Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovam van!


  • Please log in to reply
5682 válasz a témához

#1 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 10:04

Sziasztok!Én nagyon ellene vagyok a mániákus topic-nyitogatásnak, de el kell mondanom mindenkinek: LOVAM VAN!! SAJÁT LOVAM!!! Posted Image Ô az, életem nagy szerelme, aki engem lovagolni tanított, és fog is, mert még van mit tanulnom.Tegnap döntöttem el, hogy megveszem, még akkor is, ha a föld az éggel összeér, vagy netán nemzetiségi gyerekek potyognak az égbôl!Nem veszem olcsón, sôt, kifejezetten drágán veszem, részletekben fogom fizetni az árát. Ezért keresek máris egy olyan embert, aki netán szeretné felesben lovagolni és tartani velem, és meg is tudja becsülni ôt. Posted Image Nagyon sokat fogok dolgozni, hogy ki tudjam fizetni ôt és a tartását. De nem tudom elképzelni, hogy rossz helyre kerüljön, vagy ne adj isten vágóba...Tudom, sokan tartotok lovat, és azt mondjátok, hülye, meggondolatlan liba vagyok, mert mennyi pénz a lótartás. Tudom, mindent tudok, mindennel számoltam. De nekem akkor is kell Ô. Fanatikusan, mániákusan... Posted Image Ha bárki tud valamilyen melót, amivel tudok még pénzt keresni, várom az ötleteket és elôre is kösz a segítséget.A szakmám DTP operátor, azaz nyomdai elôkészítéssel foglalkozom, ebben profi vagyok, de bármit vállalok, amit meg tudok csinálni (takarítás, gyerekfelügyelet, bármi). [ Július 13, 2003, 10:55: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#2 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 10:15

Munkát ugyan hirtelen nem tudok, de kívánom Neked, hogy összejõjjön, mert kevés dolog van, ami több örömet tud okozni, mint a "van egy lovam"érzés.Sok örömöt és jó egészséget kívánok neked meg a pacnak is.

#3 Bogyó

Bogyó

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 10:52

Anikó!Válaszoltam Neked munkaügyben magánüziben.Gratula a pacidhoz, sok boldogságot vele!

#4 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 10:57

Anikó!Nagyon gratulálok a pacihoz. Érezzétek jól egymást, és ha hallok valami meló félét, szólok.

#5 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 11:11

Na hurrá, Anikó, gratulálok, õszintén örülök hogy sikerült.

#6 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 11:40

Jajj, még én sem hiszem el, hogy az enyém!De minden jel arra utal! :D :D Köszönöm a gratulációkat! Most ilyen a fejem: :D :D :D :D

#7 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 11:45

Sok sikert a lótulajdonosok rögös, ámde kacskaringós ösvényéhez!Ferenc :D

#8 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 12:00

GRATULA! :D Posted Image

#9 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 12:47

Hurrá! Gratula! Posted Image Posted Image :D

#10 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 12:53

Anikó, gratulálok! Mi a neve a szerencsés megmenekülõnek? (Lehet, hogy már írtad valahol csak én voltam figyelmetlen.)

#11 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 12:59

Zapolya: nem írtam még!A neve: Ramóna .És gyönyörüüüüüü!!! :D

#12 Andika001

Andika001

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 95 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 13:12

Aniko!!!!!!!!!!:Fontos!Kitõl vetted a pacit???Nem egy Deák nevü férfitõl?AndiHány éves a paci?Ui:Sok boldogságot!Hol tartod? ;)

#13 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 13:20

Andi: de a Deák Tibitôl veszem a lovat.13 v. 14 éves, sárga mf kanca.Törökbálinton fogom tartani.Ismered a Tibort??

#14 Andika001

Andika001

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 95 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 21:37

Aniko:Imádott lovamat veszed meg?JKomolyan??Én is rajta tanultam meg lovagolni és én is meg akartam még régebben venni csak nem adta el nekem!!!!!!Imáádddooomm!Remélem vigyázol majd rá!!Nem haragudnál ha egyszer meglátogatnám?Én is veled eggyütt imáádom-))Azt leszámitva hogy fáj a szivem hogy nem az enyém,nagyon-nagyon örülök hogy jo helyre került!!! Posted Image Kérlek vigyázz rá nagyon nagyon!!Ha segithetek bármiben szolj mert mindent megtsezek a paci(D)ért-))Olyan szép csikokat hoz,hogy szerintem megérné,ha egyet fedeztetnél majd,persze ez csak javaslat,mert isteniek a csikoi!!Ismerem a Deákot-))Ui:Van képem a pacidrol még kb 3 évvel ezelőttröl,ha nem bánnád egyszer kimennék veled meglátogatnám és kivinném neked a képeket!Puszi:AndiJa!És SOK-SOK-SOK sikert!! Posted Image

#15 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 21:51

Jíííííííháááááá! :D (Ahogy veszkós testvéreink mondják!)Nagyon örülök, Andi!!! Hogyne látogathatnád meg!! Ha ismered a Tibort, tudod, hogy milyen árakat kér a lovaiért. Hát Ramikáért sem kért keveset, de azt mondtam, hogy nem érdekel, megoldom, mert ez a ló nem kerülhet rossz kezekbe! Nagyon fogok rá vigyázni, ezt megígérhetem! Posted Image És gondolkoztam már azon is, hogy fedeztetni kéne majd, mert a csikói tényleg gyönyörűek! (Bár én csak Rufuszt és Roxyt ismerem.)Szerintem folytassuk emilben, a többi már nem hiszem, hogy érdekli a fórum többi lakóját. ;)

#16 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 23:49

Posted Image

#17 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 0:22

Jeeee! Posted Image Tudom, hogy mennyire akartad azt a lovat, örülök, hogy végre sikeerült... :D Cav

#18 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 0:45

+ 1 (ló)fővel gyarapodtunk? Azt a hétszázát ennek a betyár világnak! Gratulálok a jószághoz és az elszántságodhoz, Anikó!Üdv: Prflh

#19 Gabo

Gabo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 498 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 9:11

Gratula! Posted Image

#20 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 9:19

Olyan aranyosak vagytok! Posted Image

#21 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 9:22

Megérdemelten kapsz minden gratulációt és jó szót...csak Veled orulunk Posted Image

#22 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 9:27

Anikó,szívbõl örülök, hogy sikerült! Minden szavadból a boldogság és az elszántság sugárzik, biztos vagyok benne, hogy legyõzöd a nehézségeket. Gratulálok, és egy kicsit irigyellek is. :D

#23 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 10:26

A francba!Már megint 1 Ló ami rossz helyre került! Sok sikert és gratula!

#24 terembura

terembura

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 917 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 10:47

Anikó!Örülök, hogy örülsz, hogy talán sírtál is, hogy boldog vagy! Hosszú életet a pacinak.Aztán nem ám elkényeztetni (kocka Posted Image cukor kilószám)!!!!

#25 Tavasz

Tavasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 109 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 14:10

"... és az ÁLOM teljesült..."Legyetek nagyon boldogok

#26 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 16:25

Anikó!Nahát, ló :D Rami kisbéri félvér, sárga, 4 évesen lett elkezdve vele a futószárazás, utána futószáron, Filly nevelőapukája, Tóni bácsi keze alatt cseperedett, tanult. Anyja egy Rajna nevű kanca volt. A lányok a családban megtévesztésig hasonlítanak egymásra. :cool: Az első csikója, Rúfika, látható az eladó lovak között. Nagyon jó anya, soha semmilyen betegsége nem volt, leszámítva egy emberi mulasztássorozatból és nem odafigyelésből adodó kólikát, aminek a vége a kórház volt :( Akkor minden nap bejártam hozzá a kórházba, és minden extra finomséggal jó formában tartottuk, és hamar felépült, és a benne levő csikónak sem lett semmi baja. Posted Image Ramit 9 éve ismerem, sokat lovagoltam, zseniális, szuperális, ül, áll, fekszik :D ;) . No, egyszóval valóban egy nagyon jó társad lessz, és habár már szóban örültem veled, itt is megteszem. Sok örömöt egymásban Posted Image

#27 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 16:32

Télleg mindjárt sírok! :cool: Annyira boldog vagyok, hogy el sem hiszem, még mindig, hogy Ramóna az enyém lett!Én másfél éve ismerem őt, az első sétaterepem is vele volt, amikor még fogalmam sem volt a lovaglás mikéntjéről, sétáltunk az erdőben mintegy 9-en, hasonló tudású emberekkel. tongue.gif Arra emlékszem, hogy Ramika végigkajálta az utat, én meg hagytam, mert gondoltam, ez így normális. :D Aztán elkezdtem tanulni, futószáron, akkor is ő tanítgatott, és az első vágtám (rögtön terepen) is vele volt. Isteni érzés volt, az első vágta valami megismételhetetlen élmény volt számomra!! Sosem fogom elfelejteni.És sajnos ott voltam akkor is, amikor kólikázott, valóban emberi mulasztásból adódott, és én (is) sétáltattam körben a pályán, néha csuklott volna össze, biztatattam, beszéltem hozzá... végül kórházba került, ahol én is meglátogattam egyszer.És bizony, a csikó, akit akkor már a pocakjában hordott, tökéletesen egészségesen született meg, a kólikaműtét ellenére is.Ja, és teljesen önállóan intézte az ellést, mire reggel a lovász felébredt, ott volt a csikó. Posted Image Azt hiszem, ezzel a lóval csak örömöm lehet! Posted Image

#28 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 18:21

Anikó!Én is hagy gratuláljak Neked! Nagyon örülök, hogy rászántad magad, tudom, hogy nagyon szereted és szeretted ezt a lovat. Minden jót kívánok Nektek, és ha úgy adódik, gyönyörű csikókat is. Szerintem amúgy gyönyörű ló! Posted Image

#29 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 18:21

Bár én is megtettem már jópárszor, de ide is leírom, hogy szívből örülök nektek, és gratulálok! És alig várom, hogy újra lássam az immár saját lovad! Posted Image

#30 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 18:35

Jihhhááááá! Gratula! :D :D :cool: Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image ->nem gúnyos

#31 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 19:24

Hát ez a Nő nem semmi!Hogy valaki ennyit menjen egy vágya után, le a kalappal. Nem hittem, hogy végig fogod csinálni, én már rég feladtam volna. Ha valaki képes másodálásokat válalni, napi 14-16-órát dolgozni azért, hogy megvásárolja azt, aki megszerettete vele a lovaglást, az hatalmas teljesitmény. Gratulálok a LOVADhoz!

#32 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 19:35

IMÁDLAK TITEKET!!!!!!!!!!! :D :D :D Igazoljátok a fanatizmusomat! Posted Image

#33 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 19. - 20:44

Gratula!!!Sok örömet a pacihoz!!!és jó lovazást! Posted Image Calypsoo akinek tanulnia kéne de lusta mint állat tongue.gif

#34 Zed

Zed

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 20. - 10:30

[QUOTE]Eredeti szerzõ: Aniko:[QB]Sziasztok!Én nagyon ellene vagyok a mániákus topic-nyitogatásnak, de el kell mondanom mindenkinek: LOVAM VAN!! SAJÁT LOVAM!!! Posted Image GRATULALOK :D Zed Posted Image

#35 Zed

Zed

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 20. - 10:50

Sziasztok...Nem ismertem ezt a forumot, de Aniko kuldott 1 linket, ami ide hozott, persze egybol Ot lattam rajta furamod egy LOVAL a nyakaban :cool: Szal udv nektek, ha minden jol megy, egyszer a topikcimnek megfelelo hozzaszolast is megfogalmazhatok, de addig is megegyszer GRATULA Anikonak!!!Hali: Zed

#36 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 20. - 10:55

Hello Zed!Udv Néked itt! Posted Image

#37 Tami

Tami

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 20. - 17:09

Anikó!Bár, én még nagyon kezdő lovas vagyok. Most ismerkedem igazán a lovakkal és a lovaglással. Tudom, hogy kitartás akarat és nagyon sok-sok órai gyakorlás kell, hogy majdan azt tudjam mondani tudok lovagolni. Olvasgattam a topicokat és láttam írásaid. Magamnak is ilyen kitartást kívánok mint amilyen neked van.GRATULÁLOK NEKED és LOVADNAK. Sok-sok örömöt és boldogságot a pacihoz! :D

#38 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 20. - 21:35

AnikoÉn is csak gratulálni tudok neked, isteni érzés, ha van egy igazi barátod! Posted Image Posted Image Posted Image Sok sikert kivánok hozzá!Legyetek boldogok! :cool: ;) Posted Image Dodó

#39

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 21. - 15:41

Hej! Én is beállok a gratulálók sorába!!!! Ez marha klassz!Én is a kedvenc, szerelmetes lovamat készültem megvenni, de sajnos a balsors megelőzött ezév januárjában; ínszalagszakadás miatt el kellett altatni... Örülök, hogy neked sikerült!!!!!!!!!!! Posted Image Tényleg klassz vagy, hogy megcsináltad, nagyon sok sikert hozzá!!! :D

#40 Pallasz

Pallasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 22. - 18:40

Anikó én is örülök h +tudhatod milyen nagggggggggggy dolog ha valakinek saját pacca lehet.legyetek naon boldogok az idők végezetéig.sok sikert: Posted Image pálesz