Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Öreg ló- nem vén ló


  • Please log in to reply
524 válasz a témához

#121 csendes vihar

csendes vihar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 79 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 23. - 19:16

Leülni is szoktunk a legelõn.... :D Bár én inkább ülök, õ pedig inkább legel. Legelül...

#122 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 23. - 21:17

Mióta lovagolsz? Milyen LOVAID vannak, s ha vannak, miért kell eggyel több? Elmesélnéd?  :) ÕT MÉG LOVAGOLOD?

Hozzászólás megtekintése

8 éve lovagolok, egyik lovam Csillag (shagya-arab), másik lovam HB Fatima, Csillag csikója (arab félvér). A kanca egészségi állapotától függõen van lovagolva. Azért kell másik ló, mert a kanca kehes lett (6 évesen) és egy legelõn tölti élete hátralavõ, hosszú részét, az õ érdekéban, a csikót szintén eladjuk. Ha egy ló westernre kell akkor az nekem versenyezni, ha pedig hobbira akkor apukámnak. 16 évesen tudnék vigyázni egy öreg lóra, mert a kehes lovamra is nagyon kell figyelni. Mert te csak azt gondolod hogy én csak úgy felelõtlenül tartom, és nem érdekelve a következményekkel lovagolom. (100 kilóval :mad: ) Tévedsz. :nem: Megelégszel a válaszokkal :confused: Remélem mostmár jól alszol, szépeket álmodsz és boldog leszel...lemondtam az öreg lóról. :rolleyes: Kedves Ágimam!

#123 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 23. - 21:45

Brigi.Akinek December 30-án van a születésnapja, nagyobb tisztelettel szól a jóval idõsebbhez. :D

#124 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 23. - 21:48

Mióta lovagolsz? Milyen LOVAID vannak, s ha vannak, miért kell eggyel több? Elmesélnéd?  :) ÕT MÉG LOVAGOLOD?

Hozzászólás megtekintése

8 éve lovagolok, egyik lovam Csillag (shagya-arab), másik lovam HB Fatima, Csillag csikója (arab félvér). A kanca egészségi állapotától függõen van lovagolva. Azért kell másik ló, mert a kanca kehes lett (6 évesen) és egy legelõn tölti élete hátralavõ, hosszú részét, az õ érdekéban, a csikót szintén eladjuk. Ha egy ló westernre kell akkor az nekem versenyezni, ha pedig hobbira akkor apukámnak. 16 évesen tudnék vigyázni egy öreg lóra, mert a kehes lovamra is nagyon kell figyelni. Mert te csak azt gondolod hogy én csak úgy felelõtlenül tartom, és nem érdekelve a következményekkel lovagolom. (100 kilóval :mad: ) Tévedsz. :nem: Megelégszel a válaszokkal ? Remélem mostmár jól alszol, szépeket álmodsz és boldog leszel...lemondtam az öreg lóról. Kedves Ágimam!

Hozzászólás megtekintése

Ajjaj :huh: Féltem ettõl... Brigi! Megtennél nekem egy nagyon-nagy szivességet? Elolvasnád még egyszer az én üzimet? És ha elolvastad; feltennéd magadnak a kérdést (de nagyon õszintén ám! :) ) hol van abban olyasmi, hogy én felelõtlennek tartalak? Hol írtam olyat, hogy 100 kilós lennél?Netán ezekre a sorokra gondolsz? "Nagyon remélem, hogy nem sértelek meg, (nincs is ebben semmi különös, hisz van még rajtad kívül sok lovas a "nehezebb súlycsoportból")" Vagy netán erre? "Te 16 éves vagy. Elõtérbe tudod helyezni a lovaglások alkalmával egy idõsebb, nem éppen csúcskondiban levõ ló érdekeit? "Mert ezek nem arról szólnak, amit te "hallani véltél"... :) Sajnálom, ha úgy érzed: "vissza kell vágnod", mert én tényleg nem akartalak bántani téged. De tudod... így ez után a felfortyanásod után...szóval mostmár csak annyit: ismerek pár 16 éves kislányt... de õk valahogy bölcsebbek nálad. :(

#125 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 23. - 22:22

De mégis...  egy 20 éves - még jó karban levõ, egészséges - lónak szerintem nem az a vágya, hogy 90-100 kilóval a hátán vágtázzon órákig a mezõn... Jó, most túloztam, hisz Brigi biztos nincs ennyi, meg talán ( :confused: ) nem is tenné ezt vele....

Hozzászólás megtekintése

Nem vagyok annyi, és nem tenném vele...egyébként nem akartam visszavágni, csak a véleményemet mondtam el. Nem mindenkinek tetszik, dehát ez van. Gondolom te sem szeretsz mindenkit, és téged sem szeret mindenki, pláne ha bölcsességrõl van szó. Mert mindenki más. Te így, én úgy. És nem akartalak megbántani a viselkedésemmel (írásommal) RC után, szabadon.

#126 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 24. - 13:40

Brigi.Akinek December 30-án van a születésnapja, nagyobb tisztelettel szól a jóval idõsebbhez. :D

Hozzászólás megtekintése

Hú, ezt meg csak most vettem észre! Persze, Péter, jólesne-jólesne... a tisztelet is, meg sokminden más... :D De engem csak az tiszteljen, aki úgy érzi, van oka rá. A korom miatt NE! :huh: Könyörgöm! Le lehet élni százhúsz évet is úgy, hogy nem sikerül egy embernek sehogyan sem méltónak lenni a tiszteletre. Én pedig - lehet, furcsa: - tizen- huszonéveseket is tiszteltem-, tisztelek. Kit ezért, kit azért. Bár hiba mindõnkben van. Csak azt viselem kissé nehezen, ha félreértelmezik, átfogalmazzák a gondolataimat, nem értik a szándékaimat, vagy amikor olyan sebet nyalogat valaki, ami sosem volt ott... :rolleyes: :DÁtszerk.oka: [Uffa... közben szétoffolom a kedvenc topicomat! :eek: :( ]

Edited by Ágimam, 2005 november 24. - 14:03.


#127 csendes vihar

csendes vihar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 79 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 16:21

Drágáim!Nem akarom itt a békebíró szerepét játszani állandóan, de nem azért hoztuk/tátok létre ezt a topicot, hogx nyavalyogjunk, meg veszekedjünk!Ez a net egy ilyen mûfaj. Mivel nem vagy ott, amikor a másik "beszél", nem látod a gesztusait, az arcát, stb., tehát azt sem sejtheted, hogy milyen szándékkal ír. Ne képzeljünk már bele minden ártatlan mondatba hátsó szándékot!!! BÉKA! izé... BÉKE!Szép napot!Melus

#128 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 20:52

Akkor elmesélem, hogy az én öreg lovam egy disznó. Szombaton gyönyörûen lepucoltam róla a sarat, mert rendesen felcsapódott rá. MEgtisztogattam, minden csilivili volt :D a ló is...Ez kb. 40 percbe telt, de úgy éreztem megérte. Aztán megyek ki vasárnap, és kint állt féloldaláról csöpögött le a sár, még jócskán nedves volt, a másik fele pedig világos barna volt a trágyától...Miután nem volt idõm megvárni míg megszárad, otthagytam és nem ültem fel rá. Õ szõrén nagyon kényelmetlen, meg minden rezdülésemet észre veszi, és szõrén nem lehet kényelmesen fészkelõdni ahogy a nyeregben szoktam. :D És ahogy az idõt elnézem, a vastag fix vakoló réteg álandósulni fog, én meg utálni fogom takarítani. :guny: Én nem tudom, más lovak olyan normálisan tudnak szépen ácsorogni a karámba, 1 fetrengés nélkül! :hupp: Õ nem, azért sem. Az elsõ dolga ahogy kiér, hogy dobja el magát, tekintet nélkül arra, hogy az esetleg egy pocsolya, és keseríti meg az életem. :dev:

#129 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 20:58

:DNe aggódj, esõ után, sárban nekem mind a három lovam a varacskos disznóval mutat közeli rokonságot :D

#130 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 21:02

Hát részvétem. :D A tieid is leteszika fejüket, mert Köki az egész pofáját belehatja a sárba, hogy még a füle hegyérõl is sárcsimbók lóg. Ja és az utána jövõ pucolást viszont nem szereti már, mert ez a vastagság sárkefével jön le. Akkor jön a bökdösés, hogy Na hagyd már, ez szúr, nyom stb... :D

Edited by Köki, 2005 november 28. - 21:02.


#131 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 21:06

Majd teszek fel képet :DEzerrel hemperegnek a sárban - persze álltalában szabotázs-szinten - lovaglás elõtt - mert ügye, a friss-csöpögõs sarat nagyon jól le lehet pucolni róluk.... :D

#132 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 21:06

Bibibííííííí, én ugyanezt szürke (=majdnemfehér, azaz sárszezonban inkább agyagsárga) lóval játszom. :yeah: A fehér paripa színeváltozása miatt a szõke herceg is el lett cserélve egy árnyalattal sötétebbre. :D

#133 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 21:09

Bibibííííííí, én ugyanezt szürke (=majdnemfehér, azaz sárszezonban inkább agyagsárga) lóval játszom. :yeah: A fehér paripa színeváltozása miatt a szõke herceg is el lett cserélve egy árnyalattal sötétebbre. :D

Hozzászólás megtekintése

Valami arab pasit szedtél össze???? :eek:

#134 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 28. - 21:13

Bibibííííííí, én ugyanezt szürke (=majdnemfehér, azaz sárszezonban inkább agyagsárga) lóval játszom. :yeah: A fehér paripa színeváltozása miatt a szõke herceg is el lett cserélve egy árnyalattal sötétebbre. :D

Hozzászólás megtekintése

Most meg ezt hogyércsem :confused: :D Én meg olvastam délelõtt a nyeregalátét topicot, az jutott eszembe, nem is tehettem volna jobban, mint Mulának (akárhogyan is kigömbölyödött, azért atv. :rolleyes: ) szereztem egy neoprén nyeregalátétet. Szereztem... hát vettem a Donqinál (-10 % :kir: )A lényeg, hogy szegény öreglánynak, amikor "birtokba vettük", tele volt a háta a nyeregfelületen sebekkel, feltörésekkel. Hónapok kellettek, mire begyógyult az a sok seb. Már akkor gondoltuk Fecóval, hogy neki majd egy egészen különlegesen vastag, olyan ny.alátétet veszünk, ami megvédi öreg szõrit-bõrit. Hát azt hiszem, bejött. Azóta (pedig két lüke cincálja szegénynek a hátát) nem volt feltörés! :yeah: (Megyek is, rakok fel képeket a topicba:))

#135 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 6:48

Látom öreg lovak vidáman és problémamentesen dagonyáznak, ezért nem is írtok róluk :)

#136 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 15:53

Köki!Édesapám lova szintén Sanyi (szerintem :D ) a disznóval áll rokonságban!Tegnap szépen lepucoltuk, megkapta a másik tiszta kötõféket, esti takarót, jó éjt simit.Ma reggel elsõ útja (vágtában) a kedvenc hempergõzõs helyére vezetett. Aztán miután mindenét összekoszolta, bakolt és ágaskodott és végtatott még egy sort a karámban. A második kör után úgyvélte nem lett elég sáros, így megint bepanírozta magát. De nyáron fürdés után is ez a szokása:elösször az egyik oldalt, majd amásikat is ne végezzen félmunkát. :) Ma este nem jön apu, nekem kell levakarnom a sarat róla, de olyan szinten mocskos, hogy még a szempillája is összeragadt az agyagos sártól. :huh:

#137 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 21:41

Dalnokot, a 14 éves szürke lovacskát sem könnyû tisztán tartani. Imádja a reggeli hempergõzést akkor is, ha sárban kell fürödnie, bár ezt roppant kifinomultan, kecsesen és elegánsan teszi. Utána tényleg szürke lesz. Apró termetû barátja persze így is szereti. :) (Én is. :) )

#138 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 0:31

Szép ez a ló.

#139 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 14:26

Szép ez a ló.

Hozzászólás megtekintése

Szerintem is, bár én nagyon elfogult vagyok. :) Köszönöm Dalnok és Piaffe nevében. (Õ választotta 8 évvel ezelõtt) :)

#140 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 15:42

Én ajánlom mindig a kezdõlovasnak az öreg lovat, mert az elnéz neki mindent. És nem minden esetben igaz, hogy, na kislányom veszek neked egy kiscsikót és majd felnõsz vele. Van nekünk is egy 18 éves lovunk karámba és terepen is igen jó szándékú ló, sose dobott még senkit se le, de régebben ugrató versenyekre vitték ifjabb korában és ez azért néha meglátszik rajta.Igen szerintem is szép a lovad, de télen bizti szép sáros. Nekünk is van egy hasonló kinézetû lovunk csak egy kicsit kisebb és õ is nagyon szeret fürödni, fõleg most télen, be engedem a karámba és megfürdik és fehér lóból néha barna, néha barnás-sárgás színe lesz. EZ a hátránya szürke lónak sajna. :yeah:

#141 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 7. - 18:04

Szerintem mindegy milyen színû a ló, ha tél van és fetrengõs disznó, akkor úgyis vastag sárszínû lesz, és minden nyegelés elõtt 5-10kg sárt, homokot kell levakarni róluk. :gm:

#142 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 10:52

Az enyémek kizárólag a víz és az abrak kedvéért hajlandók kilépni a sáros karámba.Lehet, hogy szerencsés vagyok?-)Posted Image

#143 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 11:03

Apró termetû barátja persze így is szereti. :) (Én is. :) )

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Eme kép láttán egy kicsit irigy vagyok. Ilyen szituációban a macska már nem élne,ha az én csikómról lenne szó.Lehet, hogy ez korfüggõ?! :confused: Mert az elõzõ paccom, aki már betöltötte a 19. életévét, nagyon jól kijött bármijen másik élõlénnyel.A lovak sem egyformák...

#144 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 13:05

[quote name='királylány' date='2005.12.08, 11:03']Apró termetû barátja persze így is szereti. :) (Én is. :) )

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Eme kép láttán egy kicsit irigy vagyok. Ilyen szituációban a macska már nem élne,ha az én csikómról lenne szó.Lehet, hogy ez korfüggõ?! :confused: Mert az elõzõ paccom, aki már betöltötte a 19. életévét, nagyon jól kijött bármijen másik élõlénnyel.A lovak sem egyformák...

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Az enyémek is jó barátságban vannak

#145 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 13:15

Mostmár duplán irigy vagyok, de legalább tudom ez nem függ össze a korral.Csak Õ akar lenni az egyetlen élõlény akivel foglalkozom. :kir: Nemhiába hívják Hercegnek: Õ az uralkodójelölt. :kir:

#146 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 13:34

Mostmár duplán  irigy vagyok, de legalább tudom ez nem függ össze a korral.Csak Õ akar lenni az egyetlen élõlény akivel foglalkozom. :kir: Nemhiába hívják Hercegnek: Õ az uralkodójelölt. :kir:

Hozzászólás megtekintése

Az uralkodó jelöltnek sem ártana néhány pofon a cicától.Sajnos azt még egyszer sem sikerült megörökítenem.

#147 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 13:52

Az enyémek is jó barátságban vannak

Hozzászólás megtekintése

Ebben semmi rendkívüli nincsen. :) A lovak kedvelik a macskákat túlnyomórészt, míg a kutyát legfeljebb elviselik, tûrik. Simán elücsörög a macska a lovak hátán és a ló meg sem moccan. Érdekes módon ezt a csirkéknek is eltûrik

#148 Jucc

Jucc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 14:06

Kincsem is egy macsekkal élt együtt.Tudomásom szerint.

#149 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 14:16

Az enyémek is jó barátságban vannak

Hozzászólás megtekintése

Ebben semmi rendkívüli nincsen. :) A lovak kedvelik a macskákat túlnyomórészt, míg a kutyát legfeljebb elviselik, tûrik. Simán elücsörög a macska a lovak hátán és a ló meg sem moccan. Érdekes módon ezt a csirkéknek is eltûrik

Hozzászólás megtekintése

Láttam én már a macsekot egy hirtelen prüszkölésre hátraszaltóval leugrani a felsõ karámfáról.-))Amúgy lova válogatja. Az idõsebb kancám (csak öt és fél) és a csikó esetében pontosan úgy van ahogy írod, a kölyök pulit is beleértve. A fiatalabb kanca egy kényes kurva, õ senkivel sem áll szóba. Még a csikójával sem láttam játszani, ellentétben a másik kancával. (beképzelt sportló, legszivesebben a földre sem lépne)

#150 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 9. - 0:49

Ha már besározódtunk...Ma végre, az elmûlt hetek kedvezõtlen idõbeosztásai miatt, sikerült kimennem rég nem látott lovamhoz (itt jegyezném meg, hogy õ még igencsak zsenge korú, de öreg barátja révén veszem a bátorságot, hogy beleszóljak a nagy öregek társaságába :D ), és két legyet üssünk egy csapásra alapon öreg barátjával együtt dolgoztak a karámban. Az Öreg már ekkor úgy nézett ki, mint egy félig kész agyagszobor a rászáradt sártól. Lépegetnek, dolgoznak, lépegetnek, munka vége. Bemegyek, teszek veszek, összerakom a vacsijukat, kikészítem a boxhoz a gyökérkefét, patakaparót, hogy a nagyja sarat gyorsan lepucolom. Behozom, csikót, elkezd enni. kimegyek Öregét, beviszem, na akkor lettem rosszul. Újabb, még nedves sárfoltok voltak a testén. Na ekkor kezdtem el azon gondolkozni, hogy mikor van az a pont, mikor egy ló úgy gondolja, hogy: elégsárosvagyokmárnemrakokmagamratöbbet? Ha valaki tudja, szóljon :D

#151 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 9. - 1:54

A hét elején jó fél napig a karámban ázott Dalnok. Csurom vizesnek láttam és sajnálgattam, hogy elázott nagyon. Kiváncsiságból megvizsgáltam, vajon "bõrig" ázott-e.Hát nem. Jó kis bundát növesztett télire. A felszíni fedõszõrök szépen elvezették a vizet, s alatta legalább fél cm vastag száraz réteget találtam. Értem már, miért nem riasztja el a hempergõzéstõl, ha vizes a talaj. :) Na, mindjárt megszáradok és jön a gazdi már megint a keféivel...

#152 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 9. - 5:51

A kedvencem egyébként mikor meglátja a kefét, és ártatlanul nézi, hogy mit akarsz te azzal? :D

#153 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 20. - 11:58

Mulattunk kivirágzott. Nem tudom ezt másképpen mondani... :) Az a másfél év, amit velünk, köztünk töltött, mondhatom, szinte minden negyedévben hozott valami örömteli "érdekességet". Az elsõ az volt, amikor - közel egy év után(!) - õ jött oda, magától (!) ha bementem hozzájuk a karámba. Aztán nemsokkal ezután már õ is beleszuszogott a fülembe, mint a "kicsik", csak nem idõzött annyit "rajtam", mint õk. :DA következõ fokozat az volt, hogy ha (bárhol) megvakargattad, mostmár hagyta magát. Az egy fokkal jobb: már tartotta-nyújtotta a nyakát, marját, mindenét, és egészen hosszú ideig lehetett dögönyözni. Amikor a fiataloknak hancúrozni volt kedve, õ mindig külön maradt. Nyithattunk bármilyen új legelõ-szakaszt, Herceg és Angyi eufórikus fickándozásba kezdett, Mulatt ezt is mindig méltóságteljes visszafogottsággal nyugtázta. Ám most... Õ is viháncol! Komolyan mondom, mindig újabb és újabb élmény ez az öreg lovacska.Egy ideje a víztõl legtávolabb esõ telekrészen kapják a kaszált füfet, hogy rákényszerüljenek a sétára. Amikor a két fiatal jóllakott, általában kocogva, vagy lassúvágtában jöttek fel a vízhez. Mulatt vagy lentmaradt szálazgatni még, vagy öregesen baktatott utánuk. Egy hete azt hittem, hanyatt dobom magam. Patadobogás... kinézek, ügetnek felfelé. De mit látok? Mulatt elõl vágtázik! (a fiatalok meg "öregesen" kocognak utána...) :eek: :yeah: :kir:

#154 Guest_Gyöngyi_*

Guest_Gyöngyi_*
  • Guests

Közzétéve 2006 augusztus 7. - 13:47

Ágimam!Igazán szép Mulatt története, megkönnyeztem.Igaz eléggé érzékeny vagyok az úgymond öreg lovakra, mivel az én lovam is kinõtt a csikó korából. Õ egy 14 éves herélt, Félix, bár mindenki csak Filounak hívja az apja után. Bár Filcsike még nem olyan idõs mint Mulatt, de azért én igyekszem rá vigyázni.

#155 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 7. - 14:46

Szia, Gyöngyi! Azt jól teszed! Mert (függetlenül az állatok iránti kötelességeinktõl) még meg is éri! :yeah: És minél hamarabb (fiatalabb korban) van odafigyelve rá, annál kevesebb lesz az "öregkori tünet". :)Azóta költözött ide a falunkba egy osztrák házaspár. Olya korombeliek kb. A hölgy közben a barátosném lett, egy ugyanilyen korú kancája van, mint Mulattunk, nem ismertek itt senkit, (fõleg lovast nem) nagyon sok mindenben segítettem, és végülis a német nyelvtudásom (egy kis balettozás kíséretében) elég ahhoz, hogy a lényeget megértsük.:DSzóval lesz már majd kivel terepezni, csak kicsit fejlõdnöm kell még lovaglásügyileg.[Lábfeladás megy már? :)]

#156 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 22:50

Ágimam, szerintem az, hogy Mulatt újra ilyen virgonc lett, a legszebb köszönet a fáradozásaitokért. :)

#157 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 23:19

Igen. Én is ezt gondolom. :) Ma voltunk terepen mindhárommal! Életükben elõször voltak együtt hárman kint. Angyi meg még egyáltalán nem volt itthon terepen. A képeket már leszedtem a kameráról, holnap írok beszámolót. És megint arra jutottam, hogy Mulatt egy áldás nekünk. Egyetlen egy kép: Mulattal örömködünk! :yeah: http://fototar.t-onl...media/2/1959678 (ha nem látszik, akkor http://fototar.t-onl...hasznalo=638669 itt, a "Képek a fórumra"- albumban).

#158 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 9. - 23:30

(Jelzem: látszik! :yeah: )Mula egy tündér volt ma egyébkéntmegpedig. De ezt már megszokhattuk :ang:

* kicsi Join  :wink: 


#159 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 7:07

Angyi meg még egyáltalán nem volt itthon terepen.

Hozzászólás megtekintése

:hupp: :(

#160 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 10. - 8:16

Ágimam!Úríííísteeeeen, de jóól nézel kíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah: :yeah: