Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fórum realtime


  • Please log in to reply
3920 válasz a témához

#1 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 25. - 19:55

Megnyitom ezt a topicot, hátha lesz valami haszna.A célja az lenne, hogy itt beszéljünk meg mindenféle találkozókat vendéglõben, kocsmában, moziban, akárhol. Tehát összeröffenés féleségekrõl beszélek.Így legalább nem offolnánk minden más topicot. Ha valakinek eszébe jut egy jó kis ürügy, kolompolja össze a tisztelt fórumosokat! Posted Image Jó szervezkedést, jó találkozókat! Posted Image [ Szeptember 27, 2004, 21:10: Az üzenetet átszerkesztette: esti ]

#2 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 25. - 20:37

Ez a topic mekkora hülyeség volt! Posted Image

#3 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 25. - 20:55

Mi is szeretünk Porfelhõ ...Épp most kezdtünk el szervezkedni egy másik topikban a már szinte hagyománnyá váló pénteki "mozi+kocsma" ill. egyeseknek "csakkocsma" partit. Mindenkit szerettel várunk!A Western kocsma megfelel, vagy van valakinek más ötlete?Szóval: jövõ péntek (március 5. Adrián, Adorján napja)!A mozit illetõen már volt egy javaslat a Mackótestvér c. (rajz?)filmre ...

#4 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 25. - 21:20

[url="http://"http://www.port.hu/pls/ci/cinema.index_htm?i_left=/pls/ci/cinema.frame_htm@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_left_s=83&i_body=/pls/fi/films.film_page@@i_where=2@@@i_film_id=56405@@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_title=Mackótestvér"]Mackótestvér[/url] - színes magyarul beszélõ amerikai animációs film, 85 perc, 2003Amúgy ezt tök viccnek szántam :D [url="http://"http://www.port.hu/pls/ci/cinema.index_htm?i_left=/pls/ci/cinema.frame_htm@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_left_s=83&i_body=/pls/fi/films.film_page@@i_where=2@@@i_film_id=57729@@@i_city_id=3372@@@i_county_id=1&i_title=Az+utolsó+szamuráj"]Az utolsó szamuráj[/url] - Tom Cruise film, színes feliratos amerikai-új-zélandi-japán háborús filmdráma, 154 perc, 2003 - ebben lovaznak is. :rolleyes:

#5 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 25. - 21:49

Nekem pénteken sose jó a mozi. :( Lapzárta van, sokáig dolgozom.

#6 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 0:13

Az utolsó szamuráj, az már jobban hangzik ;)

#7 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 0:19

És azért, mert lovaznak benne, még egész jó lehtet! :D

#8 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 9:49

Ha nincs túl korán, jövök én is!HH! Posted Image

#9 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 10:43

idézet:
Eredeti szerzõ: Sac: Szóval: jövõ péntek (március 5. Adrián, Adorján napja)![/QUOTE]Valamint Adrienn és Olívia. Bár ezt a legtöbb naptár titkolja ;) (off)Megpróbálunk menni. (on)

#10 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 10:49

Adrienn! Akkor névnapi ünneplés is lesz? Yííhhhááá

#11 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 10:59

Az én problémámat meg mindenki leszarja. Posted Image

#12 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 11:05

Anikó! Ez egyáltalán nem így van! De nem tudunk mit tenni. A nagy többségnek a péntek este jó ... és még ajánlottál más alternatívát!?! [ Február 26, 2004, 10:08: Az üzenetet átszerkesztette: Sac ]

#13 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 12:30

Mondom, hogy teljesen baromság ez a topic. Na mindegy. Van ilyen is. Posted Image

#14 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 12:33

Anikó, próbáltam elintézni, hogy ne pénteken legyen a lapzártátok, de sajnos nem sikerült Posted Image Marad a kocsmás tali (?). (A péntek délután nekem is standardan a lovazásé, onnan meg erõsen gyanús, hogy hamar bekeveredek.)

#15 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 12:35

Poros, te nagyon ráérsz ma, látom tongue.gif Unatkozol? tongue.gif

#16 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 12:36

Megtaláltam a megoldást Anikó problémájára.Ki kell rúgatni.

#17 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 12:40

idézet:
Eredeti szerzõ: Porfelhõ: Megtaláltam a megoldást Anikó problémájára.Ki kell rúgatni. [/QUOTE]Ídesecsém! Nem kéne neked rohadtul cikket írnod? Mit lébecolsz itt a fórumon, he? Posted Image

#18 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 13:00

Amúgy meg azt mindenki leszarja, hogy én és Csuti Dunaújvárosban lakunk és nem Pesten Posted Image .Itt van ám Dózsa mozi, most épp a Pofa be megy Jean Renoval (aki egyébként a kedvenc színészem és a Nagy kékség életem filme - de gondolom ezt is mindenki leszarja :D )és van Geronimo pub, de mindegy :rolleyes: .Csuti! Hétvégén mozi, legalább ki tudjuk beszélni a fórumosokat, úgyse lesz ott senki Posted Image .

#19 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 13:04

Posted Image !Ui.: nincs merszük eljönni! [ Február 26, 2004, 12:05: Az üzenetet átszerkesztette: Csuti ]

#20 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 18:37

idézet:
Eredeti szerzõ: Csuti: Posted Image !Ui.: nincs merszük eljönni! [/QUOTE]Ha hoztok, visztek és este hét után, akkor tõlem bárhová... :D

#21 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 18:39

Kriszti! Igazd van. Ki nem ... le? Meg egyébként is: kit érdekeltek?RC! Egy riska? Vagy riksa?

#22 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 22:59

idézet:
Eredeti szerzõ: Kriszti2: Amúgy meg azt mindenki leszarja, hogy én és Csuti Dunaújvárosban lakunk és nem Pesten Posted Image .Itt van ám Dózsa mozi, most épp a Pofa be megy Jean Renoval (aki egyébként a kedvenc színészem és a Nagy kékség életem filme - de gondolom ezt is mindenki leszarja :D [/QUOTE]Nos, azt, hogy valaki meg Szfvárról van, azt is mindenki leszarja, alakítsuk meg a vidékrõl netezõ szegény lovasfórumozók védegyletét! (VNSZLV) Sajnos mindenki leszarja azt is, hogy Jean Reno az én egyik kedvenc színészem is, és a Nagy kékség tényleg nagyonnagyon jó film (nincs meg véletlen, kéne! Posted Image ), de a kedvencem a Leon a profi(ez is kéne ;) ) Na, miután mindenki leszart mindent, és mindenkit, hétvégén jól be fogok rúgni. :D

#23 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 1:37

Az ötletet magam is abszol-út lesz@rtam volna, ha nem veszem észre, hogy az egyik ablak egy boxra nyílik: Posted Image Oszt nem meglepõ módon egy lovacska figyel ki-be-lõle a kocsmába befele Posted Image Innentõl kezdett tecceni az ötlet ;) . A hely mostmég csumpi, a hely kevéssé felkapott (sic), de egy jólismert csömöri lovardában található, nagy terasz van hozzá, és a tulajnak nem volt kifogása az ellen, hogy átalakítódjék western-pubbá, hogy idõnként filmvetítések, elõadások, koncertek, mega-berúgások bonyolódjanak le csapolt sör, zsíroskenyér kísérettel. Hírek szerint idõnként sütnek fokhagymás, tejfölös kenyérlángost, lovakról-lovasokról esik szó, néhanapján Jack bácsival küldik csendesebb éghajlatra a bográcsban készült chilisbabot, esetleg levetítik a Nagy Kékséget ( Posted Image )a vidéki kisebbség jogait elismerve: :rolleyes: Olyan hírek is keringenek, hogy ismert, és elismert western- és egyéb lovasok és lovaik idõnként megjelennének, bemutatni tudásokat, és szívesen elbeszélgetnének a b. mûértõ közönséggel a lovazás rejtelmeirõl...Asztat már csak suttogva merem mondani, hogy tervek szerint két westerntréner kõtözne ama jeles istállóba, négy-öt jól kiképzett westernlóval, hogy alkalmasint - és végre -, elindítsa a westernlovasképzést eme elhanyagolt régióba. Magyarán szólva alapos a gyanú, hogy március 1-tõl megnyílik az El Broncó Pub! Posted Image Posted Image Realtime-ban, nem a mátrixban...Szerintem nem lesz rossz, ellenben jó lesz :D [ Február 27, 2004, 00:42: Az üzenetet átszerkesztette: sandokan ]

#24 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 9:14

Hát igen, így kell tarra vágni a népet! Bravo! Le a kalappal Sandokan!

#25 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 9:56

Cav,javaslom Perkátát félúton a két helyszín között.Ott kettõ "pub"-ot ismerek 1. italbolt, 2. Meggyes kocsma, viszont nagy a lovasélet (állítólag). Szóval javaslom, hogy mi vidékiek ott duzzogjunk kitaszítottként és törõdjünk bele abba, hogy miránk a kutya sem kíváncsi. Cav, tõlem be is rughatsz. Ott hagyunk. Vagy magunkkal viszünk, választhatsz :D .És a Nagy kékéség nincs meg, és nem is tudom megszerezni, sõt a videotékás ismerõsöm sem. De a fejemben van az egész film, mert 80-szor láttam, majd az összekovácsolódáson elmesélem jó? :D .Sandokan, oda még mi is elmászunk ez tuti. Porfelhõ csókoltatlak. Németkéri látogatásotok alkalmával én fogom kiosztani a lovakat Posted Image . Mindenkinek, amit érdemel.

#26 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 11:47

idézet:
Eredeti szerzõ: Kriszti2:Porfelhõ csókoltatlak. Németkéri látogatásotok alkalmával én fogom kiosztani a lovakat. [/QUOTE]Te engemet hagyjál békén.Az ElBronco Pub-ot felgyújtom.Más valaki?

#27 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 12:08

idézet:
Eredeti szerzõ: Kriszti2: 2. Meggyes kocsma, viszont nagy a lovasélet (állítólag). [/QUOTE]Meggyes, ezzel nem is dicsekedtél eddig! :eek: :D

#28 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 12:46

Barátaim! Rómaiak! Földieim!Ha március 1.-vel valóban megnyílik az EL Bronco Pub, akkor jövõ pénteken akár fel is avathatnánk, nemdeigen??? ;)

#29 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 14:18

Hát hogyne. Rögtön szétverjük a berendezést! :D

#30 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 15:28

Porfelhõ! Igenigen! Nekem ide, pusszantást! Posted Image Sac! Magyar vagyok, nem túrista! :D Amúgy az ötlet jó, támogatom, ha Sandokan is támogatja Posted Image Posted Image

#31 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 16:45

Barátaim! Rómaiak! Földieim! (Jól van, tudom...) ;) De mi lesz akkor a pénteki mozizással? :confused:

#32 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 16:51

Remélem megtartjuk.

#33 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 17:07

Én is! Szóval az idõpontokat próbáljuk már picit összefésülni!

#34 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 18:09

Mozi? Felõlem lehet, csak gondoltam ha már itt egy autentikus western korcsma , akkor miért ne nézzük meg jól magunknak ... Ez persze lehet mozi után, de egy 6-7 órási filmkezdéssel számolva már szerintem Csömör messze van. Ezeket figyelembe véve, tehát 2 lehetõségünk van:- mozi + Western kocsma (vagy más páb a városban)- El Bronco PubHa az elsõ verzió mellett dönt a többség, akkor filmnek jó "Az utolsó szamuráj"???Ja, mindez mondjuk jövõ pénteken (március 5.)!?!? [ Február 27, 2004, 17:10: Az üzenetet átszerkesztette: Sac ]

#35 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 19:05

Vettem egy pár DVD-t :D Ezek közt van olyan mint A hét mesterlövész, meg társai, meg olyanok is mint a Step by step Vern Sapergiától és Sylvia Rzepkától (weternoktatósdi), meg olyan is mint a Gyalog-galopp meg meg meg... vettem vagy 300-at, mert ismerem a fajtátokat: sokféle Ettõl függetlenül az Utolsó szamurájt szeretném megnézni!A kocsma nyitóbuli odébb van, kicsit ki köll pofásítani.Buli, találka, sör-virsli-party etc., viszont ér március 1-tõl bármely napon, bármely idõpontban. Programajánló készül, igényeket, javaslatokat (rokonokat kímélve jeligére) várom... Posted Image Posted Image Posted Image

#36 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 20:23

idézet:
Eredeti szerzõ: sandokan:A kocsma nyitóbuli odébb van, kicsit ki köll pofásítani. [/QUOTE]Ugyanmár, trükkösen csináld! Mondd, hogy menjünk csak nyugodtan, aztán odaérkezéskor mindenki kap a kezébe egy fûrészt, kalapácsot, vagy valamit, és nekiállhat dolgozni. Estére kész lesz, és lehet bulizni. Dolgozzon már meg a nép a szórakozásért, hát nem? :D

#37 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 20:32

Ha broncocsmába megyünk, úgyisjó. Ha moziba, akkor a szamuráj is jó Posted Image

#38 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 21:10

idézet:
Eredeti szerzõ: sandokan: Vettem egy pár DVD-t :D Ezek közt van olyan mint A hét mesterlövész, meg társai, meg olyanok is mint a Step by step Vern Sapergiától és Sylvia Rzepkától (weternoktatósdi), meg olyan is mint a Gyalog-galopp meg meg meg... vettem vagy 300-at, mert ismerem a fajtátokat: sokféle Ettõl függetlenül az Utolsó szamurájt szeretném megnézni!A kocsma nyitóbuli odébb van, kicsit ki köll pofásítani.Buli, találka, sör-virsli-party etc., viszont ér március 1-tõl bármely napon, bármely idõpontban. Programajánló készül, igényeket, javaslatokat (rokonokat kímélve jeligére) várom... Posted Image Posted Image Posted Image [/QUOTE]Sandokan!A Western oktatósdit házihasználatra érdemes megvenni(Látatlanban nem akarok beleugrani mert egy kicsit sokallom az árát)?

#39 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 29. - 21:14

Énisénisénis. Szeretnék két jegyet. Majd ha kiderül a pontos idõpont. De ne legyen túl korán pls, mert lószagúan szeretnék menni ;)

#40 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 9:49

Az utolsó szamurájra, pénteke estére (lehetõleg 6 után!!) 2 jegyet szeretnénk kedves Hosszúhomlok!Köszi: Idegen & Sac