Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zengő gyógyulásáért


  • Please log in to reply
565 válasz a témához

#561 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2016 június 20. - 6:28

Humán gyógyászatban nem ilyenkor szoktak lágylézer v. ultrahang terápiát alkalmazni a lágyszövet gyógyulásra?



#562 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2016 július 9. - 9:39

Na, köszi mindenkinek a biztatást, tanácsot.
Türelmes voltam, vártam, atlétikai edzőm által javasolt krémekkel kenegettem (egy részét magamra, mert én is lesérültem), aztán úgy 10 napja már nem láttam izzadást, úgyhogy kis sétára felnyergeltem.
Tegnap volt az első igazi meló, az idomító edzés első felére becsatlakoztunk, ránk való tekintettel hosszasan gimnasztikáztunk lépésben és két ügetőblokkot lenyomtunk, a másodikban már fáradt, úgyhogy kiálltunk.

Merevséget úgy 2 körön keresztül éreztem, aztán lazult, persze négyszögállapotban nem karült, de nem is kértem, tág keretben, lágy íveket lovagolva tornáztunk, jó volt ismét... :rockon:

Nekem még fáj az az izomcsoport, köszi az aggódást. :dev:


  • fafaragó kedvelte

#563 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.999 hozzászólás

Közzétéve 2016 július 9. - 12:53

Te meg mit csináltál magaddal? :sad:  



#564 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2016 július 9. - 15:21

Nem tudom mennyire tartozik ide, bár van köze a topikhoz.

Amikor Z beteg volt, és egyrészt lovaglás híján felszabadult némi időm, másrészt kicsit feszült voltam, szóval 2014 őszén némi biztatásra elkezdtem komolyabban futni (addig is sportoltam azért).
Lett belőle egy maraton, aztán még egy, és május végén megcsináltam a Kinizsi-100-at. Na ott követtem el egy olyan hibát, hogy egy ilyen erőkifejtés után legalább 1 hétig kellett volna regenerálódni, de én baromi erősnek éreztem magam már 3 nap után, elmentem atlétikai edzésre, és ott az ugrabugra közben beszakadt egy izom, meg se merem írni, hol, tipikus focista sérülés egyébként. :P

Makacs dolog, nehezen gyógyul, főleg hogy a pihenés nem az erősségem...

A futás mellékhatása, hogy a lovas sportok házatáját azóta még ferdébb szemmel nézem...

Amikor futóversenyekről mesélek, a lovasok általában csak pislognak, hogy ilyen is van.


Edited by ori, 2016 július 9. - 15:23.

  • melodia91, fafaragó és Panka21 kedveli

#565 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2016 július 13. - 21:29

Első terep is megvolt, jaj de ment volna, egyszer azt is mondta, hogy "hö", ez nála azt jelenti, hogy öveket becsatolni, mert 1 másodpercen belül kirobbanok, mint Overdose a startboxból, de résen voltam, és lebeszéltem róla. :happy:
Sokat hajlítgattam a kanyargós erdei utakon, a végefelé már szépen engedett, jó állapotba került.
Alakulunk. Már hiányzott ez a sárkányossága, a többi ló az csak ló.



#566 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2016 július 14. - 21:52

:D