán :D A két csajjal (Sophie, Karen) meg jól elvagyok, tudnak magyarul, bár igaz, a hideget néha forrónak hívják, meg vannak hasonló botlások, de tök jókat röhögünk Posted Image A 10 éves kissrác pedig teljesen belémzúgott, ezt tegnap mondta is :D

#73 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 18:58

Apple!Felõlem hazajöhetsz. Nem kell már félned. Posted Image Az elmeroggyantságom eltünt a "magányos cowboy" titulusommal együtt. :D Mióta rózsaszínben látom a világot, már csak "simán" hülye vagyok.De ezt légyszi ne mondd el másnak! ;) Hopp ! Ez nem magánüzi! Jajj! :( :rolleyes: Az a húsz tábla csoki jól hangzik. Köszönöm. Posted Image De a többieknek nem hozol semmit? :D

#74

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 19:46

Almácskaaaaaaa!!!! Hahóóóóó! De jó "hallani a hangod" :D Eygébként a legjobb helyre írtál, mi az, hogy ne ide írjál, neked lehet, a húgom vagy ;)

#75 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 19:48

Khm, de nagyképûek lettünk hirtelen! Azért, hogy beleférjen az összes csoki az arcodba? :D Nem, te örüjjé annak az egy tábla csokinak, amit hozni fogok Posted Image tongue.gif De peched van, mert személyesen kell átvenned. :D Na, mára ennyi a netezésbõl, csók mindenkinek!(upsz, elkezdett szakadni az esõ)

#76 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 20:20

Meg Anyád! :D Mármint Dé-nek az anyja is vagy. Posted Image Majd segítek neki kiválasztani a lovadat a csokiért cserébe. :D ;)

#77 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 20:47

Rendben, De sàrga, hókàs, harisnyàs legyen ám! Posted Image És ne csõdör, mert azokból egy kis idõre nekem most elég volt Posted Image ;) Én köszönöm, inkább lemondok az anyaszereprõl, mert akkor az azt jelentené, hogy szellemlovas a vejem. Ergo én anyós vagyok. az meg milyenmá??? :eek: :D

#78 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 20:48

Epöl, Te má megin itt vagy? Posted Image És nem csak azt jelentené, hanem azt is, hogy a nagymamám vagy! és az még olyanabb ám! Posted Image

#79 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 20:50

És egy utóirat: Ezt a képet ugyan nem én csináltam, de ez alatt szaladtunk át... :D Posted Image

#80 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 20:53

Igen, itt vagyok, vacsi után. Ettünk ilyen ööö Rocklettet, ami az, hogy kis lapátban megolvasztod a nagyon-nagyon-nagyon undorítóan büdös (ámde kevésbé annyira finom) sajtot, és ha folyékony lesz, ráöntöd a fõttkrumplira. itt mindenki odavan a sajtért, de mióta beleszagoltam a sajttal tömött hûtõbe, én inkább lemondok az efféle perverzióról :D Viszont a snidlinges sajtkrémért megveszek. Kár, hogy nem tudok belõle hazahozni, mert nem gyárilag csomagolják, így a 14 órás vonatúton szerintem annyi lenne a szavatosságának. :(