Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Debrecen és környéke 2.


  • Please log in to reply
812 válasz a témához

#81 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 11. - 13:09

Nyomom az egyetemet, persze. De még be tudok vállalni 2-3x 8 órát valami frenetikus gyárban, pl Curver, TEVA... valami. :)

#82 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 11. - 21:49

Szegény Pusi, talán nem akarta nagy dobra verni az utóbbi hetek lovas esményeit, ti meg lebuktatjátok. :dev: Azért ha mégis publikus...én is szívesen olvasnék egy kis beszámolót. :) Monty, sajnállak... :( de legalább Csongi jó helyen van, és megvár. :) Én minden nap látom enyém lovacskákat, de ritkán lovagolok, néha Csárdást megmozgatom, Délceg most (lekopogom) pihent ki egy kis sántaságot (nem munka közben szerezte), Táltossal kapcsolatban pedig csak tervek vannak, de egyelõre se energiám, se idõm nincs hogy felcsapjak belovaglónak. Ori, szerintem jobb lesz ez így. Úgy is jó élmény lesz biztos a túra, ez lesz az eddigi leghosszabb túrátok Zengõvel. :)

#83 Pantu

Pantu

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 11. - 22:12

Ori, Babszem! Köszönöm a linkeket! Xirén megtalált priviben, úgyhogy majd egyeztetek vele!

#84 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 12. - 7:20

Ok Monty, így világos, csak azért firtattam, hogy ha hallok valami lehetõséget, tudjam, mit tudsz vállalni. Curverben én is nyomultam egyetem alatt, klassz volt. :P Shába, nem lesz jobb, hiányozni fog, de ez van. :rolleyes: A REV túl nyilvános esemény ahhoz, hogy titokban lehessen tartani a részvételt. ;)

#85 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 12. - 18:36

Na akkor elárulom, amit már mindenki tud :) . Múlt héten végén csináltam a REV-et. Az ok, amiért nem vertem nagydobra az eseményt az az, hogy 10 nappal a vizsga elõtt még nem tudtam, lesz-e alkalmas lovam a vizsgára. Ezért a felkészülés és az szervezési tevékenységek is sûrûre sikerültek. Idén a vizsgával együtt kb. 10 alkalommal ültem lovon, ez alapján a vizsga végkimenetelében nem voltam biztos. (Már ha ebben bármikor is biztos lehet valaki.) Így aztán nem akartam reklámozni a dolgot, mert a kudarctól, csak a nyilvános kudarcot szeretem kevésbé. :D Elõször nem akartam megmutatni senkinek, - de mivel tesóm volt olyan rendes és felvette, fotózta továbbá összevágta az egészet és még fel is töltötte - ha valakit érdekel: You Tube - Pusi rajtengedély vizsgája

#86 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 12. - 19:03

Gratuláció! :kocc: Egy kalappal a versenyzéshez!

#87 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 13. - 6:52

Na megnéztem a videót. 1. Pusinak jól áll ez a cucc. :D 2. Jól volt megépítve a pálya. :gm: 3. Tanulság: nem igaz, hogy a lovastudás a sok gyakorláson múlik, Pusi az idei 10 lovaglásával elõrébb tart, mint én, aki lóháton fagyoskodta végig a telet. Megettétek reggelire ezt a vizsgát, gratula! 4. Nem bánom, hogy nem mentem, ez a fedeles téma nekem kicsit ijesztõ, és a zsúfoltságot sincs alkalmam szokni. Ami pl. az átlóváltásnál zajlott, azt képtelen lettem volna lekövetni. Tetszett, ahogy a pörgõs kis szürivel mindig plussz köröket kellett beiktatni, mert elõttetek a nagy dromedár szinte egy helyben vágtázott. :dev: Na, akkor hova mehetünk szurkolni és mikor?

#88 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 14. - 19:34

Ok Monty, így világos, csak azért firtattam, hogy ha hallok valami lehetõséget, tudjam, mit tudsz vállalni.
Curverben én is nyomultam egyetem alatt, klassz volt. :P


Köszi, aranyos vagy! :) A Curverben én is szerettem dolgozni, a nénik is szerettek, akik ott dolgoztak és a gépzajban meg nyugodtan lehetett énekelni. :D Csak sajnos õsszel váratlanul ért a 12 órás mûszakról 8 órára állás és nem tudtam magam beírni a varázsfüzetbe, utána meg hiába hívogattam az összekötõt, sose volt hely. :hupp: Ezért gondolkozok a frissítésben, hátha máshol gördülékenyebben mennek a dolgok. (Remény hal meg utoljára. :D )

Pusinak pedig gratulálok! :kocc: Tetszett a kis videó, már több mint 30-an megnézték (sztár lettél :D), de rakhatnál fel egy pár kompromittáló fotót a jószágokról is. :)

#89 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 15. - 16:23

Köszönöm mindenkinek! Azért Virágnak nagy szerepe volt a végkimenetelben. Tegnap - a technikának köszönhetõen - versenyen kívül B0-ban mentünk a Kartácson. Nóra, ha a fedelest zsúfoltnak érzed, látnod kellett volna a melegítõ pályát. Nekem az egy borzalmas hely.

#90 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 15. - 17:06


Rugósbicska (Bianka) kipróbálta, milyen nálunk edzeni, és úgy tûnik, nem sikerült elriasztani az okosodástól. Ügyes, okos, szép arab kancája jól mûködik a pályán :)


Köszönjük szépen. Nagyon élvezzük ám az okítást, Fanni nagyon szépen mûködik, végre, hogy a helyes segítségeket kapja...

Mutatok pár képet az elsõ edzésrõl, ha valakit érdekel... Emese fotózott:

https://dc2.safesync...g?a=hVcDYQnxNxU

https://dc2.safesync...g?a=NHzwkRLTNxE

https://dc2.safesync...g?a=iOQx78ifyCk

#91 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 15. - 19:43

Nini, egy tipikus arab leányzó. Nem olyan kis dagidisznó mint az én Csongorom. :D Mutatós kis lovacska, gratulálok hozzá. :ang:

#92 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 16. - 11:00

Már csak 19 nap! :yeah: elkészült a kötõfék-kantárom, és licitálok egy eredeti elsõ nyeregtáskára. :kir: Közben Karcagon a málháspóni felszerelésén ügyködünk, amit Shába szponzorál egy nyereggel, ezúton is köszönjük. :ang: Tegnap a csikó nélkül lovagoltam ki, 1 év után. Zengõ simán eljött, tök nyugis volt, amíg meg nem láttuk Rugósékat. Fanni a szorgalmas idomításnak köszönhetõen sokkal nyugodtabb volt, mint az elsõ alkalommal, de még mindig több inger áradhatott belõle, mint mondjuk Lindából, mert Z is vibrálni kezdett. A nagyréten nem igazán értette, hogy miért nem nyargalunk egy jót, amikor ilyen jó kis partner akadt hozzá :D , színleg beletörõdött ugyan az ügetésbe, de amint Fanni csinált egy oldalirányú manõvert, egybõl lereagálta egy kis ugrándozással. Ezután jobban odafigyeltem rá, kerültünk egyet, aztán visszafelé utunkat állta egy billencses rakodó, ami rettenet zajjal borította a zúzott követ egy szállítóra. :eek: A lovak nem tûntek túl ijedtnek, én elõrekiabáltam Rugósnak (lépésben a szürit nem tudjuk követni, piszkosul kavar), hogy "várunk még egy kört, vagy gyorsan átügetünk", én úgy értelmeztem a választ, hogy várunk. Megállítottam Zengõt tisztes távolságra, mire Rugósék sietve átügettek - valszeg félreértettem valamit a nagy szélben :rolleyes: . Zengõ teljesen bepánikolt, hogy a kõszóró szörny elvágja majd Fannitól, és 3 zengõs vágtaugrással mellette termett, majd hisztizett egy sort. Ezután már nem is nyugodott meg, miután elváltunk, Fanni után nyerítgetett, aztán az ismerõs utcákban fordulva "jaj édes magzatom, mi lehet veled" üzemmódban pörgött hazafelé. Nekem más tervem volt, el akartam menni még a bõröshöz, de bekavarodtam a kis utcákba, meguntam a zizis Zengõt, és hazaindultunk. A fogadtatás leírhatatlan volt. :kir: Füzér amúgy nem õrjöngött, csak nyerítgetett, amíg elvoltunk. Na, a túráig még néhányszor elmegyünk otthonról egyedül, hogy szokják az érzést.

#93 rugósbicska

rugósbicska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.695 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 16. - 11:13

Ori, tudod, kasu vagyok :D En nagyon elveztem a terepet, szerintem mostantol gyakrabban menjunk ki, hogy megszokjak egymast. Be is szerzek a hallomasinat :P

#94 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 16. - 12:03

Ja, elfelejtettem, meg tényleg elég nagy zaj volt. Mehetünk, amikor Emese nem jön (nem miatta, csak akkor Linda néni marad a gyerekkel :D ).

#95 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 12:56

Kicsit off, de nincsen valakinek teljesen véletlenül egy fölösleges akvárium fűtője 50 lityihez? (Bogár, Emese :D ?) Jav.: úgy emlékszek Pusi is aksizik. :D Meg fölösleges hosszúnövényetek nincs véletlenül? :D

Edited by Monty, 2012 április 18. - 13:02.


#96 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 12:58

Hát Shába, ezen a címen felröhögtem szívbõl. :kir:
Ugyanakkor ezek a kutatások is elég viccesek. :rolleyes: KOmoly tudományos módszerekkel kimutatták, amit mindenki tud: a rendszeresen dolgoztatott ló fegyelmezettebb, és nem olyan dagadt. Póni vagy nagyló, szerintem mindre érvényes, bár tény, hogy a ponyeszok hajlamosabbak a genyózásra.

#97 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 13:04

Na igen, mindig nevetek rajta, hogy ez aztán a tudomány, mi meg gebedhetünk a sok munkával, szurkolhatunk, hogy elfogadják a cikket, stb, stb. Ja és még pénz sincs mindenre, hogy az egész kutatás gördülékenyen menjen. Bezzeg máshol.. :D

#98 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 13:33

Monty! Volt 2, egyik a tekit melegíti, a másikat nem használom, mert kiürítettem az akváriumot, csak meg kell nézzem, mûködik-e még.

Hát Shába, ezen a címen felröhögtem szívbõl. :kir:
Ugyanakkor ezek a kutatások is elég viccesek. :rolleyes: KOmoly tudományos módszerekkel kimutatták, amit mindenki tud: a rendszeresen dolgoztatott ló fegyelmezettebb, és nem olyan dagadt. Póni vagy nagyló, szerintem mindre érvényes, bár tény, hogy a ponyeszok hajlamosabbak a genyózásra.

Ez tényleg vicces, tuti hatalmas összegeket pocsékoltak erre a kutatásra, aminek az eredményét bármikor megmondtam volna elõre :)

#99 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 14:17

Vannak jó cikkek is, a Scidirect-en szoktam néha olvasgatni, pl. a hasonló címû "Journal of Equine Veterinary Science" sokkal színvonalasabb.

#100 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 18:28

Meg fölösleges hosszúnövényetek nincs véletlenül? :D



Felesleges vízmelegítõm nincs, meg hosszúnövényem sincs.
DE!!!!! Megint van egy csomó felesleges mohám :D abból szívesen adok.

A pónikról, cikkekrõl, meg a tudományról nem tudok semmit.
Kérem kapcsolja ki! :D

#101 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 18:51

:kocc:

#102 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 18. - 19:16

Felőlem jöhet a moha is. :D Szegény gurámik depressziósak, gyér nekik a növényzet és nem tudnak elbújni. :hupp: Emese, megköszönném ha megnéznéd. :) :ang:

Edited by Monty, 2012 április 18. - 19:16.


#103 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 6:29

Hát Shába, ezen a címen felröhögtem szívbõl. :kir:


Nem tudom ezt miért hozzám címezted. :o :) Elgondolkodtató, vajon kinek a fejébõl pattanhatott ki a kutatás témájának ötlete...olyan sok mindent lehetne vizsgálni, megfigyelni. :D

Ppr, kissé késve, de gratulálok a vizsgádhoz!

Rúgósbicska, sajnos a lovadról nem tudtam megnézni a fenti képeket, pedig hallom, nagyon mutatós, legyen benne sok örömöd. :)

És Monty, vízmelegítõvel nem szolgálhatok, viszont szívesen adok vízinövényt(nálunk szinte több a nvény mint a hal :D ), ha gondolod, szólj.

Peti, amúgy ez milyen moha, a gömb? :) Ez az oldal azt írja, közepes minõségû vízben jól fejlõdik, hát sajnos nálunk ez elpusztul...persze biztos mert túl tiszta a vizünk. :kir:

#104 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 7:28

Shába, nézd milyen program lesz a Nyeregszemlén! :kir:
Tegnap elmentünk Szolnokra a Reintexbe, de sajnos a nyitvatartási idõvel kapcsolatban tévedésben voltunk, így csak 15 percünk volt válogatni. Pedig a választék szédítõ volt, még Shábára való katonai nadrágot is találtam. ;)
Endre megvett két bazinagy táskát (vöröskereszt van rajtuk, MH eü. osztagé lehetett?), hogy majd azt málházzuk a pónira. Én túl nagynak találtam õket, de hazaérve felpróbáltuk, és remekül állt Kócoson.
Anit is elláttuk kanálgéppel (most megtudta, mi az :D ), esõvédõ felszereléssel, én sajnos ennyi idõ alatt nem tudtam választani a sok cucc között - kénytelen leszek még1* elmenni. :rolleyes:
Holnap meló - nem megyek ma haza, de Pista felül Zengõre.
Ja, ide nem írtam be, de Füzér szerdán volt 1 éves, kapott tõlem körtét, mandulát, kivittem õket a titkos rétre egy szülinapi legelésre (ott nagyobb a fû, mint nálunk), és persze egy kiadós vakargatás is kijárt, mert F. szerint az az élet sója. :kir:

#105 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 10:50

Shába, nem is tudtam, hogy van akváriumod. Ebben az esetben igen! Nagyon örülnék pár szál növénykének. :)

#106 Szmötyi

Szmötyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.421 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 13:15

kivittem õket a titkos rétre

azt nem kiírtották?


Ori! Mikor mész vissza a boltba? Mátét is érdekli!! :)

Shába! Tavaly nem jött össze a nyeregszemle, most nem megyünk? Meg kéne beszélni ki akar jönni és hány napra, illetve melyikre. Úgy lenne gazdaságos ha megtöltenénk egy kocsit! :) (Mehetünk a mienkkel is, szerintem. :))

Edited by Szmötyi, 2012 április 20. - 13:42.


#107 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 15:59

Szmötty, a rét egy lyuk az erdõn - nem lehet kiirtani. :D Ellenben a környezõ erdõ egy részét tényleg kiirtották - ergo a rét maradt, csak lõn körülötte homoksivatag, amit remélhetõleg õsszel betelepítenek. Persze akáccal. :rolleyes: Pistával telefonban jól kirészleteztük, hogy milyen irányú képzést tartson a lónak, ha már felül - erre kémeim jelentették, hogy kimentek Emesével terepre. :dev: Nem bánom, mert így a csikasz is mozog, meg Pista is lazul kicsit. Bár Zengõ elég pörgõs lehet most, mert szerdán nem volt megdolgoztatva az ünnepre való tekintettel :D , és tegnapi jelentések szerint vidáman bakkolászott körbe Füzérrel a legelõn. Na mindegy, legfeljebb Pista meglepõdik kicsit, ha kilõ alatta az irtásnál. :gm:

#108 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 20:07

:kocc:

#109 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 20:55

Qkesz te most célozgatsz valamire, vagy csak úgy megörvendeztetsz minket a koccintós szmájlival? :D A múltkor láttam a magyar népmesék egyik részét és te jutottál róla eszembe. Az volt a címe, hogy Kecskekatonaság vagy mi. :D

#110 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 21:04

Peti, amúgy ez milyen moha, a gömb? :) Ez az oldal azt írja, közepes minõségû vízben jól fejlõdik, hát sajnos nálunk ez elpusztul...persze biztos mert túl tiszta a vizünk. :kir:


Nem, ilyenem már sajnos nincs egy ideje - kb. 10 éve :D - . Ez ha minden igaz Jávai moha.

#111 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 21. - 6:09

Örvendeztem kicsit a "rejtett réten"való bakkoláshoz...baj? ;) :kv:

#112 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 21. - 7:04

Qkesz, én meg azt hittem, a szülinapra koccintasz. Na, mindenki túlélte a tegnapi terepet, Zengõ szegény ment volna, Pista nem engedte, mert rend a lelke mindennek, aztán Emese unszolására a végén lazult egy kicsit a fegyelem, de gyanítom, hogy a szellem nem lett kiengedve a palackból. Mármint Znek egy héten legalább egyszer mennie kell egy kedvére való vágtát, különben feszült lesz, ezt általában szerdai magányunkban szoktam megejteni, így a hétvégére már kompatibilisek vagyunk másokkal. Mostanában különösen jó formában van, felment a hasa, megcsinosodott, nagyon sportosan néz ki, és úgy is mozog. Pályán is elég lendületes, terepen meg pláne, nem rohan ész nélkül, csak megy. Örülök, hogy formába lendült így túra elõtt. :yeah:

#113 Szmötyi

Szmötyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.421 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 21. - 13:37

Szmötty, a rét egy lyuk az erdõn - nem lehet kiirtani. :D

de ki lehet irtani...de mindegy, a választ megkaptam a(z egyik) kérdésre (tehát a rét még létezik ;))

Edited by Szmötyi, 2012 április 21. - 13:40.


#114 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 21. - 15:18

Örvendeztem kicsit a "rejtett réten"való bakkoláshoz...baj? ;) :kv:


:dev: :D


Jajj a mohán felbuzdulva elkezdtem nézegetni ilyen akváriumokat... Ehhhhh :hu: , azért nem semmi dolgokat tudnak csinálni.

Ja meg ez a moha nagyon jól néz ki, úgyhogy Pusi majd összefuthatnánk valahol valamikor és meglephetnél egy kis csomóval. :D Monjuk én szívesen egybekötném egy lólátogatással. :D

Edited by Monty, 2012 április 21. - 15:38.


#115 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 21. - 16:04

Zsú-zsíííí!

Nem bír magával azt már látom! ;)


#116 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 23. - 7:17

de ki lehet irtani...de mindegy, a választ megkaptam a(z egyik) kérdésre (tehát a rét még létezik ;) )

Végül is igaz, fatelepítéssel el lehet tüntetni a rétet, csak ezt általában nem kiirtásnak hívják, hanem betelepítésnek. De ebben az esetben sajnos ellenkezõ irányú folyamat zajlott.
Az utóbbi 2 évben ijesztõ lendületet vett a fakitermelés, ráadásul a fenyõt vágják, és akácot tesznek a helyére, ha ez így megy tovább, hamarosan monokultúrássá válik a környék. :(
Hétvégén rájöttem, hogy Füzérke a méreténél fogva képes félelmet ébreszteni a pecásokban és kirándulókban, így forgalmasabb helyeken (tó környéke, stb.) vezetéken fogom vinni. Nagyon szépen jön most már minden jármódban, vérzik a szívem, hogy nem vihetem magammal Szerre. :(

#117 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 23. - 19:46

Nem ismertem a Reintexet - ez a rám való katonai nadrág felkeltette a figyelmemet. :D Rákerestem, jó nagy a választék... szerintem a közeljövõben én is meglátogatom ezt a boltot. :) Monty! Utánanézek hogy lehetne megoldani, és felveszem veled a kapcsolatot, viszek neked növénykét. :) Szmötyi, érdekel a Nyeregszemle, ha más nem is, egyik napra mindenképp. Beszélünk. :)

#118 Szmötyi

Szmötyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.421 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 23. - 21:36

Végül is igaz, fatelepítéssel el lehet tüntetni a rétet, csak ezt általában nem kiirtásnak hívják, hanem betelepítésnek.

Igazad van Ori, csak és kizárólag betelepítéssel lehet eltüntetni egy rétet. Bocsánat hogy ilyen hülye vagyok...


érdekel a Nyeregszemle, ha más nem is, egyik napra mindenképp. Beszélünk. :)

Dejóó! :) Örülök neki! Akkor addig majd még beszélünk, hogy hogyan is legyen a menet. Még van egy kis idõnk addig. :) De ha nem tesznek be valami újabb vizsgát, akkor én szívesen maradnék, akár több napot is. :) Na de majd meglátjuk!

#119 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 23. - 22:23

Áááá ez a rét mizéria. Akkor mondok még 2 kreatív verziót: beszántás és tólétesítés a rét helyén. :kir: Shába az nagyon csodálatos volna. Valaki amúgy nem akar örökbe fogadni két kifejlett kék gurámit? :D Már 2 évesek, de még talán 1 évet ráhúznak. :D Csak sajnos az akvárium nem nõtt velük és az egyik meg hülye és mindig megijed és nekimegy az üvegnek. :hupp: :huh: Persze a nagy méretû akvárium a hülyeségét nem orvosolná, de hátha csillapítaná.

#120 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 24. - 6:56

Shába, én nem hiszem, hogy eljutok még a túra elõtt, de ha te igen, akkor szólj!

Áááá ez a rét mizéria. Akkor mondok még 2 kreatív verziót: beszántás és tólétesítés a rét helyén. :kir:

Na, te vágod. :yeah: Mondjuk a tólétesítés így a Fancsika mellett.... :D
A Nyeregszemlére vihetünk be kísérõt, szóval szóljatok, és beregisztrálunk, akit lehet.