Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovarda kerestetik


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
436 válasz a témához

#321 Guest_Gerjén_*

Guest_Gerjén_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 16. - 22:53

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni: A gödöllõi vonat v. HÉV vonalán (Cinkota, Csömör, Kistarcsa, Rákos, Pécel) keresek olyan lovardát, ahol vállalnak rideg- v. félrideg tartást.Ha tudtok ilyet ajánlani írjatok itt, v. e-mailt: phroughey@invitel.huElõre is köszönöm!Fruzsi

#322 kicsibogar

kicsibogar

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 25. - 1:27

Bértartást vállalunk Sóskúton a Tanyasi LovasudvarbanKínálatunk:- tágas, önitatós boxok- nagy, legeltethetõ karám- kivilágított pálya- takarmányozás igény szerint- szakképzett lovasoktatóÉrdeklõdni: Gál Péter - 06-20/3193423Ugyanitt : lovagoltatás, lovasoktatás, lovasíjászat, eladó lovak, lovastáborok, tanyadélelõttök szervezése... szóval zajlik az élet, gyertek Ti is! :kir: További információk: http://www.berboss.h...udvar/index.htm

#323 Sip

Sip

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 462 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 15. - 14:12

Egy barátom keres olcsó, Pesterzsébethez közeli lovardát. Ha valaki tud, légyszi írjon egy magánt! Köszi!

#324 Guest_ZafírLady_*

Guest_ZafírLady_*
  • Guests

Közzétéve 2006 december 16. - 10:43

Sziasztok!Olyan helyet keresek ahol lehet lovagolni frízen.Aki tud ilyen helyet kérem küldjön üzenetet.Köszönöm!

#325 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 19. - 15:34

Kedves lovardatulajdonosok, lovasok!!!JELENLEG EGY LOVARDAKALAUZ ELKÉSZÍTÉSÉN DOLGOZOK, MELYBE SZERETNÉM ÖSSZEGYÛJTENI MAGARORSZÁG ÖSSZES LOVARDÁJÁT, LOVASPANZIÓJÁT, ÉS AZ EGYÉB LOVAS KOMPLEXUMOKAT. eHHEZ KÉRNÉM A SEGÍTSÉGETEKET, HOGY LOVARDÁTOKRÓL, KEDVENC LOVAS HELYETEKRÕL BEMUTATÓKAT KÜLDJETEK NEKEM.RÉSZLETES LEÍRÁST A http://www.nyihaha.tuti.hu/ oldalon találhattok!Üdv: Gábor Péter!!!

#326 rider

rider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 195 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 5. - 20:45

...

Edited by rider, 2007 november 4. - 19:21.


#327 Magyar Májkrém

Magyar Májkrém

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 72 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 14. - 8:44

Arra még nem jártam... :ang: Nem tudtok vmi jó lovardát a XI ker közelében?

#328 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 14. - 8:57

Nekem az lenne a kérdésem, tudja-e valaki, hogy a XII.kerületben, Csillebércen a Konkoly Thege út végén kié lehet ez a lovarda. Régen itt egy repülõtér volt. A hangárt alakították át istállóvá, és építettek egy klassz lovaspályát.

#329 tulip

tulip

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 20. - 11:27

Hm, a XII kerületit egyszer megkérdeztük arra sétálván, de csak annyit mondott a kiscsaj aki ott volt, hogy versenylovak vannak ott. Nem volt túl kedves. Májkrém, én két/három lovardát ismerek a környéken: (A villamosnál Fodorék gondolom azt ismered, elég nagy tömeg szokott lenni,) a dunaparton a Tétényi Dunapart lovasklub (XXII ker, 3-as busztól kb 15 perc) - lovagoltam ott egy ideig, aranyosak, de oktatás nincs futószártól felfelé, egyéni lovaglás van karámban, jólképzett, töbnyire kedves, de lustácska bérlovakkal (4 db van). Terep nincs. DE olcsóak (1500Ft/60 perc) Érden van az Ördöglovas SC (van honlapjuk) itt nagyon jó oktatás van, nagyon aranyosak, remek lovak vannak, 2500/45 perc illetve bérlettel 2000. Sajnos a 45 szerintem perc picit rövid (benne van a séta is)

Edited by tulip, 2007 április 20. - 11:28.


#330 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 26. - 10:11

Nekem az lenne a kérdésem, tudja-e valaki, hogy a XII.kerületben, Csillebércen a Konkoly Thege út végén kié lehet ez a lovarda. Régen itt egy repülõtér volt. A hangárt alakították át istállóvá, és építettek egy klassz lovaspályát.

A tulaj a Várszegi Gábor. A Fotex birodalom mindenható ura.
A területen reptér korában, még szálltam le és fel.

#331 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 26. - 17:18

A tulaj a Várszegi Gábor. A Fotex birodalom mindenható ura.
A területen reptér korában, még szálltam le és fel.


Köszönöm szépen. Kár, hogy nem "látogatható" az intézmény, gyalog is nagyon közel van hozzánk. Bár mostanában nem látni ott lovat...

Edited by Méz, 2007 április 26. - 17:18.


#332 Musu

Musu

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 9. - 15:39

Sziasztok! Kesztölcön nyilt meg újra a lovarda. A pálya korrekt homok,akadályokkal kiegészítve, ha esetleg ugrani szeretnétek. Most épül a fedett!!! :yeah: A lovak jó kondiban , több szintü tudáshoz belovagolva. A legelõ persze adott, reggeltõl estig , igény szerint 0-24 órában is. Nagy boxok, korrekt lovászokkal. A terep, ...hát , igen aki még nem lovagolt egy jót a pilisben az nem is tudja , hogy milyen élet érzés is az........................ :ang: Oktatás van kezdötõl - haladón át a versenyig minden. A bértartás 40.000.- futószár 1.800.- osztály 2.500.- túra 4.500.- -tól (1,5 - 2 ó) :kir: Tel :06 30 233 5707 Jó szórakozást!!!!!!!!!!!! :yeah:

#333 natyka_

natyka_

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 18. - 12:53

Sziasztok! Ismerõsöm kérésére: Bértartási akció! Kedvezõ bértartási és lovaglási lehetõség Fóton, a XV. ker-tõl 10 percre. Hívjatok bátran. 06-70/259-0440

#334 Floorball Feleség

Floorball Feleség

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 3. - 17:42

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani valami jó lovardát Budapest vonzáskörzetében? Ahol jó az oktatás, és nem is nagyon drága. Elõre is köszi: Viki

#335 *Lilu*

*Lilu*

    Csikó

  • Fórumtag
  • 232 hozzászólás

Közzétéve 2007 július 11. - 13:01

Sziasztok! Én jelenleg csömörön szeretnék lovardát találni, ahol max 2000 Ft-ért lehetne lovagolni Szabadon, terepen már elirányítom a lovat nagyobb gondok nélkül, de még bõven van mit javítani. Olyan helyet keresek, ahol lehetõség van a versenyzésre vagy legalábbis az ahhoz szükséges tudás elsajátítására illetve a lovaglás mellett be lehetne kapcsolódni az istállók körüli munkába /személy szerint imádok trágyázni, söpörni stb ha nem a szobámról van szó, mert ott nem takarítok :gm: /. Tehát egy családia kis helyet, ahol a lovaglás mellet egyéb dolgokat is megtanulhatnék például a lótartásról. Megjártam már pár csömöri lovit, de eddig egyik helyen sem csillogtatták meg a tudásukat, és soha nem láttam viszont a beígért dolgokat. Csömör mellet még szóba jöhet a 16. kerülethez közel esõ többi régió például Gödöllõ, Nagytarcsa stb.stb... Elõre is köszönöm :)

#336 Guest_racs01_*

Guest_racs01_*
  • Guests

Közzétéve 2007 augusztus 27. - 12:17

Sziasztok, Tudnátok nekem segíteni lovarda ügyben? Törökbálint-Budaörs környékén keresek valamit, ahol a herélt ugrólovamat el tudnám szállásolni - jó lenne akadálypark, fedeles, versenyzõk, stb. Kicsit el vagyok keseredve, mert eddig csak Sóskúton voltak normális körülmények, de az csillagászati ár... A segítséget elõre is köszönöm. Csilla

#337 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 28. - 19:26

Sziasztok! Érdeklõdni szeretnék, hogy van-e valaki a fórumon, aki az Akadémia Lovas Egyesületnél lovagol/tartja a lovát? Úgy néz ki költözünk hamarosan a fõvárosba...szeretnék megtudni több infót az ottani bértartásról. Szeméylesen is meg fogom látogatni a lovardát, de addig is tájékozódni szeretnék. Elõre is köszönöm! greyhound :ang:

#338 Szmötyi

Szmötyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.421 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 6. - 21:18

Sziasztok! Nemtud valaki Mátrafüred (esetleg Gyöngyös) környékén valami lovardát, vagy egy helyet, ahol foglalkoznak lovagoltatással (terepen leginkább) és viszonylag olcsón??

#339 Szmötyi

Szmötyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.421 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 27. - 21:07

tehát nem... :rolleyes:

#340 suttogók

suttogók

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 297 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 15. - 12:39

Jó lovarda Kistarcsa és Csömör határában www.lovasiskola.net lovaglási lehetöség, versenyzési lehetõség, terep lehetõségek valamint Bértartás boxos, angolboxos padockkal, vagy ridegtartás. Tel:06204270399 06204270402

#341 Boci

Boci

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 15. - 20:39

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy hogyan lehet eljutni a Dóra majorba tömegközlekedéssel Budapestrõl? És esetleg tudja valaki, hogy milyen a lovarda? (lovak, árak, hangulat, társaság, stb) Elõre is köszi!

#342 Dina

Dina

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 22. - 11:11

Szia! Ha gondolod én tudok neked ajálani egyett. Üllön (tornyoslõb) van, ugyan azon a tanyán amit, már említettek, csak másik istállóba. 12 box áll a rendelkezésere. Amennyiben érdekel keress meg e-mailban: edusso16@freemail.hu Köszönöm Edina

#343 Guest_luci_*

Guest_luci_*
  • Guests

Közzétéve 2008 május 5. - 17:41

Sziasztok! Szeretettel ajálom mindenkinek Mogyoródon egy ujjonan induló lovardát, ahol félridegtartás van. A talaj homokos, van körkarám, lovaspálya akadálypark, legelõ, és nagyon jó terplehetõség is. Végig beton út vezet a lovardáig, és közel van a buszmegálló is. 30000 ft/hó. Lovasoktatás és belovaglás is vállalnak. Bõvebb info: 0630/5740301 A lovakat megnézve megbizonyosodhattok, hogy jó a hely és szakemberk vezetik.

#344 Sztimcsi

Sztimcsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 260 hozzászólás

Közzétéve 2008 május 8. - 9:55

Sziasztok!


Lovaglási lehetõség Monoron!!!
Családias hangulat nagyon jó edzõ várja a lovagolni vágyókat:)
Terep szuper:)
Akit érdekel hívja bátran Ádám Zsoltot:06-30-633-22-81 vagy kérdezz bátran magánban:)

Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani valami jó lovardát Budapest vonzáskörzetében? Ahol jó az oktatás, és nem is nagyon drága.
Elõre is köszi: Viki



Szia!

Ha még keresel jó lovardát én tudok egyet Monoron.
Ha érdekel keress meg magánban.

cijja

Timi

#345 suttogók

suttogók

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 297 hozzászólás

Közzétéve 2008 június 16. - 11:51

Szia,
www.lovasiskola.net


Sziasztok!
Én jelenleg csömörön szeretnék lovardát találni, ahol max 2000 Ft-ért lehetne lovagolni Szabadon, terepen már elirányítom a lovat nagyobb gondok nélkül, de még bõven van mit javítani. Olyan helyet keresek, ahol lehetõség van a versenyzésre vagy legalábbis az ahhoz szükséges tudás elsajátítására illetve a lovaglás mellett be lehetne kapcsolódni az istállók körüli munkába /személy szerint imádok trágyázni, söpörni stb ha nem a szobámról van szó, mert ott nem takarítok :gm: /. Tehát egy családia kis helyet, ahol a lovaglás mellet egyéb dolgokat is megtanulhatnék például a lótartásról. Megjártam már pár csömöri lovit, de eddig egyik helyen sem csillogtatták meg a tudásukat, és soha nem láttam viszont a beígért dolgokat.
Csömör mellet még szóba jöhet a 16. kerülethez közel esõ többi régió például Gödöllõ, Nagytarcsa stb.stb...
Elõre is köszönöm :)



#346 Jasmine20

Jasmine20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2008 augusztus 7. - 17:19

Sziasztok Nem tudtok Káposztásmegyeren lovardát(lehetõleg a piros 122-es buszhoz közelebb)?

#347 LLotti

LLotti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.028 hozzászólás

Közzétéve 2008 augusztus 21. - 11:02

Én is Pesten keresek lovardát, már jó ideje lovazok, de vannak még finomítani való dolgok, tehet olyan holy kéne, ahol szépen korrektül megtanulhatnék lovagolni, és pénzügyileg is elérhetõ. Vidéki vagyok, és most vettek fel az egyetemre... Ja, és jó lenne, ha mindez a BME közelében lenne, vagy onnan könnyen elérhetõ helyen. Köszi

#348 vicus

vicus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 142 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 4. - 21:25

Sziasztok! A segítségeteket kérem.... A Hajógyári szigeten tartjuk jelenleg a lovunkat, ami nagyon jó hely volt addig, amíg be nem indult a Álomsziget építése, és közölték, hogy októbertõl el lehet költözni a lovardával. Sürgõsen keresnék helyet, mert egyelõre nem biztos, hogy lesz helyünk a lovarda új területén:( A lényeg az, hogy mi a 13. kerületben lakunk az Árpád hídnál, és vagy Pesten vagy a környezõ településen lenne jó egy megbízható lovarda. Az edzõnkhöz ragaszkodnánk, tehát olyan hely kellene, ahol nem jelent ez gondot, hogy egy úgymond külsõs oktat minket. Tud nekem valaki ebben segíteni?

#349 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 6. - 18:31

Sziasztok!

Bértartást keresek Budapest közelében, a budai oldalon Budakeszi, Zsámbék, Páty, Tök, Mány, Perbál... igazából bármi a budai oldalon csak tömegközlekedéssel megközelíthetõ legyen.

Tel:06709479938 Email: somloeszter93@gmail.com, vagy magán.

#350 Erzsibaba

Erzsibaba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 78 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 6. - 22:11

Sziasztok! Vicussal egy cipõben járunk,én az kérdezném tõletek,az õ nevében is,hogy tud-e valaki jó helyet Budakalászon vagy Pomázon?Mert a neten nem találtunk semmit,de ettõl még lehet,hogy létezik...

#351 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 14. - 13:24

Sziasztok!

Bértartást keresek Budapest közelében, a budai oldalon Budakeszi, Zsámbék, Páty, Tök, Mány, Perbál... igazából bármi a budai oldalon csak tömegközlekedéssel megközelíthetõ legyen.

Tel:06709479938 Email: somloeszter93@gmail.com, vagy magán.


Ilyen nincsen???

#352 röganyó

röganyó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 619 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 17. - 23:35

Budai oldalt keresõk! Herceghalom? Nem látszik jónak?

#353 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 18. - 0:30

Budai oldalt keresõk!
Herceghalom? Nem látszik jónak?


Az kissé messzi van a fent emlegetett helyektõl. De aztán ki tudja. Milyen lovarda van ott? :)

Edited by Méz, 2008 szeptember 18. - 0:33.


#354 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 19. - 21:17

Attól függ, ha nagyon megtetszik még épp belefér, már ha oda lehet jutni tömegközlekedéssel. Valóban, milyen lovarda van ott?

Edited by Kispaci, 2008 szeptember 19. - 21:17.


#355 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 19. - 21:45

Ilyen nincsen???

Hidd el, dolgozom rajta... :kv:

Addig is: Herceghalmon errõl a lovardáról tudok: davidmajor.hu
Én még csak a kerítésen kívülrõl láttam, de azt hiszem, Andus már járt ott körülnézni, lehet, hogy érdemes volna õt megkérdezni magánban. ;) Az odajutás pl. vonattal megoldható, úgy tudom: Menetrend. A herceghalmi megállótól talán nincs olyan elvetemülten messze a lovarda, de nem tudom pontosan, mekkora séta...

#356 andus

andus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 19. - 21:50

Hidd el, dolgozom rajta... :kv:

Addig is: Herceghalmon erről a lovardáról tudok: davidmajor.hu
Én még csak a kerítésen kívülről láttam, de azt hiszem, Andus már járt ott körülnézni, lehet, hogy érdemes volna őt megkérdezni magánban. ;) Az odajutás pl. vonattal megoldható, úgy tudom: Menetrend. A herceghalmi megállótól talán nincs olyan elvetemülten messze a lovarda, de nem tudom pontosan, mekkora séta...


Én nem a Dávidmajorban voltam, hanem egy másik kkhhhmm... "lovardában"... ahová semmi pénzért nem vinném a lovam. De Páty és Zsámbék tele van lovas helyekkel, sőt Tök is...

Edited by andus, 2008 szeptember 19. - 21:51.


#357 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 19. - 21:55

Upsz, pardon... Amikor meséltél a körutatokról és említetted Herceghalmot, azt hittem, ebben jártatok.

#358 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 9. - 21:01

Minókám gyúrjál arra a tanya témára, gyúrjál, már nagyon várom ám az elkészültét!! ;) ;)

#359 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 11. - 18:26

:D :ang: Ma is voltunk telket nézni, holnap is megyünk... Rajta vagyok ezerrel. :gm:

#360 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 11. - 20:30

Hajra, hajrá :) :)