Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Börzsöny


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
800 válasz a témához

#41 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 14. - 13:22

Holnaptól négy hétig nem látom a Börzsönyt, mert megyünk nyaralni a nagyszülõkhöz. Ki sem bírnám, ha nem a Tisza-partra mennénk :)Addig is lovazzatok/nyaraljatok ti is jól.LETTI!Aug. végére-szept. elejére megszervezed a törökmezõi túrát?üdv.sasanz

#42 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 14. - 19:27

Sziasztok!Megszervezem a törökmezei túrát az tuti! :kir: Ne feledjétek, hogy augusztus 13-án nálunk lovasnap lesz, amire Titeket is szeretettel várunk.Sasanz! Jó nyaralást az egész családnak! :kocc:

#43 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 16. - 18:17

Õrület! Ma ültem Dicsõn! Nagyon jó volt. Csak sétálgattunk egy órát. De jó volt. :ang: Azért Vidint nem cserélném el, mégiscsak Õ szívem csücske, életem értelme. :ang: Ja és hála Dicsõnek, nem tévedtünk el. Ha rajtam múlna, ... Hiszen még egy aluljáróban is eltévedek. :dev:

#44 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 16. - 18:18

Boldog Nyaralást!!! :ang:

#45 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 17. - 19:52

csutihubi! Szóval akkor terepeztél a Dicskével? És jól viselkedett? Nekem is voltak régen tájékozódási gondjaim, meg kell ismerni a környéket!

#46 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 18. - 17:47

hÁT IGEN. Dicsõ nagyon jó fej. Jól viselkedett. :ang: A felderítés? Hát az csak várat magára. Egyenlõre még nem csapok fel Börzsönyréme betyárnak. :dev:

#47 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 14:58

Sziasztok!LETTI, gratulálok nektek is a szombati versenyhez, nagyon jól éreztük magunkat, el is határoztuk Krisztával, hogy jövõre a versenyhez igazítjuk a szabit, hogy indulhassunk, minimum az ügyességiben!!

#48 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 15:46

Köszi sasanz!Nagyon örülünk, hogy annyi pozitív visszajelzés jön!Jövõre Nektek is indulni kell, és már én is elindulok!Ja csináltam sok fotót, majd feltöltöm a képtáramba!

#49 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 23. - 14:48

Ja csináltam sok fotót, majd feltöltöm a képtáramba!

Hozzászólás megtekintése

Várjuk!! :)

#50 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 8:36

Sziasztok!Feltöltöttem a lovasnapos képeket a képtáramba. Sajnos a minõségük nem lett túl jó :( .De már a fotósnak is, aki kint volt kész vannak a képei, hamarosan elhozzuk Tõle, és beszkennelek majd párat!Addig is az enyémeket itt nézhetitek meg!sasanz! Akkor csináljak Törökmezõre egy túrát? Nektek mikor lenne jó?

Edited by LETTI, 2005 augusztus 29. - 8:40.


#51 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 9:58

Sziasztok!Tegnap nem lovagoltunk a nagy sár miatt, de szedtünk szedret és rengeteg rókagombát :)LETTIa Törökmezõ túra legjobb lenne október elején, jövõ héten megkérdezem Szakállékat, mit szólnak hozzá.sasanz

#52 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 10:48

Oké, akkor október eleje körül csináljuk a Törökmezõ-túrát!

#53 Bacardi

Bacardi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 31. - 8:16

Sziasztok! Van egy atv. kancám, ami jelenleg Gödön van, de szombaton érkezik hozzátok LETTI! Errõl jut eszembe, mindjárt felhívom apudat, mert az idõpontot még nem véglegesítettük. Kint lesztek szombat délelõtt?

#54 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 31. - 15:54

Szia Bacardi!Jaj de jó! Én is kint leszek szombaton!(Apu mondta már a múltkor is, hogy hamarosan hozzátok a lovat! :kocc:)

Edited by LETTI, 2005 augusztus 31. - 15:55.


#55 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 5. - 19:46

Sziasztok!Megy valaki Diósjenõre szombaton a versenyre? No nem mintha én versenyeznék, de lehet, hogy a túra kedvéért csatlakozom a többiekhez - kíváncsi vagyok, hogy a Fórumról megy -e valaki

#56 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 13:58

LETTIa Törökmezõ túra legjobb lenne október elején, jövõ héten megkérdezem Szakállékat, mit szólnak hozzá.sasanz

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Végül is nem kérdeztem meg, mert teljesen kiment a fejembõl, ugyanis Kriszta (Tine) csúnyán megütötte magát, amikor Sziszi vágtából lebakolta. Szerencsére csontja nem törött.

#57 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 14:01

Sziasztok!Megy valaki Diósjenõre szombaton a versenyre? No nem mintha én versenyeznék, de lehet, hogy a túra kedvéért csatlakozom a többiekhez - kíváncsi vagyok, hogy a Fórumról megy -e valaki

Hozzászólás megtekintése

Szia!Tudsz bõvebb információval szolgálni a versenyrõl? Pontosan hol, hánykor kezdõdik, stb. ha megyek is, biztos nem lóval, mivel nincs sajátom.

#58 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 18:13

Én sem tudtam errõl a versenyrõl, de szívesen elmennék megnézni. Milyen verseny lesz ez tulajdonképpen?

#59 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 20:32

Sziasztok!Szombat,Vas,álltalában Bánkon vagyok.Diósjenõ közel van,engem is érdekel,hogy milyen verseny lesz.Elõre is köszi Lovas üdv!

#60 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 19:57

Kár, hogy nem néztem meg a plakátot a buszmegállóban:( Most nem emlékszem semmire, csak arra, hogy du. 2-kor lesz az ugratás.De már délelõtt is lesznek programok.Majd holnap délelõtt beírom a hiányosságot.Azon gondolkodom, hogy menjek-e. Én a szomszédban, Rétságon lakom és Katalinára járok lovazni. Namost, az istállóból mennek kb. 3-an "lábon" Jenõre, õk versenyeznek. Természetesen én nem versenyzem (erre sem a lovam, sem én nem vagyunk és nem is leszünk alkalmasak :D ) de egy kiadós túrának nagyon megjárná, ezért gondolkodtam, hogy csatlakozom én is. Ha végre valakivel megismerkedhetnék itt a fórumon, akkor mindenképpen átmennék! :)

#61 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 20:23

Elõre is köszi.Régen én is jártam Katalinpusztára.Keresztûl-kasul bejártuk a környéket,különbözõ társaságokkalMár három éve Kétbodonyba járok a haverommal nagyon jó terepekre.Az én pacim amelyiken szoktam lovagolni,egy Saghya kancácska.Már nagyon össze szoktunk,kettesben is szoktam vele kóborolni.Ugyanakkor,hétköznap a saját lovamon weskoban mûveljük.Õt Szalem-nek hívják,kisbéri nagyon arabos,mert a papája egy híres Magdan nevezetü arab telivér.Na most hagyom abba,mert reggelig tudnék róla mesélni :guny:

#62 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 20:35

Én meg olvasnám szívesen, ne fogd vissza magad! :) Nálam nagyzolás lenne azt állítani, hogy weskóban lovagolok (mármint a stílus :D ) de az igaz, hogy w. nyeregben. A többiek Katalinán angolosak. Azért is szeretek ott lenni, mert elfogadtak minket a férjemmel ilyennek, nem akarunk versenyre járni de dem bánják, sõt a w. nyerget sem.

#63 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 21:20

Katalinán ismertem egy Misit aki weskóban nyomta de akkar én még bõszen a Tattiban csiszoltam anemlétezõ tudásom.Azóta már tudom,hogy egyik mûfalyt sem szabad lefikázni.Nagyon sokat tanultam Én és a lovam is MM-mestertõl.Salynos edzõ nélkü lmaradtam,lement Broncora tanítani :confused:

#64 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 8:00

Na, itt vagyok.Misit nem ismertem. Ha jól emlékszem, Szmörét emlegetted az edzõs topicban. Hát én most tõle okulok - képességeimhez képest.A diósjenõi program:Diósjenõn a tó felett (ezt csak hallottam, nem 100%)Ez pedig a szórólapról vagyon: 11 megnyitó11:30 diósjenõi néptánc12 haarcmûvészeti bemutató12:30 amatõr fogathajtás ( akadálypálya 1. forduló)14 amatõr díjugrató verseny Igazolt versenyzõk díjugratása16 fogatok akadályhajtása 2 ford17 íjászbemutatóKözben:Eredményhirdetés, díjkiosztó19 élõ báli zeneMindenképpen átmegyek, csak kérdés, hogy lovon v. kocsival. Ez még szombaton dõl el, hogy a lányomat át tudom-e hozni valahogy, vagy emiatt kell kocsival mennem.

#65 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 18:43

Sziasztok!Ezek a diósjenei programok jól hangzanak.Lehet, hogy én is megyek, vagy legalábbis szeretnék, de szombaton kicsit zsúfolt a programom. :( Anikó! És Ti a katalinpusztai csapattal nem jöttök jövõ hét végén a nõtincsi szüretire? A Szmörét,és a Krisztát ismerem onnan, voltak nálunk Szokolyán augusztusban versenyen. :kocc:

#66 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:03

Szia Letti!Nõtincsre is megyek természetesen! :yeah: Olyan ritkán vannak errefelé programok, fõleg lovas, hogy ki nem hagynám.Ha valaki jön Diósjenõre, egy 7 éves forma szõkésbarna nyúlánk kislány lesz mindig velem, jó lenne néhány emberrel megismerkedni, szóval szólítsatok le minket ! :D (Rajtam farmer és kék-fehér kockás ujjatlan ing lesz)

#67 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:06

Az király, Nõtincsre valószínûleg mi is megyünk páran innen a környékbõl! :kocc:Jó kis túra lesz odáig elmenni!

Edited by LETTI, 2005 szeptember 8. - 19:07.


#68 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 13:42

Most már biztos, hogy szombaton nem megyünk Diósjenõre, mert óvodai kiránduláson leszünk. Aki ott lesz, induló vagy nézõ, érezze jól magát, és ha van ideje, írjon pár sort a versenyrõl!Rémlik valami olyasmi, hogy szeptember végén lesz Szokolyán v. Királyréten lovas tájékozódási verseny. Tudtok errõl valamit?sasanz

#69 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 14:59

sasanz! A terplovagló versenyt valszínûleg a Szakáll rendezi majd. Õ tudna errõl bõvebb infót adni. :)

#70 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 15:12

Ez az!Persze, õ mondta egy-két hete. Vasárnap rá is kérdezek.Köszi! :) sasanz

#71 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 17:57

Nincsmit! :) Már én is nagyon várom, hogy legyen egy jó kis tereplovagló verseny!

#72 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 12:13

Sziasztok!Na ki volt tegnap Diósjenõn?Én végül is nem voltam, de helyette túráztunk egyet Törökmezõre. Nagyon jó volt, csak a szúnyogok majd megettek minket!

#73 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 20:08

Ellátogattunk tegnap a diósjenõi versenyre. Végülis autóval kellett mennem, mert Katalinpusztáról lószállítóval vitték át azt az egy lovat, aki versenyzett (Kriszta - Kedves: gratulálok, másodikok lettek! :yeah: )Jó ez a rét, pont ideális ilyen rendezvényre. Találkoztam Cavalcantéval is. :kocc: Volt ugratás, ügyességi és fogat. Házi verseny, nem túl sok indulóval, csupa ismerõs nézõvel. Sok nézõ lóháton jött. Szerintem épp ideális méretû arra, hogy valaki belekóstolgasson a versenyzésbe. Jó, hogy vannak ilyen kis házi versenyek. Az ügyességin nagyon tetszett, hogy minden "stílus' képviseltette magát: ki angol nyeregben, ki weskóban, két aranyos kisfiú pedig (kb max 10 évesek :) ) két sodrott lovon, szõrén és csikós jellegû öltözékben. Jó volt a hangulat, na! :D

#74 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 20:21

Sziasztok!Kettõ körül értem ki Jenõre.A rendezvény,mert versenynek nem nevezném,legalábbis amit láttam bellõle.Azt kell értékelni benne,hogy a gyerekeknek és szüleiknek valsz.nagy élményt nyúlytott és népszerûsíti a lovassportot..Mindenképpen akartam találkozni valakivel a fórumról, de személyesen nem ismertem senkit.Viszont összefutottam régi Katalinos ismerõsökkel akik ismerhetik G.Anikót,férjét,és lovukat.Segítettek,így bemutatkozhadtunk egymásnak és egy kicsit beszélgethettünkRöviden ennyi. Lovas Üdv :yeah:

#75 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 7:42

Köszi a beszámolókat.Én hétvégén betegség miatt ki se mozdultam, de legalább feltettem a szokolyai versenyen készült képeket a képtáramba.kep.tar.hu/sasanz

#76 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 17:08

Sziasztok!Én is köszönöm a beszámolókat!A Kriszta milyen versenyen lett második? Díjugratás, vagy ügyességi?Nálunk is a Kedvessel indult, díjugratásban szépen mentek, de nem lettek helyezettek, viszont ügyességi versenyen begyûjtöttek egy harmadik helyezést! Esetleg, ha találkozol vele átadhatnád neki, hogy Viski Niki(ez én vagyok) Szokolyáról gratulál neki! :kocc: Na most már megnézem a képeket is, amiket Sasanz a mi lovasnapunkon csinált!

Edited by LETTI, 2005 szeptember 12. - 17:09.


#77 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 20:23

Kriszta díjugráson lett második. Ügyességin nem 'tom. 2-3?. Az ügyességin érdekes módon osztották be a tempót: az ötödik akadályig lépésben kellett menni, utána egy U alakot ügetni és csak néhány lépés vágta. Ez hátrányosan számított Krisztának, mert vágtában lazán végigment volna hibapont nélkül és gyorsan, mert Kedves nem éppen nagy ló és nagyon fordulékony, szépen el volt lazulva csak sajna nem lépkedett túl gyorsan :) ráadásul õ volt az elsõ a pályán. Viszont hibapont nélkül végigment. De mint mondtam, nekem a hangulat tetszett, mert igazán "szûk körû' verseny volt, nem volt tömeg. Tehát, ha valaki nem "vérprofi" szerintem ilyen jellegû ill. szintû versenyek alkalmasak gyakorlatba hozni a lovat és a versenyzõt egyaránt. Mint pl. annak idején az iskolás illetve néhány iskolák közötti verseny a gyerekeknek.Nem is merem bevallani, ( csak így egymás közt ;) ), hogy nekem egy sodrottas sárga kisló tetszett a legjobban, Felsõpeténybõl jött egy bajuszos sráccal. ( w. nyereggel ) Ollan szép gömbölû packó volt de temperamentumos ám! Nem ám 'igás lassú'! Teljesen elérzékenyültem, olyan szép gyors vágtába ugrott pillanat alatt! De ne mondjátok meg Krisztának és Lacinak, mert kitagadnak! :D

#78 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 13. - 15:24

Akkor ez az ügyességi verseny tényleg érdekes lehetett. :huh: Mi amikor ilyet csinálunk a tempót nem szoktuk megszabni, viszont hibaidõsre csináljuk, és minden hiba +5 mp.Sasanz! Jók a képek! :kocc: Holnap a kismarosi fotóstól is elhozzuk azokat, amiket Õ készített, és majd beszkennelem azokat.

#79 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 17. - 12:34

Sziasztok!G.Anikó! Ti mentetek végül is Nõtincsre szüretire?Én tegnap erõsen gondolkodtam, hogy menjek-e :confused: , végül is amellett döntöttem, hogy itthon maradok, de a környékbeli csapat(Szokolya-Királyrét) útnak indult, ha jól tudom.Ahogy szakadt nálunk délelõtt egy ideig az esõ nem is bánom, hogy nem mentem. Illetve bánom, mert jó kis túra lett volna oda elmenni, meg olyan kedvesek az ottani emberek. Tavaly voltunk, és akkor nagyon jól éreztem magam.Október 1-jén nálunk lesz Szokolyán szüreti felvonulás, és oda is szeretettel várunk minden környékbeli lovast. :kocc:

#80 G.Anikó

G.Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 17. - 20:37

Szia Letti!Hát végig kerestelek, aztán belenyugodtam, hogy biztos nem jöttél el. Nem csoda, Szokolya felé nagyon agyagos a talaj, ott sokkal rosszab esõben - esõ után lovagolni. Egyszer terveztünk Laciékkal oda egy egész napos túrát, de az elõzõ napi esõ miatt nem mentünk, el.Nagyon király volt Nõtincsen és az úton! ! ! :kocc: Az elsõ jó hír az volt, hogy Cavalcante is lejelentkezett, hogy jön velünk! :) Aztán volt még egy jó hír: Jocim Szellõt kapta, (tisztára bele van zúgva a pörgõs dögbe ) Így simán nekem marad Nágyja, ami meg engem tesz boldoggá :) Na, pénteken még jó kedvem volt, még nem volt gáz az idõ. Aztán szombaton hétkor arra ébredek, hogy zuhog az esõ. Kezdtem depibe esni, már két hete nem lovagoltam egy jót, a múlt heti hosszú is elmaradt, erre már megint betett az Idõjárásrendezõ Azért nem bírtam magammal, noszogattam Jocit, hogy hívja fel Lacit. Hátha . . . Szerencsém volt, azt mondta, õk mennek. Egybõl bekapcsolt a turbó meghajtóm, kislányomat elvittük egy kedves ismerõsömhöz és már ott is voltunk Katalinán. Ezalatt Rétságon jócskán esett . . . Érdekes módon Katalinán még nem. De mire lóra ültünk 11 órára! Mintha dézsából öntötték volna. (És ez így is maradt, amíg el nem értünk Nõtincsre.) Elkezdtünk körözni a nagykarámban, amíg a többiek befejezik a nyergelést. Ekkor ért az elsõ meglepetés: elkezdtek érkezni külsõs lovasok is! :guny: ( Úgy látszik, rajtunk kívül is akad elég õrült ! ) Lányok-fiúk, ráadásul szép csikós ill. a lányok szoknyás viseletben. Nagyon jól néztek ki. És még mindig jöttek, jöttek . . . A végére összegyûltünk vagy húszan. Kismarosról, Verõcérõl, Vácról . . . így mentünk át Nõtincsre. Végig zuhogott. Nekem ez azért eléggé beavatós buli volt, ilyen útviszonyok alatt még nem igazán mentem. Zuhogó esõ, vágta is akadt, hogy le ne késsünk. No nem baj, legalább megtanultam letenni a fenekem vágtában! :kir: Úgy csúszkált a lovam fara, hogy nem mertem kiemelkedni a nyeregbõl Másodszor mentem Nõtincs felé, még mindig azt mondom, hogy ez a kedvenc útvonalam. Nagyon kedvesek voltak Nõtincsen, befûtött kályha várt ránk, hajszárító, isteni finom babgulyás és ki mit kívánt. Én speciel baracklét, mert vezettem :nem: Igaz, Rétságon és Tomácson is akad-akad szüreti, de az kb. tizede. Itt kimondottan sok lovas és szekér-hintó gyûlt össze. Talán 40-50 ló is volt. (Aki jobban tud számolni, kérem javítson) Lóhátról is más az egész, mint gyalogosan nézni. Igazán örülök, hogy elmentem. Pedig be kell vallanom, eleinte csak és kizárólag a nõtincsi terep miatt mentem, én liba még azon gondolkodtam, hogy a szüretit ki is hagyom, csak oda-vissza megyek velük. Kár lett volna. :kir: Ha jól tudom, megyünk Szokolyára, Verõcére és Vácra is.