Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovarda kerestetik


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
436 válasz a témához

#81 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 5. - 11:24

Szia Adrienn!A kurjancs hegyen a Vizi Zoliéknál lovazol? Milyen lovak vannak most ott? Én már nagyon régen jártam arra felé.

#82 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 5. - 15:02

Igen, a Zolinál lovagolok, ezek szerint ismered õt. Ha régen jártál arra, akkor ismerõs lovat valószínûleg már nem találnál, mert sokat megvásároltak tõle a lovasok, ill. különbözõ okok miatt kicserélõdött ill. kibõvült az állomány. Egyébként általában kedves, viszonylag jól kezelhetõ lovacsok vannak itt, most éppen három új ló is érkezett. Én sajnos csak hetente egyszer tudok lovagolni járni, ált. vasárnap de. Te mikor jártál erre utoljára? És hol lovazol? Nincs kedved átrándulni egyszer a Zoliékhoz?

#83 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 5. - 17:11

Hát Bizony elég rég jártam már arra. Tán' az idejére sem emlékszem már.Azért nosztalgiával gondolok vissza szegény lestrapált iskolalovaikra. azok bizony nem ugráltak ki a világból alattam.Nekem a Dés pac volt a kedvencem. Õ megvan még? Õt szívesen meglátogatnám, és mivan Betyár nyihogóval, õ még megvan?

#84 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 6. - 11:06

Hát, tényleg legalább egy éve nem jártál arra. Betyár - mindannyiunk kedvence - sajnos nincs már meg és már Dést sem mi kényeztetjük, ugyanis Zoli nemrég eladta valakinek. Állítólag jó kezekbe került, Szõd környékére. Kár, mert õ egy atombiztos terepló volt, bár velem egyszer azért megtette, hogy egy erdei ösvényen, ahelyett, hogy szépen a többiek után ügetett volna, helybõl fordult 180 fokot és elkezdett visszafelé vágtázni. Fogalmam nem volt, hogy miért, és azt sem tudom, hogy egy ekkora pac hogyan tudott ilyen kis helyen így megfordulni. Talán azért adták el õt, mert a kezdõk karámban nem nagyon bírtak vele, ha valaki nem volt elég erélyes, egyszerûen csak állt,nem csinált semmit. Posted Image Az szerintem nem baj, ha nyugodtak a lovak. Ide egyre több kezdõ jár, legalább nem megy el a kedvük.

#85 Oxigen

Oxigen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 6. - 15:42

Sziasztok!Érdeklõdéssel olvasgattam, én ugyanis most jutottam el arra a szintre, hogy naggggyon szeretnék megtanulni lovagolni. Mivel észak-pesti vagyok, valahol Fót környéke lenne nekem a legjobb, és Adrienn ilyesmirõl írt. Posted Image Esetleg, magánban, meg tudnád adni a telefonszámot? vagy õk egész kezdõkkel nem foglalkoznak? Help me!

#86 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 6. - 18:47

Szia Oxigén. Foglalkoznak egészen kezdõkkel is. Hívd õket bátran, a telefonszám: 06 20 942 04 24.Ha bármi konkrétan érdekel, küldj egy e-mailt, a címet az adatok között megtalálod. Posted Image Írj magadról valamit a Bemutatkozás topicban!

#87 Oxigen

Oxigen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 6. - 20:48

Nagyon szépen köszönöm szépen! Mit javasoltok, érdemes most a télen nekiállni a tanulásnak, vagy szerintetek várjak inkább tavaszig?Oxigen, a mindig kérdezõ (és még milyen sokáig így lesz Posted Image )

#88 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 7. - 12:25

Persze, hogy érdemes elkezdeni, minél elõbb, annál jobb! Posted Image Már nincs jég, Fóton homokos a talaj, tehát sár sincs. A hideg ellen pedig lehet védekezni. Veszel egy kobakot meg egy kesztyût, és hajrá! :D

#89 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 7. - 22:40

Sziasztok!Én Gyõrben lovazok, bár most éppen Mosonmagyaróváron vannak a lovaim. /A suli miatt/.A Fóti Attila lovasiskola a Gyermekvárosban van.De a lovardábol egybõl a prérire lehet jutni. Van pálya is és asszem a Stelcer Viktor az edzõ.Ha legközelebb Pestre készülök, írok nektek, és megbeszélünk valamit. ...én ezeket a Tatterosokat nem értem. Bárhol kivezettethetem a méneket, ha akarom, ezek miiért ilyen különlegesek!?... Simba

#90 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2002 február 11. - 20:57

Üdv mindenkinek!Akinek megfelel Csömör mint lovaglási helyszín (örs vezér térrõl busszal megközelíthetõ!) az bátran jelentkezzen vállalok magántanítványokat, a díjugratás terén is nyitott kapuk várnak... Az érdeklõdõknek rendelkezésre áll 06-20/987-9600ill. 18 után a250-1749Szíves üdvözlettel: feribácsi

#91 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 15. - 12:57

Hali!Lovardat keresek budapest kornyeken eleg egzotikus parameterekkel.A problema lenyege, hogy a szuleimet szeretnem lora ultetni. Mindketten tul vannak mar a 60-on, es vagy 40 eve nem ultek lora.Olyan hely kellene, ahol az oktato legalabb egy eros negyvenes, a lovak nem tul vidamak (nem lenne jo, ha leesnenek, legalabbis az elejen).Ezen kivul nem artana, ha vagy futoszar nelkul kezdhetnenek, vagy pedig az oktato meg tudna oket gyozni a futoszar hasznossagarol, ugy, hogy nem serti meg vele a buszkeseguket.Valami otlet?

#92 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 15. - 13:20

Szia Imre!A futószárról való meggyõzésre sok ötlet van, egyik, hogy elõírásszerûen köteletõ a kezdõknek, mert ha bajuk esik, a lovarda kellemetlen helyzetbe kerülhet. De az se rossz magyarázat, ha Te magad azt mondod, hogy egyszerûen félted Õket. Ha leesnek, azért az Õ korukban egy csont törés, veszélyes is lehet, tekintettel arra, hogy ebben a korban már nehezen forrnak össze a csontok.Lovaglási lehetõséget Én csak Dél Pesten tudok.Angi [ 15 Február 2002, 12:23: Az üzenetet átszerkesztette: Angi ]

#93 Jancsi

Jancsi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 26. - 20:48

Sziasztok.Szeretnék én is ajánlani egy lovardát nektek.Bp-40km-re van Pilisen. Rendszeressen van ugró edzés, szerda, péntek , vasárnap. Az edzõ Papp Tíbor, aki régebbi lovas talán mond neki valamit a név. Az edzés díja 1000 ft/alkalom. Nagyon pezsgõ lovas élet folyik ebben a lovardában , egy edzésen 12-15 lovas vesz részt.A döntõ többségük tavaly tette le a rajtengedély vizsgát. Sajnos fedeles még nincs, de igéret van hogy õszre elkészül. A bértartás díja 28 000 ft.Boxos istálók vannak karámozási lehetõséggel. A terep lovagláshoz is jók a lehetõségek. Akit érdekel a dolog annak megadom a tulaj telefon számot.Sziasztok

#94 Gyugyu

Gyugyu

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 27. - 22:50

Sziasztok!(Mint új ember itt) kellemes meglepetésként ért az itteni -a szokásos netes helyektõl eltérõ -kultúrhangnem.Még nem tudom fogok-e itt randalírozni, ezért a "szokásos" bemutatkozástól eltekintenék.Átnéztem a "Hol lovagoljunk" témát is, de valahogy kimaradtak a Budapesttõl délnyugati irányba esõ helyek.Ilyenekre gondolok: Törökbálint, Páty, Biatorbágy, Budakeszi, Diósd, Érd, Százhalombatta.Ha tudnátok ajánlani (lóbarát, lovasbarát, de legfõképpen kezdõbarát) helyeket is..Ellenjavallat is legalább olyan hasznos lenne.Elõre is kösz, talán másnak is jól jöhet.

#95 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 27. - 23:32

Szia!Törökbálinton 2 hivatalos lovarda is van, meg egy jó pár magánháznál van ló, Budakeszin is, Érden is, a többit nem tudom.Üdv: Zsu

#96 TCat

TCat

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 28. - 9:37

Szia Gyugyu!Csatlakozom az elõttem szólóhoz Posted Image )))Én is Törökbálinton lovagolok egy magántanyán, de amit Zsuzska ajánl az biztos teccene, nézd meg. Fontos, hogy barátságos legyen a hely, én pl a bérlovardáktól hidegrázást kapok. Posted Image ))Régebben nekem is nagy probléma volt, hogy hova járjak a környéken (Gazdagrét és Budaörs között lakom), és nem voltam megelégedve a lovardák mennyiségével (minõségével). Szerintem máshol sokkal több lovarda van, nálunk csak a HIPERSZUPER ÓRIÁS BEVÁSÁRLÓKÖZPONTOK épülnek.Ami biztos, hogy nem mennék a város közepén lévõbe (ez célozgatás lenne ????). Régebben mindig az Alföldre jártam, de úgy, hogy pl. nyári iskolai szünetbe, vagy 3-4 hétre és reggeltõl estig dolgoztam egy kis lovaglásért. Ma már, a munka mellett ezt sajna nem tehetem meg, ezért kellett egy közelit keresni. Szerencsémre egy ismerõsnek vannak lovai, így már nincs paci problémám.

#97 Gyugyu

Gyugyu

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 28. - 18:07

Sziasztok!Jól hangzik a dolog, bár nem teljesen világos a különbség a magántanya meg a lovarda között. Nekem nincs pacim és erõsen okításra szorulok. Ezeken a helyeken is megoldott a dolog? (Egyébként Budaörsön lakom, de budaörsi lovardát, ló-helyet még nem tudtam lenyomozni. Farkashegyen láttam egy elég puccos helyet kirándulás közben, az szerintem már Budakeszi és közúton elég nagy kerülõnek tûnik)

#98 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 2. - 2:15

Sziasztok! Én is a segítségeteket szeretném kérni....Nem tudtok a 18. kerület környékén vmi olyan helyet,ahol normális pacik vannak, normális emberek,és terepre is ki lehet menni?sok helyet megnéztem már de 1ik sem az igazi...

#99 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 2. - 15:18

XVI.ker már messze van?

#100 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 3. - 19:28

hát nincs túl közel de a jó helyek úgyis messze vannak Posted Image ) miért van vmi ötleted? jó lenne Posted Image

#101 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 3. - 20:15

Hello Jancsi!Kicsit off, de érdekel, hogy akirõl írtál az az a Papp Tibor, aki annak idején a Honvédban a Handel nevû mént lovagolta?Akkoriban még majdnem gyerekként nagyon imádtam azt a lovat és Papp Tibi egyszer megengedte, hogy lepucoljam Handelt, amivel egy nagyon jó délutánt szerzett nekem! Egy gyereknek kevés is elég a boldogsághoz!!! :D Üdv, Lombardo

#102 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 3. - 23:32

Jancsi a lovardának amirõl beszélsz véletlenül nem a Csilló Béla a tulajdonosa? ha igen akkor én voltam ott lovastáborba 3x is még anno,és nagyon nagyon tetszett Posted Image )Tényleg tök jó hely,csak nekem autó nélkül picit messze van. :(

#103 Jancsi

Jancsi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 10. - 19:06

SziasztokIgen Lombardó, ez az a Papp Tibor aki régen a Handelon versenyzett.Tibor ma már nem versenyzik mert túlsúlyos lett. Idõközben állami fedezõmén lett a Handelbõl. Sajnos poralergiája lett és így jelenleg is nála van, hogy gondos ápolást kapjon. Még kissebb versenyeken ma is elindul vele a felesége. B2, B3-ban verhetetlen.

#104 Oxigen

Oxigen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 11. - 9:24

Sziasztok!Egy barátnõm keres Nagykanizsa környékén olyan lovardát, ahol jól megtanítják lovagolni. (A múlt héten elvittem, és megfertõztem ;) , csak neki ott kellene valami)Köszönöm:Oxigen, a lovaglóvíus legújabb terjesztõje :D

#105 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 11. - 16:45

idézet:
Eredeti szerzõ: Jancsi:Sziasztok.Szeretnék én is ajánlani egy lovardát nektek.Bp-40km-re van Pilisen. Rendszeressen van ugró edzés, szerda, péntek , vasárnap. Az edzõ Papp Tíbor, aki régebbi lovas talán mond neki valamit a név. Az edzés díja 1000 ft/alkalom. Nagyon pezsgõ lovas élet folyik ebben a lovardában , egy edzésen 12-15 lovas vesz részt.A döntõ többségük tavaly tette le a rajtengedély vizsgát. Sajnos fedeles még nincs, de igéret van hogy õszre elkészül. A bértartás díja 28 000 ft.Boxos istálók vannak karámozási lehetõséggel. A terep lovagláshoz is jók a lehetõségek. Akit érdekel a dolog annak megadom a tulaj telefon számot.Sziasztok[/QUOTE]Pont most voltam ott, a hetvegen. Lehet, hogy sajat loval/ugratni jo, de ha csak beesik az ember, hogy adjanak ala egy lovat + oktatast, ugy jelenleg nem eppen a legjobb. (Elvittek a regi lovaszt katonanak, es meg nem oldottak meg igazan a helyettesiteset. :( )

#106 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 12. - 20:44

Stokley!Legalább támpontot adj, hogy merre laksz, merre dolgozol (sulizol) és mi nincs messze...

#107 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 12. - 21:34

18. ker-ben lakom,(LÕrinc) suliba is idejárok...Erzsébet,Gyál,Imre ezek vannak közel..az ha 1 órát kell utaznom elég sok,mert 1 óra oda,1 vissza,ugye lovagolni is szeretnék.. Posted Image )Az meg hogy 1 héten 1x kimenjek,elég kevés,nem akarok én mindennap lovagolni,csak lovazni Posted Image )Ez van :(

#108 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 12. - 21:46

Stokley!Gyál Galoppmajor. Itt lehet lovazni. M5 autopályán megközelítve a Gyáli kijáron kimész, és nem Gyál, hanem alsónémedi felé fordulsz. Mindjárt ott lesz a sarkon. Nádtetõs épületekrõl megismered.De, Erzsébeten is van lovazási lehetõség, de itt nincs terep. Ez a hely a Délpesti korháznál van, a Mártírok útja legvégén. Határ útról a 123 as busz visz arra. Mielött lefordul a Mártírokról, le kell szállni a buszról, és tovább gyalogolni fel a Mártírokon. A busz sofõrtõl kérj segítséget, azt hiszem talán iskola a megálló neve. [ 12 Március 2002, 20:53: Az üzenetet átszerkesztette: Angi ]

#109 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 12. - 23:39

ImRe!nekem mond vmit Papp Tibor neve, szal yo szakember, ha ugratásról van szó, másban nem tom. edzõnek sem tom, mien.de veled kapcs fõleg a hely érdekelne. mien? a lovanak tiszta, biztonságos, egészséges helyet biztosítanak, elegendõ karámmal, yo minõségû talajjal? a nyerges zárható? a lovászok nem barbárok? a tulaj épeszû? hány ló lehet ott?

#110 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 12. - 23:43

Gyugyu!Százhalombattán spec beugrik egy lovarda, Tárnokon egy másik (Simonpuszta). Ha kell valami, elmagyarázom. ha érdekel. én versenyen voltam ott, mindkét helyen. a battai a Mokány LK, a simonpusztai nevét passzolom. ja, battán van a Tóth Tanya is, most hoztam brossúrát az utazásról.na, ha kõ vmi, keress. [ 12 Március 2002, 22:44: Az üzenetet átszerkesztette: Unicorn ]

#111 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 13. - 0:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Unicorn:ImRe!nekem mond vmit Papp Tibor neve, szal yo szakember, ha ugratásról van szó, másban nem tom. edzõnek sem tom, mien.de veled kapcs fõleg a hely érdekelne. mien? a lovanak tiszta, biztonságos, egészséges helyet biztosítanak, elegendõ karámmal, yo minõségû talajjal? a nyerges zárható? a lovászok nem barbárok? a tulaj épeszû? hány ló lehet ott?[/QUOTE]Lehet, hogy a Papp Tibor az jó szakember, de aki csak úgy beesik, azzal nem õ foglalkozik. Mondjuk, ha lovat tartatsz ott, akkor valószinûleg õt kapod meg redface.gif (Ha már az ugróedzõknél tartunk, Molnár Tamás neve mond valamit?)A lovak szemszögébõl úgy nézem, hogy teltház van náluk. A boxok tele vannak, a lóállások meg túltelítve. Az egyik ló õsz óta úgy kiszõrösödött, mint aki az egész telet a szabad ég alatt töltötte. Persze lehet, hogy nem így van. Idén csak egyszer voltam lent, és asszem õszig nem is megyek, amikor a régi lovászuk leszerel.A talaj, már amennyire én (nem) értek hozzá jónak tûnik. :rolleyes: A tisztaságban nincs hiba. A nyerges zárható. Zárható karám az is van, sõt, az egész hely az tk. egy félsziget, szóval, ha a ló kiverekedná magát a karámból, akkor se megy messze.A tulajokról nem tudok túl sokat. Az asszony az nagyon jó üzletasszonynak tûnik. Az ember az meg egy kicsit furcsának, de nem tudom, hogy miért.Hogy most milyen lovász lesz ott, azt se tudom. A régi lovász az IMHO nagyon jó volt, csak most elvitték katonának.

#112 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 13. - 11:20

Uni! A Mokány LK és a Tóth Tanya ugyanaz! Posted Image ImRe! Molnár Tamás irányításával kezdtem lovagolni 19 és fél éve... :D

#113 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 13. - 19:23

Stokley, Imrén tudok egy helyet, réges-régen lovaztam ott egyszer, akkoriban tetszett (azóta nem tudom, milyen ott a helyzet, mert most máshol lovazok). A pontos címet nem tudom, de egy homályos útbaigazítással szolgálhatok, amit egy ismerõstõl kaptam, aki arrafelé lakik.A 82-es busszal Imre irányában az utolsó elõtti megállóig kell menni. Onnan balra kell elindulni az erdõ mentén. Addig kell menni, míg vége nem lesz az útnak, és ott jobbra fodulva szintén az erdõ mentén kell menni addig, míg meg nem látod balra a lovakat.

#114 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 14. - 0:19

köszönöm az öteleteket,lehet hogy most 7végén a nyakamba veszem a környéket és megnézem õket...a Mártírok útjánál már voltam párxor,de 8 éve kezdtem el lovazniés a kisebb-nagyobb kihagyásokkal a 8 év jelentõs részét karámban töltöttem,és az igazság az,hogy nagyon vágyom már 1kis erdõre-mezõre Posted Image annyira irigylem a terepes beszámolóitokat hogy borzalom Posted Image Szóval télleg köszi a tippeket,és ha bárki tud még valamit,mondja!!

#115 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 14. - 0:30

idézet:
Eredeti szerzõ: Filly:ImRe! Molnár Tamás irányításával kezdtem lovagolni 19 és fél éve... :D [/QUOTE]Nekem is akkor kellet volna :rolleyes: Mind1. Jobb késõbb, mint soha :D Csak hogy ne legyek teljesen off ... Ha a Bécsi útról a temetõ elõtt lekanyarodik jobbra az ember, a vasút után van egy lovarda. Ott tanít.

#116 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2002 március 14. - 0:34

Stokley, az imrei helyen terepre is lehet menni. Szívem szerint Neked is Budaörsöt ajánlanám, mint mindenkinek. Én is itt lakom a XVIII. kerületben, mégis oda járok lovagolni. Messze van, de megéri. Az imrei hely tetszett, amikor ott lovaztam, de csak egyszer voltam, az is régen volt. Azért járok inkább Budaörsre, mert ott kis sodrott pacik vannak, õket jobban kedvelem, mint a nagy sportlovakat. [ 13 Március 2002, 23:41: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#117 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 18. - 19:53

Szia!Kíváncsi lennék mennyibe kerül a Tatiba a Bértartás? :confused:

#118 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 18. - 21:26

50-56 e körül.

#119 Kapomány

Kapomány

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 18. - 21:32

Na ne!!!!!!!!! Posted Image Ennyiért már legyen szalma alatta!

#120 Posata

Posata

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 61 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 26. - 19:28

Sziasztok!Kéréssel fórdulnék hozzátok. Aki ismeri Klarit és tudja a telcsi számát kérem írja meg nekem levélben, mert szeretnék beszélni vele, de idáig nem tudtam elérni.Köszi: Posted Image Posata