Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fórum pénzügyek - 2015


  • Please log in to reply
12 válasz a témához

#1 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2015 szeptember 18. - 0:29

Kedves fórumosok!

 

Esedékes lett a tárhelyünk idei befizetése, ami kemény 22 500 F (sok helyet foglalunk, és sokat bosszantjuk a szervergazdát :P ). Örülnénk, ha segítenétek ezt összedobni, hogy jövőre is tovább bosszanthassuk működhessen a fórum. A szervergazdi egyébként nagyon jó fej, egy darabig hibásan működött a fórum, és zabálta a tárhelyet, és mégsem dobott ki minket. Cavnak hála sikerült szépen megkalapálni (a fórumot, nem a szervergazdit), és most minden rendesen működik. Elvileg. Többnyire. (Ugye nem halljátok az elszabadult mókushordákat a háttérben? Én sem. Szerencsére messze vagyok a szerverközponttól). A szükséges adatokat magánban tudom elküldeni minden segítőkész lóbarátnak. A beérkezett összegeket kiírjuk ebbe a topicba, névvel együtt (aki szeretne névtelen maradni, természetesen megteheti, csak jelezze magánban). Ha több jön össze, a megmaradt pénzt mókustápra költjük.



#2 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2015 szeptember 18. - 6:40

Csak jó minőségű tápot kapjanak a mókusok, mert eddig rendszerint gyomorrontást kaptak :) 



#3 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2015 szeptember 18. - 21:03

Mindig azt kapnak, de időnként meglógnak és akkor összezabálnak mindent, amit nem kéne neki. Ilyenkor kaja kómába esnek, és mi kénytelenek vagyunk a kínai piacon vett tartalékos mókusokat munkába állítani. ("Cak kicsit hasonllít patkány, mókusz ez. Hogy farka kopasz? Eszt így tenyésztik, le ne égjen nagy sebesség. Versenymókusz.")


  • Lótuszvirág, N.C. és melodia91 kedveli

#4 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2015 szeptember 28. - 13:04

Eddig 10.000 Ft érkezett, be köszönjük! Vagy félig jóllakik az összes mókus, vagy teljesen a csapat egyik fele, vagy kidurran az egynegyedük. Később írok egy részletes összesítést is. :)

 

 



#5 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 2. - 15:24

16.000 Ft-nál tartunk, köszönjük midnenkinek, aki eddig támogatta a mókusokat! Már közel járunk ahhoz, hogy mindegyik jóllakjon (a kínai mókusunk is kap spéci "verszenymókusz" tápot).

Ha esetleg több pénz jönne össze, azt a fórum féléves fenntartási díjára fogjuk költeni (15 dollár, ami kb. 4500Ft).



#6 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 8. - 15:32

Meteurologus kérdése: pénzeső hova essen?
Postásé: címzett nélkül én is átvehetem?
Bank szerver: ezt vajh' kinek utalták?
(Egy sírkoszorúra valót én is küldenék.)


#7 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 8. - 17:14

Hux, ha Cavnak utalok az jó? Ha nem, számlaszám elkelne... ;-)



#8 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 8. - 17:45

Froclee, OSH, küldtem nektek magánt. :)

A pénz még nem jött össze teljesen, de befizettük, mert már esedékes volt. Hét végén írok egy újabb összesítést, lehet, hogy addigra meg is lesz.



#9 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 8. - 19:49

Hux, ha Cavnak utalok az jó? Ha nem, számlaszám elkelne... ;-)

 

Nekem is jó, fogyóban a söröm. :D 



#10 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.559 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 8. - 21:55

Sör, mint mókustáp.

Csak az a kérdés, hogy a túltáplálás vagy a megvonás váltja ki a mókusok rendetlenkedését.



#11 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 8. - 23:12

Kismókusoknak mogyorókrém, nagymókusoknak sör. :D 



#12 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 12. - 20:22

Hát gyerekek, baromi dagadtak lesznek a mókusaink, mivel több mint egyévre való tápra elég a beérkezett pénz. Eddig összesen 46 000 Ft jött össze, juhéj! Ha sikerült kiderítenem, hogy ki kicsoda, és milyen néven szeretne itt megjelenni, kiteszem a részletezést is. Kérlek írhjatok, mert nem mindig tudom összepárosítani a polgári és fórumos neveket. :) 

 

Amit ebből befizettünk, illl be fogunk fizetni:

22 500 Ft éves tárhely díj, idén okt 1-től érvényes, befizetve

4 233 Ft (15 dollár) fél éves fórum szoftver támogatási díj, szept 2-án lett befizetve

2 500 Ft lobaratok.hu domain név megtartása újabb évre (biztonsági tartalék név, október végén lesz befizetve, nincs rajta tartalom, csak foglaljuk)

 

A maradékot a fórum szoftver féléves díjakra fogjuk költeni, ill. félretesszük a következő éves díjakra.

 

Köszönjük minden mókustámogatónak, aki segített! Ja, és ne küldjetek több pénzt, mert képesek degeszre enni magukat a kis szőrös bestiák, és akkor nem férnek már be a mókuskerékbe. :D

 



#13 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 október 12. - 22:42

Nagymókusoknak egy tálca sör 3600 Ft? :D