Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zsámbék és környéke szekció


  • Please log in to reply
1302 válasz a témához

#1 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 12:38

Sziasztok! Az ismerkedés topikban felmerült, hogy mi, akik Zsámbékon és környékén lovagolunk nem nagyon ismerjük egymást. Jobban ismerjük Silveradót, mint a saját házunk táját. Ezért úgy gondoltuk, hogy mintegy a fórum „altáboraként” összehoznánk egy találkozót, amit esetleg utána kisebb közös lovas túrák követhetnének, ill. a nagy Fórum Összekovácsolási Hadgyakorlaton is közösen tudnánk megjelenni ;) Ennek érdekében szervezzük az elsõ találkozót Zsámbékon a Szent György Lovasklubban, március 8.-án 11-körül és itt megbeszéljük a következõ – immáron lovas – találkozónk helyét és idõpontját is! Várunk minden Zsámbék szûkebb és tágabb környéki lovast, és persze ha valaki mást is érdekel, akkor õt sem fogjuk kidobni .. :rolleyes: GYERTEK!!! Üdv, Sac [ Április 18, 2003, 23:17: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#2 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 14:18

Yo! Jövök Posted Image Vigyázzatok Posted Image

#3 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 14:22

Ajaj! Söröket eldugni.

#4 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 18:04

Nemcsak sört kell tõlem félteni Posted Image

#5 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 21:40

Szia Sac!Akkor mi lehet,hogy ismerjük egymást?Én Irokéz gazdija vagyok...Te?Ha tudok,kimegyek 8-án erre a kis fórumos mini-találkozóra! sarolta

#6 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 22:00

Budaörs mint lakhely, és egyszer-majdan-esetleg-valószínûleg-lehetséges Tárnok mint lólakhely beletartozik a körbe? Mert akkor én is mennék, ha ráérek. Posted Image

#7 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 22:11

Sarolta! Mi biztos hogy nem ismerjük egymást, mert én kb. 7-8 éve be sem tettem a lábam a Szt. Györgybe (eljártam egy ideig amíg megtanultam alapszinten lovagolni utána autodidakta módon folytattam). De mindig elmegyek elõtte mikor megyek ki Mányra a pacimhoz.Gyere!Zsuzska, természetesen ott a helyed, én téged is beleértettelek a környékbe! Sõt a Törökbálintiakat is! Lear jelezte is már, hogy jönne! Posted Image Kedves Mindenki! Az idõpont részemrõl rugalmas, lehet akár máskor is, ha a többségnek nem jó! ;)

#8 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 22:13

idézet:
Eredeti szerzõ: Pampalini:Nemcsak sört kell tõlem félteni Posted Image [/QUOTE]Hanem a lányokat is ... de erre majd én ügyelek ;) :rolleyes:

#9 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 23:02

Hajjaj, kicsit nem figyelek, oszt alig bírom követni a pergõ eseményeket. :D
idézet:
Eredeti szerzõ: Sac:Ennek érdekében szervezzük az elsõ találkozót Zsámbékon a Szent György Lovasklubban, március 8.-án 11-körül ...[/QUOTE]No de azért távolról is lehet ténykedni, a büfé "helyfoglalását" ma reggel már elkezdtem szervezni. Posted Image Annyit pontosítanék, hogy a 11 körüli idõpont inkább 10 óra legyen!!!!!!!!Amúgy örülök a lelkes jelentkezõknek, már kezdem is írni a listát az eddigi nevek alapján.

#10 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 23:06

Szuper vagy Sellõ!Ok, akkor szombaton 10-kor!!!Üdv, Sac

#11 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 23:09

Nocsak Sellõs Kroszta,Te is itt vagy? Posted Image Akkor Te is jössz a találkozóra?Közben eszembe jutott,hogy én tudok menni,mert Petim elutazik,így aznap szalma vagyok...a magam ura!!! Posted Image Szóval tessék engem is felvenni a listára!!! Posted Image sarolta

#12 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 23:10

No szóval eddig jelentkeztek:- Sac- Pampalini- Ferenc- Sarolta- Zsuzska- SellõIsmerkedés topicban felmerült további nevek:- Mandula- Lear- Õz- Cowgirl- Anikó- Pallasz- Csongor- Miki- Ramirez

#13 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 23:13

idézet:
Eredeti szerzõ: sarolta:Nocsak Sellõs Kroszta,Te is itt vagy? Posted Image Akkor Te is jössz a találkozóra?[/QUOTE]Még jó hogy Posted Image Kb innen indult a történet...De a Te bûnöd!
idézet:
Közben eszembe jutott,hogy én tudok menni,mert Petim elutazik,így aznap szalma vagyok...a magam ura!!! Posted Image Szóval tessék engem is felvenni a listára!!! Posted Image [/QUOTE]Látod, még le sem írtad, már a listámon voltál!!! Posted Image

#14 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 25. - 23:15

Azért én ezt egy csöppet módosítanám:- Ferenc, szerintem "csak bekukkantott a topikba", bár örülünk ha eljön!!!- Lear, szólt hogy jönne!- Csongor = Pampalini (de ez az én hibám, mert az "elnevezését illetõen" nem vagyok következetes :rolleyes: bocs)Természetesen BÁRKIT szívesen látunk a bulin!

#15 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 0:08

Szombaton hajnali tízkor?!?!?! :eek: Na jó, nem bánom, ha valaki elvisz... nagyon szívesen megyek! ;) Lear, Zsuzska esetleg Csongor?Valaki szedjen fel valahol, mert buszozni azt nem fogok!Pusszantás!

#16 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 0:12

Ahogy a dolgok kinéznek, már hajnali fél 10-kor ott leszek... Valaki igazán szólhatna a volánnak hogy sûrítsék a járatokat :D

#17 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 0:16

Anikó! Lehet, hogy én is Budapestrõl megyek ...Õz! Te honnan jössz? Hátha valaki jön arról és akkor elhoz!Felõlem lehet a buli délután is :rolleyes:

#18 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 0:48

Pestrõl... Tulképp fölvehetne valaki valahol; akkor legalább a "kit mirõl ismerek meg? :confused: " is meg lenne oldva - konkrét helyen konkrét paraméterekkel bíró kocsit tán még be tudok azonosítani... Posted Image És hajnal, nem hajnal; nekem jobb a délelõtt, mert hétvégén általában délután megyünk Anyácsára a paccokhoz.

#19 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 9:22

Én pestrõl megyek... lányok 4N elférnek nálam, ha Miki nem velem jön, ha igen 3AN. Ram.

#20 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 10:20

Ramirez! Odatalálsz???? tongue.gif

#21 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 10:26

Persze, hogy oda talál. Csak idõ kérdése.Ui.: Ez a hozzászólás SEM jelentkezés a bulira. :D

#22 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 13:39

Sziasztok!!!úgy, de úgy mennék, de sajna aznap van a kémiaversenyem, és nem tudok menni!!!!!Lesz még??? Úgy szeretnék én is menni!!!!!!üdv.: Cowgirl :(

#23 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 17:45

Ma (is) voltam lovacskámnál, a büfében pedig meglepve tapasztaltam, hogy eltünt a falról a térkép. Szóval ha valakinek van Zsámbéki medence túrista térképe, hozza magával légyszi. Azért megpróbálom kideríteni hova tûnt a térkép. :eek: Aki busszal érkezik és már kiderítte, hogy melyikkel szeretne, az jelezze, hogy hányra érkezik a busz, és pontosan hova. Van olyan, ami Zsámbékig jár, ha azzal jöttök, akkor úgy idõzítem az érkezésemet, hogy éppen a buszállomáshoz érjek. Így elkerülhetõ a buszozás utni gyalogtúra a lovardáig (emelkedõn:)). Van valami másik busz is, asszem bicskére, annak a lovarda elõtt is van megállója. (Sarolta segíts a tájékoztatásban, Te szoktál busszal jönni!!!)

#24 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 18:32

Szerintem a Szent Györgybe minden nehézség nélkül bárki el tud találni,nem nehéz :rolleyes:

#25 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 18:43

Persze Afi, nem nehéz, csak ha meg akarsz spórolni magadnak egy kis gyalogtúrát (feltéve, hogy busszal érkezel), akkor nem mindegy, hogy melyik busszal jössz. (de ezt pont Neked írjam :D )

#26 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 19:17

Bárki tényleg el tud találni, de Ramirez nem abba a kategóriába tartozik. tongue.gif Én egyáltalán nem biztos, hogy megyek, és az is lehet, hogy csak péntek este dõl el, így aztán fuvart nem ígérnék elõre senkinek. Ha megyek, akkor pedig Budaörsrõl, így az onnan útba esõket tudom felszedni.

#27

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 20:17

Momentán csak kérdésképpen: Solymár-Hüvi környezete is belefér?.. Végülis a sárga busz ott megy az 56-os vonalán egy ideig, aztán másfele megy, de lehet, hogy el lehet kecmeregni lóval is a Szt Györgyig, nem?.. Még csak busszal voltam ott, de lóval is szeretnék!.. :rolleyes:

#28 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 20:42

idézet:
Eredeti szerzõ: sellõ: (de ezt pont Neked írjam :D )[/QUOTE]Ezt most nem értem... :confused:

#29 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 20:57

Jelentem: elõástam egy zseniális katonai térképet, még távlovas koromból tongue.gif ha megyek viszem magammal.Már csak azt az embert kell megtalálni aki kiigazodik a katonai jelzéseken :D

#30 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 20:59

ajaj :D :D Jut eszembe talán én is beletartozom ebbe a szekcióba,igaz,h én Bp-n lakom,de a Szent Györgytöl kb 5 kmre lévö Anyácsa-pusztán lovaztam másfél évig :rolleyes:

#31 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 21:09

Sokasodunk? :D Ramirez, mielõtt elfogynának nálad a helyek - jelentkezem!!! Tudok segíteni navigálni, ha ez számít valamit Posted Image

#32 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 21:12

Ramireznél meg hogyha mégis idöm és kedvem támadna mindig van egy hely egy kedves régi jó ismerösnek? :D ugye ;) Á nem,ha megyek úgyis magam oldom meg.

#33 Afi

Afi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 21:13

Én is fullosan tudok navigálni,ha eltévedük,akkor az direkt van ;) tongue.gif ;) tongue.gif ;) Posted Image

#34 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 26. - 23:09

idézet:
Eredeti szerzõ: Dé:Momentán csak kérdésképpen: Solymár-Hüvi környezete is belefér?.. Végülis a sárga busz ott megy az 56-os vonalán egy ideig, aztán másfele megy, de lehet, hogy el lehet kecmeregni lóval is a Szt Györgyig, nem?.. Még csak busszal voltam ott, de lóval is szeretnék!.. :rolleyes: [/QUOTE]Az 56-os és a sárga busz azért nem olyan sokáig megy egy vonalon,onnan még kb. 25 km. Zsámbék. Posted Image Lóval sem lehetetlen, csak kérdés, mennyi idõd van a túrára ;) De mindezek mellett szerintem "Solymár-Hüvi környezete" is belefér, ha ráérsz jövõ hét szombaton szívesen látunk!

#35 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 27. - 10:26

Nekem is van térképem és magammal is viszem!Örülök, hogy egyre többen érdeklõdtök!Dé! szerintem egyenlõre "csak" busszal gyere, úgyis egy következõ találkozót szervezünk ... ahová mindeki lóval érkezik ;) Üdv Mindekinek

#36 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 27. - 16:48

Sziasztok!Én is szívesen átbattyogok, hiszen évekig laktunk a Szt Györgyben, és rég nem láttam. Ami viszont érdekelne: mi lesz a program a helyszínen? Nekem az tetszene a legjobban, ha együtt mennénk 1 kiskört a dombokon. Viszont ha leülõs beszélgetõs buli lesz, akkor nekem kéne valami nyugodt hely, box vagy 1 állásféleség, karám, de min egy nyugodt hely kikötni, ahol nincsenek túl közel más lovak, mert a csõdörkém nem biztos, h órákig elálldogál nyugodtan a csajok között...

#37 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 27. - 16:55

Mandula!Elméletileg mi "csak" egy ismerkedõs-túramegbeszélõs találkozóra gondoltunk! De ha jól olvasom akkor te most is lovon akarsz jönni?! Ezzel semmi gond, de hogy a lovardában milyen lehetõségek vannaka pacid ideiglenes elhelyezésére, azt nem tudom, majd Sellõ vagy Sarolta (a "helyiek") talán tud némi információval szolgálni! Sõt, ami a lovaglást illeti, szerintem velünk mindenképp tudsz menni, hisz a lovaik "ott laknak" Posted Image Üdv, Sac [ 27 Február 2003, 15:58: Az üzenetet átszerkesztette: Sac ]

#38 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 27. - 20:17

Sarolta, Sellõ, megbízható szemtanúk postavarjakat láttak keringeni felétek. Posted Image

#39 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 27. - 21:44

Ideértek azok a postavarjak!Holnap megyek,és utánkérdezek,hogy van-e esetleg szálláslehetõség.Mondjuk a mi lovaink kint vannak egész nap a legelõn,igy majdnem minden box,és állás üres!Hamarosan válaszolounk!Sellõs Kruszta!Te is kérdezõsködj,ha tudsz! Posted Image sarolta

#40 sellõ

sellõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 243 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 27. - 23:30

idézet:
Eredeti szerzõ: mandula:... Nekem az tetszene a legjobban, ha együtt mennénk 1 kiskört a dombokon. Viszont ha leülõs beszélgetõs buli lesz, akkor nekem kéne valami nyugodt hely, box vagy 1 állásféleség, karám, de min egy nyugodt hely kikötni, ahol nincsenek túl közel más lovak, mert a csõdörkém nem biztos, h órákig elálldogál nyugodtan a csajok között...[/QUOTE]Sellõ saját boxát fel tudom kínálni az állás idejére, legalább szimatolhat a lovacskád egy kis csajszi illatot :D Kirándulásról is lehet szó, majd megbeszéljük helyben.Várunk!!!!