Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Jász-Nagykun-Szolnok megye


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
228 válasz a témához

#41 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 16. - 23:59

Én elhiszem, de ha még azt sem tudod hogy milyen stílusban lovagolsz.......?Tudod mi az ugrásváltás, a combra engedés, támaszkodás, keretben tartás...stb. (órákig sorolhatnám de most ezek jutottak az eszembe hírtelen) ? És ezeket tudod is csinálni? Mert aki ezeket tudja (nagyon alap dolgok) csak azok képesek (jól) mozgatni egy lovat. A ,,durrbele" meg olyan hogyha valaki úgy akarja csinálni az nemhogy nem fog megtanulni lovagolni, de még lovon sem lesz képes ülni. De azért jó hogy élvezed, meg ilyenek, (nem akrlak megbántani) de gondolom érted hogy mit akarok ebbõl kihozni. (a színvonallal kapcsolatban). :ang: :dev: :ang:

#42 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 0:02

Ja és kihagytam hogy az már régen rossz hogy szemellenzõs kantár van a pónin, (akin oktatnak) a nagylovon meg kötõfék a kantár alatt. Érted...ilyen dolgokra is kell figyelni, nemcsak arra hogy nyugodt legyen a ló. Mert egy birka ló is megiledhet, és úgy ledob, ráadásul kobak NÉLKÜL lovagolsz, mikor nem tudsz még rendese...

#43 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 15:38

Végülis mindenkit rá kell egyszer döbbenteni, hogy álomvilágban élt...én nagyon szeretek lovagolni, de úgy látszik, semmi értelme akkor...nem tehetetk róla...sajnálom, nem kellett volna idejönnöm, akkor talán nem ébredtem volna ilyen hamar fel...azt hittem, tanulhatok az itteniektõl, de belátom, nem kellett volna ilyen kis naivan hozzáálni. Mert én szeretnék tanulni, h valamikor, egyszer én is olyan emberré válhassak, aki azt mondhatja, egy picikét már értek hozzá. Majd pár év múlva visszajövök, hátha akkor felérem azt a szintet, amit fel kellene. Addig meg majd csak eltengõdök ilyen kis tudatlanul, ostobán...valaki csak felhomályosít ezekrõl a dolgokról. Eddig sem mondtam magamról, hogy lovas ember lennék, vagy ilyesmi, mert tudtam, hogy meg sem közelítem, de azért iciripicirit annak akartam magam érezni. Mostmár azthiszem ezt az érzést is kidobhatom a kukába. Azért én ezután is felülök a lóra, ha hagyják, mert szeretem az érzést, még ha ezek szerint nem is tudok semmit, és elméletileg nem is szabadna a ló közelébe se mennem mindenféle elméleti homályok miatt. :hupp: Nem sértõdtem meg, de ezt le kellett írnom...ui: lehet, hogy ezen sokféle felsorolt dolgok küzül sokmindent tudok, csak a nevét nem tudom...de ez nem jelenti azt, h nem tudom. Még sosem féltem igazán a lovon, pedig töbször volt már, hogy a nyugodt jószág úgy döntött, ma szabira megy. Akkor talán nem is vagyok akkora analfabéta, nem tudom, vagy csak többször is szerencsém volt. (Egyszer láttam valakit tényleg nagyobbacskát zakózni lóról élõben, rajta volt kobak, semmi baja nem lett azon kívül, hogy a kobak úgy szétvágta a fejét, hogy össze kellett varrni. Ha meg az a sorsom, hogy összetörjem magam, akkor vagy a lóról esés következtében történik meg, vagy elüt egy autó, de mindenképpen megtörténik majd.) A színvonalról meg nem tudok mit mondani, akinek van rá pénze, menjen olyan helyre, én jól érzem itt magam, mert látom, hogy szeretik a lovakat, a lovasokat nem nézik hülyének, nem veszik semmibe, nem csak pénzforást látnak bennük, és emiatt azthiszem, a kisebb hibáktól eltekintek, mert én már csak ilyen kis ostoba vagyok, mint tudjuk. Ennyi...

#44 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 18:21

FÉLREÉRTETTÉL ENGEM, DE AKKOR ELMONDOM MÉG 1X RÉSZLETESEBBEN!!!

én nagyon szeretek lovagolni, de úgy látszik, semmi értelme akkor... de belátom, nem kellett volna ilyen kis naivan hozzáálni...Majd pár év múlva visszajövök, hátha akkor felérem azt a szintet, amit fel kellene.

Hozzászólás megtekintése

Én nem állítottam olyat, hogy te nem vagy ide való. Csak szavaidból kivéve is teníted Lajost (akit én nem ismerek, tehát nem mondok róla semmit --de azért kíváncsi lennék hogy van-e lovasoktatói papírja--)akkor ha olyan jó, és okos dolgokat tanít akkor minden bizonnyal tudnod kell alkalmazni ezeket a dolgokat ha már terepre jársz, és pónit lovagolsz újra. Azt tudod, hogy ügetésnél melyik bábra kell kikönnyíteni? Mert ezt már a leges legelsõ órán elmondák az oktatók minden lovagolni vágyónak. De ha nem keresel edzõt magadnak akkor hiába jössz vissza két év múlva, lehet hogy rajta maradsz a lovon, de a lovaglás nem csak ebbõl áll. Nagyon sokat kell tudnod elméletben (többet mint gyakorlatban) és utánna az elméletet addig próbálod gyakorlatban amíg az tökéletesen nem megy. És akkor mondható leszel ügyesnek de még mindíg olyan sokat kell majd tanulnod, hogy el sem hiszed...

Azért én ezután is felülök a lóra, ha hagyják, mert szeretem az érzést, még ha ezek szerint nem is tudok semmit, és elméletileg nem is szabadna a ló közelébe se mennem mindenféle elméleti homályok miatt

Hozzászólás megtekintése

Az elmélet nagyon fontos dolog a lovagláshoz. Te említetted hogy figyelnek arra hogy nem durrbele módjára follyon ott minden . Szerintem ez most pont az.

ui: lehet, hogy ezen sokféle felsorolt dolgok küzül sokmindent tudok, csak a nevét nem tudom...de ez nem jelenti azt, h nem tudom.

Hozzászólás megtekintése

Akkor problémák vannak ha csinálsz vmit, de nem tudod hogy mit, mert lehet hogy egyszer sikerül, és akkor tudod, de ezeket a dolgokat mindíg, minden helyzetben tudnod kell alkalmazni, és beszélni is róla (fõleg a nevét tudni)

valaki csak felhomályosít ezekrõl a dolgokról.

Hozzászólás megtekintése

Akkor csak nem tudod, hogy mik ezek.

A színvonalról meg nem tudok mit mondani, akinek van rá pénze, menjen olyan helyre, én jól érzem itt magam, mert látom, hogy szeretik a lovakat, a lovasokat nem nézik hülyének

Hozzászólás megtekintése

Te írtad, hogy meg akarsz tanulni olyan szinten, hogy egy kicsit hozzáértõ legyél. De nem leszel az, ha pusztán szereted a lovakat. A lovaglás annál sokksl több. Nemcsak szeretni kell õket, hanem megérteni, és együtt dolgozni velük úgy, hogy az neked és a lónak is jó legyen. Gyere ki egyszer a szolnoki lovardába és nézz körül, hogy nállunk hogy zajlik egy oktatás, egy lovaglás. És itt messze nem a pénzrõl van szó (amikor a színvonalat említettem) Mert nállunk nincs karám (a versenylovak miatt) de még fedelesünk sincs a 90%-ban sportló mellett. Én ezt a vitát nem folytatom tovább, elég lesz ezt is végigolvasni... Ha van kedved akkor írd le, hogy mit tudsz (elméletben és gyakorlatban) és hogy folyik ott egy oktatás. Kíváncsi vagyok. Megköszönném!!!!!

#45 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 19:17

Sajnálom, azhiszem, elszaladt velem a ló...nem kellett volna ilyen csúnyán reagálnom. Bocsánat, nem igazán miattad volt, csak elõtte felidegesítettek, aztán sikerült idejutnom, és ez lett belõle. Nem akartam vitát, aztán mégis az lett belõle...tudom, hogy nem elég csak szeretni a lovakat, az édes kevés. Szerethetem pölö az elefántokat is nagyon, mégsem leszek elefántidomár. Sajnos azokkal a lehetõségekkel, amikkel én rendelkezem (heti egy óra lovaglásnak már örülök, mint majom a farkának, so labdába sem rúghatok egy olyan mellett akinek saját lovai/lovai vannak, minden nap több órát tölt velük).Én nem istenítem Lajost (de ciki, ha így tûnt), csak mivel révén kerülhettem kapcsolatba a lovakkal, hálás vagyok neki. De azért nem istenítem.Elõször én is a szolnoki lovardába akartam menni, de akkor azt mondták, hogy nincs lovasoktatás, így nagyon szomorú lettem, mert akkor minden nap járhattam volna pacigolni. Nem tudom, hogy ez igaz-e, hogy tényleg nincs-e, de akkor nem én dönthettem el, hogy mi legyen. Szívesen elmennék oda különben...

#46 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 19:31

Most legszívesebben elsüllyednék jó mélyre...

#47 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 22:47

pölö az elefántokat is nagyon szeretem, mégsem leszek elefántidomár.

Hozzászólás megtekintése

:kir:

nem istenítem Lajost (de ciki, ha így tûnt)

Hozzászólás megtekintése

Nekem eddig úgy tûnt, de akkor mostmár nem hiszem azt.

Elõször én is a szolnoki lovardába akartam menni, de akkor azt mondták, hogy nincs lovasoktatás, így nagyon szomorú lettem, mert akkor minden nap járhattam volna pacigolni. Nem tudom, hogy ez igaz-e, hogy tényleg nincs-e, de akkor nem én dönthettem el, hogy mi legyen. Szívesen elmennék oda különben...

Hozzászólás megtekintése

Télen nincs mert csak egy iskolaló van, és idõ sincs annyi a versenyek miatt, ezért azzal a lval kevesebbet foglalkoznak (kicsit bolond télen), nyáron van, nagyon jó. Szünetben kijöhetsz szétnézni ha gondolodLehet, hogy énis durván reagáltam...bocsi, de én ilyen vagyok sajnos mindenkivel.

#48 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 23:32

No, akkor kibékültünk? :ang:

#49 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 17. - 23:35

Szünetben kijöhetsz szétnézni ha gondolod

Hát, sajni szerintem nem fog menni, pedig jó lenne. Mert tök jó, hogy adnak szünetet, van mikor megcsinálni a házidogákat...és milyen jó hosszú is méghozzá.

#50 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 18. - 16:08

Békeajándékként hoztam: (ha már a békepipát nem bírjuk elszívni, mert nem dohányzom :)BékerajzA rajz nem lett túl jó, de nem is ez a lényeg, mert a szándék a fontos sztem. :kir:

#51 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 18. - 17:40

Hi!Én nem szolnoki vagyok, de egy jó barát kérésére szeretném megtudni, hogy nem tudtok-e véletlen egy szolnoki lovardát, ami színvonalas és van honlapja is?Fontos!Elõre is köszi! :)

#52 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 20. - 20:14

Hi!Én nem szolnoki vagyok, de egy jó barát kérésére szeretném megtudni, hogy nem tudtok-e véletlen egy szolnoki lovardát, ami színvonalas és van honlapja is?Fontos!Elõre is köszi! :)

Hozzászólás megtekintése

Hát ahol én tartom a lovaimat az elég jó hely, az egyettlen lovarda ahol lszolnokon legálisan lehet lovat tartani. Ugró edzést ad az ,,edzõ" de inkább fõnök. Ha kell akkor megadom a számát magánban.

#53 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 20. - 20:16

Békeajándékként hoztam: (ha már a békepipát nem bírjuk elszívni, mert nem dohányzom :)BékerajzA rajz nem lett túl jó, de nem is ez a lényeg, mert a szándék a fontos sztem. :kir:

Hozzászólás megtekintése

Nagyon jó a rajz, de szerintem nem vesztünk össze... :kir: (köszi)

#54 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 20. - 21:05

szerintem nem vesztünk össze...

Akkor jól van akkor! :kir:

#55 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 20. - 21:48

Ha küldök egy képet, akkor azt le tudod rajzolni?

#56 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 21. - 7:08

Ha küldök egy képet, akkor azt le tudod rajzolni?

Hozzászólás megtekintése

Valószínûleg igen, de csak feketefehérben, vagy pedig olyan módszerrel, mint az a másik kép készült, vagy mindkettõvel. Színesben nem tudok, mert én inkább grafikus vagyok, a színesalkotás nem áll annyira közel hozzám. Küldd nyugodtan! (priviben)

Edited by Barackvirág, 2005 december 21. - 8:59.


#57 Prücsi

Prücsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 141 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 21. - 8:56

Szia Brigihorse!Olvastam a fentieket és érdekekelne, hogy hol van az a lovarda ahol lovagolsz. Most Pesten lakom, de kb. 2 hetente hazamegyek Szolnokra, meglátogatni anyámat, így szívesen lovagolnék ott is, ha lenne rá lehetõség. Írj, róla milyen ott a hangulat, oktatók, lehet-e külsõsöknek lovagolni. Árak? stb.. Köszi!!! :kocc:

#58 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 22. - 12:59

Szia Brigihorse!Olvastam a fentieket és érdekekelne, hogy hol van az a lovarda ahol lovagolsz. Most Pesten lakom, de kb. 2 hetente hazamegyek Szolnokra, meglátogatni anyámat, így szívesen lovagolnék ott is, ha lenne rá lehetõség. Írj, róla milyen ott a hangulat, oktatók, lehet-e külsõsöknek lovagolni. Árak? stb.. Köszi!!! :kocc:

Hozzászólás megtekintése

Szolnokon a Széchényi lakótelepen, a Kán Károly Úton. A hangulat nagyon jó (a bértartók között), és a fõnökkel is, ha jól visdelkedünk. :D Lovagolni inkább csak nyáron lehet, mert nincsen fedelesünk, csak körfolyosó, amiben kezdõk nem nagyon boldogulnak. Te milyen szinten lovagolsz? Egy iskolaló van. Egy edzés (kezdõknek) fél óra, nem tudom pontosan, hogy mennyibe kerül. De ha akarod akkor megkérdezem.

#59 Prücsi

Prücsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 141 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 22. - 13:37

Kicsit több mint két éve, de a tudásomon bõven van mit csiszolni. Nyáron érdeklõdtem ott, ahol most te lovagolsz és azt az infót kaptam, hogy ott csak bértartás van. :(

#60 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 22. - 14:05

Kicsit több mint két éve, de a tudásomon bõven van mit csiszolni. Nyáron érdeklõdtem ott, ahol most te lovagolsz és azt az infót kaptam, hogy ott csak bértartás van. :(

Hozzászólás megtekintése

Ez sajnos attól függ, hogy az oktatónak milyen kedve van. Inkább személyesen próbálkozz. Az jobb nála.

#61 Prücsi

Prücsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 141 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 22. - 14:13

Sajna úgy látom, hogy nyár a legközelebbi idõpont mikor ott lehet lovagolni... :nem:

#62 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 23. - 22:01

Sajna úgy látom, hogy nyár a legközelebbi idõpont mikor ott lehet lovagolni... :nem:

Hozzászólás megtekintése

Hát igen... :(

#63 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 15:47

Szolnokon nem vicces az idõjárás... :mad: Jó lenne már lovazni.

#64 Prücsi

Prücsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 141 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 16:07

Szolnokon nem vicces az idõjárás... :mad: Jó lenne már lovazni.

Hozzászólás megtekintése

Itt Pesten sem túl szupi :hupp: Nyálkás vacak undorító :hupp:

#65 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 16:25

Szolnokon nem vicces az idõjárás... :mad: Jó lenne már lovazni.

Hozzászólás megtekintése

Itt Pesten sem túl szupi :hupp: Nyálkás vacak undorító :hupp:

Hozzászólás megtekintése

Ez a megfelelõ kifejezés rá, tudományos szempontból is. :P Remélem abbafejezi hamarosan. Mindenhol.

#66 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 17:50

Sikerült valakinek lóznia mostanában?

#67 kikinda

kikinda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 24. - 14:17

Szia Barackvirág!Tudsz pontos koordinátákat adni, hogy a vörösmezõ utca végén hol van a te lovardád? Látszik nagyon a lovarda? Vagy más jellegû épülete van csak lovardaként mûködik?üdv kikinda

Edited by kikinda, 2006 január 24. - 14:30.


#68 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 24. - 16:11

Szia Barackvirág!Tudsz pontos koordinátákat adni, hogy a vörösmezõ utca végén hol van a te lovardád? Látszik nagyon a lovarda? Vagy más jellegû épülete van csak lovardaként mûködik?üdv kikinda

Hozzászólás megtekintése

Hát, pontos koordinátákkal nem szolgálhatok...le kell menni az utca végéig, amíg lesz egy keresztezõdés, ott jobbra kell fordulni. Néhány méter után lehet látni az út jobb oldalán egy épületet, ami mellett tehenek szoknak lenni, azzal szemben van az út bal oldalán. Ha kint vannak a lovak, akkor már nyilvánvaló. Az épület maga az istálló, sztem elvbõl annak készült, bár ki tudja. :rolleyes: Sárgára van festve és a közepén van egy nagy barna ajtó. Rem segítettem.Esetleg magánban küldjek telefonszámot?

Edited by Barackvirág, 2006 január 24. - 16:28.


#69 kikinda

kikinda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 25. - 12:58

[quote name='Barackvirág' date='2006.01.24, 16:11']

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Hát, pontos koordinátákkal nem szolgálhatok...le kell menni az utca végéig, amíg lesz egy keresztezõdés, ott jobbra kell fordulni. Néhány méter után lehet látni az út jobb oldalán egy épületet, ami mellett tehenek szoknak lenni, azzal szemben van az út bal oldalán. Ha kint vannak a lovak, akkor már nyilvánvaló. Az épület maga az istálló, sztem elvbõl annak készült, bár ki tudja. :rolleyes: Sárgára van festve és a közepén van egy nagy barna ajtó. Rem segítettem.Esetleg magánban küldjek telefonszámot?

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Köszi, megtalálom így már telefonszám nélkül is a közeljövõben.üdv kikinda

#70 Prücsi

Prücsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 141 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 25. - 13:15

Szia kikinda!Én is szoktam ott lovazni ahol Barackvirág, ha sikerült kijutnod a lovardába elmondhatnád az élményeidet. :)

#71 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 25. - 15:19

Hátha még egyszer össze is futunk.És nem kerüljük el percekkel egymást. :P

#72 Prücsi

Prücsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 141 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 26. - 10:40

Ami késik nem múlik. ;)

#73 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 4. - 18:01

mi van veletek, meséljetek?!

#74 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 9:07

Sajnos semmi különös...már vagy egy hónapja nem voltam lovagolni...talán most pénteken összejön, és jön velem a barátnõm is, aki december óta egyszer sem volt.Szolnoki csata? Láttátok? Vannak képeim, ha érdekel titeket. :)

#75 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 10. - 18:38

Ma voltam lovagolni, Natasával. Nagyon jó volt. :) És pont elkerültük az esõt. :kir:

#76 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 19. - 13:17

Hát senki se nem van itt, csak én? :confused: Tegnap voltunk kint terepen, ma is megyek (nem terepre valszeg, de nem baj :) )Ti veletek mi a helyzet?

#77 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 20. - 21:53

Szia Barackvirág! Nekem küldhetsz képet a csatáról és ha van akkor március 15. rõl is! Msn címed van? Milyen volt a terep?Én most pénteken akarok menni Rákóczifalvára lovasfelvonulásra, remélem összejön. Szurkoljatok! :D

#78 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 21. - 8:10

Szia Brigi!Van msn címem, ott van az adatlapomon.A terep jó volt, vasárnap is mentünk. Körbementünk a gáton, egészen vissza az utolsó házakig, életemben nem is voltam még Szanda azon részén. Sajni az emberek nem bírnak magukkal, volt megint pár helyen annyi szemét. :( Kezét-lábát eltörni az ilyeneknek, ha engem kérdeznek. De a szemetet leszámítva szép volt, jó volt.Március 15-rõl nincs képem, de a csatáról küldök szívesen. Msn-en vagy simán levélben?Hajrá a felvonuláshoz!!

#79 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 30. - 15:42

Voltam ma a Rákóczifalván megrendezett fogathajtó versenyen, csináltam fényképeket is, ha érdekel titeket:KépekVolt még valaki?

#80 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 3. - 17:31

Hy!Én voltam, de aztán átmentem az amerikai focimeccsre és ott is maradtam, szo nem néztem. :D