Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Frízek


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
4992 válasz a témához

#4881 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 25. - 20:37

Akkor jól van ;)

#4882 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 25. - 21:15

Akkor jól van ;)

:D

#4883 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 31. - 13:49

Csak mert frizek!!! :)

Sok-sok friz

#4884 MályvaBaba

MályvaBaba

    Csikó

  • Fórumtag
  • 732 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 31. - 14:36

Frízlovas,jól láttam hogy Basti eladó?

#4885 Angelwolf

Angelwolf

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 1. - 10:16

Ez vicc, vagy komoly, szerintetek? Vagy lemaradt egy nulla???

http://www.lovasok.h...p...scs&fromfo=

#4886 qvatro25

qvatro25

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 1. - 10:58

Átverés. Elég baj, hogy már a lovasok.hu-n is feltûnnek.... :rolleyes:

#4887 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 2. - 18:09

Frízlovas,jól láttam hogy Basti eladó?

Basit paci az Jenna lova,igen Dadi fent volt,de csak beraktam,hogy legyen szép fríz is a kolbik közt.... :dev: :dev: :D ,nem eladó.
ellenben a kanca igen,de csak jó helyre,melós ember révén nem tudom mindent eltartani,és idõm sincs rájuk,tehát a kanca eladó,bár vérzik érte a szívem!

#4888 MályvaBaba

MályvaBaba

    Csikó

  • Fórumtag
  • 732 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 3. - 7:24

Oké,kicsit bekavarodtam :D

#4889 qvatro25

qvatro25

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 3. - 8:03

Fanny! Hogy van Rambó? Rendbe jött?

#4890 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 8. - 12:23

Ti mit használtok, vagy mit tudnátok javasolni bogarak ellen? Bastira nagyon mennek... :(

#4891 qvatro25

qvatro25

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 8. - 16:03

Nekünk ez jött be, már 2.éve:
http://sport.teszves...1469546042.html

#4892 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 10. - 8:26

Qvatro köszi, ki fogjuk próbálni, mert szegénykét nagyon sajnálom hogy nincs nyugta :(

Hoztam egy képet, Basti kicsit lovastáborozott, és ez a kép nagyon tetszik róla:

Posted Image

#4893 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 10. - 9:28

A megtestesült nyugalom...kócosan!!! :D

Hoztam két szép képet!!!
tudtok valamit,lesz az idén szemle???
Igen sokan hívogatnak telefonon, hogy tudok-e valamit,de sajnos én sem,most akkor mi van a frízes egyesület körül???
Szétszaladt a ménes nagyon... :(
Posted Image

csudi frízik

Posted Image

#4894 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 10. - 13:25

Frizlovas az az utolsó kép nagyon jóó. :)

Egy videó...

Frizes videó

#4895 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 10. - 16:07

Frizlovas, én ezt az információt találtam, de nem tudom mennyire lehet hivatalos:

A 2011. évi tenyészszemle idõpontja: 2011. szeptember 10. Helyszín: Hétkúti Lovaspark, Mór
Infó: 34/388140 vagy www.frizlo.hu

A link ahonnan az infó van: infó

#4896 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 10. - 18:26

Ez az info helytálló lehet, minket is ide hívtak, és ekkorra :) Frízlovas, a második kép az nagyon ott van. Gyönyörû.

#4897 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 12. - 12:55

jé... Most nézem, hogy tavaly is Szeptember 10-én volt a szemle, ugye?

#4898 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 12. - 13:48

már csak egy a baj,ugye mi tudjuk öreg frízesek,mit miért és hogyan egy szemlére,de nagyon itt van az idõ és és semmi info sehonnan. Pl napi szinten engem hívogatnak telefonon,hogy mit hogyan csináljanak,meg mi kell hozzá, hogy elvigyék a lovukat szemlére... a honlapon is lehetne több információ egy telefonszámon kívül... hozzáteszem én is mennék,de Mórra biztos nem esetleg nézõként...messze van. Ez a Pest környéki szemle jobb volt,elérhetõbb....na de eeevvvvaaaannn :D

#4899 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 12. - 14:23

Hát igen, a szemlét szerintem is már rég hirdetniük kellett volna, Szeptember 10-e már mindjárt itt van....

Egy kis kedvcsinálónak:

Cirkuszos frizek

#4900 fannyrambo

fannyrambo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 274 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 12. - 18:46

sziasztok :) Rami jól van, sokat pihizik mostanában, így kerekedik is rendesen:) nagyon bejön neki a westernló lét. szerintem még így is káprázatosan szép, fõleg ha a csilivili cuccai is meglesznek majd :) igazából azért is váltottunk, mert látszott rajta h ogy nem kenyere az állandó díjlovas basztatás (szépkislány nem beszél csúnyán :D) jobban bejön neki ez a nyugi, szeret lassan tötyögni, mindig is szerette lógatni a fejecskéjét, szóval most elégedett :) szereti az új edzõt is, nagyon lóközpontú lány :) igazából nincsenek nagy terveim vele, szóval azt szeretném, hogy a lehetõ legjobban érezze magát ha lovagolok rajta. szerintem így is megmarad az eleganciája, mert egy fríz sárosan a disznóolban is fríz :) régi edzõm közölte is, h nagyon utálta h mindenhol megnézték a lovat, és h csak a külcsinre mentünk... hátõõõ oké, mindenki azt gondol amit akar, aki ismer engem, az kiröhögi ezt a "véleményt". igazából mostanság rájöttem, hogy nem is szeretek igazán lovagolni... (alapból a mozgás mint olyan nem jön be :D) szóval nekem Rambó a lelki társam inkább, sokkal jobban élvezem ha kiviszem legelni, vagy lepucolom, simogatom. lehet besokalltam kicsit, de nem tudom. más lovakon is lovagolok rendszeresen, mégsem az igazi a dolog, szóval biztos hogy nem a ló mozgásával stb. van a gond, csak valami megtörhetett bennem. dehát ez szerintem a kamaszkor egyik hátránya :D még bármi lehet:)

#4901 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 13. - 8:24

sziasztok :) Rami jól van, sokat pihizik mostanában, így kerekedik is rendesen:) nagyon bejön neki a westernló lét. szerintem még így is káprázatosan szép, fõleg ha a csilivili cuccai is meglesznek majd :) igazából azért is váltottunk, mert látszott rajta h ogy nem kenyere az állandó díjlovas basztatás (szépkislány nem beszél csúnyán :D)
jobban bejön neki ez a nyugi, szeret lassan tötyögni, mindig is szerette lógatni a fejecskéjét, szóval most elégedett :)
szereti az új edzõt is, nagyon lóközpontú lány :)
igazából nincsenek nagy terveim vele, szóval azt szeretném, hogy a lehetõ legjobban érezze magát ha lovagolok rajta.
szerintem így is megmarad az eleganciája, mert egy fríz sárosan a disznóolban is fríz :)
régi edzõm közölte is, h nagyon utálta h mindenhol megnézték a lovat, és h csak a külcsinre mentünk... hátõõõ oké, mindenki azt gondol amit akar, aki ismer engem, az kiröhögi ezt a "véleményt".
igazából mostanság rájöttem, hogy nem is szeretek igazán lovagolni... (alapból a mozgás mint olyan nem jön be :D) szóval nekem Rambó a lelki társam inkább, sokkal jobban élvezem ha kiviszem legelni, vagy lepucolom, simogatom. lehet besokalltam kicsit, de nem tudom.
más lovakon is lovagolok rendszeresen, mégsem az igazi a dolog, szóval biztos hogy nem a ló mozgásával stb. van a gond, csak valami megtörhetett bennem. dehát ez szerintem a kamaszkor egyik hátránya :D még bármi lehet:)


sok sikert,igen nálunk is családtagnak vannak titulálva a lovak,én is jó ha egyszer felülök rájuk,de simán el tudom nézegetni órákig is ahogy esznek alszanak,játszanak stb...
No meg hogy kinek mi a véleménye,mindenki azt csinál a saját lovával, amit akar, amit szeret és ez így van jól! ;)

#4902 fannyrambo

fannyrambo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 274 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 13. - 20:22

:):):) köszönjük :)

#4903 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 8:03

Új infóm, nem tudom, mennyire igaz......szemle decemberben.

#4904 Sabrinaa

Sabrinaa

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 14:20

a frizlo.hu -n már a szeptemberi van fent, akkor ezek szerint csak az lehet a jó :confused:

#4905 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 20:41

No, megérdeklõdtem a naaaaaaaaaaaaaagy Hollandiában szept 10 lesz a szemle,sõt itt meg is nézhetõ,ha nekem nem hisztek!
NL méneskönyv

#4906 Sabrinaa

Sabrinaa

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 20:47

akkor már csak abban reménykedem hogy el is bírunk menni, nagyon nagyon remélem :) Frízlovas akkor a te Dáriusodat nem is lehet ott látni?

#4907 Sztimcsi

Sztimcsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 260 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 23:26

Sziasztok! Kérdésem a következõ lenne hozzátok: Vettem egy tinker heréltet és sajnos mind a négy lába csüdsömörös kezeléséhez ugye szárazon kell tartani. Kérdésem mi a tapasztalat egy ilyen dús lábszõrös ló szõrét ha levágom mennyi idõ múlva nõ vissza a szép szõre? Levághatom-e a szõrét vagy próbáljam meg így kezelni? Hozzászólásaitokat várom!!! Köszi Timi

#4908 kicsilovas

kicsilovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 123 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 16. - 6:18

Sziasztok!

Kérdésem a következõ lenne hozzátok:
Vettem egy tinker heréltet és sajnos mind a négy lába csüdsömörös kezeléséhez ugye szárazon kell tartani.
Kérdésem mi a tapasztalat egy ilyen dús lábszõrös ló szõrét ha levágom mennyi idõ múlva nõ vissza a szép szõre?
Levághatom-e a szõrét vagy próbáljam meg így kezelni?

Hozzászólásaitokat várom!!!

Köszi
Timi



Szia!

Mi úgy kezeltük a csûdsömröt, hogy meleg házi szappanos vízzel leáztattuk a pörköket, megtörölük szárazra és vazelines kenõccsel bekentük, hogy ne repedezzen ki. Hosszú bokaszõrnél is.
Ne adjál neki abrakot amig meg nem gyógyul a lába.
Ezt azért írom, mert amelyik lónak csak kicsit volt sömrös a lába, dolgozott tovább, kapta az abrakot nehezen jött rendbe.
Amelyiknek beszûrõdött a lába, azt leállítottuk, nem kapot abrakot, vagy csak egy picit sokkal hamarabb rendbe jött. (pár nap)

#4909 MályvaBaba

MályvaBaba

    Csikó

  • Fórumtag
  • 732 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 16. - 11:05

Sziasztok! Gondolkozom rajta,hogy illene elvinni a lovakat 4 évesen szemlére,csak tartok tõle a sörényhiány elég nagy hátrány lenne. Szerintetek jól gondolom?

#4910 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 16. - 16:31

akkor már csak abban reménykedem hogy el is bírunk menni, nagyon nagyon remélem :)

Frízlovas akkor a te Dáriusodat nem is lehet ott látni?


én nem viszem a lovakat,csak bekukucskálok... :kir:
a méneknél nézik a sörényt,de egy fiatal lónál amibõl val szín nem lesz fedmén,nem eget verõ gond,volt már szemlén olyan ló aminek le volt borotválva a sörénye,mégis jó pontokat kapott...

Edited by Frízlovas, 2011 augusztus 16. - 16:33.


#4911 fannyrambo

fannyrambo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 274 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 20. - 21:24

pedig megérné elvinni Dáriust :D olyan csodálatos :):)

#4912 fannyrambo

fannyrambo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 274 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 25. - 18:57

kaptam fehér kantárt :D kicsit jól néz ki :D:D:D:D

#4913 Jenna1985

Jenna1985

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 26. - 8:34

kaptam fehér kantárt :D kicsit jól néz ki :D:D:D:D



Muti meg!!! :)

#4914 fannyrambo

fannyrambo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 274 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 26. - 14:45

rákéne szerelni kantárt meg ki kéne vinni :D de valamelyik nap megmutatom :) (lovon, mert csak ugy mutat :):)

#4915 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 26. - 16:07

Sziasztok! Esetleg akinél Fríz ló /lovak vannak, lehetne menni fotózni egy fél napot? Részletek magánban:-) Köszönöm! Andi

#4916 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 6. - 12:46

pedig megérné elvinni Dáriust :D olyan csodálatos :):)


minek vigyem el,fedmén úgy sem lesz a minõsítései így is a legjobbak!
Azzal,meg hogy ster mén mint Vander vagy hogy írják,,,,hm hát semmivel sem több....számomra... ;)

#4917 Sabrinaa

Sabrinaa

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 9. - 17:45

hát azt hiszem Frízlovas ez teljesen érthetõ, ez olyan indok amivel nem lehet vitába szállni :) csak azt sajnálom hogy nem láthatom, annyira gyönyörû!! Nagyon várom már a holnapot, nagyon kíváncsi vagyok már!

#4918 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 9. - 18:28

Aki kíváncsi eljöhet ide megnézni a harcimarcim....
Holnap tali szemlén!
Ott lesz Aiso csudi és Vilma lova Mento csudi is...mint showszereplõõõõõkkk...
fényképezõm meg izzítom!
Addig is Dárikám!
képek

#4919 MályvaBaba

MályvaBaba

    Csikó

  • Fórumtag
  • 732 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 10. - 21:39

Aki volt,majd írjon beszámolót a szemlérõl!:)

#4920 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 11. - 9:45

Sziasztok frízesek, én voltam! A bemutatók szépek voltak! A többirõl nem áll szándékomban nyilatkozni..... Elmúlt majd jövõre!!! Képeket csináltam sokat,már amirõl érdemes volt,de késõbb rakom fel,mikor kész lesz a gépem! :D Akikre lehetett számítani ott is voltak, jókat dumáltunk,pletyiztünk,kétségbeestünk,kiakadtunk...szóval vegyes érzelmekkel teli... :kir: :eek: