Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Belsõ tályog


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
112 válasz a témához

#81 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 19:43

Miért nem tekinthetjük meg, itt, nyilvánosan a tudományos bizonyítékokat? Lehet, ha meggyõzõek, hogy egyszerre több tucat vevõd is lenne...

#82 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 20:04

További nonizást itt, plíz... :)

#83 vgigi

vgigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.746 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 9:25

Hogy van Bende?

#84 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 15:42

Hogy van Bende?

Hozzászólás megtekintése

Nem jól. Sõt, kimondottan rosszul. :( Filly is hallotta ma, ahogy bevágtázott a legelõrõl: úgy sípol a tüdeje, mint egy végsõ stádiumban lévõ tüdõrákosnak. Nagyon...nagyon el vagyunk késve, 5 hónap "talán"-t nem szabadott volna, de sajnos ezen már nem változtathatunk. Sokkal rosszabbul van a ló, mint az egész történet elején, de ezt az állapotot kell most megoldanunk és hiába is bosszankodok az elõzmények miatt. Csak nagyon szomorú ez az egész. Nem is értem, hogyan történhetett, hogyan juthatott idáig ez a dolog, hogy miért pont õ...Ma kaptam meg az elsõ homeopátiás szert és egyelõre úgy néz ki, kihagyjuk a szteroidot, aminek én nagyon örülök. Bízni akarok ebben a lóban, hogy ne hordozzak körülötte negatív energiákat, az biztos nem használ :(

#85 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 16:04

Drukkolunk :( Mondd meg neki, hogy kapja ossze magat, Liderc tavaszal visszavagot kovetel.

Edited by meggyes, 2005 október 11. - 16:05.


#86 vgigi

vgigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.746 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 8:51

Ha valamit tudunk segíteni szólj, addig meg nagyon szurkolunk Nektek!!! Hátha a friss levegõ, a sok pihi, meg a homeopátia meghozza gyümölcsét! :ang: :ang:

#87

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 14:30

Így van, és továbbra is sok-sok erõt és kitartást mindkettõtöknek!

#88 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 11:41

Köszi. Bende is köszöni.Nekem a kezdet legelején volt egy nagyon rossz elõérzetem, amiért nem akartam ezt a lovat kiherélteni. Nem tudom mit éreztem meg, de valahogy nagyon nagyon rossz érzésem volt az egész dologgal kapcsolatban, erre talán emlékeztek sokan, jó darabig rinyáltam miatta :)Amikor a - látszólag problémamentes - herélést követõ kb 2. héten észrevettem a furcsa légzési tüneteket, és elkezdõdött ez a nagyon csúnya üggyé fajult betegség, akkor is volt egy megérzésem, hogy ez a betegség, amirõl még semmit nem tudtunk, összefügg a heréléssel. Azelõtt soha nem volt beteg, erõs és ellenálló szervezete volt és nekem ez az egész gyanús lett (például az elsõ feltételezés....COPD....tök logikátlan).Ezt a megérzésemet nem is hallgattam el a doki elõtt, aki a következõt válaszolta: "ugyanmár, nézd meg hol van a here és hol van a tüdõ?! Mi közük lehet egymáshoz?" Persze, hogy tök hülyének éreztem magam, de továbbra is úgy gondoltam, hogy a kettõ valahol összefügg.És ez a gyanúm most beigazolódni látszik. Csak azt sajnálom, hogy bedõltem a logikusnak tûnõ bizonyítékoknak (RTG, endoszkóp, anyámkínja) és nem fordultam elsõként Dr. Németh Józsefhez, aki azt mondta, lehet, hogy a tüdõ látszólag messze van a herétõl, de UGYANABBAN A LÓBAN VAN! Milyen igaz. Ez a fajta komplex látásmód hiányzik a hagyományos orvoslás tudományából. Sajnos. A doktorúr és Dr. Bakos Zoltán (egy olyan szakember, aki elfogadja az alternatív megoldásokat, képes kombinálni a saját tudásával, nem röstelli bevallani, ha nem tud továbblépni és szakmai önzés nélkül átengedi a terepet egy másfajta tudománynak) együtt voltak nálunk megvizsgálni Bendegúzt. Mindketten azt kérdezték, nincsenek-e furcsa vizelési tünetei a lónak. Mondtam, hogy nincsnek. Aztán helyesbítettem: fogalmam sincs, nem is figyeltem. Nem mondta senki ugyanis, hogy figyeljem.Mindketten azt mondták: biztos hogy lesznek vizelési tünetek, vigyek mintát.Pár napja begyûjtöttem, aztán dobtam egy hátast a látványtól. Olyan zavaros és sûrû volt, hogy nem lehetett átlátni rajta. Azonkívül a mennyisége kb 1,5 dl. És azóta megfigyeltem, hogy csak ennyit produkál minden alkalommal. Régebben mindig rengeteget ivott és ennek megfelelõen literekkel öntözte a földet.Mint megtudtam, az ivarszervek közvetlen szomszédja, a kiválasztás szervei és a légszõrendszer egy energiakörhöz tartozik és szinte törvényszerû volt, hogy mindkettõnek lesz baja. Talán nem is tüdõvel kezdõdött. :confused: És most nem írok többet az egészrõl, mert sajnos nem tudok semmit erról a tudományról és még csak idézni sem tudnám hitelesen, nem akarok meséket írni. Dr. Németh József mindenesetre foglalkozik Bendegúzzal és én nagyon bízom benne. Tudom, hogy nem csodatévõ messiás, hanem állatorvos, de olyasfajta látásmóddal áll a betegséghez, amit mindig is hiányoltam másokból. És azt is tudom, hogy nagyon késõ van, és hogy hozzá (és kollégáihoz) mindig már csak utolsó esélyként fordulnak (magamat is beleértve), pedig ha a kezdetektõl kezelte volna, biztos, hogy nem fajult volna idáig a történet. És azt is tudom, hogy én többet nem kérek a tünet-eltüntetésbõl, a betegséget szeretném látni meggyógyulni.Csak pár apróság: vajon a lovat vizsgáló vagy 6 orvosnak miért nem jutott eszébe vizeletmintát is vizsgálni? Vajon, amikor a kezdet kezdetén megkérdeztem, hogy mi a vélemyényük a homeopátiás megoldásokról, miért legyintett mindegyik doki, hogy "tõlem nyugodtan, ártani biztos nem árt...de azért kezelni is kell a lovat". Hogy miért nevezzük kezelésnek az antibiotikum kúrát, mikor nem is tudjuk a diagnózist? Hogy a 4. üveg Synulox után, mikor még mindig nem történt semmi és megkérdeztem, hogyan tovább, mert láthatólag nincs befolyással a betegségre, miért volt az a válasz, hogy adjunk egy 5.-et? Ezek olyan kérdések, amikre nem fog válaszolni senki. És nem azt mondom, hogy minden állatorvos hülye, mert nyilván nem az, mégcsak azt sem, hogy az õ hibájuk, hiszen õk is azt tették, amit a leghelyesebbnek láttak, hanem azt, hogy miért van, hogy egy homeopátiás orvos, akár humán, akár állatorvos elismeri "másik oldal" eredményét, míg a legtöbb "hagyományos" orvos jó esetben csak legyint, rosszabb esetben hangosan röhög, ha valaki más oldalról közelít egy problémához. Na mindegy. Most úgy próbáljuk kezelni a problémát, hogy tegyük fel, most találtuk a lovat a legelõn, ebben az állapotban. És igyekszem nem a múlton és a mi lehetett volna, ha kérdésen rágódni.

#89 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 12:50

:ang: :( :ang:

#90 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 15:13

Vega! EZT találtam neked. Jövõre ugyanígy, ugyanitt, ez tuti!

#91 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 15:35

Vega! EZT találtam neked. Jövõre ugyanígy, ugyanitt, ez tuti!

Hozzászólás megtekintése

Aztaa, tök jó ez a kép. Majdnem elbõgtem magam, mikor megláttam. Hazudok, el is...Ugyanígy már nem leszünk ott....ha meggyógyul is, két herével biztos kevesebb lesz a létszám :( És így lehet, hogy az egyéni rodeo-performance is elmarad ;) Ja, és veszek egy új kalapot, az már nagyon randa. Vagy elcserélem rangerrel a sarkantyúmra, nekem jobban áll úgyis :D

#92 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 15:53

Najó, most megyek a havasba... :rolleyes: ( Vega! EZT találtam neked. Jövõre ugyanígy, ugyanitt, ez tuti! )Egyébként jobblást továbbra is Bendének!!!

#93 era

era

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 6:37

Kedves Vega! Bendén való segiteni akarásom váltotta ki sokatok ellenszenvét.Én még most is felajánlon segitségemet ismét, kérlek fogadd el hiszen fogalmad sincs arról ,hogy mit mulasztasz el elutasitásoddal,lehet,hogy ha elõször nem utasitasz el most már vidámabb lennél Bendét illetõen.Nem tudom,hogy a Rossinante által nyitott oldalt olvastad-e? feltettem rá az anyagot és ha tuljutottatok rajta jteszem a lovas anyagot is,Elõbb a lényeget kell megérteni.Csak azért gondolom,hogy nem olvastátok,mert elég kevés hozzászólásotok van.06208074517.Várom hivásod Szeretettel era Ui.Már nagyon sok helyen érdeklõdtem,hogy kideritsem hol talállak meg,egy olyan intormációt kaptam,hogy valahol Vác környékén,de nem tudják pontosan hol,Nem tudom,hogy kaptál e anyagot,valakinak adtam és megigérte,hogy eljuttatja Neked.Örülnék,ha levelemre reagálnál.

#94 era

era

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 6:47

Kedves mindenki!Talán most jöttem rá,hogy a pár napja ,a Rosinante által nyitott noni témás oldalra tettem fel a kért anyagot és lehet hogy nem tudtok róla.Ha rossz helyre ment nézzétek meg,akkor a lovakra vonatkozó részt ezután itt helyezem el.Jelezzetek vissza,ha mehet.Jó mazsolázást és jó egészséget kivánok ,lovaitokkal együtt és ne kérdõjelezzétek meg önzetlen segiteni akarásomat. Szeretettel era

#95 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 7:12

Era, a nonis topikot biztosan megtalálja mindenki, aki meg akarja találni; és aki akar veled a noniról beszélgetni, az biztosan ír oda. Légyszíves, a további anyagokat is oda tedd fel, ne ide.Amúgy egy ismerõsöm szokta volt mondani, hogy "senkit sem lehet akarata ellenére megmenteni". Ha mást nem is, legalább ezt figyelembe vehetnéd, és ha Vega kerekperec megmondta, hogy NEM kér a noniból, ne zaklasd vele tovább.Vega, jobbulást Bendének! :ang:

#96 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 9:34

Igazából nem is mondtam semmit...era, nem is értem, mibõl szûrted le, hogy elutasító vagyok :confused: . Az utolsó megnyilvánulásom ebben a témában az volt, hogy lehet, hogy elolvasom, mert kíváncsi vagyok. Na mindegy.Õrbottyánban lakunk egyébként, az adataimnál van egy honlap, ahol a telefonszámom is megvan, de nem titkos amúgy sem: 0620 978 2648. Magánüzenetet, vagy e-mailt nem kaptam tõled, hogy meg akarsz találni, én pedig nem jelentkeztem, mert most éppen mással foglalkozom és valszeg nem igazán viszi elõre a lovam ügyét, ha naponta váltogatom a gyógyító módszereket. Megtették ezt az eddigi orvosai, nem kívánok többet rontani a helyzeten.Nem feltételezek viszont semmi rosszat, mielõtt még úgy értelmeznéd....de ne vedd légyszíves rossz néven, ha közel 400e ft segíteni akarás után csöppet bizalmatlan vagyok és nem ugrok azonnal. Majd konzultálok azzal az állatorvossal, akiben most minden bizalmam van. Viszont nem hiszek a csodatévõ szerekben, ezt leszögezem. A természben, az élõ szervezet megújulási képességében és a lovam életerejében hiszek. És még nem volt idõm végigolvasni a noni-s topicban elhelyezett raklapnyi információt, de köszönöm. Aki pedig megígérte, hogy elküldi az anyagot, az küldi is, csak most valaki más olvasgatja. Na, ennyi :ang:

#97 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 18. - 20:16

És ez a gyanúm most beigazolódni látszik. Csak azt sajnálom, hogy bedõltem a logikusnak tûnõ bizonyítékoknak (RTG, endoszkóp, anyámkínja) és nem fordultam elsõként Dr. Németh Józsefhez, aki azt mondta, lehet, hogy a tüdõ látszólag messze van a herétõl, de UGYANABBAN A LÓBAN VAN! Milyen igaz. Ez a fajta komplex látásmód hiányzik a hagyományos orvoslás tudományából. Sajnos. A doktorúr és Dr. Bakos Zoltán (egy olyan szakember, aki elfogadja az alternatív megoldásokat, képes kombinálni a saját tudásával, nem röstelli bevallani, ha nem tud továbblépni és szakmai önzés nélkül átengedi a terepet egy másfajta tudománynak) együtt voltak nálunk megvizsgálni Bendegúzt. Mindketten azt kérdezték, nincsenek-e furcsa vizelési tünetei a lónak. Mondtam, hogy nincsnek. Aztán helyesbítettem: fogalmam sincs, nem is figyeltem. Nem mondta senki ugyanis, hogy figyeljem.Mindketten azt mondták: biztos hogy lesznek vizelési tünetek, vigyek mintát.Pár napja begyûjtöttem, aztán dobtam egy hátast a látványtól. Olyan zavaros és sûrû volt, hogy nem lehetett átlátni rajta. Azonkívül a mennyisége kb 1,5 dl. És azóta megfigyeltem, hogy csak ennyit produkál minden alkalommal. Régebben mindig rengeteget ivott és ennek megfelelõen literekkel öntözte a földet.Mint megtudtam, az ivarszervek közvetlen szomszédja, a kiválasztás szervei és a légszõrendszer egy energiakörhöz tartozik és szinte törvényszerû volt, hogy mindkettõnek lesz baja. Talán nem is tüdõvel kezdõdött.  :confused:

Maderon topikját olvasgatva elõszedtem egy természetgyógyászati elõadáson készült jegyzetemet, s ott találtam ezt a mondatot:A bõrbetegségek hátterében a máj, a tüdõ problémák hetterében a vese túlterheltsége áll. Biztosan jó kezekbe került most Bende. Hogy van?

#98 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 24. - 13:03

Haho, hogy van Bende?

#99 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 26. - 13:30

Beszélgettem a Bakos dr-al a hétvégén, és teljesen véletlenül, szóba került a Németh József és Bendegúz is :)Azt mondta, hogy csodát tett azzal a lóval :) :ang: Igaz ez?Hogy van Bende?

#100 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 26. - 15:40

Teszi a csodát...remélem :) Valamit alakul a dolog, majd fogok róla írni, de nem 1 hetes kezelés lesz, az tuti. Nem egyszerû eset, csúnyán krónikussá vált az elvesztegetett 5 hónap alatt. Egyébként jól van, annak ellenére, hogy nincs jól. Szóval tényleg csapágyas a tüdeje, ha mellette állok, úgy is hallom, ahogy levegõt vesz, de amúgy marha jó kedve van, csajozik és eszik egész nap. Kicsit aggaszt, hogy nagyon sokat eszik, viszont nem dolgozik, ennek következtében akkorára dagadt, mint egy karácsonyi pulyka, így még nehezebben lélegzik. Németh doki azt hitte quarter horse...biztos a kis formás fara miatt ;) Most el kell kezdenem finoman lovagolni (séta, kis ügetés), hogy lássuk, mit reagál a terhelésre. Én hiszek benne, de szerintem nem lesz már tökéletes soha az a tüdõ. Remélem jót tesz neki a szerelem is. Egész nap turbékolnak, pedig már nem is sárlik a kiscsaj és egyébként egy hisztis pcsa, minden más lovat össze-vissza rúg, Bendegúzba viszont szerelmes. Mondjuk, õ az egyetlen többé-kevésbé hímnemû a ménesben, szal lehet, hogy kényszerkapcsolat.

#101 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 26. - 16:05

Végre valami jó hír! Hajrá Bende, kitartás Vega! :ang:

#102 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 26. - 16:57

(Aszittem, Zsurmó lesz a képen... Olyan szépen ráillik a szöveg is... :( :gm:)

#103 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 26. - 17:24

(Aszittem, Zsurmó lesz a képen... Olyan szépen ráillik a szöveg is... :( :gm:)

Hozzászólás megtekintése

Zsurmó kitartóan próbálkozik. Egész éjjel vinnyogott, azt hittem, hogy a Dió az, jópárszor kiszóltam, hogy ha nem hagy aludni, megnyúzom. Ki is mentem éjfél körül, hogy megkérjem a díszes társaságot, valahol 3 hektárral odébb szexeljenek, ne 10 méterre az ablakomtól. És akkor mit látok: a Zsurmó pucsít és nyafog, félretartott farokkal hátramenetben. Na de Bende azért nem olyan (mióta herétlen), hogy mindegy, csak nõ legyen. Komoly kapcsolatban él különben is. Zsurmó pedig nem tetszik neki igazán... :( Szagolgatja, meg nézegeti, de...azon gondolkozik, "ha felugrok rá, lehet, hogy át sem érem..." :gm: Vagy azon, hogy "elégszer lerúgta már a fejemet, nem bízom ebben a teltkarcsú kis asszonykában" ;) Hát, majd lesz valami.

#104 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 26. - 17:55

En ha tehetem, mindenkinek elmondom jol, hogy PataDokiban vakon bizom. Ugy nagyjabol O az egyetlen, aki orvosi diplomaval a hata mogott ezt elerte. :D Ugyhogy en meg mindig aszondom, hogy Bende helyre fog jonni. :yeah: Nehogy ma' azt higyje, hogy Lidercet ilyen konnyen meguszhatja... :gm:

#105

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 27. - 16:03

Vega, jó volt olvasni, hogy Bende jól van, éli világát :) A te soraid is kicsit vidámabbnak hatottak, és nem alaptalanul :ang: Minél sikeresebb továbbiakat, és gyógyulást, meg egyéb közhelyek, de akkor is szívbõl kívánom :)

#106 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 7. - 13:57

Vega, hogy van Bende? Javul?

#107 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 7. - 18:34

De jó ezt látni!!! :ang: Hogy bírta a túrát?

#108

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 7. - 19:04

Én a másik fotót csodáltam meg még, milyen húsos forma lett Bende ;) De valóban, én is örömmel olvastam, láttam a képeken, hogy ott voltatok! :)

#109 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 8. - 11:14

Nem túráztunk, csak Hugival átsétáltunk a kocsmába, ami kb 5 km-re van tõlünk. Nincs jól, elég csúnya a bal oldali tüdõ hangja és a légcsõbõl sem tiszta hangok jönnek. Nem tudom...valami történik, ebben viszont biztos vagyok. Ugyan a klinikai eredmények, ha valaki vizsgálná, biztos, hogy nagyon rosszak lennének. De az állatok nem hazudnak. Bendének pedig jó a kedve. Kicsit változékony, hol jobb, hol rosszabb, de a hétvégén igen eleven volt. A legelõn minden különösebb ok nélkül föl-le rongyolt, nagyokat és jókedvûen rugdosódott, mint régen, egészséges férfikorában ;) Nem volt utána szép, amit hallottam a tüdõbõl, de viszonylag gyorsan visszaállt a légzése. Amíg nagyon rosszul volt, nem mozgott, csak keveset, láthatólag erõsen kímélte magát. Állandóan figyelem, az oldalára tapadva próbálom felfedezni a javulást. Komolyan a fülem lassan úgy néz ki, mint egy fonendoszkóp. Tegnapelõtt óta kicsit, mintha halkabb, nyugodtabb lenne a légzése. De az is lehet, hogy már lassan megbolondulok.Nem akarom most elbízni magam, sajnos a tüdõ kötõszövetes elváltozása - a hagyományos orvoslásban egyáltalán - a szélesebb gyógyászati látókörben is csak nagyon nehezen fordítható vissza. Soha nem lesz a tüdeje olyan, mint volt, ezt sajnos tudom. De abban bízom, hogy valahogy a természet túlélõ ösztöne megoldja. Talán...nem lesz rövid az út. Viszont szép finoman muszáj lovagolnom, mert egyrészt unatkozik és olyankor hülyeségeket csinál, másrészt...igen, na, felszedett pár kilót, és? ;) Jön a tél, kell a zsírrétegbe rejtett energiatartalék. Elég tudományos volt? :kir:

#110 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 8. - 11:21

Szerintem az csak jó jel, hogy duci. Én most már egész életemben kövér lovakat szeretnék csak látni. :( Mert akkor van tartalék energia a gyógyuláshoz, másrészt nem a betegségével van elfoglalva szervezete, hanem még raktározni is tud. Ez persze abszolút nem tudományos. Nagyon remélem, hogy meggyógyul!!!!

#111 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 8. - 17:27

...nahat... akkor drukkolunk megjobban. :kocc:

#112

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 8. - 18:36

1. De az állatok nem hazudnak. Bendének pedig jó a kedve. 2. Jön a tél, kell a zsírrétegbe rejtett energiatartalék.

Hozzászólás megtekintése

1. Ez igaz. És ez jó jel, õ érzi, hogy mit érez (na, ez is tudományos volt :gm: ). Reméljük, jól érzi :ang:2. Ez is igaz, én is mindig ezt mondom a kutyámra, hogy csak a télre gyûjt :dev:

#113 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 8. - 19:37

Most felvirultunk kicsit, és remélem, hogy van is okunk rá! :D(csak el ne bízzuk magunkat!)