Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Győr és környéke


  • Please log in to reply
11589 válasz a témához

#41 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 16:47

Sziasztok!! A segítségetekre lenne szükségem. Tudtok Gyõrben olyan boltot, ahol digitális fényképezõgépet lehet kapni, ha lehet, nem túl drágát? Jó lenne, ha segítenétek, mert a szülinapom vészesen közeleg, és jó lenne már beszerezni.

#42 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 16:53

Próbáld meg a Plaza-ban a Elektromarkt-ban, ott viszonylag olcsón lehet találni elég jókat, vagy a Metro-ban is vannak.

#43 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 17:21

idézet:
Eredeti szerzõ: tötõ Zsó: Join, kivel is találkozol? Posted Image [/QUOTE]Á,valami csajjal...nem érdekes... :D Tudod már,hogy mikor végzel?Megy be buszom 12:36-kor meg 14:26-kor.Ja,de fél 2 körül érek haza,úgyhogy marad a 14:26-os.De lehet,hogy megkérem anyukámat,hogy vigyen be.Vagy bent is maradok? Nem tom.Lehet hogy bentmaradok.Értelmesebb.Ja.Az lesz.Aztán v.mikor csinál6nánk egy NAGY gyõrös-topicos találkozót.Pl.majd ráfogjuk Nócyra,merthogy szülinapja van,meg izé Posted Image Posted Image

#44 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 17:30

csak 6 órám lesz megtartva úgyhogy fél2kor kész vagyok mindállat.úgyhogy akár 35kor már talizhatunk a parkban ha akarod

#45 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 20:39

Oké! Ott leszek! De nagy a park...hol? Petõfi-szobor?

* kicsi Join  :wink: 


#46 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 20:44

persze ;)

#47 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 20:49

Ok.Megdumáltuk. Akkor holnap. Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#48 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 22. - 23:07

No. Megint kihal a topik? Ejnye. No,nem baj,én magammal is nagyon jól el tudok dumálni :D Ma nagyon királyságosszuperjót mentem terepen,beszámoló [url="http://"http://www.paci.hu/cgi-bin/lovas/paciforum/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=000557;p=144"]itt[/url] Aztán tlálkoztam tötõ Zsófiával,dumáltunk egy jó,majd játszottam egy kis színt.Szóval nagyon szuper napom volt!

#49 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 22. - 23:17

Remélem azért oda tudtál figyelni színjátszón, a velem való találkozás következte sokkhatástól Posted Image

#50 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 23. - 10:44

Hát,azért rám kellet szólni párszor Posted Image Nem ám. Semmi sokkhatás. ;) Tök szimpi vagy.Hogy hívnak? Öööööö,Shrek. Shrek? Tudod mit birok benned Shrek? Látszik rajtad,hogy fütyülsz mások véleményére. Nagy arc vagy. Hû,ki lakik ilyen ocsmány helyen? Ez az otthonom. Oh,mit ki nem hoztál a szûk költségvetésbõl! Kész lápberendezõ vagy! Tetszik ez a kõ...nagyon csinos kis kõ... Aki kitalálja,hogy mibõl való ez az idézet,aminek az elsõ sorát Zsónak szántam( :D ),kap egy virtuális puszit! :D

#51 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 23. - 10:45

Ha jól tévedem magam akkor ezt a szamár mondja (aki mellesleg a negnagyobb fej az egészben :D ) Shrek-nek Posted Image

#52 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 23. - 11:54

Igen!Kérjük kapcsolja be hangfalait,majd nyomja meg [url="http://"http://www.7777.hu/index.php?hangkateg=2&prefix=KP&func=hang"]ezt[/url] a gombot,válasza a puszik hangeffektet,majd tapassza arcát a képernyõre! :D [ Október 23, 2004, 12:02: Az üzenetet átszerkesztette: Join Up ]

#53 Döde

Döde

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 113 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 23. - 12:22

NócyMûszaki cikkek forgalmazásával foglalkozom, van Gyõrben egy mûszaki nagykernél barátom, ráadásul õk hoznak be hazánkba egy nagyon jó márkát.Ha még aktuális szívesen segítek.

#54 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 16:25

Egy fogós kérdésem lenne...Tud valaki a környéken akár egy kicsit távolabb is, de olyan helyet ahol lehet westernlovagolni, nem 600ezer forint/levegõvétel-ért???nagyon jó lenne. elõre is köszi

#55 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 18:29

Zsó,egyenlõre [url="http://"http://www.kerekperec.hu/bakonywestern/"]ezt[/url] találtam. Próbálj meg [url="http://"http://western.lap.hu/"]itt[/url] nézelõdni még,lehet,hogy találsz valamit. Sok szerncsét! [ Október 24, 2004, 18:50: Az üzenetet átszerkesztette: Join Up ]

#56 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 18:37

Köszi Join, ezen én is gondolkodtam, majd az illetékesek körében érdeklõdöm Posted Image

#57 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 18:55

Voltál lovazni tötõ Zsófia? Mondd,hogy igen!

* kicsi Join  :wink: 


#58 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 18:56

Mondom:hogy nem.ez már durva :mad: Posted Image :(

#59 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 19:07

Ne már! :( Komolyan? Miért...hogyan...ez nem ér!Lehet egy indiszkrét(asszem ezt szokták mondani :D ) kérdésem? Miért keresel másik lovardát?

* kicsi Join  :wink: 


#60 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 19:12

idézet:
eredeti szerzõ : Join Up "..Miért keresel másik lovardát? .." [/QUOTE]Naszerinted? Posted Image (... :( )

#61 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 19:24

Voltam lovagolni, minden király volt. Egy dolgot kivéve. Szellõ kiharapott a kezembõl egy kisebb darabot. Döde! Köszi a segítséget, kedden megyünk Gyõrbe, tehát még aktuális.

#62 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 19:27

Gondoltam tötõ.Sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok szerncsét!Váááááááááááááááááááááááááá!Nócyyyyyyyyyyyyyy!

* kicsi Join  :wink: 


#63 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 20:31

Leírom részletesen. Hogy olvashassatok valakit/valamit. (Ezt egy magánüzimbõl másolom) Figyelem! véres jelenet következik!!"az a gáz, hogy azt tudtam, hogy rúg, ezért gyorsan elszlalomoztam mellette, odamentem a buksijáhiz megsimiztem, nem is sunyított. Aztán egyszer csak a bal hüvejk és mutató ujjam közé harapott. Szerencsére a kézfejemre rá volt csúszva a pulcsi ujja, ezért csak a tenyeremet hasította fel. Utána felkapta a fejét, tudta, hogy rosszat csinált, meg félt, hogy most mit kap. csak nekem nem volt annyi merszem, hogy jól orrba vágjam, mert hátha újra megharap, vagy kifele menet a hátsó lábaival "kitessékel".

#64 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 20:38

Vá.Nagyon fáj(t)? Csúnya? Belilult? Vagy sárga? Kék? Zöld? Nócy,jól vagy?

* kicsi Join  :wink: 


#65 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 24. - 21:28

Már nem fáj annyira, de amikor megharapott, fájt és vérzett! A tenyerem!! Hogy csúnya-e? Hát gennyes meg minden, úgyhogy eléggé. Nem, nem lila. Nem sárga, nem kék, és még csak zöldnek se nevezhetõ. Pirosas. Mint egy seb a tested bármely más részén. Ja, és nagyon érdekes. Mintha a vérem barnás lenne a sebtõl felfelé. Tök jó. Percenként egy millimétert halad. Már az egész kezemen végigért...és a szívem felé tart... Vajon mi lehet? Vááá!!! Segítség!!!!! Meghaok!!!!!!!!Üdv. Immár a másvilágról írok. Kiderült, hogy az a bizonyos csík a fertõzés volt. Elért a szívemig, ezért meghaltam.Üdv:Nócy a kísértet

#66 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 14:34

Ez nem icces. Majdem meg is sirattalak.Gyógyulj meg!Képzeljétek az õszi szünetben lesz 3 napos lovastábor és lehet,hogy megyek! Király!

* kicsi Join  :wink: 


#67 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 14:49

SziasztokA hétvégével együtt két remek lovaglást is magam mögött tudhatok Posted Image Vasárnap volt szerencsém egy kengyel és szár nélküli ülésjavító foglalkozáson túlesni, ami módfelett feledhetetlennek bizonyul pár napig Posted Image Viszont nagy meglepetésemre nem estem le vágta közben sem, így a következõ alkalomra már biztos, hogy íjjal, vagy pajzzsal és kopjával megyek ha már ennyire megy Posted Image Hétvégére megint rossz idõt mondanak :( Ti télen (esõben fagyban hol lovagoltok?

#68 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 15:03

hintalovon :D :( Posted Image

#69 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 15:52

Még nem tudom,ez lesz az elsõ telem itt. Nektek is ilyen csúnya dagi betûk vannak? Nem mintha bármi bajom is lenne a kövérkékkel,no de ez már túlzás.Azért rájuk férne egy kiadós fogyókúra.

* kicsi Join  :wink: 


#70 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 16:06

Off ON:Join, nézet menü -> szövegméret -> közepes ;) Off OFF.vazz mingyá lopok egy lovat valahonnan (mondjuk egy kocsislovat a szomszédból) aztán kiterepezem magam :mad: szerencsétleneknek is lenne végre egy jó napjuk

#71 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 16:10

Te megmentesz engemet! Rendes ember te! Szeretem e rendes,kedves gyermeket! :D Köszi tötõ! Elég fárasztó ez az eszperente! Na azért még egy kicsit kaptok! Posted Image Szerencse elmegy temeletted gyermekem.Lehet elvinne eme: gyermekeket elevenen letesz,tejjel etet,rendes,kedves....izé na.Élõlény teremtmény,lény,vagy mi a csodabigyusz a ez a ló? [ Október 25, 2004, 16:19: Az üzenetet átszerkesztette: Join Up ]

#72 gugu20

gugu20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 85 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 16:55

sziasztok mindenkinek!!!Látom nagyot fejlõdött itt minden mióta nem volam!!!(kb 1.5 éve)és látom sok az új arc is !! de vannak akik nem írták be hogy hol is aknak tulajdonképpen:mert én is csak a csonka picike Magyarországon lakom....de hogy hol is pontosan????Mizu Gyõrújbaráton??? megkérdezhetem Join hogy hol vannak a lovaid??? Ill megkérdezhetem hogy hogy is hívnak valójában????Milyen lovad (lovaid) vannak???Akkor ezennel üdvözlök is mindenkit meg búcsúzom is mert megyek órára, de megígérem hogy ezentúl (kinek bánatûára kinek örömére)gyakrabban fofok idelátogatni!!!Üdv:Viktor

#73 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 17:32

szia gugu Posted Image

#74 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 20:11

Éljen!! Most örüljetek, mert én említettem Hécz Viktornak, hogy újra él a paci.hu.Szóval az úgy volt, hogy találtam egy nevet, aki szintén mosonszentmiklósi. Írtam neki "ímélt". Aztán elolvasta, és eszébe jutott, hogy ide kéne látogatnia. Pár perce tudtam meg, hogy ki is õ. Most rohanok, és elmondom neki, hogy ki vagyok!!!

#75 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 20:29

Ez jó HH! Van fantáziád! Posted Image Szia gugu!Üdv újra itt! Rendes pógári nevem Hágen Kriszti(na)(azért van zárójelben,mert úúúúúúúúúúúúútálom) és nekem sajna nincsenek saját lovaim :( MÉG! :D De Koroncón a Cavalettiben lovazok.Mizu itt Barátin? Szarok az utak.Nyagyjából ennyi.Nócy! Örülünk! :D Tötõ Zsófia! Mi a helyzet lovardaügyben?

* kicsi Join  :wink: 


#76 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 20:32

idézet:
eredeti szerzõ : Join Up "..Mi a helyzet lovardaügyben?.." [/QUOTE]szerinted? :( az hogy valakit seggbefogok rugdosni de igennagyonhûdegyorsan és erõsen Posted Image :rolleyes:

#77 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 25. - 20:41

Jájj! Akkor ha megvolt a hátsófertályonbillegetés akkor szólj,utána találkozhatunk,de addig sajnos be vagyok táblázva :D Na,nem jókedvûsködök itten,mikor te szomorú vagy.Dehát mikor egyszer olyan szerelmes vagyok!

* kicsi Join  :wink: 


#78 gugu20

gugu20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 85 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 26. - 11:15

Szio mindenkinek!Azután, hogy kölcsönösen kiderítettük egymásról Nócyval hogy ki kicsoda újra üdvölök mindenkit! (A poén az hogy Nócy a szomszédos utcában lakik!!!)Barátin csak annyi az ujság hogy szarok az utak???Azt én is tudom...de amúgy ?semmi verseny semmi buli, mi van a himáékkal?Ha jól tudom õk szervezték a versenyeket!!!HAmeg valaki szerlemes??:az csak egy idõszakos állapot , megnyugtatom, majd elmúlik!!!!Nah jók legyetek:Viktor

#79 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 26. - 15:42

De én nagyon szerelmes vagyok! Kik azok a Himáék?... :confused:

* kicsi Join  :wink: 


#80 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 27. - 22:02

Kérem a kóros lóhiányban szenvedõk ne olvassák következ,nagyszerû lovaglásról szóló soraimat! Posted Image Na.Ma nagyon nagyon szuper lovaglásom volt. Mohán ültem(kicsi tank :D ) Róla tudni kell,hogy megy,mint a veszett egér! És elég erõs izomat kell a feltartóztatásához.Vajon én miért nem tudom visszafogni? :confused: :D De ma más volt. Elindultunk ügetésben,és eldöntöttem,nem hagyom magam! Finoman játszadoztam a szárakkal. Egyik-másik-egyik-másik.Nagyon szépen sikerült összeszedni,és figyelt rám.Szóval nem rohant,meg semmi.Nagyon szépen sikerült száron tartani.Méghozzá végig! Szóval most nagyon dagad a keblem(rá is fér :mad: :D Nagyon sokat vágtáztunk,de fõleg csak úgy,hogy beugrattuk,mentünk egy kicsit,aztán visszavettünk.A tanügetés is elég sok volt,és ez a jármódja tankocskámnak nem túl kényelmes.De annyira sikerült rámfigyelnie,hogy nagyon szép lassú ügetésre tudtam bírni,így aztán ez is elég jól sikerült.Elég gyakran hanzott el a " Kengyelbõl! " felkiáltás is,vágtánál és ügetésnél egyaránt.De ez sem okozott gondot.Nem mondom,vágtában ment volna,sõt egyszer kétszer el is engedtem,de itt is szépen vette a segítségeket!Szóval nagyon jófej volt! Sok volt a hátulja és az eleje körüli fordulat is,ezek is jól sikerültek!(többnyire)Összefoglalva: nagyon jó volt.Bár nem tudom,holnap hogy fogok tudni leülni,mivel azért még a vágta nem megy olyan jól,ennek szegény nem túl párnás hátsó fertályam látja leginkább kárát. De akkoris: tankocska: Posted Image