Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Miskolc és környéke


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
3209 válasz a témához

#1 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 23. - 20:50

Sziasztok!Örömmel értesültem, hogy újra éled gyermekkorom legkedvesebb lovija! Posted Image Zajlik az élet arra is. Lélekben velük vagyok és néha ellátogatok majd. Ezt vehetitek fenyegetésnek Posted Image Borsod is megérdemel egy saját topikot. Posted Image

#2 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 23. - 22:10

Röviden és tömören: Posted Image

#3 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 9:53

Sziasztok!Öröm és boldogság (vagy Matisz bácsi szereint:ööm, bódttág!)Melyik lovarda éled újra a Sárga csikó?Mi lenne, ha csinálnánk egy virtuális miskolci lovas klubbot?mivel ez a régió eléggé el van hanyagolva lovas-ügyileg...Pl lovasbolt sincs, nem is tudok szerezni kis zablát és kis hevedert sem :( Továbbá lehetne lovastúrát szervezni a Bükkben, stb.Nos??? :( :(

#4 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 10:36

A szörnyecskék nem tudom minek mentek oda alulra, mert ez egyáltalán nem szomorú dolog, a lovasbolt hiánya kivételével...

#5 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 12:42

nem lesz hiány! Posted Image Csak nem Te is odajártál? Még a végén kiderül h több ismerös is van errefelé Posted Image

#6 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 12:47

Ki ismeri Balogh Ligetet az is Miskolcon van! Posted Image

#7 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 13:04

Szerintem én akkor már rég No-ban voltam amikor az megnyitott. Kicsit több infót is tudsz adni róla? Tiszaújvárosban vajon mi a helyzet?

#8 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 14:11

Sziasztok!ismerem,sõt dolgoztam is ott...Mármint a Balogh Ligetben.Viszont a Sárga Csikóban nem jártam még, de remélem lesz majd verseny és indulhatok is...

#9 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 15:43

Nem teljesen Miskolcon van hanem Besenyõvel szemben. Hétfõ kivételével minden nap van lovaglás.

#10 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 24. - 16:19

Oda jársz?Méri megvan még?

#11 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 25. - 9:32

Balogh Ligetrõl:Van egy fedeles lovarda, az öltözõk, mosdók tiszták és szépek, a lóállomány kiképzési szempontból vegyes (szerintem van pár nem bérloviba illõ ló) két oktató van, van büfé is, de szerintem elég drága hely.Aki részletes infót (véleményt) szeretne, annak küldök magánban.

#12 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 25. - 19:35

Sziasztok!Most lovagoltam Sárospatakon a Betyár lovardában.Rég lovagoltam ilyen nagyon jót!A környék szuper,a lovak normálisak és mindenki nagyon kedves.Én csak ajánlani tudom.Ja és korrektek az áraik..Különc Posted Image

#13 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 26. - 20:33

agrobe, jöhet Posted Image

#14 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 27. - 16:06

Szia agrobe! Már nincs meg Méri eladták.Igen egy éve ott lovagolok.Szerintem ismerjük egymást!

#15 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 27. - 17:16

DE kár...Írd meg magánban, hogy ki vagy...léccike.

#16 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 3. - 11:18

Sziasztok miskolci lóbarátok!Még nem vagyok biztos benne, de a görömbölyi verebek csiripelik, hogy szeptember 19.-én lesz egy kis összeröffenés a fenti lovasban.Díjugratás-háziverseny, hancúrozás, mulatozás, talán szalonnasütögetés stb.Majd, ha megint számítógépközelben leszek, akkor megírom a részleteket pontosan, mert általában az ilyen bulik nyilvánosak, mivel a hely szelleme olyan, hogy mindenkit szívesen látnak...Jó alkalom lenne kicsit összetoborozni a miskolci lovasokat...

#17 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 3. - 17:11

Agrobe!Szólok a többieknek, hátha lesz érdeklõdés.Mostanában ilyen-olyan gondok miatt kicsit leült mifelénk a lovasélet.Szeptember 11.-én megyünk viszont Folyásra gyerek ügyességi versenyt nézni.Nem érdekel? Átszerk.oka: Félreérthetõ volt a hozzászólás.Az értelme nem változott. [ Szeptember 06, 2004, 09:33: Az üzenetet átszerkesztette: tomsawyer ]

#18 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 5. - 18:53

Ha minden úgy alakul, akkor Ózdra megyek Maderonnal, indulunk elsõ versenyünkön, ha a Lóisten is úgy akarja...Na,meg a barátnõm autója sem rendetlenkedik...Amúgy jó lenne menni Folyásra, mert Debrecenben láttam egy folyási pónit, Baleno-t.A nagy lovakat megszégyeníti az a kis ló!!!Remélem azért nem komolyak a gondok, olyan jó lenne, ha lennének újra versenyek...

#19 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 6. - 9:31

Ezt elbaltáztam.Valaki lécci vegye ki.Köszi Posted Image . [ Szeptember 06, 2004, 09:34: Az üzenetet átszerkesztette: tomsawyer ]

#20 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 13:31

Ózdon 11.-én verseny lesz!Semmilyen papír nem kell, bárki, bármilyen lóval indulhat, az edzõ bemehet a pályára és nincs kizárás.10-kor kezdõdik, négy versenyszám lesz: C0,B1,B2 és kupa.Én indulok az ideggyogyó telivérrel, drukkoljatok lécci!

#21 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 13:34

drukk,drukk :D

#22 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 13:38

Köszi!Bár lehet, hogy majd az Aktívban, vagy hasonlóban fognak mutatni, hogy a mentõk tûzoltók, hogy vágták ki a testembõl az akadályok darabjait... :D Mert hát nem egyszerû lovacska Maderon...

#23 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 9:08

Nos...C0-ban hibátlan összevetést, B1-ben ugyenezt mentünk Maderonnal, ez utóbbit megnyertük!!!A legszebb az egészben,hogy elsõ versenyünkön úgy ment a ló, mint egy álom. Van egy szép nagy kupánk.A görömbölyi õsz keretében pedig a Szabó e. utcában jövõ hét szombaton (18. ,nem 19. elírtam)13 30-kor lesz díjugratás-bemutató, gyereklovagoltatás, utána 16-kor kutyaszépségverseny.Elötte utána meg mindenféle programok a görömbölyi mûvelõdési házban. Vasárnap Irígy hmirigy koncert 19 30-kor, utána tüzijáték.Szerintem jó lesz, gyertzek el.Ha szeretnétek részletesebb programot, azt is leírom, mert már pénteken kezdõdik.

#24 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 12:51

Sziasztok miskolciak!Végre alakul a lovasélet mifelénk is Posted Image Agrobe! Görömbölyön a fenti lovasban (Angyal P. - Nagy B.) lesz az a verseny? Ez a szokásos õszi minden évi házi verseny? Talán át tudnék menni én is... Amúgy gratu az ózdi szereplésetekhez!

#25 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 12:56

Köszi.Igen ott lesz, de inkább amolyan bemutató-féle, nem versenyszerû, bár annak is lehet nevezni.És nem írtam, de Ózdon nem csak én voltam, volt bodnár Sanyi (c0 2 megállás, B1 hibátlan összevetés 4, hely), Tóth Joci Szikrával (c0 2. hely, B1 másik kategóriában, mint Maderon meg én, de ugyanabban a számban 1. hely) a délutáni számokat már nem tudtam megvérni, de ott is mentek, csak nem tudom az eredményt.Én is örülök, hogy élénkül a lovasélet Miskolcon, és jöjjetek el a görömbölyi õszre!!!Gyertek!!!!

#26 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 13:02

Ott volt Tanka Zsuzsi is az Evitával, de azt hiszem egyet ütött. Ha minden igaz a hétvégén épp ráérek, úh.valszeg meglátogatlak benneteket, remélem talizunk! Pénteken milyen program lesz és hány órától?

#27 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 13:45

Majd megnézem neked (és máésnak is) pontosan.Behozom az ismertetõt az irodámba és kiírom belõle.

#28 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 14:09

Ok. Köszi!Amúgy Folyáson ott voltunk Tommal szombaton, igazán kellemes élmény volt.Egy gyermek-ügyességi veresenysorozat utólsó része volt ez a verseny, ami igazán szinvonalas volt. 87 nevezõ indult 6-tól 18 éves korosztályban. Van egy 12 éves kislányom, miatta mentünk el megnézni. Ha minden jól alakul szeretném, ha jövõre indulna egy ilyen versenyen. Sajnos most nem tudtunk volna felkészülni (családi problémák miatt), de így legalább maradt elég idõ. Neki még azért van mit tanulnia, csak kellene találni egy jó edzõt hozzá. Sajnos itt Miskolcon nem nagyon tudok senkit. Ha a környéken tudtok ajánlani valakit azt megköszönném. Üdv Posted Image

#29 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 15:34

Angyal Istvánt ajánlanám...

#30 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 15:36

Nekem is õ az edzõm. Bár õ nem jár "házhoz" szerintem.Igaz azt sem tudom, hogy így gondoltad e.De majd gondolkodom.Egyébként milyen szinten van a lova és milyen szinten akartok indulni?

#31 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 13. - 22:47

Igen, igen jó buli volt Posted Image .Baleno"csak" 125cm-t ugrott( át ugrotta a 130-at is de az alsó rúd leesett)).

#32 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 8:44

Madival ekkorát még nem ugrottunk, viszont nem nagyon szoktak leesegetni a rudak...Úgyhogy szerintem Maderon jobb ló, mint Baleno. tongue.gif Persze ez csak vicc volt, de Madi tényleg nagyon jó ló, most már csak Kupásló-nak hívom... :D

#33 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 9:28

Ja tegnap elfelejtettem:Gratu a teljesítményedhez Posted Image .

#34 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 9:32

Na azééér'! ;) Amúgy kedvenc istállótársam egyike már mondta, hogy Madi azóta igen fennhordja az orrát :D Vagy inkább én írtam csak dicsekvésbõl?Amúgy nem vagyok olyan fajta, aki beképzelt.Viszont a görömbölyi õsz programját már megint a kocsiban hagytam...Ha beképzelt nem is vagyok, viszont szétszórt, rendetlen annál inkább....

#35 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 9:48

Halihó!Istvánnal már beszéltem errõl, sajna õk csak ott helyben vállalnak ilyesmit ( mármint edzést), bár nem vagyunk túl messze mostmár tõletek sem. Mi lent vagyunk a Sárga Csikóban, júliustól. Egyenlõre csak a gyermek-ügyességi versenyeken szeretnénk részt venni, ehhez a ló is meg a gyerek is "elég". Késõbb meg majd meglátjuk. Az idén már úgysincs ilyen verseny, tavaszig meg lesz idõ felkészülni. Amúgy sem vagyok híve annak, hogy hamarabb kezdenek a mai gyerekek versenyezni, mint ahogy megtanulnának rendesen lovagolni. Sajnos ilyet még a folyási ( amúgy tényleg nagyon színvonalas) versenyen is tapasztalhattunk.

#36 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 10:43

Ha lenne idõm, akkor én is vállalnám. Ha nektek is jó lenne, mert nincs papírom, de oktattam már pár évet gyerekekt és felnõtteket is.De megkérdezem a barátnõmet, neki papírja is van, bár lehet, hogy õmeg Debrecenbe megy...

#37 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 10:58

Ha hétvégén sikerül talizni, akkor ezt majd személyesen megbeszélhetjük, addig id üdv Posted Image

#38 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 14. - 11:15

Jó,Tom tudja a nevemet, telszámomat.

#39 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 16. - 8:25

Sziasztok itt van a lovacskám... [url="http://"http://alag3.mfa.kfki.hu/vendeg/inetto/agrobe/Beyshaeshaflingi.JPG"]Beysha és haflingi[/url] [url="http://"http://alag3.mfa.kfki.hu/vendeg/inetto/agrobe/Beyshafigyel.JPG"]Beysha figyel[/url] [url="http://"http://alag3.mfa.kfki.hu/vendeg/inetto/agrobe/Beyshalegel2"]Beysha legel[/url]

#40 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 16. - 9:47

Írom a görömbölyi õsz programját:Péntek8 órai indulással horgászversenyde vetélkedõk ovisoknak, kertbarátoknak16 30 MÁV fúvószenekar17 megnyitó18 MÁV zenekar térzene19 Miskolci dixieland Band koncertje20 dixie partyszombat8 kispályás foci9 kerékpár versenyhagyómányos szilvalekvárfõzéstermelõi borversenytoborzó osztály bemutatója10 sakkverseny, akadályverseny11 növ.védelmi tanácsadás10-tõl véradás13 30 lovasbemutató!!!! utána lovagoltatás15 hajómodell bemutató a bányatavon16 kutyaszépségverseny /lovarda/20 szüreti mulatságvasárnap9mesterség bemutató és vásár9 30 mise14 kisállatsimogató,játszóházíjász bemutató14 30 amatõr íjászverseny15 dszungel könyve elõadás16 30 színházi elõadások17 30 Miskolci ütõsök koncert18 30 divatbemutató19 30 irígy h.mirigy koncert20 tüzijáték