Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovas filmek


  • Please log in to reply
949 válasz a témához

#881 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 31. - 18:55

Engem is érdekelne... a holnapi részrõl már megint lemaradok. :(

#882 Kukucska

Kukucska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 19. - 14:26

Ma az RTL Klub-on 16:30-tól Az Álmodozó (így van helyesen, ugye? és nem Álmodó? )

#883 QuarterSister

QuarterSister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.449 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 19. - 15:24

Ma az RTL Klub-on 16:30-tól Az Álmodozó (így van helyesen, ugye? és nem Álmodó? )


Ha a Dreamer cimu filmrol van szo , melyben Sonador a lo neve, akkor Amodo :ang:

#884 betyár

betyár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 19. - 19:37

Mind egy jó kis film :yeah:

#885 nandesz

nandesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2010 november 14. - 22:53

Sziasztok! Már jó rég voltam fent, de most egy kis frissítés! A lovas versenyek 99%a magyar kommentár (eurosport) Jó böngészést! Ha valakinek tetszik valamelyik írjon privátba. 1. A lipicai mének csodája (xvid, dvd) 2. A nagy vágta – Phar Lap (xvid) 3. Szabad, mint a szél (xvid) 4. Futótûz I. évad (xvid) 5. Futótûz II. évad (xvid) 6. Futótûz III. évad (xvid) 7. Futótûz IV. évad (xvid) (1-9 rész) 8. A csikó (xvid) 9. A könnyûlovasság támadása (xvid) 10. A lány és a grand (xvid) 11. Az ezüst Brumby (xvid) 12. Danielle Steel – Palomino (tvrip-xvid) 13. Fekete szépség (xvid, dvd) 14. Fekete szépség mese (xvid) 15. Lovas etûdök I. (xvid, dvd) 16. Lovas etûdök III. (dvd) 17. Lovaskatonák (xvid) 18. Monocerus – Az unikornis relytéje (dvd, xvid) 19. Reszkessetek pónirablók (tvrip-xvid) 20. Vakvágta a jövõbe (xvid) 21. A fekete paripa – Az elsõ kaland (xvid, dvd) 22. Az álmodó (dvd) 23. Flicka (xvid) 24. Gyerek a nyeregben (xvid) 25. National Geography – Lovak (xvid) 26. Pata csata (xvid) 27. Pata tanya (xvid) 28. Dutyimadár szabadlábon (xvid) 29. Holdtánc és Pepita (xvid) 30. Szilaj (xvid, dvd) 31. Hidalgo – A tûz óceánja (xvid, dvd) 32. Lóbolondok (xvid) 33. Monty Roberts – Join Up! (xvid, dvd) 34. Western tréning (dvd) 35. Pat Parelli I. rész (dvd) 36. Pat Parelli II. rész (dvd) 37. Pat Parelli III. rész (dvd) 38. Pat Parelli IV. rész (dvd) 39. Pat Parelli V. rész (dvd) 40. Pat Parelli VI. rész (dvd) 41. A suttogó (xvid, dvd) 42. Az utolsó egyszarvú mese (xvid) 43. Én kicsi pónim – The Movie (dvd) 44. Én pici pónim – Az elveszett szivárvány (xvid) 45. Én pici pónim – Menta karácsony 46. A jófiúk egyedül hálnak (dvd) 47. Ico, a bátor lovacska 48. Nemzeti vágta 2009 49. Szóbeszéd (divix) 50. A Derby (dvd) 51. Kemény lecke (divix, dvd) 52. Mi micsoda – Lovak 53. Az ördöglovas 54. Csutak és a szürke ló 55. Talpuk alatt fütyül a szél 56. Jean-Francois Pignon – Et ses chavaux En Liberte 57. Díjugrató Világkupa Lipcse 2010.01.21-24 58. A vér nem válik vizzé 59. A derbi 60. Horseland – Lovasklub 1-6 évad 61. A saját lovad (dvd) 62. Bevezetés a lovaglásba (dvd) 63. Vágta (Seabiscuit) (dvd, divix) 64. Õrült vágta 65. Díjugrató Világkupa Göteborg 2010.03. 66. Equus (divix) magyar feliratos 67. Díjugratás mûvészete (dvd) 68. Fehér ló fia (divix) 69. Felhõ a Sziklás-hegység vadlova (divix) 70. Szegény embert az amish húzza (dvd) lovas jellegû 71. Vad lovak (dvd) 72. A fekete táltos (dvd) feliratos 73. A fekete táltos visszatér (dvd) feliratos 74. Overdose a csodaló 75. Pat Parelli – Partnerség (dvd) 76. Pat Parelli – Harmónia (dvd) 77. Jilly Cooper – Lovasok 1. (dvd) 78. Jilly Cooper – Lovasok 2. (dvd) 79. Fedezd fel a lovad 2. (dvd) 80. Csatalovak 1-4 (divix) 81. Lovasok 3-8 (divix) 82. Lovas nemzet (divix) 83. Lovasbecsület (divix) 84. Õslovak leszármazottja a Hucul 85. Pauline a tanyán 86. A hõssé vált versenyló Seabiscuit (dvd) 87. Füledbe súgom lovacskám (Monty Roberts) (dvd) 88. A ménesgazda 89. Dijlovagló világkupa Hertogenbosch 2010.04. 90. Dijugrató világkupa Hertogenbosch 2010.04. 91. Dijugratás Global Champion Tour Valencia 2010.05.06 92. Azúrkék égbolt (divix) 93. Dijugratás Global Champion 2010 Italy Angol kommentár 94. Díjugratás Nemzetek Kupája La Boule 2010.05. 95. Military Badminton Horse Trial 2010.05 96. Dijugratás Global Champion Tour Hamburg 2010.05.15 97. Díjugratás Nemzetek Kupája Rotterdam 2010.05 98. Dijugratás Global Champion Tour Cannes 2010.06.12 99. Díjugratás Nemzetek Kupája Falsterbo 2010.06. 100. Military Classic Seria Luhmühlen 2010.06.17. 101. Díjugratás Nemzetek Kupája St. Gallen 2010.06. 102. Díjugratás Nemzetek Kupája összefoglaló 2010 103. Dijugratás Global Champion Tour Valkenswaald 2010.07. 104. Országos minõsítõ díjugrató verseny Esztergom 2010.07.09. 105. Díjugratás Word Cup Oslo 2010.10.17. 106. Lovas Poló 2010.09. 107. Díjugratás Nemzetek Kupája Dublin 2010.09 108. Díjugratás Nemzetek Kupája San Partignano 2010.09 109. Lovas Világjátékok Kentucky Díjugratás maraton 2010 110. Lovas Világjátékok Kentucky Díjugratás csapat 2. nap 111. Lovas Világjátékok Kentucky Díjugratás egyéni 112. Lovas Világjátékok Kentucky Díjugratás csapat 1 nap 113. Lovas Világjátékok Kentucky Lovastorna 114. Lovas Világjátékok Kentucky Fogathajtás 115. Lovas kultúrák találkozója Marokkóban 116. Nemzeti Vágta 2010-11-14 117. Táncolj vele! 118. Bugaci dokumentumfilm (csikósbemutató) 119. A kun lovak honfoglalása Kazasztántól Hantosig 120. Ló és Lovas tökéletes kapcsolat 121. Lovas festészet Konrád Ignác 122. Lovas a sötétben 2. rész

#886 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2010 november 20. - 21:22

A Boldog Lovak c. filmet szeretném én megnézni. Nincs-e meg valakinek kompjúteres formában? Legfeljebb VHS-en lehetne kölcsönözni, azt is pesten, meg már videómagnetofonom sincsen.

#887 roxika

roxika

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 4. - 1:11

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy honnan lehetne letölteni a Zafír cimû lovas filmet? Egy gyönyörû Fríz van benne. :) Elõre is köszi !

#888 dani66

dani66

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 93 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 21. - 19:20

Sziasztok!

Engem valamilyen frízes dvd érdekelne. Szemlés vagy film vayg cirkuszi.
Tud valaki segíteni?

Ilyet
vagy ilyet
ismer valaki?

Edited by dani66, 2011 január 21. - 19:23.


#889 ascania

ascania

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 7. - 19:38

Sziasztok! A következõ filmeket keresem magyarul: Shergar A nagy vágta (International Velvet) Karino (1977) Fekete Villám (Black Stallion 1979) Fekete Villám visszatér (Black Stallion return 1983) Elõre is köszi.

#890 beesztuci

beesztuci

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 11. - 11:02

Sziasztok! Megvannak valakinek CSontó Zoltán (1-4) DVD-i? köszi :)

#891 nandesz

nandesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 12. - 13:51

Mindenkinek ajánlom! Lovasoknak kötelezõ!

Secretariat.2010 A Paripa!

Rendelhetõ tõlem:)



#892 qvatro25

qvatro25

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 12. - 15:20

Mindenkinek ajánlom! Lovasoknak kötelezõ!

Secretariat.2010 A Paripa!

Rendelhetõ tõlem:)




Vagy letölthetõ a bithorlo.hu-ról vagy innen :http://letoltes.talalat.com/27991/a-paripa-secretariat-20105-1/
meg még egy csomó helyrõl.... ;)
Amúgy tényleg jó! :yeah:

#893 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 12. - 20:21

Ma megint volt a Lovas a sötétben az m1en 18.25-tõl holnap lesz a második része jövõhéten pedig a 3-4. rész :yeah: :yeah: A paripa/Secretariat tényleg nagyon jó pont most néztem meg :yeah:

#894 ascania

ascania

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 14. - 20:39

Most írták meg nekem is a Secretariat filmet! :) Meg is nézem. :D

#895 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 14. - 20:48

Most írták meg nekem is a Secretariat filmet! :)


A filmeket forgatni szokták, nem? A könyveket írják. :D

#896 bettyy

bettyy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 287 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 14. - 21:15

és aki lusta letölteni ;)

(itt a free download, és lehet nézni a filmet online)

Edited by bettyy, 2011 február 14. - 21:16.


#897 ascania

ascania

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 16. - 10:46

A filmeket forgatni szokták, nem? A könyveket írják. :D



Jól van már na! :D Kis gonosz. :dev: De, hogy jól érezd magad, igazad van. :) De csak félig. :dev:

Sok lovas filmet láttam, de ez viszi nálam a pálmát. :) Végre egy olyan telivér, akinek semmi baja nem lett: pl. nem rabolták el, és nem ölték meg, lásd Shergar, nem nyitották rá a start gépet és nem tört el a lába, lásd Ruffian, nem akarták megmérgezni lásd Phar Lap és még sorolhatnám.

#898 Sabrinaa

Sabrinaa

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 23. - 18:21

sziasztok! nandesz engem érdekelne a felsorolt filmek közül jópár, megrnád pü-ben hogy hogyan is juthatnék hozzá? :) Nekem egyébként megvan a Zafír címû film VHS-en, még anno nagyon régen vettem fel az HBO-ról, de sajnos az elsõ 5 perc kb hiányzik illetve fogalmam sincs hogyan lehetne átvenni dvdre. Egy nagyon jó film még, nem minden oldalt olvastam végig, de látta már valaki a Zaina- Afrikai lóverseny címû filmet. Anno ezt is az HBO-n láttam, sajnos nem vettem fel, kerestem már mindenhol de egyszerûen nem tudok ráakadni. Ha esetleg valakinek megvan, akkor szívesen fogadnám ezt a filmet! :)

#899 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 6. - 6:27

Sziasztok!

Megvannak valakinek CSontó Zoltán (1-4) DVD-i?

köszi :)


Szia!
Nekem megvan mind a 4 dvd-je. :)
Meg van ezen kívül is rengeteg filmem. Ha érdekel, írj.


sziasztok!

nandesz engem érdekelne a felsorolt filmek közül jópár, megrnád pü-ben hogy hogyan is juthatnék hozzá? :)

Nekem egyébként megvan a Zafír címû film VHS-en, még anno nagyon régen vettem fel az HBO-ról, de sajnos az elsõ 5 perc kb hiányzik illetve fogalmam sincs hogyan lehetne átvenni dvdre.

Egy nagyon jó film még, nem minden oldalt olvastam végig, de látta már valaki a Zaina- Afrikai lóverseny címû filmet. Anno ezt is az HBO-n láttam, sajnos nem vettem fel, kerestem már mindenhol de egyszerûen nem tudok ráakadni. Ha esetleg valakinek megvan, akkor szívesen fogadnám ezt a filmet! :)


Szia!
Nekem megvan a Zaina c. film, de csak németül és franciául.
Tényleg nagyon szép!!!!

Most írták meg nekem is a Secretariat filmet! :)

Meg is nézem. :D



Az Extrákat is megnézted a DVD-n?
Ott van a lényeg (az igazi gazdája a lónak, stb.... érdekes dolgokat mondanak)! Csodálatos!!!!

Sziasztok!

A következõ filmeket keresem magyarul: Shergar

A nagy vágta (International Velvet)

Karino (1977)

Fekete Villám (Black Stallion 1979)

Fekete Villám visszatér (Black Stallion return 1983)
Elõre is köszi.



Nekem ebból 3 megvan magyarul, írj mailt, vagy pü-t. :)

#900 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 6. - 7:17

valakinek nincs meg a "lovas a sötétben" címû sorozat esetleg?!



Szia, nekem megvan! :)
Meg van kb. 220 lovas filmem (köztük ritkaságok, oktatók stb...). Ha érdekel, mailben küldök listát.

#901 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 28. - 9:34

Most kezdtem el megnézni Monty Roberts magyar nyelvû Follow up dvd-it. Eddig nagyon tetszik. :) Valakinek nincs meg a Shy Boy elsõ része dvd-n, amikor Monty csatlakoztatja õt?

#902 Guest_Pej Bandi_*

Guest_Pej Bandi_*
  • Guests

Közzétéve 2011 március 29. - 18:03


Lancelot.galaevening.wmv


A kis Lancelot 13 éves idén .


http://www.youtube.c...feature=related

Edited by Pej Bandi, 2011 március 29. - 18:05.


#903 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 21. - 16:05



Valaki nem tudja honnan rendelheték (reális áron) ilyen dvd-t? :) 1-3 azt írják, gondolom akkor 3 dvd.
Vagy ha meg van Vkinek, másolva is jó, akkor vennék! :)

Jav.oka: rossz link.

Edited by Merénylõ, 2011 április 21. - 16:12.


#904 Szuzy

Szuzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 255 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 24. - 18:57

sziasztok!

Végre rájöttem, hogy melyik volt az a film amit még évekkel ezelõtt láttam és annyira tetszett...:D Szval most keresem, a Karino címû filmet. :kir:
Ezt: http://www.port.hu/k...i_film_id=38818

#905 Guest_Pej Bandi_*

Guest_Pej Bandi_*
  • Guests

Közzétéve 2011 április 26. - 17:55

http://www.youtube.c...feature=related

#906 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 26. - 22:37

merénylõ: ha megvan a klimke dvd, szólj légyszi, nekem is kellene:)

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#907 Sweet Silver

Sweet Silver

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 27. - 8:05

Sziasztok! Keresek Stacy Westfall dvd-ket. Valaki tud segíteni? Cserébe más értékes magyar-angol lovas oktató dvd-t tudnék adni. Vagy akár reális áron megvásárolnám. Köszönöm! :)

#908 Smiley cat

Smiley cat

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 1. - 12:52

szasztok. van pár lovas filmem/mesém ha valakinek kell írjon megbeszéljük vagy csere is lehet. ezek vannak: -chica igaz története 1,2 -lovas etûdök 1,3 -a díjugratás mûvészete - saját lovad - bevezetés a lovaglásba -lóbolondok -monocerus -pata-csata -zafír -suttogó -az ezüst vadló(film és mese sorozat) -phar lap -flicka -holdtánc és pepita -secretariat= a paripa -fekete szépség(mese 2 változatban és film) -gyerek a nyeregben -a lány és grand -táncolj vele -szabad mint a szél -fekete paripa 1.kaland -hidalgo - ico a bátor lovacska (mese) -az utolsó egyszarvú (mese) -szilaj - a csikó - virginia futama - vakvágta a jövõbe -vágta -van még egy lovas filmem a címét nem tom de vmi olyasmi h a csaj lónak képzeli magát... hát ennyi lenne:)

#909 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 3. - 12:32

merénylõ: ha megvan a klimke dvd, szólj légyszi, nekem is kellene:)


Nekem van Reiner Klimke dvd-m, ha érdekel....

Végre sikerült megszereznem a Zafir c. lovas filmet dvd-n. :)
Most kezdtem el nézni, de sajnos nem magyar... de a semminél jobb, gyönyörû a képe!

Edited by WildHorses, 2011 május 3. - 12:46.


#910 Spanishereit

Spanishereit

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 259 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 3. - 12:39

engem is érdekelne:-) írsz magánt merre vagy megtalálható?? KÖSZI elõre

#911 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 3. - 12:47

engem is érdekelne:-)
írsz magánt merre vagy megtalálható??
KÖSZI elõre


Írtam pü-t, amiben elküldtem a mail címem.

Edited by WildHorses, 2011 május 3. - 12:48.


#912 Sweet Silver

Sweet Silver

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 3. - 13:44

Sziasztok! Nekem ezek a filmek, dvd-k vannak meg magyarul. Szívesen cserélem is õket! :) A csikó A derbi A fekete paripa – Az elsõ kaland A fekete táltos A fekete táltos visszatér A hajnal elsõ fénye A hortobágy legendája A könnnyülovasság támadása A kis lókötõk A lány és a Grand A varázsló Las Vegasi lovas A lipicai mének csodája Alina álma Amanda, a lovak lovagja Amikor piros hó esik A nagy vágta (International Velvet) Apai választás Appaloosa A suttogó A vér nem vállik vízzé A vörös ló Az álmodó Az ezüst Brumby Azúrkék égbolt Csutak és a szürke ló Dutyimadár szabadlábon Equus (18) Fakó lovas Fekete Szépség Fényes nyergek Flicka Geronimo, az amerikai legenda Gyerek a nyeregben Ha eljõ a lovas Heartland 1-3 Hidalgo Holdtánc és Pepita Irány a Nyugat Ítéletlovasok 1-2 Jesse James meggyilkolása, a tettes a gyáva Robert Ford Jack Bull John Wayne- Red River -A vörös folyó John Wayne Rio Lobo Jó lovam Mississippi Kallódó emberek Kemény lecke /Breaking free/ Ketten a nyeregben La Mancha lovagja Lovagregény Lovasok 1-2 Lovasbecsület Lovaskatonák Lóbolondok Ménesgazda Monocerus-Az unikornis rejtélye Nyári vakáció Ördöglovas Õrült vágta Palomino Pata-csata Phar Lap – A verseny Pauline tanyán Pejkó Reszkessetek pónirablók avi Rosszlányok (western) avi San Fernando völgye avi Secretariat A paripa avi Simpatico Sobri-Egy bakonyi betyár legendája Szabad, mint a szél Szóbeszéd Talpuk alatt fütyül a szél Táncolj vele Tiszta szívbõl Utolsó esély Vadlovak Vakvágta a jövõbe Valdez lovai Vágta (Seabiscuit) Virginia futama 80 huszár Monty Roberts - Join Up! Fix up! Load up! Csontó Zoltán – A kommunikáció alapjai 1 Csontó Zoltán – A kommunikáció alapjai 2 Csontó Zoltán – A kommunikáció alapjai 3 Pat Parelli 1-6 Pat Parelli Savvy rendszer Partnerség Pat Parelli Savvy rendszer 2. rész Harmónia Pat Parelli zsebkönyvek word doc magyar kiegészítés a videóhoz Sárffy Tamás - Suttogjunk együtt 1-2 A csikó nevelése (fedezd fel a lovadat 1) A fiatal ló földi kiképzése (fedezd fel a lovadat 2) Lovas oktatófilmek I.-V. Dallos Gyula és Dr. Sótonyi Péter elõadása Lovas etûdök 1-3 Bevezetés a lovaglásba A saját lovad A díjugratás mûvészete Western tréning National Geographic Lovak Mi micsoda – Macskák és Lovak A szél fiai, a bábolnai arab ménes története Õslovak leszármazottja, a hucul Chica 1-2 Ló és lovas, a tökéletes kapcsolat Füledbe súgom lovacskám A hõssé vált versenyló - Seabiscuit Felhõ, a szikláshegység vadlova Felhõ, a szikláshegység vadlova visszatér Overdose a csodaló A lovasnemzet Csillagösvényen 1-2-3 Csatalovak 1-4 Legendás lovasok 1-2 Lovasok 3-8 A suttógó természet, vadlovak betörése Lovas népbõl lovas nemzet Ezek pedig angolul és németül vannak meg. :) Andrea Kutsch Die Pferdeflüsterin (német) Clinton Anderson Horsemanship 101 Clinton Anderson Riding with Confidence-Horsemanship Under Saddle Series 1-3 Clinton Anderson Starting Under Saddle Clinton Anderson Round Penning Clinton Anderson Gaining respect and control on the ground SERIES 1-3 Pat Parelli Savvy Club 1-4 Pat Parelli level 1-7 Pat Parelli Seven games Pat Parelli Catching game Pat Parelli Horsenality dvd Pat Parelli Impulsion dvd Pat Parelli Riding Fluidity Pat Parelli Water Crossing Pat Parelli Won't go Pat Parelli Conferencia II. Parelli's Secret Pat Parelli liberty 2004 Pat Parelli Get Started Pat Parelli Liberty And Horse Behaviour Peter Kreinberg Grundausbildung für Western- und Freizeitpferde (német) Peter Kreinberg- Entspanntes Reiten auf zuverlässigen Pferden (német) Tom Dorrence - Feel, Timing & Balance 1. Tom Dorrence - Feel, Timing & Balance 2. John Lyons -The best start for the unbroke horse 1.- 4. Horse, Follow Closely by Gawani Pony Boy Buck Brannaman Groundwork Buck Brannaman Trailer Loading Monty Roberts Shy Boy Monty Roberts Follow Up 1-3 Natural Horsemanship Team 1-3 Walter Zed és Linda Parelli Karen Rohlf Dressage naturally Klaus Ferdinand Dancing with horses Linda Tellington - Hitting it off! Linda Tellington -TTouch Klassiche Dressur I.-II. (Philippe Karl) Reiner Klimke 1-2 El caballo lusitano 1-2 Ludger Beerbaum Cowboydressage Reining tippek Horses of the world (cirkuszi) Mario Luraschi Ellen Ofstad Horses with problems 1-2 OConner Equestrian tipps 1-4 (díjlovaglás, díjugratás, military,term.kikép.) Trükklovaglás (orosz) The Best of Jumping - training Ha kell szívesen megírom mirõl szólnak. :) Lovas elõadások is vannak a listámon :) Nemzeti vágta 2009-2010 Lovas Világkupa 2008 Budapest Cavalia Cadre Noir bemutató (Hungexpo) Apassionata Die Galanacht der Pferde 2004/2005 Apassionata Best of 2003-2005 Apassionata Hommage German 2005 Apassionata Ovations Tour German 2006 Apassionata Vier Jahreszeit Die Galanacht der Pferde 2007 Apassionata Grand Voyage German 2008 Theatre Equestre Bartabas Zingaro 1-2 Bartabas Zingaro fesztivál Battuta és versailles- i elõadás Lorenzo és a bécsi spanyol lovasiskola elõadása Meeting Lorenzo the free man Jean Francois Pignon -A ló szabadsága c. elõadás

#913 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 3. - 13:53

Sziasztok!

Keresek Stacy Westfall dvd-ket. Valaki tud segíteni? Cserébe más értékes magyar-angol lovas oktató dvd-t tudnék adni. Vagy akár reális áron megvásárolnám.
Köszönöm! :)


Nekem vannak Stacy Westfall dvd-im. :)
Várom a leveledet...

#914 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 7. - 8:28

Megvan valakinek magyarul ez a film? Villám Flach 1997 A fiatal Connor mindig meglátogatja az útjába esõ farmon élõ lovat, Villámot. A fiú szeretné megvenni õt, ezért még munkát is vállal, apja pedig öt hónapra egy hajóra megy dolgozni, hogy legyen pénz a számlákra és a lóra is. Közben Connor elveszíti nagyanyját, a családi házat el akarják árverezni, így a fiú kénytelen lemondani Villámról. Az új gazda nem bánik jól a lóval, ezért Connor megszökteti, és lóháton indul apja után. Szereplõk: Lucas Black, Brian Kerwin, Shawn Toovey, Tom Nowicki, Von Coulter, Ellen Burstyn, Dan Biggers

#915 WildHorses

WildHorses

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 12. - 8:10

szasztok. van pár lovas filmem/mesém ha valakinek kell írjon megbeszéljük vagy csere is lehet. ezek vannak:

-chica igaz története 1,2
-lovas etûdök 1,3
-a díjugratás mûvészete
- saját lovad
- bevezetés a lovaglásba
-lóbolondok
-monocerus
-pata-csata
-zafír
-suttogó
-az ezüst vadló(film és mese sorozat)
-phar lap
-flicka
-holdtánc és pepita
-secretariat= a paripa
-fekete szépség(mese 2 változatban és film)
-gyerek a nyeregben
-a lány és grand
-táncolj vele
-szabad mint a szél
-fekete paripa 1.kaland
-hidalgo
- ico a bátor lovacska (mese)
-az utolsó egyszarvú (mese)
-szilaj
- a csikó
- virginia futama
- vakvágta a jövõbe
-vágta
-van még egy lovas filmem a címét nem tom de vmi olyasmi h a csaj lónak képzeli magát...
hát ennyi lenne:)


Légyszi jelentkezz! Már egy hete elküldtem neked, amiket kértél. Azóta is várom, amit ígértél. :(

#916 szentkirályi lovaslány

szentkirályi lovaslány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 27. - 22:27

Valaki tudna olyan oldalat mondani, ahol végig lehet nézni a lovas filmeket? Vagy esetleg pár linket küldeni ahol végig lehet nézni õket pl: Zafír, Monocerus, Flicka 1., Flicka 2. stb. Hogy online meglehessen nézni! Vagy valakinek megvan és eltudná nekem küldeni?

#917 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 1. - 8:59

Véégre sikerült megnéznem a Lovas a sötétben-t, ha valakit érdekel, innen letölthetõ:
http://olaszsorozato...=olaszsorozatok

Ellenben keresem az OUTRIDERS c. sorozatot, ha valaki tudja honnan lehet megszerezni, légyszi szóljon. Németeknél ment kb. 10 éve.
http://port.hu/lovas...mp;i_topic_id=1

#918 dani66

dani66

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 93 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 10. - 9:56

Megtaláltam, hogy honnan lehet letölteni magyarul a Flicka-t.


színes szinkronos amerikai-angol kalandfilm, 95 perc, 2006
Tartalom:
Katy azt reméli, hogy egyszer majd õ veszi át a családi ranch irányítását. Az apja viszont az idõsebb bátyjának, Howardnak szánja azt. A sikertelen vizsga után Katy hazatér a szünidõre, hogy szembenézzen apja rosszallásával. Megváltása egy fekete musztáng képében érkezik. A lány elhatározza, hogy befogja a vadlovat, hogy így bizonyítsa rátermettségét. Miközben a lovat próbálja betörni, a háta mögött Flickát eladják a rodeósoknak. Katy cowboynak adva ki magát benevez a versenyre, ám indulás helyett hazalovagolnak. Úton hazafelé egy pumával találkoznak.


Letöltés

Online CD1
Online CD2

#919 Kocalovas

Kocalovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.337 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 10. - 21:27

Steven Spielberg: War Horse
aternativ 1 alternativ 2
alternativ 3
alternativ 4

Magyar feliratos egyelõre nincs. :-(

#920 Csillagtaltos

Csillagtaltos

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 11. - 20:59

Megvan a Flicka 2. magyar felirattal. Akit érdekel, írjon:)