Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Északi-Bakony régió egy része (3 megye szeglete)


  • Please log in to reply
749 válasz a témához

#41 Fövenyi

Fövenyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 13:56

TE jó ég, akárhová lépek a Fejér megyei lóvasoknak mindig túrán jár az eszük. De jó lenne ennyi idõt lóvazással tölteni.

#42 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 7. - 13:48

Hi!Mivel az idõ pocsék ráérnek(érünk) álmodozni majd ha (egyszer végre) jó idõ lesz merre is kéne menni. A lovazás egyik lényeges eleme a nyeregben töltött idõ, és szerintem lovagolni is jobb mint ganyézni (tapasztalatból mondom). Én inkább azt furcsállom hogy nem nagyon pezseg az élet ebben a topicban (akármilyen ) tárgykörben is ill.sem.Hahó mindenki meg(le)fagyott? [ Március 07, 2005, 12:49: Az üzenetet átszerkesztette: RIDERMAN ]

#43 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 13:31

Hi!Az idõ csodálatos és lassan már lassanjárható a terep is. Nem pezsgünk egyre csak.RM.

#44 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 14:56

Hi!Végre müköd az új fórum! Remélem kissé aktivabb lesz ez a topic is mostmár.Igaz, hogy most viszont lehet lovagolni mert jól járhatóak az uttalan utak is. Kár hogy nem jött össze a nagy tavaszi körtúra, de sebaj...RM

#45 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 19. - 10:00

Az aktiváláshoz én is hozzájárulok. A bakonyba megyünk lovakkal augusztus végén. ha valakit érdekel szóljon! Bakonypéterd környékére aszem!

#46 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 21. - 12:37

Hi!Érdekel persze majd a részletek is. Szerencsére lassan rendbe illetve formába jönnek a lovaink úgy hogy 1 napi járóföldön belül keresünk cél illetve pihenõ állomásokat. Hoppá juteszembe, lehet, hogy kéne egy ilyen topic is, hogy erre meg erre mennék, akar-e valaki csatlakozni, illetve hol lehetne megpihenn stb. RM

Edited by RIDERMAN, 2005 július 21. - 12:37.


#47 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 8. - 10:45

Bakonybélbe megyünk, ha minden igaz! Augusztus ucsó hétvégéjén. (P-SZ-V)Akit érdekel szóljon!Szombaton készülünk a környékben csatangolni!

#48 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 8. - 12:17

Bakonybélbe megyünk, ha minden igaz! Augusztus ucsó hétvégéjén. (P-SZ-V)Akit érdekel szóljon!Szombaton készülünk a környékben csatangolni!

Hozzászólás megtekintése

Mennyire a környéken, mermivelhogy Mi is csatangolunk szombaton, ha éppen nem esik?!

#49 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 8. - 17:56

Hát egy jó napos akármit szeretnénk!Nem merem mondani, hogy lovaglás, mert egy laikusnak úgy néz ki, de valójában a környékbeli látnivalókat meglátogatjuk! Pl kultúrházak (akol sok bringa van letámasztva, ott bizti mi is megállunk!)Várunk benneteket! De még a részleteket én sem tudom!Orosziba szeretnék elmennni Ágimamához lovakkal. 20-a környékén! felétek is kerülhetek!A gyõrsági lovasnap most 13-án lesz!Uff!

#50 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 9. - 19:37

Hahó! Bezártam a Kõrishegyi bakonyi topikot, mert bezártam:) Nem köll annyi topik ennyi bakonyinak. De akkor legalább ez pezsegjen valamennyire. Gyerekek, nem akarok rögvest a belépõmmel szemétkedni, de összejött már egy túra? Vagy mindig mindenhol közbejön valami? Riderman, legalább egy õszi bográcsozást szervezz össze, hogy lássuk, hányan vagyunk arrafelé. Aztán el lehet merengeni a tavaszi túrákon.

#51 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 12:36

Hahó Natos!Igazad van az a 3-4 ember itt is tud üzendetni ha akar....Én is azt mondom legalább pezsegjen! (ha már nem pukkan). Ezen a bogrács dolgon el mélkedem jó!? (Végül is bográcsom van több is). Tudod mi azért lovagolunk néha, néha, csak ahogy a többiek mondták mi nagyon kiesünk aztán a túrához meg kéne pár éppen akkor és ott lévõ ember......Üdv RMUi: találtam még egy "tuti" helyet

#52 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 12. - 9:33

Én szívesen ott leszek!Uff!

#53 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 15. - 10:59

SOS!Csót környékén valaki ismerõs??Tud-e valaki erdõszéli utakat? Mihamarabb Orosziba érjek!

#54 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 15. - 11:44

Szerintem valahol az erdõ mellett lehet........Sajnos azt a részt nem ismerem ennyire ,de talán a többiek.

#55 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 9:06

Mér, van ott erdõ?Ha valaki 26-án arra jár szólnék, hogy a sági lovasok megszálják fenyõfõt!26-án érünk oda! Szombaton lesz túta a bakonyban, pl bakonybél...Majd vasárnap vissza!Uff!

Edited by francialaci, 2005 augusztus 16. - 9:08.


#56 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 17. - 20:03

Hahóóóóóóóóó! Olyan nagyon virtuálisok vagytok! Van itt valaki?

#57 Guest_Bakony rabja_*

Guest_Bakony rabja_*
  • Guests

Közzétéve 2005 augusztus 19. - 11:17

A Bakony tényleg ennyire kihalt? Vagy a betyárok járják az utakat folyamatosan? És idejük sincs leülni a gép elé :)Fel kéne dobni a térséget vhogy. (nem csak a fórumon) Na, Natos? ;)

#58 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 23. - 17:08

Ok! Natosnál lesz buli? Megyek, s kitakarítim ,kifényesítem a grillsütõt! :dev:

#59 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 23. - 17:10

Laci! Október elejére összehozhatunk egyet, csak szervezze meg valaki!Állítólag szép, hosszú õsz lesz.

#60 RIDERMAN

RIDERMAN

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 24. - 16:24

Hurrá, végre rajtam kivül is irogat valaki ebbe a topicba. Remélem száraz õszünk lesz (végül is mibe reménykedjem?) és talán lovagolni is lehet.

#61 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 25. - 17:01

Holnap, azaz pénteken megyünk Fenyõfõre, ha érdekel valakit, 06703878265 a számom. Bár én csak bizonytalan módon megyek, mivel lehet hogy a pacim nem jön elyre! De azért megpróbálok elmenni!

#62 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:09

Itt csak a farncialaci jön-megy? A többiek mit csinálnak? Pályázatot hírdetek, kedves környékbeliek: ki tud nekem adni szép növényt, fát, bokrot? Ültetni valót, gyorsan növõt??? (Nem gyümölcsfát :) ) Persze, csak ha az illetõnek van ilyesmibõl feleslege. Oltatlan cseresznyecsemetét tudok adni cserébe meg juhart.

#63 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:20

Itt csak a farncialaci jön-megy? A többiek mit csinálnak? Pályázatot hírdetek, kedves környékbeliek: ki tud nekem adni szép növényt, fát, bokrot? Ültetni valót, gyorsan növõt??? (Nem gyümölcsfát :) ) Persze, csak ha az illetõnek van ilyesmibõl feleslege. Oltatlan cseresznyecsemetét tudok adni cserébe meg juhart.

Hozzászólás megtekintése

Kínálatom: Bambusz (télleg bambusz, olyan, amit a panda-macik esznek... :D bár ebbõl a tavaszi rügy-duvgányok erednek meg jól), trombitafolyandár, ecetfa, életfa (a leggyorsabban növõ, és tele vagyok kicsi, - õsszel ültethetõ fia-fákkal), göcsörtös-fûz (egy-két év alatt szép "fányi-fa" lesz belõle, gyökereztetett, õsszel ültethetõ töveim vannak, sokan vittek most ebbõl a vendégek közül), olasz-nád, és még sok-sok minden, csak gyere el érte!És igen, a juhar nagyon érdekelne! Vöröslevelû törpe-dísz juharom van, de imádom a juharfákat... Esetleg oltatlan cseresznye is, Lacibácsi-szomszédom majd beolytja...

#64 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:20

Te Nati! Ettõl a cserealaptól inkább menekülõre fogják... :rolleyes: Ajánlj fel valami kecsegtetõbbet! :dev:Na tessék! Ágimam beelõzött, és rögtön nem lett igazam... :kir:

Edited by Bokorugró, 2005 augusztus 26. - 9:22.


#65 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:22

Te Nati! Ettõl a cserealaptól inkább menekülõre fogják... :rolleyes: Ajánlj fel valami kecsegtetõbbet!  :dev:

Hozzászólás megtekintése

Paprikáskrumpli, palacsinta... Ilyesmire gondolsz?

#66 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:23

Ágimam, ne csigázz!!!!!!! Önzetlenül rohanok hozzád! Ezek ugye októberi ültetést kérnek? Szept 15-ig havas vagyok, utána egy hónap hálidéj! Ezt mind adsz? Tényleg???????,

#67 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:24

Paprikáskrumpli, palacsinta... Ilyesmire gondolsz?

Hmmm,... Nem is tudom, beszélhetünk róla!... :ang: :P

Edited by Bokorugró, 2005 augusztus 26. - 9:26.


#68 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:26

Olasz konyhában is verhetetlen vagyok!

#69 Bokorugró

Bokorugró

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.786 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:29

VÁÁÁÁÁ, szóval akkor a jövõ heti kertipartiját a Natos olaszosan tartja! :yeah: :dev: Belépõ: mindenféle gizgaz, ami nagyon gyorsan burjánzik.

#70 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 26. - 9:31

Jah... elvégre mediterrán jelenség vagyok, vagy mi :)

#71 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 10:31

Hát hazaértem a bakonyi kicsapongásból! Nem is tudjátok, milyen jó buliból maradtatok ki! A Gyõrságiak beírták magukat Fenyõfõ életébe!Uff!

#72 Guest_Bakony rabja_*

Guest_Bakony rabja_*
  • Guests

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 10:43

Natos, inkább a verhetetlen körtetortádat ajánld fel :dev: :kocc:

#73 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 5. - 8:12

Mikor is induljak a bakonyi buliba, kinél is lesz?? :dev: Vagy kihalt ez a vidék?

#74 Kikki

Kikki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 102 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 5. - 17:47

Még ne indulj el.Ha jól emlékszem, Natos szervezi a következõ túrát! ;)

Szia Ervin meg mindenki, aki benéz még ide. Mit szólnátok, ha most elkezdenénk szervezni egy jó kis túrát, mondjuk 2008 júliusára?))

Hozzászólás megtekintése



#75 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 5. - 20:52

Üdv mindenkinek! 2008-ban ráérek, ahogy már azt a korábbiakban jeleztem. Lesz túra?Kikki, különben mi járatban erre? Te is túráznál? Egyébként a hétvégén Héderváron lovas tali, van egy szabad Amatõr lovam :) !

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#76 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 14:37

Megpróbálok elmenni Hédervárra, remélem sikerül!, Ha már a bakonyban nem lesz semmi :dev:

#77 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 16:33

Rémes egy banda ez, tényleg.

#78 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 16:53

Na mehetünk!

#79 Kikki

Kikki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 102 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 21:08

Ha 2008-as csapatba beférek, akkor szívesen veletek tartok!!! :yeah: A BAKONYba bármikor, a szívembe zártam azt a tájat. 2003ban és 2004-ben 1-1 hetet lovagolhattam arra. Vittünk 2 lovat és 1 hétig csak az erdõt jártuk. Bakony 2004Amatõr szia! Ha Héderváron te is lóra ülsz, én valahogy oda megyek. (Ez nem lehet akadály.)

#80 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 21:34

Ervin, és van egy randink Mongóliában is. Vagy az nem te vagy???

Edited by Natos, 2005 szeptember 6. - 21:35.