Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovat venne


  • Please log in to reply
130 válasz a témához

#81 Sportlovas

Sportlovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 12. - 12:11

LOVAT-PÓNIT VÁSÁROLNÉK!

130-165 cm-ig Szalaggal!,Heréltet vagy kancát
3-8 éves korig, hátas legyen,Vagy kocsis!

Hivj, megeggyezünk! 06/30/682-7901

#82 Beks

Beks

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 16. - 13:05

Sziasztok! Megvételre keresek lovat, 190 magas, 100 kg-os nem kezdõ, de gyakorlást igénylõ férfi embernek. Bent pályán földrõl is foglalkozna Vele, terepre is járna. Lakna szép istállóban, télen - nyáron legelõzne reggeltõl estig. A neme mindegy, mert ha mén, akkor max.... Kora? Feltételezem egy gyakorló lovasnak nem egy 3 éves csikóra van szüksége, tehát az ideális kor 5 évtõl lenne. Szín? Szürkén kívül mindegy, úgysem az számít. Fajta? A leendõ Lovas méreteibõl kiindulva, ahhoz igazodva (nem egy kis arab... :) )Heti minimum 2 napon lenne Vele foglalkozva, de akár többször is. Nekem is van lovam, nem panaszkodik sem a heti répa adagokra, sem a sóra, sem a foglalkozásokra, órás legelésekre munka után kint a mezõn. :) Sõt! a Lovászra sem! :) Az ár? 300.000 - 350.000 maximum, amit erre a célra fordítanánk. Nem baj, ha nincs tökéletesen belovagolva, ha nem ismeri a díjlovas feladatokat, stb. Majd mi megoldjuk. Nagyon sok szeretettel várom az esetleges ötleteket. Nem azt várom,hogy a számba repül a sült galamb. Azért is írtam ide fel ezt, mert akár, ha valaki nem tudja tartani a lovát már, de nem szeretné örökbe adni, mert ki tudja... Neki természetesen nyitva áll az istálló ajtó, hogy néha meglátogassa és tudja, hogy rendben van a Táltos. :) Nagyon sok köszönettel: Tábori Timi (06 70 948 15 47 vagy tabori.timea@gmail.com)

Edited by Beks, 2013 április 16. - 13:24.


#83 csanad93

csanad93

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 3. - 17:44

Sziasztok. Keresek egy gyors, robbanékony Kancát, trükklovagláshoz. 2-4 évesre gondoltam, de semmiképp se legyen 8-nál idõsebb. Elsõsorban Quarter, Quarter-félvér, Appaloosa, Shagya-arab, vagy Arab félvér-eket részesítek elõnyben. Elõny továbbá ha sárga vagy pej bemutatók szempontjából. Ár: max: 400.000

#84 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 11. - 13:45

Aki tud ilyen paciról az írjon rám :) -pej vagy fekete legyen. -3évestõl idõsebb -lehetõleg herélt vagy mén. -legyen útlevele,de nem feltétel. -160-165cm -250.000ft környékén -kocsizni tudjon -Bács-Kiskun és környezõ megyékben legyen

#85 csipisz

csipisz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 14. - 9:07

Keresünk gyereknek való lovat. 6-12 év közötti herélt vagy kanca, nyugodt természetû 11 éves gyereknek alkalmas legyen póni klub versenyzésre. Minimum alap szinten belovagolt ló érdekel (tehát körbe lehessen vele menni egy 1m-es pályán és egy alap osztályos díjlovas programot kultúráltan el lehessen vele lovagolni) Sajnos már rengeteg lovat megnéztünk (ártól függetlenül) és nem lehet találni egészséges a fenti paraméterekkel rendelkezõt. Vagy egészségügyi problémával rendelkezik vagy a tulaj próbál megetetni azzal, hogy ez még az ellenvágtát is tudja épp csak a vállán megy, egyensúlya 0 a támaszkodásról már nem is beszélve. Tehát kérem csak az jelenkezzen, aki tényleg tud jó lovat laza mozgással könnyed támaszkodással! Azzal is tisztában vagyunk, hogy természetesen ez nem a 300 000 Ft-os kategória!

#86 Bamby

Bamby

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 12. - 10:58

Keresünk gyereknek való lovat.
6-12 év közötti herélt vagy kanca, nyugodt természetû 11 éves gyereknek alkalmas legyen póni klub versenyzésre. Minimum alap szinten belovagolt ló érdekel (tehát körbe lehessen vele menni egy 1m-es pályán és egy alap osztályos díjlovas programot kultúráltan el lehessen vele lovagolni)

Sajnos már rengeteg lovat megnéztünk (ártól függetlenül) és nem lehet találni egészséges a fenti paraméterekkel rendelkezõt. Vagy egészségügyi problémával rendelkezik vagy a tulaj próbál megetetni azzal, hogy ez még az ellenvágtát is tudja épp csak a vállán megy, egyensúlya 0 a támaszkodásról már nem is beszélve.

Tehát kérem csak az jelenkezzen, aki tényleg tud jó lovat laza mozgással könnyed támaszkodással! Azzal is tisztában vagyunk, hogy természetesen ez nem a 300 000 Ft-os kategória!



Az adott paraméterekbõl csak a kor nem stimmel,de az ár kedvezõbb...

#87 jveres

jveres

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 29. - 6:20

Sziasztok! Lovat keresek hobbi célra a következõ paraméterekkel: -jól belovagolt, lehetõleg min. 1-2 évet alsóbb osztályokban versenyzett -7-11 éves korig -pej vagy fekete színû -nagy ló (bottal legalább 168-170 cm) -herélt vagy kanca -papírjai rendezettek -terepen is rendszeresen lovagolták -nyugodt legyen a természete, de inkább menõs legyen, mint akit hajtani kell (terepen ne vigyen el) -elsõsorban nem olcsó (200-250e Ft), hanem nekem megfelelõ lovat keresek, aminek tudom, hogy ára van Néhány szót rólam: -kezdõ lovas vagyok, ezért keresek jól belovagolt lovat, aki egy kicsit engem is tanít -magas vagyok (190cm, 83kg) -Komárom-Esztergom megyébe vinném bértartásba a lovat, ahol jellemzõen legelõn vannak -osztályban, terepen, kisebb ugrásokra szeretném használni

Edited by jveres, 2013 június 29. - 6:23.


#88 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 29. - 9:11

Ezekszerint nem sikerült jól a 2.körös lónézés? Mi volt a baj?

#89 jveres

jveres

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 29. - 17:42

Ezekszerint nem sikerült jól a 2.körös lónézés? Mi volt a baj?

Köszi az érdeklõdést a másik topicban válaszoltam

#90 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 8. - 7:44

Ponim mellé keresek 1m alatti shetti poni kancát vagy heréltet átmenetileg kölcsönbe (vagy örökbe) legelötársnak füves karámba fünyirónak gyönyörü erdö mellé, Gyõr mellett!! SOS!! CSAK EGÉSZSÉGES LÓ JÖHET SZÓBA!!! sibugranada@gmail.com

#91 alfiKA

alfiKA

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 9. - 11:16

Sziasztok! :) Lányomnak vennék egy 10 év alatti lehetõleg herélt, türelmes, terep biztos hobbi lovat 170cm körül. Sajnos csak 300.000 -t tudok rászánni. :( A válaszokat elõre is köszönöm ! :)

#92 varga gyula

varga gyula

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 16. - 15:24

De 100%-os az sem lesz soha. Mert ló....



Sziasztok! :)
Lányomnak vennék egy 10 év alatti lehetõleg herélt, türelmes, terep biztos hobbi lovat 170cm körül.
Sajnos csak 300.000 -t tudok rászánni. :(
A válaszokat elõre is köszönöm ! :)

Nemrég adtam el nyolcéves csödört kilencven ezerért nyolcvankét éves bácsinak,ezer közül egy ha van ojan kényelmes lovaglásu.

#93 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 24. - 20:30

Ugrólovat keresek! 6-10 éves kor között, nem szín mindegy. Versenyrutin elõny. Rajtengedélyezni, versenyzést elkezdeni (de hosszútávú társat szeretnék!). Legfontosabb a jófejség, jóindulat és egészség.

#94 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 24. - 22:23

Ugrólovat keresek!
6-10 éves kor között, nem szín mindegy. Versenyrutin elõny. Rajtengedélyezni, versenyzést elkezdeni (de hosszútávú társat szeretnék!). Legfontosabb a jófejség, jóindulat és egészség.


Azt elfelejtettem, hogy 1millió ft-ig keresek, és vagy itt vagy az ani.ezsias@gmail.com -on várom az ajánlatokat :)

#95 napkelet

napkelet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 317 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 31. - 20:54

Azt elfelejtettem, hogy 1millió ft-ig keresek, és vagy itt vagy az ani.ezsias@gmail.com -on várom az ajánlatokat :)


írtam e-mailt :)

#96 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 9. - 18:46

Ugrólovat keresek!
6-10 éves kor között, nem szín mindegy. Versenyrutin elõny. Rajtengedélyezni, versenyzést elkezdeni (de hosszútávú társat szeretnék!). Legfontosabb a jófejség, jóindulat és egészség.


Már nem aktuális, törölhetõ! :)

#97 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 6. - 23:14

Keresek 2 d kanca ivarú lovat!!!

 

1. arab telivér vagy shagya arab kanca, 8-12 év, belovagolva, futószáron szóra dolgozzon, terepen ne legyen rohanós.

2. bármilyen félvér, amely szintén 8-12 éves, alkalmas oktatásra, legalább 60-70 cm-es pályán végig tud menni. (ja, és legyen bármilyen származása, §-ás az új lovardatörvény miatt kilőve)

 

ajánlatokat: szolohegyilovastanya@gmail.com-ra

 

ui: elszállt árakkal nem tudok mit kezdeni, a kanca azért fontos, mert nem nagyon szeretem a heréteket, a mének oktatásból kizárva

 


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#98 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.999 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 7. - 7:25

Üdv Merci!
Jó újra olvasni az írásodat.Tele tervekkel...ezt azt jelenti hogy egészségileg rendbe jöttél!Hála Istennek!

#99 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 7. - 12:55

Fafaragó...egészségileg ok, de lovaimnal teljes KO....

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#100 Szélvészcsajszi

Szélvészcsajszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.112 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 7. - 22:18

Sziasztok! 
Lovasomnak eladó hobby lovat keresek! Az ajánlatokat privátban,ha lehet képpel , rövid leírással és árral várom. 
Paraméterek, amiknek meg kell hogy feleljen a ló:
150-160 cm közötti bottal mért marmagasság
kanca/herélt
extra nyugodt 
kezdő számára alkalmas, terepen is. 
a ló leendő gazdája western stílusban lovagol.

Az ajánlatokat és a segítséget előre is köszönöm!



#101 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 4:48

Keresek 2 d kanca ivarú lovat!!!

 

1. arab telivér vagy shagya arab kanca, 8-12 év, belovagolva, futószáron szóra dolgozzon, terepen ne legyen rohanós.

2. bármilyen félvér, amely szintén 8-12 éves, alkalmas oktatásra, legalább 60-70 cm-es pályán végig tud menni. (ja, és legyen bármilyen származása, §-ás az új lovardatörvény miatt kilőve)

 

ajánlatokat: szolohegyilovastanya@gmail.com-ra

 

ui: elszállt árakkal nem tudok mit kezdeni, a kanca azért fontos, mert nem nagyon szeretem a heréteket, a mének oktatásból kizárva

 

TÖRÖLHETŐ, KÖSZÖNÖM! 

 


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#102 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 17. - 10:02

Sodrott vagy hidegvérű lovacskát keresek, szóba jöhet még haflingi, fjord is. 150 körüli magassággal, szín mindegy, ivara mindegy. Lehet képzetlen is, csak ne elrontott gazfickó...

 



#103 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 17. - 11:30

Zsebinek van egy sodrott csikója, ő eladná.


  • Kistáltos kedvelte

#104 Szélvészcsajszi

Szélvészcsajszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.112 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 27. - 13:35

Sziasztok!

Eladó western lovat keresek. 4-10 éves korig, kanca vagy herélt, kb 150-160cm közötti legyen bottal.

A ló legyen belovagolva, előny ha a western alapokat tudja.

A ló legyen nyugodt és kiegyensúlyozott mert leendő gazdájának van két pici gyermeke.

Ha valakinek van ilyen eladó lova vagy tud ilyenről kérem írjon nekem üzenetet árajánlattal!

köszönöm a segítséget!



#105 Szélvészcsajszi

Szélvészcsajszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.112 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 27. - 13:44

Sziasztok!

Eladó pónit keresek, lehet kanca vagy herélt, bottal mért magassága legyen kb 80 és 135cm között. A lényeg hogy nyugodt és kiegyensúlyozott legyen, illetve futószáron szóra dolgozzon lovas alatt is. Egy 5 éves kislány számára keresek pónit, amin meg tud tanulni lovagolni. Kérem aki tud ilyen póniról vagy van ilyen eladó lovacskája az írjon nekem! 
Köszönöm a segítséget!



#106 vgigi

vgigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.746 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 30. - 21:23

Sziasztok!

Keresek egy 4-5 éves, belovagolt, nem túl alacsony, makkegészséges lovacskát, kicsi sodrottság nem gond, túl vékonyat viszont nem szeretnék. Fajta mindegy, szín mindegy. Herélt vagy kanca jöhet szóba, ha lehet, papírokkal. Hobby célra, magamnak, illetve az se baj, ha nem retteg a gyerekektől, mert azokból is van néhány. 

Köszönettel!

Gigi

 



#107 Tímea

Tímea

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 26. - 17:58

Sziasztok!

150-160 cm körüli, 4-8 éves, alapszinten belovagolt, egészséges kancát vagy heréltet keresek hobbi célra. A fajta lényegtelen, a szimpátia a fontos. Jó, ha nem lakik túl messze a Dél-Alföldtől, de ha nagy a szerelem, belefér még pár km (felénk mintha az összes eladó hobbiló kupeckézen lenne...). Köszi!



#108 Csikasz

Csikasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 14:07

virag_06.jpg

 

 

Csikóvisszaadással eladó! Akit érdekel hívjon 30 63 53 948

 

2004 es, makk egészséges, full papír, útlevél, nagyon kedves-bújós, westernben képzett, hucul ösvényre felkészítve, megy egyesbe, kettesbe, pányvázható, egyedül fel lehet küldeni a futóra ( Parelli) . Nem rug nem harap, nem gyagya, imádni való 146 cm bottal, azaz nem picurka.  Csak leinformálható helyre, magánkézbe! Iskola lónak nem adom.

 

 

 



#109 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 27. - 17:39

na, Te is jókor mondod :D



#110 csipisz

csipisz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 10. - 11:19

Szia,

Nekem van egy eladó pónim 105 cm bottal, futószáron és szabadon is mindhárom jármódban jól megy. Nagyon nyugodt. Fekete fehér tarka.

 

Sziasztok!

Eladó pónit keresek, lehet kanca vagy herélt, bottal mért magassága legyen kb 80 és 135cm között. A lényeg hogy nyugodt és kiegyensúlyozott legyen, illetve futószáron szóra dolgozzon lovas alatt is. Egy 5 éves kislány számára keresek pónit, amin meg tud tanulni lovagolni. Kérem aki tud ilyen póniról vagy van ilyen eladó lovacskája az írjon nekem! 
Köszönöm a segítséget!

 



#111 Betty

Betty

    Új vendég

  • Új tag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 19. - 23:01

Sziasztok!

 

Eladó fogatlovat keresek Budapesten vagy 120 km-es körzetében. Az ideális ló herélt (esetleg kanca), 3-12 év közötti, forgalombiztos (vonattól, belvárosi közlekedéstől nem riad meg), bottal mért magassága 170 (+-10cm). Előny, de nem feltétel, ha szürke, deres v. fekete.  Ha tudtok ilyenről, kérlek, értesítsetek! Előre is köszönöm! Tel.: 06-20-410-1710 vagy 06-20-553-8784

E-mail: tonka.bettina@gmail.com


Edited by Betty, 2014 január 19. - 23:09.


#112 Nyünyü

Nyünyü

    Új vendég

  • Új tag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 20. - 11:39

Sziasztok!
 

HÁTAS KERESTETIK!

Paraméterek tömören…

- Nem: Kanca vagy herélt
- Könnyen lovagolható, fiatal kezdő is boldogul vele mind terepen és karámban
- Kor: 4-15-ig
- Magasság: 160 felett
- Fajta: Mindegy, lehet sodri is, csak a telivéreket kerülöm.
- Szín: Jó lónak színe nincs.:)
- Borsod megyében illetve környékén ( Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest, Budapest)
- 400.000 ft-ig

Hosszabban…

Mivel még kezdő vagyok, a legfontosabb kikötés a pacinál, hogy nyugodt, szelíd legyen, terepen ne legyen ijedős, megállíthatatlan. Plusz pirospont, ha ismeri futószárat, forgalom biztos, mivel felénk terepen sok a motoros és egyéb fajta zúgó lóveszedelem. Örülnék, ha minél fiatalabb lenne, mert hosszútávra keresek TÁRSAT, és nem kívánom tovább adni a jövőben a pacit. Annál jobb, minél magasabb, (én sem vagyok alacsony) . Fajtához nem ragaszkodom, a telivéreket és a magasan telivérezett lovakat kerülöm, mivel még kezdő vagyok, talán ezek nagy kaliberűek lennének nekem. Színben nincs semmiféle kikötésem,  ellenben örülnék, ha nem az ország másik felébe kellene autókázni meglátogatni a lóállatot.:)
Ha van/ismersz ilyen eladó patást, akkor válaszod várom itt, vagy e-mailben.

zsuleyla99@gmail.com



#113 oregzoli1

oregzoli1

    Új vendég

  • Új tag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 20. - 17:49

Sziasztok!
 

HÁTAS KERESTETIK!

Paraméterek tömören…

- Nem: Kanca vagy herélt
- Könnyen lovagolható, fiatal kezdő is boldogul vele mind terepen és karámban
- Kor: 4-15-ig
- Magasság: 160 felett
- Fajta: Mindegy, lehet sodri is, csak a telivéreket kerülöm.
- Szín: Jó lónak színe nincs. :)
- Borsod megyében illetve környékén ( Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest, Budapest)
- 400.000 ft-ig

Hosszabban…

Mivel még kezdő vagyok, a legfontosabb kikötés a pacinál, hogy nyugodt, szelíd legyen, terepen ne legyen ijedős, megállíthatatlan. Plusz pirospont, ha ismeri futószárat, forgalom biztos, mivel felénk terepen sok a motoros és egyéb fajta zúgó lóveszedelem. Örülnék, ha minél fiatalabb lenne, mert hosszútávra keresek TÁRSAT, és nem kívánom tovább adni a jövőben a pacit. Annál jobb, minél magasabb, (én sem vagyok alacsony) . Fajtához nem ragaszkodom, a telivéreket és a magasan telivérezett lovakat kerülöm, mivel még kezdő vagyok, talán ezek nagy kaliberűek lennének nekem. Színben nincs semmiféle kikötésem,  ellenben örülnék, ha nem az ország másik felébe kellene autókázni meglátogatni a lóállatot. :)
Ha van/ismersz ilyen eladó patást, akkor válaszod várom itt, vagy e-mailben.

zsuleyla99@gmail.com

Próbálj itt szétnézni:

http://lovam.hu/elado-lovak/

http://www.lovasok.hu/eladolovak/

vagy egyéb ilyen oldalon. sok sikert a vásárláshoz



#114 Pipsy

Pipsy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 301 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 19. - 12:50

Sziasztok, lovat keresünk megvételre, elsősorban a Dunántúlról és Pest megyéből. Iskolalónak kellene, így az elsődleges kritériumok: egészséges, terhelhető, megbízható (terepen is), idomított, jóindulatú, nem ijedős és nem rúgja át a lovászt az istálló túloldalára.

Az ideális jelöltünk herélt vagy kanca, 6-12 éves, bottal mérve 160 cm feletti magasságú. Származás, mozgás, versenyeredmények, fogatos múlt, szüreti felvonulás-kompatibilitás, karikásostor-tűrőképesség, ugrókészség- és stílus nem érdekes, de nem sértődünk meg, ha magabiztosan átlép egy 60 cm-es meredeket. Ára az olcsótól az ésszerűig elfogadott részünkről.

 

Alternatív megoldásként őszig kölcsönöznénk is lovat – ha esetleg valakinek unatkozik otthon egy ilyen példány és nem szeretné/tudja tartani, vagy csak a lova szórakoztatásáról szeretne gondoskodni…

 

Ajánlatokat fényképpel, rövid jellemzéssel ide kérem: kantor.kriszta@freemail.hu

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy én csak a keresést és szortírozást végzem.

 

Kriszta



#115 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 19. - 15:01

Ismerős ismerőse :) keres lovat hobbizásra, terepezésre, túrázásra. Az elképzelése egy nóniusz-szerűség, vagy ahhoz hasonló lóállat. Azaz erős, strapabíró darab, lehetőleg sötétpej vagy fekete, kevés jeggyel. Alapszinten belovagolt, normál korú, amivel még sokáig járhatja a zalai dombokat. Nem hátrány, ha normális, azaz lovakkal problémamentesen tartható együtt (félridegben), és nem rúg-vág-harap. Kanca vagy herélt, nyilván. Reális áron, azaz fél milla alatt. A nyugati határszélen vagyunk, úgyhogy Szabolcsba nem szívesen utazna el érte, de 200-300 km belefér.

Akinek van tippje, az jelezze nekem magánba, fényképes levelet küldhet a zebrabara@hotmail.com címre, én onnan továbbítom. Köszönöm!



#116 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 3. - 7:22

Ismerős ismerőse :) keres lovat hobbizásra, terepezésre, túrázásra. Az elképzelése egy nóniusz-szerűség, vagy ahhoz hasonló lóállat. Azaz erős, strapabíró darab, lehetőleg sötétpej vagy fekete, kevés jeggyel. Alapszinten belovagolt, normál korú, amivel még sokáig járhatja a zalai dombokat. Nem hátrány, ha normális, azaz lovakkal problémamentesen tartható együtt (félridegben), és nem rúg-vág-harap. Kanca vagy herélt, nyilván. Reális áron, azaz fél milla alatt. A nyugati határszélen vagyunk, úgyhogy Szabolcsba nem szívesen utazna el érte, de 200-300 km belefér.

Akinek van tippje, az jelezze nekem magánba, fényképes levelet küldhet a zebrabara@hotmail.com címre, én onnan továbbítom. Köszönöm!

Törölhető, köszönöm.



#117 Betty

Betty

    Új vendég

  • Új tag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 31. - 13:45

Sziasztok!

 

Még mindig aktuális a lentebbi hirdetésem! Ha van olyan ismerősötök (esetleg ti magatok), akinek van a lenti paramétereknek megfelelő eladó lova, akkor várom jelentkezéseteket! ;)

 

Sziasztok!

 

Eladó fogatlovat keresek Budapesten vagy 120 km-es körzetében. Az ideális ló herélt (esetleg kanca), 3-12 év közötti, forgalombiztos (vonattól, belvárosi közlekedéstől nem riad meg), bottal mért magassága 170 (+-10cm). Előny, de nem feltétel, ha szürke, deres v. fekete.  Ha tudtok ilyenről, kérlek, értesítsetek! Előre is köszönöm! Tel.: 06-20-410-1710 vagy 06-20-553-8784

E-mail: tonka.bettina@gmail.com

 



#118 poni_poni

poni_poni

    Új vendég

  • Új tag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2014 június 5. - 10:14

Sziasztok!

Keresek arab félvért lehet idösebb is jo helyre kerülne cserébe 2db sportponicsikot tudnék adni mének jelenleg 110 cm magasak

 



#119 Kisgalamb

Kisgalamb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 79 hozzászólás

Közzétéve 2014 június 25. - 4:37

Sziasztok!
Mini shetlandi lovacskát keresek, kancát, származási lappal, két-három éveset, 80-90 cm körüli "marmagassággal".

Kisgalamb



#120 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.999 hozzászólás

Közzétéve 2014 június 27. - 11:09

Szia Kisgalamb!

Innét válogathatsz kedvedre :kir:

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg