Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Vicces, érdekes esések, bakik


  • Please log in to reply
212 válasz a témához

#161 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 október 17. - 21:03

Gabika csodálatos gyógyulása! Adott egy jócskán íszákos kissé fogyatékos ember.Idönként el szoktam hívni melózni ,és ha viszonylag józanon ide ér, akkor elég jól dolgozik.Hát ma nem sikerült neki ... konkrétan be volt állva mint Zsiguli a kertbe..Mondtam is neki ,hogy le se támaszt a biciklit,mert így nem fogsz dolgozni.Jó jó mondja és sarkon fordult.Kis idő múlva még mindig igaznak a kutyák...kinézek hát Gabika fekszik az udvar közepén.A szeme fenakadva de legalább észnél van.Kérdezem mi a baj?-szorít a szívem mondja,hívjál mentőt! Aha de arra számitsál ha bevisznek gyomormosással kezdik.

#162 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 október 19. - 8:39

Ja és ,hogy befejezzem a történetet,Erre felugrott Gabika és elviharzott ! :kir:


  • Ernest és N.C. kedveli

#163 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2020 október 19. - 8:41

Tapasztalat vagy előítélet késztette futásra?


  • Ernest és N.C. kedveli

#164 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 október 19. - 11:50

Gondolom a tapasztalat!
  • N.C. kedvelte

#165 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2020 október 21. - 7:11

Nem ló. de ...

Elvette és magával vitte a szarvas a bácskertesi vadász puskáját


Edited by Robi, 2020 október 21. - 7:12.


#166 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 október 22. - 12:27

Van még mit? Én múlt héten ráengedtem a hereföldre őket mert fagyokat mondott erre ,és úgy is tönkre ment volna a here .Így egy hét alatt le legelték.Nem is nagyon fogyott a széna éjszaka! Gondolom nem volt olyan ízletes mint a friss here. :biggrin:



#167 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 4. - 20:05

Sajnos egyáltalán nem lesz vicces amit írok

#168 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 4. - 20:56

Mi történt?

#169 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 5. - 9:00

Elég nagy a hatásszünet.



#170 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 5. - 20:33

Ja basszus félbe kellett hagynom az írást,és elfelejtettem befejezni

#171 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 5. - 21:18

Ez szivat engem☹️nem másolja be végig amit írok...

#172 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 5. - 22:25

Szóval 20éves ismerős csaj egy hete kómában

#173 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 6. - 8:42

Az nem jó :(

#174 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 8. - 9:03

Sehogy se jó, de tán lovas?



#175 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 8. - 13:18

Igen leesett a lóról és beütötte a fejét

#176 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 8. - 15:43

Azóta is?

#177 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 9. - 21:30

Sajnos☹️

#178 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 11. - 16:13

Hát ez elég ijesztő. Nem, mintha más máshol nem történhetne az emberrel (a Híradó bizonyítja naponta) de a lóról esés elég hétköznapi, és igazából ha marad is valami trófea, nagyon súlyos következménye ritkán lesz. Ifjabb éveimből egy szombathelyi haláleset rémlik, na meg ugye Superman...  De egy is pont eggyel több lenne az ideálisnál. Szurkolok szegény lánynak, hogy mielőbb maga mögött hagyja ezt a kitérőt.


  • Eva kedvelte

#179 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 13. - 11:31

https://youtu.be/Lv2bbJzik6s



#180 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2020 november 14. - 12:47

Huhh.

Velem egyszer megbotlott a ló, elestünk, elgurultam, félmeztelenül bele a csalánba, felrepedt a szám, emiatt az edző rábeszélt, hogy adassak magamnak egy tetanuszt. Mentem haza, kissé sántikálva, az ing nagyon meleg volt a hátamon, anyám az erkélyről kiszúrta, hogy másképp mozgok, már ott állt a lépcsőházban...



#181 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2020 december 24. - 8:53

Fafaragó, nem ez a lány halt meg most? :(



#182 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 december 25. - 7:22

De!

#183 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2020 december 26. - 12:58

Sajnos! De honnan tudod?

#184 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2020 december 27. - 13:02

Facebookon olvastam egy hasonló sztorit és ott írta az egyik lány, hogy meghalt az érintett sajnos. :(



#185 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2020 december 27. - 19:22

Nagyon szomorú fordulat!



#186 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 január 4. - 20:37

Na hogy hű legyek a fórum alcíméhez  megosztom az egyik legviccesebb esésem ami tegnap este ,pontosabban éjjel történt.Álmomban :kir: Kint fekszek  az

 istállóban a jászol előtt a szalmán ,és hallom hogy rohannak be a lovak :) Hiába szólítgattam őket ,láttam,hogy nem fognak megállni! Kénytelen voltam odébb gurulni...és azzal a lendülettel már lent is voltam a ágyról  :biggrin: Anya persze majd szívinfarktust kapott   :dev: Te mit csinálsz ? -Kérdi.hogy estél le?-Mondom elakartak taposni a lovak ,s muszály voltam odébb gurulni :kir: Nem ütötted meg magad?  -Áhh szalmán feküdtem! :dev: Te fent vagy egyáltalán,vagy félre beszélsz? :angry: Aztán sikerült megnyugtatnom ,hogy minden rendben!



#187 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 január 6. - 19:59

Nem tudom ki hogy van vele,de én ha valamit nagyon nem akarok (vagy nem szabad ) :) hogy elfelejtsek ,azt beírom a naptárba ! Ilyen pl. a házassági évforduló,Mama születés napja :dev: De azt mondjuk csak azért tartom számon ,hogy tudjam vele húzni egy kicsit... :kir: Szoktam neki mondani ,hallja mama,mán  megint öregebb lett egy évvel! :kir: Persze nem viszem túlzásba mert nagyon finom kocsonnyát tud főzni ilyenkor télen .A lányával már nem vagyok ilyen bátor , ezért mindig mikor bejegyzi a fodrász időpontját ,én aláíírom ,hogy hogy ne felejtsem el megdícsérni! :kir:

136358307_3499859886791720_4831900865072


  • Eva és Panka21 kedveli

#188 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2021 január 6. - 21:05

Nálam a naptár nem működik. Régebben előre beírogattam. Csak megnézi felejtettem el.

A névnap, születésnap stb. annyira marginális kérdés hogy még azon is túl van. Mivel a közelebbi rokonság ezt ismeri így kialakult az a szokás, hogy a nővérem figyelmeztet (ez még nem garancia az elfelejtés ellen) a fontosabb alkalmakra, más meg az övére. Így az az igazi meglepi, ha időben sikerül köszönteni valakit.


  • fafaragó kedvelte

#189 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 január 13. - 20:43

Azt hiszem kijelenthetem,hogy ez az idei esztendő a meglepetések éve lesz...! Legalább is úgy kezdődött! Ma közölte mama hogy az idén szeretne nyaralni menni! :kir: Húsz éve nem hagyta el a falú határát :) Előbb azt gondoltuk ,csak ugrat bennünket.Aztán  hova akar menni mama? -nem csak én ti is jösztök ,az egész család! Aztán hova megyünk majd ?-Izráelbe !!! :smile2: Hoppá.... :PP Amúgy jól van mama? Nem szédül,nincs kettős látása ,vagy ilyesmi....?Csak nem esett tán el és verte be a fejét? Én állok mindent és mindenki jön.-mondta.Hát azt hiszem égen lepett így meg bennünket :kir: konkrétan se köpni ,se nyelni nem tudtunk. Aztán nagyjából sejti hogy ez mennyibe kerülne 7 főnek? Nem de gondolom ,hogy 1-2  millió...egész életemben spóroltam ideje kicsit élvezni is az életet. Kezdjétek el szervezni mert azt már nem vállalom ,de a költségeket igen.Na de mama tudja abból a pénzből milyen szép fríz csődört  vehetne magának? :dev:  :kir: -HA-Ha-Ha! Azzal faképnél hagyott bennünket.És mi meg egyfolytába csak azon gondolkozunk ,hogy vaóság volt-e ,vagy mindketten ugyan azt álmodtuk! :kir: Igy 35 év után már az se lenne meglepő!  :kir:  


  • Eva, Ernest és astocki kedveli

#190 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 január 31. - 20:31

Javában tart a disznóvágási szezon.A kolléga már a füstölési fázisban járt,és elővigyázatosságból (nem ok nélkül) :) lelakatolta éjszakára a füstölő ajtaját,és elment dolgozni. A haverok meg akik tudták,hogy hol a kulcs ,vettek egy ugyanolyan lakatott .Kipakolták a füstölőt ,visszazárták a másik lakattal ,a régi kulcsot meg visszarakták a helyére. Másnap épp  "véletlenül" arrajátak mikor ez kinlódott a lakattal. :kir: Még be is olajozták hogy biztos berozsdásodott! Aztán szép lassan elkezdték adagolni neki,hogy nem piszkálta ezt az éjjel valaki? Áhhh,de amúgy meg mindegy is mert zárva van. :) De az a fránya lakat csak nem akart kinyilni :kir: a srác kicsit idegesen  ment a flexért előtte azért biztos ami biztos alapon ellenőrizte a tetőt  hogy nem -e bontották meg . Kicsit megnyugodva fogott neki a lakat levágásának.Aztán mikor kinyitotta a füstlő ajtót földbe gyökerezett a láda és éktelen káromkodásba fogott...!Mire valók a barátok ,persze azonnal vigasztalni kezdték :dev: Hát ha megtalálják a rendőrök! :) Ne buslakodj attól nem lesz jobb.inkább tölts egy páleszt attól jobb lesz.Aztán még egyett meg még egyett ha már enni nem lesz mit akkor legalább igyanak amíg el nem lopják azt is... :kir: Egyszóval megvigasztalták szegényt aztán mielőtt hívta volna a rendőröket elárulták hogy csak megviccelték! :dev: Azt meg végképp nem értették hogy miért hajkurássza őket ,de betudták az elfogyasztott pálnkának! :wink: De hogy harag azért ne legyen mikor hozták vissza az árút mind a ketten hoztak pálinkát is és folyatták tovább ahol abbahagyták csak most már vidámabban és reggelig ,mert a sonkára vigyázni kell ne hogy ellopja valaki....! :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:


  • Eva, Ernest és astocki kedveli

#191 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2021 február 1. - 20:30

De jó, ilyet olvasni! :D

#192 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 február 10. - 21:06

Anyának tegnap volt a születésnapja .Egész délelőtt azon gondolkoztam mivel tudnám meglepni 35 év után... :kir: A virág csokrot,tortát  meg a bonbont amúgy is kapott volna szóval az nem igazán meglepetés. :) Aztán mint már olyan sokszor most is mama vezetett rá a megoldásra  :dev: pedig nem is tudta.. :) Kiselőadást tartott nekem arról hogy milyen nagyra értékelik a nők ha egy férfi ad magára... Persze ezzel  célzott a mindig piszkos munkásruhámra :kir: De kit érdekelt adott egy jó ötletett amitől garantáltan meglepődik majd anya !  :biggrin: Mire hazajött a melóból kiöltöztem díszmagyarba neki :wink: Persze a virág meg a torta is meg volt ,de arra számított is .De hogy hétköznap én ünneplőst húzzak arra már régen volt példa! :biggrin: Kérdem tőle ,na hogy tetszik ? Hát nem rossz.. :smile2: -Akkor jó mert ezt fogod nézni estig nem a sorozatot :kir: szóval a szemed le nem veheted rólam :dev:

148087917_3588665981244443_9114312154490

Aztán mikor már megnyugodott ,hogy vége a meglepetéseknek "véletlenül"jöttek a barátok meg a gyerekek és folyatódott tovább... :kir:

 



#193 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2021 február 12. - 17:46

:D ... de ugye nem vette le rólaf a szemét!? :) :) :)

#194 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 február 13. - 21:00

Hát néha volt olyan érzésem,hogy nem engem néz ha nem a tévét.
  • Ernest kedvelte

#195 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2021 február 14. - 7:39

Biztos a helyi TV csatornán a Lovasélet kisfalunkban aznapi kiadását sugározták.


  • fafaragó kedvelte

#196 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 március 24. - 20:40

Egy barátomnak csinálok egy padot a stégjére aki horgász! Meglepetés lesz! :wink:

164837873_3706140496163657_2207153507820

Lehet hogy nem túl  szerencsés a témaválasztás,de ahogy a szlovákok mondanák:Szuvenyire nyihaha,ne kukucsku Protku! :biggrin: Na jó igazából erdész ,csak eljátszottam a gondolattal ,hogy egy horgász vajon mennyire örülne egy ilyen padnak? :dev:  :kir:



#197 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2021 március 25. - 7:53

De legalább egy árva halat faragj rá! :D


Edited by furioso, 2021 március 25. - 7:55.


#198 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2021 március 25. - 8:14

A halat már megette a róka.


  • fafaragó kedvelte

#199 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2021 március 26. - 20:31

Ennyi!  :kir: Már  csak a róka hiányzik ,de az meg elment vadászni! :dev:



#200 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.570 hozzászólás

Közzétéve 2021 március 26. - 21:20

Ha már jóllakott, akkor minek strapálná magát. Akkora hallal a pocakjában nem jó szaladgálni. Ott szundikál a bokorban.