Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ma jó napom van, mert...


  • Please log in to reply
6933 válasz a témához

#1 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 17. - 17:33

Topicom célja hogy ne csak beszóljunk, hanem "antibeszóljunk" is, fejjezzük ki mindennapi apró örömeinket, akár az utcán, bkv-n, itt-ott történõ eseményekkel kapcsolatban, amik megcirógatják a szívünket, akár egy jó programszervezés kapcsán, akár egy kiló nagyon finom eper kapcsán. :)Én ott kezdem hogy minden elismerésem a Nokiáé mert 2,5 éves telefonom, ami nem kimondottan csepp-, por-, és ütésálló, úgy bírja a gyûrõdést ahogy konkurensei 1 hónapig se. Történt ugyanis hogy a lovam bokszában kiejtettem a telefont és órákkal késõbb amikor visszamentem érte, vígan csörgött a szalmában, egyetlenegy karcolással a hátlapján, míg az LCD kijelzõ valahogyan összetört benne, de mint említettem, gyakorlatilag az elõlap sértetlenül megúszta, pedig a 600 kiló mégiscsak 600 kiló...És különbenis. Jó napom van, mert van a lovam gyönyörû és vidám és imádom. :)

#2 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 17. - 18:20

jjjííííhhhhhááááááááá! Ma 6 órát voltam nyeregbenn! Csodálatos volt a bakonyi túra! Boldog vagyok(& fáradt)!!!!

#3 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 17. - 21:33

Ma jó napom van,mert Diótörõn voltam!!! De sajnos az utolsón... :hupp: 11éve hozták létre a Diótörõ balett egyesületet és akik akkor kezdték azóta felnõttek és ma elbúcsúztak.Gyönyörû volt,hihetetlen!Harmadik alkalommal volt szerencsém végignézni az önálló estjüket (két nagyon kedves barátnõm,osztálytársam is a búcsúzók között volt-õk tesók,ikrek) és volt olyan szám amit már soha senki nem ad elõ,Velük kezdõdött és õk viszik el.Ilyen többek között a Sirató is amivel országos elsõk lettek.Bár csak a gimiben lettek osztálytársaim a tesók,de Diám 3évig padtársam volt,elviselt és nagyon megszerettem.Jól szét is pityeregtem a fejem az olyan számoknál,fõleg a végén a búcsúzón és a finálén,akkor már szerencsétlen táncosok és a vezetõ is sírt. Õk azért,mert 11évnek vége,a balett nak és a csapatnak ilyen formában vége, én meg azért,mert szétválnak útjaink legjobb barátnõmmel...De mégis szép nap volt,még ha édes-szomorú is,ki nem hagytam volna!!!

#4 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 18. - 10:37

Jó napom van, mert süt a Nap és meleg van és nyár és szünet és... az élet apró örömei!Tegnap jó napom volt, mert sütött a Nap és láttam a Balatont lóhátról. Ja és mert lovagoltam, és erdõben voltam és hasig érõ pocsolyákban vágtattunk. Na?! Jó lesz? :)

#5 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 18. - 14:44

jjjííííhhhhhááááááááá! Ma 6 órát voltam nyeregbenn! Csodálatos volt a bakonyi túra! Boldog vagyok(& fáradt)!!!!

Hozzászólás megtekintése

Én csak Nádaladányig mentem el. De nagyon jó volt. Legközelebb szóljál, hogy mikor mész Bakonyba...

#6 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 18. - 19:36

Végre idén elõször sikerült lesülnöm, ráadásúl gondtalan szórakozás közepette, és még az sem érdekel emiatt, hogy holnap vizsgázom. :yeah:

#7 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 18. - 21:15

Jó napom volt nekem is a mai. Bár beteg vagyok, de lefürdettük a lovakat, és nagyon aranyosan álltak a zuhany alá :) . Barátokkal is találkoztam, jó volt látni õket. Sõt! 40 évvel ezelõtti legjobb barátnõmmel sikerült újra megtalálnunk egymást!Ennyire jó napom volt ma. :)

#8 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 19. - 11:34

Hopp a tegnapról lemaradtam, de jobb késõn mint soha. Jó napom volt, mert a Debrecen és környékei fórumosok bográcsos összejövetelt tartottak, és nagyon jól éreztem magam. Pacikat is simogattam. És késõ délután-este találkoztunk az egyik barátommal, akivel nagyon jót bezsélgettünk, majd késõbb este msnen is. tehát így 5 órát. :) És jó napom volt.

#9 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 19. - 18:29

Ma szuper napom van, mert reggel 3asra szóbeliuv-ztam jogból, aztán lovagoltam egy jót, aztán kaptam egy remek lehetõséget, aztán a családdal is történt egy nagyon váratlan pozitív dolog!!!Még sok-sok ilyen napot szeretnék!!!!! :)

#10 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 19. - 20:43

A mai napomat örömtelivé tette a néhány perce érkezett telefonhívás.Hetek óta azon töröm a fejem, hogyan-miként lesz az idén jó szénánk.Az elõzõ hetekben olvastam néhányótok hogy járt a szénával, lucernával... Már rémálmaim voltak ezzel kapcsolatban. :huh: Kedden - Pápáról hazafele jövet - elmentem megnézni a kaszálót, - ahonnét már két éve kapjuk az egész évi szénát, és ahol már csaknem méter magasan állt a kövér fû. Pár nappal azelõttig szinte minden nap szakadt. Azóta is minden napra esõt mondott...és persze, nem esett. Csütörtökön már jó kis kánikula volt. Felhívtam a földtulajdonost, aki viccesen mondta; mondjam meg én, mikor kaszáljon. Ma éppen megállapítottam, ha lett volna merszem azt mondani: - csütörtökön! - holnap már bálázhatna...:(És most csörgött a telefon: - "Imádkozz, hogy éjszaka ne essen! Ha jól imádkozol, holnap délután viszem a szénát!"Csütörtök reggel lekaszált. :)[Ez után pár perccel hívott a párom: 13 lerakóssal, de hazafele áll a szekér rúdja (3 hét után végre hazaér :yeah: !)]

Edited by Ágimam, 2006 június 19. - 20:51.


#11 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 20. - 19:28

Megtaláltam Ervin bácsit a wiwen! :yeah:Töritanárom volt középiskolában, most 28 éves, és minden órán én feleltem, akárhol nyílt is ki a napló. Azért szerettem õt. :ang: Meg õ is engem... :rolleyes:

#12 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 20. - 19:53

Ma már nagyon jó napom van, mert a zúzódott bokám kicsit jobban van, és már egyedül is ki tudok menni wc-re :gm: :D

#13 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 20. - 20:12

És vissza is jelölt! :yeah:Rusty jobbulást! :(

#14 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 20. - 20:28

Egész jó napom volt szombaton, tegnap és ma!Szombaton osztálytársam Hiphop-os évzárójára mentünk el, ami nagyon jól sikerült! Ez után, este elmentünk egy buliba, ami még annál is jobban sikerült.Tegnap este Anima koncertre mentünk pár barátommal. A koncert után táncikáltunk kicsit, és utána beugrottunk a medencébe. :D Csurom vizesen jöttem haza.Ma pedig kialudtam magam, napoztam, leszüreteltem a cseresznyét (és féltem, hogy leesek a létráról), majd olyan fél 8 körül elmentünk barátnõmmel a Szamócába fagyizni, és felidéztük pár régi vicces emléket.

Edited by Keselyüstök, 2006 június 20. - 20:29.


#15 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 22. - 17:23

Émmeg megkaptam az érettségi-bizonyítványomat. Végre szünet! :yeah:

#16 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 23. - 21:31

Ma jó napom van mert:Talán van esélye egy lónak hogy megmeneküljön a vágóhídtól!!Ez az esély rajtatok múlik!!!!!Ma délután kimentünk lovagolni két barátnõmmel, csak sétálni szõrén.Már nem is tudom hogyan de Katie szóba hozta hogy egész nap rossz kedve volt mert tudja hogy a paci akinek megígérte hogy nem kerül vágóba holnap reggel felkerül a kamionra.....Formás Levente a szelíd óriás története számunkra ott kezdõdött hogy egy hónapja körül egy kupec levetette a kamionról mert látott benne fantáziát, barátnõm Katie próbált rá vevõt szerezni ám nem vették meg végül és holnap újra felszállt volna a halálautóra, mert nem tudott rajta keresni a kupec így vágóáron mihamarabb akar tõle szabadulni.Mikor visszaértünk párhuzamosan hívtam én Agrobet, õ a kupecet, a pacinak egy hét haladékot sikerült a következõ "szállítmányig" kicsikarni.... Egy hét múlva ha törik ha szakad el akarjuk hozni onnan. Ehhez kérjük a TI segítségeteket.A ló ára nem titok 180 ezer ft. Ezt a pénzt szeretnénk összegyûjteni, és megmenteni a lovat. Természetesen a lóra ezután mi keresünk vevõt (és utolsó fillérig visszafizetjük a pénzt), ám olyan embert keresünk számára, aki élete végéig szeretetben tartja, és tiszteli az õ életét, hatalmas szívét.Mert az van neki. Elsõ dolgunk volt kocsiba pattanni és irány Baté, a kupec.A pacc szûk karámban várta a sorsát, mit sem sejtve mi miért érkeztünk és vele mi történne holnap.Szelíden fogadta nyagattásunk de errõl a képek is beszélnek...A lónak a csüdjei meredekek és nemrég megtámadta egy másik ló errõl jónéhány seb árulkodik Leventén.5 éves, nyereghelyen sütött kisbéri. Jóindulatú, türelmes és szeretne élni.Ki tudja mióta nem ültek rajta de mi felmerészkedtünk rá szõrén látva kedvességét és nem csalódtunk benne. Látszik hogy nem díjlovagoltak vele, de lehetett hajlítani, a kívánt jármódban azt csinálta amit kértünk tõle.A csüdjei meredeksége miatt kicsit merevebben lép, de egyébként semmit nem vettünk rajta észre, azt pedig tudom hogy állatorvos nemrég nézte, a vevõ kérésére, az õ véleményét is meg tudom kérdezni.Tehát segítségeteket kérem hogy közösen megmentsük ezt a szép óriást, hogy esélye legyen életben maradni és gondoskodó gazdára találni.Formás Levente 2001-es nyhs. kisbériAnya: Legyezõ xx angol telivérApa: Formás I-5-1 Szine: PejHerélt180 ezer forint az ára, cserébe egy életen keresztül hû társad lehet!KÉPEK:Mentsük meg!!!

#17 Guest_Walkyria_*

Guest_Walkyria_*
  • Guests

Közzétéve 2006 június 28. - 12:05

Ma jó napom van, mert a nyitott ablakon át napfény helyett csodás fuvolazene árad a szobába és fantasztikus harmóniát alkot a madárdallal... Tegnap pedig táncot jártam a szemerkélõ esõben.

#18 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 30. - 17:02

Ma jó napom van mert: Levente ügyében rengetegen összefogtak és nemsokára el lesz hozva, már csak gazdi kell neki!!!

#19 Monty

Monty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.470 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 30. - 17:21

Ma jó napom volt, mert a boltban egy kb 18-20 éves fiú kinyitotta nekem a rendes üvegajtót, de még azt a kis derékig érõ behajtani tilosos mûanyad ajtócskát is. Egymásra mosolyogtunk. Hátha szereztem valakinke néhány vidám percet. :) Vagy nem... :dev:

#20 Szendepende

Szendepende

    Csikó

  • Fórumtag
  • 434 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 1. - 22:10

Tök jó napom volt,mert voltunk az Isu tanyán,Anikó buliján és apám oktatot egy kicsit nyeregbe :)Aztán mikor este jöttünk haza pont a ház elõtt volt egy hely! :yeah:

#21 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 3. - 16:06

ma kinéztem egy nagyon szép gyûrût és hnap megkapom , ráadásul lesz munkám, lesz pénzem fényképezõt venni :yeah:

Edited by Pottock, 2006 július 3. - 18:39.


#22 loveHELENApaci

loveHELENApaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.162 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 4. - 13:56

Ma rettenetesen jó napom van MERT KISÜTÖTT A NAP ÉS JÓ IDÕ VAN!! :kir: :yeah: :kir: :D :P :kir:

#23 Szendepende

Szendepende

    Csikó

  • Fórumtag
  • 434 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 4. - 17:59

Ma jó napom van mert unoka tesóm bemelírozza a hajam! :yeah:Szöszi leszek!!(csak egy kicsit)

#24 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 4. - 18:28

Azt ugyan nem jelentem ki, hogy jó napom van, de ezt azért ideírom:Ma bementem a K&H Bankba, és egy naaagy plakáton azt láttam: "Repülõrajt!" :yeah:

#25 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 4. - 20:56

Ma jó napom van mert unoka tesóm bemelírozza a hajam! :yeah:Szöszi leszek!!(csak egy kicsit)

Hozzászólás megtekintése

Én már tegnap óta az vagyok ennek alapján :gm: Csak nekem fodrász csinálta :D És ha már úgyis itt vagyok:Jó napom volt, mert moziban voltam a már lassan egy hónapja nem látott barátnõmmel :)

#26 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 5. - 14:20

Ma jó napom van, mert a Nyugatin két helyes srác megkérdezte, nincs-e kedvem modellkedni. :) Én meg szépen mosolyogva kijelentettem, hogy eszem ágában sincs :gm: :D

#27 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 5. - 14:47

Ma jó napom van, mert a Nyugatin két helyes srác megkérdezte, nincs-e kedvem modellkedni. :) Én meg szépen mosolyogva kijelentettem, hogy eszem ágában sincs :gm: :D

Hozzászólás megtekintése

El tudom képzelni, ahogy mondtad nekik, király lehetett! :yeah:

#28 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 5. - 19:55

Teljesen tönkrementek azok a bálák ugye? Kár, hogy a multkor otthagytuk. Vasárnap jövök én is, esõt ne rendelj!

#29 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 5. - 21:01

Ma jó napom volt, mert kiderült, hogy a szomszédom háza mellett a fia építkezik, õsszel költöznek, lovastól!! :) A srác felesége ugyanis nagyon szereti a lovakat, a lovaglást, van egy kisbéri kancájuk, s õ is vágyik egy társra, akivel terepre mehet. :) Együtt fogunk lovagolni! :) :)

#30 loveHELENApaci

loveHELENApaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.162 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 5. - 22:06

Ma jó napom van mert unoka tesóm bemelírozza a hajam! :yeah:Szöszi leszek!!(csak egy kicsit)

Hozzászólás megtekintése

Én már tegnap óta az vagyok ennek alapján :gm: Csak nekem fodrász csinálta :D

Hozzászólás megtekintése

Én meg lassan 2 hónapja :D Nekem is fodrász csinálta (anyum :yeah: ) :pJaés el is felejtettem: Ma megint a jó idõ miatt volt jó napom a királyságos lovazásró nem is beszélve :kir: :kir:

Edited by loveHELENApaci, 2006 július 5. - 22:07.


#31 Neduddki

Neduddki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 5. - 22:23

Ma jó napom van, mert sikerült meglepnünk egy kedves ismerõsünket, szülinapja alkalmából. Örült neki, a hangulat meg szokásosan iszonyú jó volt!

#32 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 6. - 17:02

jó napom van mert:1, kiadtam egy lakást, úgy, h elvileg csak 7fõn kezdek a melóhelyen.2, kiderült, h lesz egy testvérkém.3, megtalált egy osztálytársam az iwiwen, akit régóta keresek, de õ csak 1hete van fent :) :) :)

#33 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 7. - 12:19

... mert 43 perc múlva kezdõdik a szabim! 2 hét! :yeah:

#34 Repülõrajt

Repülõrajt

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.523 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 16:22

... mert ma voltam a Tiszánál. Nekem olyan volt, mint a tenger, mit tenger, mint a Hold! :D (Nem voltam ám még ott!)

#35 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 18:25

...mert ma egy nagyon jó hangulatú versenyen vehettem részt, nagyon jól ment a lovam, és.... áffííííl gúúúúúúd tárárárárárárá :D

#36 Dia01

Dia01

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.319 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 20:32

Tegnap volt jó napom.De nem baj. : :D Tegnap jó napom volt,mert végre hazaengedtek a kórházból.Hihetetlen,hogy azt csinálhattam egész nap,amit akartam,sõt, ki is mehettem!!! tényleg hihetetlen. :D

#37 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 20:37

..., mert az agrobe álltal szervezett háziversenyen második lettem :D :D :D

#38 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 22:59

Gratulálok, Topy Baba! :) Ma nekem is jó napom van, mert Rc és Fec veszekedés nélkül tudtak ugyanabba a topikba, ráadásul egymás alá írni. :)

Gondoljátok már el, a család sohasem tudja, éppen kivel jött össze majka.Rettenetes lehet.

Hozzászólás megtekintése

És nem tudják a legnagyobb úságot sem! :yeah:

Hozzászólás megtekintése

Hja, az ilyen szórólapot már rögtön a kuka mellé "kézbesítik" jobb helyeken.Igy jó ez. Nem olvassák többen mint ahányan írják. Na persze, ha új a postás,  elõfordul hogy a reggeli kávé mellõl kell kidobni..

Hozzászólás megtekintése



#39 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 9. - 0:10

Telljen így ez a napod, de ha pl. nem a pasztelles szemüvegeddel olvasod, találsz csikorogtató homokot bõven.Úgyhogy ez a rész kacsa: "Rc és Fec veszekedés nélkül tudtak ugyanabba a topikba, ráadásul egymás alá írni. " puffff le is lõttem, nem szárnyal tovább :D

#40 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 9. - 0:15

Hát, akkor tényleg jó napod volt. Nekem márcsak azért is, mert holnapra teljesen kész lesz a faházunk és több idõm lesz lovagolni, meg netezni.