Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fórum realtime


  • Please log in to reply
3920 válasz a témához

#161 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 16:40

idézet:
Eredeti szerzõ: Kutyus: ...használom is, de csak terepre, da ha az angol stílusban lovagolt lovamon egy picit is mozdítok a tök lötyögõ száron az méris reagál, pedig nem is állítottam szorosra az álladzó láncot, sõt mondhatni igen laza, tehát igen késõn fog... [/QUOTE]Bocs, de akkor minek?

#162 Kutyus

Kutyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 357 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 10. - 17:13

Igen kielégítõ. Az átalakított eszközt nem ismerem, de ígérem teszek róla, hogy hamarosan bepótoljam eddig meg nem szerzett ismereteimet. Nem támadni akartam, csak elõször amikor megláttam a képeket, akkor majd hanyatt estem. A képeken az a kölönbség, hogy hova is van csatolva a futószár, az tényleg nem kivehetõ, legalábbis számomra nem, de lehet, hogy vak vagyok.én a láncot meghagytam, csak egy puha, eredetileg orrvédõ szörmét szereltem rá, így még akér mosható is. [ Március 10, 2004, 16:15: Az üzenetet átszerkesztette: Kutyus ]

#163 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 0:23

Mivel (teljes joggal) át lettünk ide paterolva Posted Image , így itt folytatom a Horoszkóp topicban elindított szervezkedést.Jucuus! Hogyne lenne kedvem! És ahogy nézem nem is vagyok az érdeklõdéssel egyedül. Annak meg pluszban is kifejezetten örülnék, ha lenne pár íjász sporttárs is a bandában.Tehát akkor mikor hol?Most nézem csak: Xirén! Tényleg feljönnél Debrecenbõl?Dóri! Konkrétan milyen "wmi lovasra" gondoltál?Dev! Te meg ne kötözködj megint :D , inkább hagyd hogy szavadon fogjunk és gyere el te is!Hú, hát egyenlõre ennyit szedtem ki a másik topicból...

#164 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 0:53

Hú,nem tudom,nincs lovas ötletem,ti találjatok ki vmit! tongue.gif Nemlehetne valami lovasat összekötni valami kocsmával? Posted Image Ez értelmes volt,álmos vagyok,megyek aludni! Posted Image Artin,addig te gondoljozz! Posted Image Ja,és igen,már megint elkalandoztam a horoszkópos topikba.De próbálok majd figyelni,hogy ne kanyarodjuk el a témától!

#165 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 1:01

Artin, Artin...Ennyi lánnyal egyszerre... Posted Image Csajok, ti meg vigyázzatok magatokra. ;)

#166 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 9:42

Petshu! Ne rontsd az üzletem ilyen beszólásokkal, te! :mad: :D Amúgy meg igen. Miért is ne?! Amúgy meg fogom egyedül képviselni nememet. Ha jól vettem ki Jucuus írásait jönne vele még minimum 2 "társam". Ha bevállalják ezt a sok lányt... Posted Image Ha meg nem, akkor elmegyünk külön kocsmázni és jól beb...., meg becs.....! :D (már akinek szabad)Lovas kiegészítésre (pontosabban lovazásra, aminek a kiegészítése a kocsma) nincs még jó ötletem.

#167 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 21:37

Artin!Akkor kik jönnek?Én megyek! Posted Image tongue.gif Jucuust elö kéne keriteni,hogy felviágositson minket.. :D

#168 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 21:54

Jucuus elõ van kerülve, már arról is szóltam neki, hogy átjöttünk ide. Ha minden igaz jön még ma fel a fórumra.Kik jönnek? Mittudomén. Én csak áthoztam ide, hogy ne ott offoljunk. Akikben eddig felmerült a jövés: Jucuusék, Te, Dev, Xirén (tényleg feljössz???), én.

#169 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 22:05

Artin! Jó az amit írtál, csak, ha minden igaz, Atis kedvesem még nem tud róla. Õ lenne velünk fiú, még, mert a másik egy lány(lány osztályba járok), de még nem bizti. VAlamikopr olyan napra, idõpontra kéne ezt rakni, amikor mindenki ráér.Ja és Artinnak köszönhetõen elõkerültem! :D Petshu! Ne sajnáld Artintól a csajokat, légyszíí!

#170 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 22:32

Hát gondolom idõpontilag fõleg a hétvége egyik napja lehetne alkalmas, bár részemrõl a kora esti órákban bármikor tudok egy kis idõt szakítani (de hétvégén azért mégis más ;) ).Várjuk meg a többiek reakcióit, oszt akkor már többet fogunk tudni mondani sztem.De ahogy látom 3-4-en már bizton megyünk (s végülis csak egyedül dumálni nem az igazi :D )

#171 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 22:36

Alakul.. :D Többieknek is elö kéne kerülniük! tongue.gif Bocs,de Xiren fiu vagy lány?Az adataiból nem derül ki.Vagy lehet hogy csak huznak minket? :confused:

#172 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 22:48

Ki húz és mit húz? :confused: Szerintem is valamelyik hétvége lenne a leg megfelelõbb. Kicsit érdekesen venné ki magát, ha én egyik este bejelenteném, hogy elhúzok, majd jövök reggel, és másnap félhulla állapotban becsámpáznék a suliba pl.: egy egészség gondozás órára, és elalszom a magyar órán :D Jó ötlet, hogy várjuk meg a többiek reakcióját is. A következõ az a kérdés, hogy hova menjünk, és malyd hol találkozzunk? ez talán még ráér.

#173 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 22:52

Aha.És te se tudod hogy Xiren fiu-e vagy lány? :D Nincs 5letem hogy hova menjünk.Gondolkozzatok ti is! Posted Image Mármint minket lehet hogy huznak,ugy értettem,de réjöttem hogy nem ez volt rá a legmegfelelöbb szó.. :D Várjunk..

#174 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 23:01

Miért keverednél haza reggel, és ráadásúl félhullán???(Amúgy is nagyon jó az éjjeli közlekedés Pesten. Múltkor 1 óra alatt hazaértem egy olyan helyrõl, ahonnan nappal sem vagyok otthon fél óránál hamarabb)Hogy hova? Attól függ mit akar a társaság. Ha cak beülni valahova dumálni, akkor valami nyugis kocsma (részemrõl akár még kávézó is lehet), ha bulizni, akkor fogalmam sincs, de nem is érdekel :D , vagy mit?Dev? Xirén?

#175 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 23:04

Nem tudom, hogy mi a neme, írj neki magánt. Nem kötelezõ. Artin! Ha kevesen vagyunk se baj, ahogyan Te is írtad, és ha nem jönnek többen elkezdjük felírogatni az, hogy Milyen jó is volt... és akkor a kövire már többen jönnek, ha akarnak. Ha nem, mi attól függetlenül mehetünk.Xiren! Tényleg eljönnél? De jóóóóóóó!

#176 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 23:10

Nem mindíg bírom az éjszakázást, de valamikor(amikor átestem a holdponton) le se lehet ütni, és jól bírom. Szerintem egy nyugis helyre kéne beülni dumálni. Lehetõleg ne az utca legyen, én egyszer ittam az osztálytársaimmal az utcán.Artin! Beszéltem a kedvesemmel, és azt mondta, hogy õ tavaszi szünet hétvégéjén tudna jönni. Mit szólnátok ahoz, ha akkor is és valamikor most a közeljövõben is mennénk?.

#177 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 23:17

Jó,én a közeljövöben is benne vagyok! Posted Image Azért jól ellevelezgetünk mi itt 3-an. :D Sztem is inkább legyen kávézó.Tényleg,nem lehet hogy Xiren,Irén? :D Én egész jól birom az éjszakázást,általában éjfél után fexem le aludni,tegnap kicsit tulzásba vittem a szgépezést éjjel,és reggel elaludtam,és elkéstem suliból,és olyan jó a közlekedés,hogy a lámpa sokáig nem váltott és 2 villamos ment el elöttem és a köv. még csak nem is láccott,szóval futottam a suliig,hogy mégse késsek olyan sokat.

#178 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 23:24

Bocsánat, félre értettem.Akkor ez nem az a kifelyezetten addig iszunk és maradunk, amíg a nap felkel "buli" lesz, hanem egy kultúrált beszlgetés, esetleg iszogatás valahol itt budapesten.A közlekedés itt jó, Moszkva tér ig biztos, én onnan, ha már a várbusz nem jár fel sétálok, addig is tisztul a bucim, és külömben is baromi szép a vár este késõn, amikor már nem járkálnak az utcákon. Annyira csodás, olyankor minden más!

#179 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 0:03

Ja,nyugis kávézás,meg sütizés,nem?Hadd hizzunk! tongue.gif Jelentem:Ha minden igaz jön Mangó is,de ezt még ö megerõsiti itt,sztem! Posted Image

#180 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 0:10

OK, akkor Posted Image Most én kb. így érzem magam: Posted Image

#181 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 0:16

Kávénak érzed magad? :confused: Posted Image Éppen ezt mondtam de mindegy,hogy nem: Posted Image ,hanem: Posted Image .De a többség dönt hogy mit csinájunk,én amennyire tudok,alkalmazkodok.

#182 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 0:19

Nem kávénak, hanem hulla fáradtnak érzem magam, akire most némi koffein ráférne...

#183 Mango

Mango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 71 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 10:51

Igen, én is mennék! Persze, csak ha nem zavarok. Posted Image
Orsi

#184 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 14:48

Mango! Várunk szeretettel, minnél többen vagyunk, annál jobb. Közületek úgyse nagyon ismerek embereket, így legalább megismerlek benneteket Posted Image És szélesedhet ezzel a baráti köröm a lovasok között Posted Image Posted Image

#185 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 14:58

Miért zavarnál? Posted Image Aki akar jön!

#186 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 20:25

Ez így van, ahogy Dóri írja!

#187 Mango

Mango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 71 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 20:35

Akkor jó. Posted Image És mikor mentek? Vagyis megyünk?
Orsi

#188 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 20:53

Hogy mikor azt még nem tudjuk,mert egyenlöre még eléggé kihalt a fórum. :(

#189 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 21:30

Szerintem a fórum egyáltalán nem kihalt, csak lehet, h más nem akar menni v nem ér rá...

#190 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 21:46

Persze,azis lehet,de hétvégén meg pénteken kihaltabb,mint hétközben,nem?Te nem akarsz jönni?

#191 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 22:01

Nem hinném. Bár ezt hozzáértõbbtõl kéne megkérdezni... :rolleyes: Nem.

#192 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 22:17

Mit értessz hozzább értõ alatt? A szülõket? Ez olan, ha akar valaki, akkor jön, ha nem, akkor nem. Senkit nem eröltetünk semmire, de örülünk, ha minél többen jönnek.

#193 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 22:39

Jucuus!Olvass figyelmesebben. ;)
idézet:
Eredeti szerzõ: Dóri: Persze,azis lehet,de hétvégén meg pénteken kihaltabb,mint hétközben,nem? [/QUOTE]

#194 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 23:39

Petshu! Akármilyen figyelmesen olvasom el kismilliószor, akkor sem értem, hogy mire értetted azt, hogy kérdezzünk meg egy hozzá értõt. Patológust hozzunk a fórumra? Na jó ez csak poén lett volna, igaz morbid :D Posted Image

#195 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 23:43

Jucuus!Én ugy értelmeztem,hogy Petshu ugy értette,hogy azt kéne megkérdezni hozzáértöbbtöl,hogy pénteken meg hétvégén kihaltabb-e a fórum.Ugye Petshu?Sztem hülyeség ilyen baromságokon vitatkozni! :rolleyes:

#196 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 23:45

A hozzáértõ definíció tényleg furcsa. Ehhez nem kell érteni, csak megfigyelni. Hétvégén, fõleg szombaton kisebb a forgalom a fórumon. Ilyenkor mindenki lovazik, illetve aki munkahelyrõl netezik, az nem dolgozik.Viszont ti leírhatnátok, mi ez a találkozó, mert lehet, hogy én vagyok az értetlen, de pl. nekem fogalmam nincs, mirõl van szó. Így pedig nehéz kitalálni, akar-e csatlakozni valaki, vagy sem... fõleg ha a másik topikot nem olvassa.

#197 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 13. - 23:55

Zsuzska! Ezt Dórival sikeresen elkezdtük a horoszkópon. Kitaláltuk, hogy menyjünk el kocsmázni Posted Image Erre írtuk, hogy jöjjön Artin és mindenki más is, aki akar. Beülünk valahova és egy jót dumálunk. Az idõpont nincsen még konkrétan letisztázva. De idõvel az is és a helyszín is kiderül.Ja, és köszi a felvilágosítást.Petshu! Bocsánat

#198 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 14. - 0:03

Jáááájjj...Nem gondoltam, h ekkora kalamajkát csinál az az egy szó...Amúgy igen, Dóri jól értelmezte, úgy gondoltam. Posted Image Mindenki mástól elnézést a félreérthetõ szóhasználat miatt. :rolleyes: Jucuus, Nincs miért bocsánatot kérned. ;)

#199 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 14. - 0:45

Xiren lány.Én nem megyek, és nem szeretném megmagyarázni, miért.Ellenben.Hh és mindenki (csak õ a fõ szervezõ)!Mit szóltok jövõ pénteken egy mozizáshoz? Vagy utána pénteken? És aztán megint Western kocsma?

#200 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 14. - 17:30

Nembaj Dev,nem esünk mély depresszióba hogy nem jössz!Szia! Posted Image